DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 55
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 55
 #1028694  autor: Mar9999
 26 paź 2018, 15:47
Przy zamówieniu trzeba podać imię, nazwisko, adres, pesel, nr karty płatniczej i kod CCV. Chyba maksymalnie 2 karty sim do jednej karty płatniczej.
 #1028701  autor: darekka
 26 paź 2018, 16:53
U mnie 2 wnioski MNP z 4.10.2018 nadal bez efektu...może w nocy chochliki sprawią, że numery się przeniosą?

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1028742  autor: Mar9999
 26 paź 2018, 19:49
W trzeciej dobie od dostarczenia simki, po wczorajszym e-mailu do Rebtela aktywowali. Dostałem e-mail ok. 2 godz. temu o aktywacji karty sim i rozmowy, smsy, mmsy w obie strony działają.
 #1028763  autor: TomLee
 26 paź 2018, 20:46
A mi dziś napisali, że im się na razie karty sim skończyły :). I trzeba poczekać około 10 dni
 #1028769  autor: Yorgso
 26 paź 2018, 21:42
Na stronie 26 opisałem jak odblokowałem sms przychodzący ale nie byłem pewny co zadziałało. Dziś ten sposób przetestowałem i zadziałał bezbłędnie. Zamówiłem dodatkową kartę w sobotę, wczoraj dojechała dziś aktywowali. Sprawdzam czy wszystko działa no i oczywiście tak jak poprzednio sms przychodzący nie działa. Zrobiłem tak: zainstalowałem apke rebtel, zalogowałem się do niej za pomocą opcji zadzwoń do mnie bo oczywiście sms nie doszedł, aktywowałem pakiet do U.K (bezpłatny tydzień jest) pakiet się aktywował, dla pewności zadzwoniłem na uniwerek w cambridge, posłuchałem chwile auto.sekretarki. Dezaktywowałem pakiet do U.K Zrestartowałem telefon. SMS przychodzący już działa.
 #1028864  autor: forum_tg
 27 paź 2018, 09:38
Ktoś z Was ma pomysł dlaczego Rebtel chce podpięcia karty?
a ponadto co będzie jeżeli da się kartę i w czasie korzystania z Rebtele zamknie konto przypisane do danej karty?
 #1028876  autor: TomLee
 27 paź 2018, 12:30
Wydaje mi się, że coraz więcej ofert komórkowych będzie startować z opcją podania karty płatniczej. W UK to standard, u nas Netflix od początku tak działa. Ale rynek jest duży, jeżeli ktoś tego nie akceptuje to bierze inną ofertę.
 #1028891  autor: TomekErek
 27 paź 2018, 14:56
W niedzielę, 21.10 złożyłem wniosek na MNP z moim takim tam numerem "do testów". Wg info ze strony mialem czekac na kontakt od kuriera aby ustalic termin dostawy karty. Kontaktu żadnego nie było a za to nagle ok 09:30 we wtorek 23.10 przyjechał do mojego domu kurier. Otworzyła moja dziewczyna i uslyszala:

- "mam przesyłkę dla P. Tomasza C...", proszę podpisać - i podał terminal mojej dziewczynie

Usłyszałem to będąc w łazience wiec podchodze do drzwi i mówię: - to ja jestem Tomek C...

Kurier zabrał wtedy termin od dziewczyny, podał mi i powiedział do mnie: " Proszę podpisać"

Podpisałem i tyle. Zostawił mi kartę kopertę w dłoni i poszedł.

OCZYWIŚCIE ZERO SPRAWDZENIA DOWODU OSOBISTEGO.

Włożyłem kartę do telefonu, od razu złapała zasięg i jako operator pokazało się słowo "Rebtel" jednak nie można nigdzie ani dzwonić ani odbierac/wysyłać smsów :/


No i jestem ciekawy kiedy karta Rebtela ożyje na tyle, ze bedzie można z niej dzwonic czy uzywac neta... zobaczymy :D
 #1028897  autor: TomekErek
 27 paź 2018, 15:48
Na starym LG z Androidem 4.4: gdy wybieram numer to pojawia sie komunikat "wybieranie", nagle słychać jeden raz "PIP" i od razu komunikat "Połączenie zakończone"

Na poczciwej Nokii 3310 (mój pierwszy telefon, mam go z sentymentu do dziś :D) po wciśnięciu "zadzwoń" przez chwilę myśli, nagle słyszę trzy razy dźwięk "pip pip pip" i wraca do książki telefonicznej.

Wiec wychodzi na Twoją drugą opcję czyli po prostu rozłącza numer.

Aha, na opakowaniu z rebtela mam numer telefonu (786 xxx xxx) ale nie ma mozliwości sie na niego dodzwonić z mojego oficjalnego numeru...
 #1028903  autor: TomekErek
 27 paź 2018, 16:20
Tak mnie wzięło na choinkowe urywanie - pewnie z powodu włożenia karty SIM do Nokii 3310, no a poza tym to już prawie Święta :p

Czekam wiec na aktywacje i jestem ciekawy kiedy ona nastąpi...
 #1028913  autor: pantin
 27 paź 2018, 17:40
Yorgso pisze:Na stronie 26 opisałem jak odblokowałem sms przychodzący ale nie byłem pewny co zadziałało. Dziś ten sposób przetestowałem i zadziałał bezbłędnie. Zamówiłem dodatkową kartę w sobotę, wczoraj dojechała dziś aktywowali. Sprawdzam czy wszystko działa no i oczywiście tak jak poprzednio sms przychodzący nie działa. Zrobiłem tak: zainstalowałem apke rebtel, zalogowałem się do niej za pomocą opcji zadzwoń do mnie bo oczywiście sms nie doszedł, aktywowałem pakiet do U.K (bezpłatny tydzień jest) pakiet się aktywował, dla pewności zadzwoniłem na uniwerek w cambridge, posłuchałem chwile auto.sekretarki. Dezaktywowałem pakiet do U.K Zrestartowałem telefon. SMS przychodzący już działa.
U mnie to nie działa.
 #1028965  autor: [email protected]
 28 paź 2018, 01:00
U mnie wszystko działa. Co prawda internet mobilny i zasięg jest jeszcze dość słaby, ale mam nadzieję, że to się za jakiś czas zmieni.
Odnośnie konieczności podawania karty płatniczej - zawsze można ją później usunąć w aplikacji i po problemie.
 #1028968  autor: jutek
 28 paź 2018, 02:24
Tylko że jak usuniesz to w ciągu maksymalnie miesiąca przestaną działać połączenia i SMS-y wychodzące oraz internet. Poza tym stara prawda głosi, że co raz wejdzie do sieci pozostaje w niej już na zawsze ;)
  • Strona 23 z 55
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 55
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 55