DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 26 z 55
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 55
 #1032168  autor: TomLee
 01 lis 2018, 10:27
Mam nadzieję, że Rebtel opanuje ten chaos. Wygląda na to, że za szybko wystartowali i teraz borykają się z problemami. To mi się dziwnie kojarzy z telepolis i aplikacją tapatalk :). Nie wiem ile to już minęło, ale tapatalk dalej nie funkcjonuje tak jak przed "dobrą zmianą" :).
 #1032172  autor: kowal2200
 01 lis 2018, 10:32
Podzielę się z wami spostrzeżeniami po kilku dniach używania w wolnych chwilach sieci Rebtel:
- można dzwonić całkowicie za darmo do USA, wystarczy dodać promocję do swojego konta poprzez link http://www.rebtel.com/en/rates/unitedstates/ lewy dolny róg.
-połączenia przez aplikację jak i normalnie są zestawiane w HD Voice, a w aplikacji nie działają połączenia przychodzące.
-można korzystać z lokalnych numerów dostępowych na całym świecie po to aby dzwonić ze swojej oferty no limit posiadając polską kartę SIM. Można dodać na swoim koncie inny numer z którego można się łączyć z numerem dostępowym, autoryzacja jest po CLIP-ie oraz PIN Rebtel. Czyli można dzwonić np. z Egiptu do Polski za darmo używając lokalnego numeru dostępowego albo np. z Polski do USA z innego, ale autoryzowanego numeru lub Rebtel.
Polskie numery dostępowe są praktycznie we wszystkich strefach numeracyjnych. Jeśli dzwonimy na zagraniczny numer dostępowy z polskiego, zostaniemy przywitani po polsku. Jakość rozmów jest również bardzo wysoka.
-można korzystać z tanich stawek internetowych w roamingu, np. 250MB Ukraina za 7 zl, 250MB Turcja za 9 zl
 #1032260  autor: aizo
 01 lis 2018, 17:10
Dla tych co nie wchodzą na główną

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... czekiwania
Stanowisko operatora

Przez ostatnie trzy tygodnie dwoma najczęstszymi pytaniami, z jakimi spotykaliśmy się u klientów, były: "kiedy karta zostanie dostarczona?" i "kiedy numer zostanie przeniesiony?". Nie przewidzieliśmy aż tak dużego popytu na nasz produkt i stąd, będąc zupełnie szczerym, możliwości naszego zespołu okazały się niewystarczające, aby odpowiednio szybko dostarczyć i aktywować tyle kart. Spowodowało to wydłużenia się czasu oczekiwania na dostarczenie SIM i przeniesienie numeru. Za co jest nam bardzo, bardzo przykro. Niemniej robimy wszystko, aby sytuację przywrócić do normalnego funkcjonowania.

Pierwsza zmiana jest taka, że zwiększyliśmy liczbę osób na wszystkich poziomach obsługi użytkownika i obecnie robimy wszystko, aby dostarczenia i aktywacje przyspieszyć. Przewidujemy, że zaległe karty i przeniesienia zostaną zrealizowane w tym tygodniu i w drugiej połowie przyszłego tygodnia będziemy mogli już wrócić do prawidłowego funkcjonowania

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #1032283  autor: SomalijskiWluczega
 01 lis 2018, 20:56
Rebtel dobrze wypada z rozmowami też darmowymi do USA i z rozmowami międzynarodowymi do UE (nie mylić z roamingiem UE) 16 gr/min brutto.
Jednak konkurencja nie śpi.
Dzisiaj Lycamobile.pl dała pakiet za 20zł na 30 dni a w nim nielimitowane rozmowy i smsy i 30 GB internetu na terwnie PL i nielimitowane rozmowy i smsy i 1,5GB netu na terenie EU i EOG (roaming UE). 25zł = no limit rozmowy, smsy i 35GB netu w pl, itp.

