DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #4219  autor: lord_senior
 24 kwie 2005, 15:08
czesc
czy ktos z was moze mi doradzic czy mam sobie go kupic Mam w tej chwili siemensa CX65 a sagema MY X- 7 potrzebuje dla brata Czy sa te telefony porównywalne, czy sagem jest dobry nie mam zaufania do tej marki ale moze wy mi pomozecie...Dziekuje za pomoc i rade z góry

Chciwość nas pogrzebie

 #4231  autor: Dragon
 24 kwie 2005, 21:06
pod wzgledem funkcji te telefony sa porownywalne, ale ja bym chyba nie mzienil:
-Siemens to lepsza marka
-Sagemn nie ma filmow

 #4265  autor: Sirmark
 25 kwie 2005, 12:23
Dragon pisze:pod wzgledem funkcji te telefony sa porownywalne, ale ja bym chyba nie mzienil:
-Siemens to lepsza marka
-Sagemn nie ma filmow
ja tez nie mam zaufania do tej firmy.. tam sie nawet nie mozn doprosic sprzetu do testow, albo zajmuje to sporo czasu..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #4295  autor: Dragon
 25 kwie 2005, 20:13
to tez o czyms swiadczy, jesli nie chca dac telefonow do testow to albo sie boja ze wykryje sie w nich wady o ktorych ami dobrze wiedza, albo po prostu nie maja jakich teleofn dawac do testow (ale to dosc malo prawdopodobne)

 #4304  autor: Sirmark
 25 kwie 2005, 21:25
Dragon pisze:to tez o czyms swiadczy, jesli nie chca dac telefonow do testow to albo sie boja ze wykryje sie w nich wady o ktorych ami dobrze wiedza, albo po prostu nie maja jakich teleofn dawac do testow (ale to dosc malo prawdopodobne)
sa 3 klasy
sa firmy, ktore z pocalowaniem w reke dadza telefon do testow np. Nokia, Alcatel, SE
takie ktore dadza jak sie upomnisz: Motka, Samsung, Philips
i takie gdzie mozna stracic zdrowie a i tak ciezko cokolwiek wyciagnac: Sagem, LG

(z Siemensam jest chwilowo problem ze wzgledu na jednego czlowieka, ale mam obiecana poprawe)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #4375  autor: Klimas
 26 kwie 2005, 16:14
Dragon pisze:pod wzgledem funkcji te telefony sa porownywalne, ale ja bym chyba nie mzienil:
-Siemens to lepsza marka
-Sagemn nie ma filmow
-Marka wg. mnie nie ma aż takiego wielkiego znaczenia, liczy się jakość wykonania i solidność telefonu, jak to mówią nie oceniej książki po okładce...
-Sagem my-x7 ma filmy...

Mogę się mylić lub nie ale sagem ma chyba więcej pamięci :roll:
Anyway test X7 jest na gsmonline (nie robiąc krytporeklamy :wink: )

 #4386  autor: xlord
 26 kwie 2005, 17:10
Ale argument ... filmy :-D :-D :-D
One sie do niczego nie nadaja poza mmsem moze.

Pozdrawiam

 #4445  autor: pmp
 27 kwie 2005, 10:50
Hmm.. agem nie robi przeciez zlych telefonow... MOj znajomy ma My-X5-2 telefon jest calkiem calkiem... i kosztuje naprawde niewiele jak na mozliwosci... tak wiec uwazam ze telefony sa porownywalne ale sagem na pewnoie bedzie tanszy:) a to przeciez tez agument..
pozdr.

ANIMAL!!!

 #4483  autor: Dragon
 27 kwie 2005, 17:02
filmy w telefonie to nawet fajna rzecz :) a jakosc wykonania MyX7 tez jakas super zla nie jest, z tym ze mi sie menu nie podoba, i sa nadal mimo wszystko problemy z oprogramwaniem, poza tym to francuski telefon, jaki facet kupuje francuski telefon ? :wink: