DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 55
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 55
 #1025609  autor: TomLee
 13 paź 2018, 15:19
Czy ktoś, kto już przeniósł numer do Rebtel, mógłby napisać, czy jest zadowolony? Nie oczekuję, żeby sieć miała hdvoice czy wi-fi calling czy inne gadżety. Rebtel korzysta z sieci Plusa? Czy obecnie Rebtel działa już w całej Polsce, czy jest jeszcze jakieś ograniczenie zasięgowe?
 #1025632  autor: adik
 13 paź 2018, 17:58
no dokładnie min do poniedziałku poczekamy z aktywacją, póki co karta jest nie aktywna.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1025648  autor: pavesi
 13 paź 2018, 19:10
A można zamówić więcej jak jedną nową kartę sim na tą samą osobę ?
Pytam bo zamówiłem jedną i chciałem jeszcze jedną to dostałem komunikat że już złożyłem wniosek i zapytanie czy chcę edytować już złożony wniosek.
 #1025653  autor: Kamski
 13 paź 2018, 20:07
Da się to podpiąć do jakiejś wirtualnej albo przedpłaconej karty? Jak sobie to ogarnąć? Ktoś pomoże?
 #1025654  autor: darekka1983
 13 paź 2018, 20:07
Nie ma ograniczenia ilości SIM na osobę ale jest jeden warunek 2 numery Rebtel na 1 kartę płatniczą więc jeśli masz kilka kart płatniczych możesz mieć 2 x tyle numerów w Rebtel.

Można użyć wirtualnych kart np.Revolut. Żadna magia przy podpinaniu-na końcu wniosku masz nr.karty płatniczej, jej datę ważności i kod CVV.

Jam masz już 1 zamównienie to wypełniając wniosek dostaniesz komunikat o złożonym wniosku i klikasz wtedy wyślij ponownie link. Jak go dostaniesz to na email odpalasz go i ewentualnie zmieniasz np., że chcesz nowy numer lub przenosisz stary. Składasz ten nowy wniosek tak samo jak poprzedni po podaniu danych karty(czasami się będzie plumkać, że nie udało się podpiąć karty ale wtedy trzeba ponownie, aż do skutku usiłować złożyć wniosek.
 #1025663  autor: jutek
 13 paź 2018, 20:26
pavesi pisze:A można zamówić więcej jak jedną nową kartę sim na tą samą osobę ?
Pytam bo zamówiłem jedną i chciałem jeszcze jedną to dostałem komunikat że już złożyłem wniosek i zapytanie czy chcę edytować już złożony wniosek.
Można, wystarczy podać inny mail.
 #1025675  autor: Remington
 13 paź 2018, 21:57
Kams. pisze:Ta opcja Revolut godna polecenia?
Opinie poczytaj w necie i Google Play.

Ale jak ktoś nie chce podawać numeru swojej karty bankowej, to wybierając Revolut i tak będzie musiał podać ten nr karty... Revolutowi, więc korzyść żadna. Alternatywy to karty prepaid w bankach (tylko czy jakiś wydaje kartę wirtualną od ręki?) albo jakiś fintech zasilany przelewem np. Dipocket lub Igoria Card.
 #1025700  autor: adbadbad
 14 paź 2018, 02:33
Mam kilka pytań :)

1) ten Rebtel działa w całej Polsce? bo w smsie pisze ze rebtel jest już w warszawie, to znaczy ze jak będę w warszawie to będzie działać a jak wyjadę np do Mławy to już nie ? o co tu chodzi?
cytuje:
"Szwedzka firma telekomunikacyjna – Rebtel własnie ogłosiła, że ze swoją „darmową” ofertą wkracza do kolejnych miast w Polsce. Po Wrocławiu operator świadczy swoje usługi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łódź i Gdańsku. W pakiecie otrzymają nieograniczone rozmowy w kraju, SMS-y oraz 1 GB internetu na miesiąc."

2) czy te połączenia idą normalnie głosowo, czy to przez internet przez aplikacje zabierając pakiet MB? (jak np WhatsApp)?
 #1025748  autor: darekka1983
 14 paź 2018, 07:42
Po raz n-ty to samo... sieć działa i rozsyła SIMki na terenie całej Polski(nie jest ważne gdzie się mieszka kartę dostarczy DPD) i można dzwonić z całej Polski normalnie używając ich SIMki nie zużywając internetu ponieważ dzwonimy po sieci Plus(gdzie masz zasięg Plusa tam możesz rozmawiać,smsować, mmsować i śmigać po necie).

Rozmowy w Polsce idą przez SIMkę tradycyjnie przez Plusa(tak samo jak masz np.kartę Orange i dzwonisz z niej to rozmowa idzie tradycyjnymi kanałami nie zużywając internetu), a zagraniczne(darmowe do rebtelowiczów) przez aplikację i zużywają trochę internetu chyba, że masz poł.wifi to wtedy taka rozmowa zagraniczna również nie zużywa internetu ponieważ aplikacja ma go z wifi. Oczywiście możesz dzwonić z zagranicy i za granicę normalnie przez SIMkę nie zużywając internetu ale to już troszkę kosztuje.

P.S. ten SMS informuje o miastach gdzie operator chce zebrać grupę tzw."ambasadorów"
 #1025790  autor: PABLOTECH
 14 paź 2018, 12:52
Witam

Jeśli Rebtel działa na infrastrukturze plusa to czy można w ciemno założyć, że obsługuje technologię 2G (smartwatch'e, lokalizatory, itp ) ?

pozdrawiam
 #1025802  autor: darekka1983
 14 paź 2018, 13:20
Lejka nie ma-net całkiem odcinają do momentu w, którym sam sobie ewentualnie dokupisz GB lub zacznie się nowy okres 30dni.
Dodam, że w pakiecie neta mamy nielimitowane MMSy działające do czasu zużycia posiadanego pakietu neta.
  • Strona 9 z 55
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 55
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 55