Widać, że rebtel namieszał na polskim rynku - pierwsze ofertę poprawia lycamobile.pl - a kto będzie następny?? :)
 #1032316  autor: darekka
 02 lis 2018, 08:35
Dziś z rana niespodzianka-stara SIMka mojej żony nie działa, wkładam rebtelowską z numerem tymczasowym i...numer przeniesiony(żadnego emaila z ostrzeżeniem nie otrzymała) ale nie można z niego dzwonić ani SMSować ale na przeniesiony numer da się dodzwonić i wysłać smsa normalnie(na tymczasowy dzwoniąc słychać komunikat, że jest chwilowo niedostępny), smsy konfiguracyjne przyszły chwilę po przełożeniu kart SIM i bez problemu zainstalowały się na chińczyku Elephone P8mini.
Teraz trzeba im dać chwilę aby w pełni odblokowali(dzwonienie i smsy) numer przeniesiony...tylko ile to potrwa?
Czekam na swoje przenosiny od 4 października(żona dziś się doczekała) i kto wie kiedy się odbędą.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1032320  autor: kowal2200
 02 lis 2018, 09:53
Miałem identyczną sytuację i po paru godzinach znów mogłem dzwonić i SMSować już z przeniesionego numeru
 #1032393  autor: jutek
 02 lis 2018, 13:19
Kwestia czy rzeczywiście Rebtel zaznacza teraz to “personal delivery” a kurierzy to nagminnie olewają, czy tylko udaje, że to zaznacza.
Ciekawostka: w Rebtel działają przekierowania połączeń, mimo że podczas ich włączania (i wyłączania) kodami (sprawdzałem standardowe kody, takie jak np. w Play) wyskakuje błąd "niezakończony". Błąd wyskoczy a przekierowanie działa, podobnie przy wyłączaniu przekierowania, wyskakuje błąd a przekierowanie się prawidłowo wyłącza. Ktoś może testował, czy działają połączenia konferencyjne? Mam kartę Rebtela w telefonie bez tej możliwości, więc nie sprawdziłem.
 #1032453  autor: rumun1990
 02 lis 2018, 15:34
Gdzie można zgłosić błąd SMSów - brak możliwości wysyłania (numer centrum SMS plusa) ?
Karta aktywna od tygodnia - rozmowy i internet działają, a smsy nie.
 #1032649  autor: darekka
 03 lis 2018, 09:50
No cóż- upłynęła doba od niespodziewanych przenosin z innej sieci zleconych 4 października i niestety nadal nie da się dzwonić ani smsować choć w druga stronę to działa...chyba trzeba do poniedziałku poczekać to ręcznie pewnie odblokują...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1032756  autor: obru
 03 lis 2018, 15:54
Zainstalowałem aplikację rebtel na drugim telefonie. W ustawieniach odznaczyłem możliwość połączenia przez linię telefoniczną i dzieki temu mogłem dzwonić z telefonu bez karty sim rebtel. Mało tego, mogłem jednocześnie dzwonić z 2 telefonów, z jednego numeru - tego ww. i drugiego, z kartą sim rebtel. Jakość połączenia przez wifi jest jednak sporo gorsza. Występuje ponadto ok. półsekundowe opóźnienie.
 #1033177  autor: poziom
 05 lis 2018, 03:48
marokmon pisze:Czy tylko revolut daje karty wirtualne ze zmiennym numerem po każdej transakcji?
To jest opcja w planie premium za 30zł/mc.
 #1033346  autor: ratatam
 05 lis 2018, 11:31
obru pisze:Zainstalowałem aplikację rebtel na drugim telefonie. W ustawieniach odznaczyłem możliwość połączenia przez linię telefoniczną i dzieki temu mogłem dzwonić z telefonu bez karty sim rebtel.
i to jest super sprawa, np. jak się podróżuje.
 #1033350  autor: darekka
 05 lis 2018, 11:44
Dziś ponowiłem zgłoszenie, że numer przeniesiony w piątek nie nawiązuje poł.głosowych i nie da się smsować(odwrotnie było wszystko OK) i po krótkim czasie od wysłania emaila wszystko zaczęło działać. Net działał od samego początku z prędkościami ponad 20Mb/10Mb więc całkiem nieźle tylko ping około70-80ms.

Przypomniałem się również z zaległym od miesiąca MNP-może jutro się przeniesie...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1033351  autor: bolek2004
 05 lis 2018, 11:49
Za takie podejście do klienta że nawet kurier nie sprawdza z dowodu komu daje kartę sim to nie chciałbym mieć z tą siecią nic wspólnego. Przecież to jest furtka do oszustw, już pomijam fakt że różne osoby otrzymały karty sim innych osób, to jest jakaś masakra.
Dla miesiąca czy dwóch za darmo warto się narażać w najprostszym wariancie na choćby kradzież kasy z konta bankowego?
  • Strona 26 z 55
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 55
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 55