DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 87 z 179
  • 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 179
 #1060727  autor: Kryniczanin
 30 gru 2018, 13:23
Jednak wyłączenie na początek RK w Poznaniu to potwierdzenie tego co piszą użytkownicy na forach czyli zapchana sieć w centrum Warszawy czy Krakowa
Nie ma to jak wymyślić bajeczkę i dopisać do niej ideologię. Czemu nie od Warszawy...L2100 zaczęli uruchamiać od Torunia a DCS od Częstochowy to też był sygnał przeciążenia sieci w Warszawie?? :mrgreen:

Ja też mogę wymyślić podobną bajeczkę jak piotrzet...Np. dlaczego N rozpoczynało modernizację sieci od Nowego Sącza w 2011 roku? Bo bali się, że jak zaczną od Warszawy to im się wszystko rozsypie i przez rok się nie pozbierają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Piotrzet nie wymyślaj bajeczek i nie pisz do niej swoich zakończeń bo zwyczajnie się ośmieszasz.


T
 #1060732  autor: Pabloeq
 30 gru 2018, 13:42
Ciekawe jak Kraków i jego specyficzna część "protestujących" przeżyje prawdopodobną a raczej pewną liberalizację norm dopuszczalnego natężenia PEM w 2019r.
Może wyłączą całkiem ten Kraków i będzie spokój;)
 #1060733  autor: Kryniczanin
 30 gru 2018, 13:45
W 2019 mamy podwójne wybory, w 2020 pojedyncze. Na liberalizację bym liczył w 2021 jak PiS będzie dalej rządził. Jak wygra opozycja żadnej liberalizacji nie będzie.
 #1060736  autor: spotify
 30 gru 2018, 13:53
p2225 pisze:
30 gru 2018, 08:33
Pojawił się tutaj (albo w wątku o N! czy Plusie) mit, że Play odpala jakieś stacje z dziwnym zestawem pasm, albo z ich bardzo małą ilością, bo chcą zdążyć z 7000 stacji do końca roku, a przynajmniej tak to zrozumiałem w ostatnim nawale komentarzy.
To nie jest mit ale fakt. Chcieli mieć 7tys stacji to zrobili to w taki sposób aby je mieć - wszelkimi sposobami. Inaczej by nie zdążyli.
Tak jak napisałeś później
Ale nie ze względu na to, że chcą zdążyć przed końcem roku z 7000 stacji, bo robią tak od początku. Tamto brzmiało tak jakby Play dopiero teraz to robił, bo się nie wyrabia.
Pamiętaj, że akcjonariusze też chcą efektów. No i marketing też jest.
Nie oczerniam za to Play. Bo każda sieć tak robi. Ale podszedłem do tego WOW krytycznie, bo fani tej sieci już się podniecili.



@Kryniczanin
Dramat to jest wypisanie przez Ciebie argumentów. Nie jesteś na bieżąco a wypisujesz jakieś teorie, że N! daleko jest z tyłu. Nawet dynamicznym zarządzaniu pasmami LTE nie wiedziałeś.
Dramat to jest dla Ciebie taki, że takich stacji 10Mhz w LTE jest mało w porównaniu do wszystkich N!. Pamiętaj, że co z tego, że na jakimś tam procencie N! ma tylko 10Mhz w porównaniu do 25Mhz Play na LTE jak o wiele większy procent Play ma mniej stacji.
Twój argument od lat o ilości pasma na danej stacji staje się śmieszny. Powtarzasz to jak dzieciak.
Ostatnio zrobili coś w Twojej miejscowości z 12tys ludźmi i piszesz jakby na nowo odkryli koło. Ale Twoja miejscowość to nie cała Polska.
W Gdyni centrum Play ma dwa razy mniej stacji. W Sopocie ma mniej stacji. Wszędzie ma N! lepszą pojemność i praktycznie komplet pasm obecnie po modernizacji.
A czy podniecam się tym? Nie. Bo nie kręcę się tylko wokół komina.
U mnie w domu jak pisałem wieczorami przy full wypasie Play nie mogę przekroczyć 2Mb/s !!! Chyba, że wyjdę na balkon i jestem w stanie przekroczyć 10Mb/s. Dla porównania po modernizacji N!, zarówno w Orange jak i w TMobile nie spadam poniżej 30Mb/s, nawet w kiblu :-)
Nawet skansen Plus chodzi szybciej od Play u mnie w domu, ponieważ Play ma najmniej stacji u mnie. Jeśli znajomi w Trójmieście przenoszą numery do Plusha z Play i mówią, że mają szybszy net to chyba jest coś nie tak.
Tylko jak wspomniałem - nie oceniam wokół komina. Play już dawno wyprzedził Plusa ale po wynikach w mojej okolicy miałbym inne zdanie.

Dramat jest taki, ze uważasz Play za najlepszą sieć a masz abo w Tmobile, tłumacząc się jakimiś ściemami.
Dramat jest taki, że z tego co pamiętam to masz nawet internet domowy w Tmobile bo jest nielimitowany (albo miałeś na próbę)

@matek
Śmiech na sali to są stacje N! na ogromnych obszarach Polski z L800/900/G900
Śmiech na sali to jest pisanie takich właśnie mądrości. Piszesz to już jak mantra. Co wpis, to czepianie sie tego typu stacji. Jasne, są takie tereny. Ale Play ma dużo takich gdzie w ogóle go nie ma.
Śmiech na sali to jest podniecanie się nową stacją Play, gdzie nikt z tej sieci w danym terenie nie korzysta. A później kolejne podniecanie się prędkościami na nowej stacji nie obciążonej prawie przez nikogo.
Już mamy kilka przykładów na forum, gdzie się podniecali nową stacją a po roku okazało się że N! taki zły nie jest i lepiej sobie radzi z obciążeniem.
N! modernizował obecnie większe miasta. Obecnie wychodzi poza miasta. Dokładają co najmniej L2100.
Spokojnie, bo Ci żyłka pęknie. Play chce pokryć Polskę do końca 2020 czyli ma dwa lata na zrealizowanie planu. Patrząc po wyniku 7tys stacji na koniec 2018, to zrealizuje ten plan wszelkimi siłami, nawet nie wieszając jeszcze anten. Wg mnie pełna budowa się skończy w okolicach połowy 2021r. (czyli pełne gotowe maszty z antenami) A potem, podobnie jak N! będzie stawiał kolejne stacje ale z mniejszym rozmachem
Przez dwa lata N! ma czas na uzupełnienie braków. N! w całej Polsce budowali niecałe dwa lata (całą sieć). Wystarczy im czasu na dołożenia do stacji only G900/u900/L800 co najmniej L2100 czy dodatkowo L1800.
Obecnie i tak w skali kraju N! jest przed Play i nawet zagorzali fani sieci P4 tego nie zmienią, bo faktów nie da się zmienić.

Ogólnie, od lat nas fanatycy karmią super siecią Play (nawet jak Play miał stacji mniej niż 4k). Im lepsze osiągi osiąga tym więcej dostają wiatru w żagle. Spokojnie chłopaki. Fajnie że w końcu po 13 latach będą mieć własną sieć. Ale do najlepszych jeszcze im brakuje.
Rywalizacja trwa głównie między N! a Play i zobaczymy kto lepiej odrobi zadanie domowe przez te dwa lata. Moim zdaniem, powtórzę, Play się mocno zbliży ale nie zdoła przeskoczyć N!.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2018, 14:04 przez spotify, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1060741  autor: Kryniczanin
 30 gru 2018, 14:03
Nie wiem czy płakać czy się śmiać...
Śmiech na sali to jest pisanie takich właśnie mądrości. Jasne, są takie tereny
Na koniec października 2017 roku 9950 stacji bazowych obsługiwało technologię LTE. 3400 obsługuje również technologię agregacji pasm.

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/pra ... stacji-lte

Samo T-Mobile twierdziło, że rok temu 2/3 ich sieci to stacje z pojedynczym LTE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Teraz po dodaniu LTE 2100 w części aglomeracji może będzie połowa tego.

Ale pozostała połowa stacji to gołe stacje z jednym pasmem LTE mające w porywach 10mhz na jednego opa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie pisze więcej z Tobą - po co kopać leżącego.
 #1060742  autor: spotify
 30 gru 2018, 14:09
No właśnie. Śmiej sie dalej z siebie podając dane z 2017r na koniec 2018.
To są właśnie fakty @Kryniczanina, który wczoraj pisał, że N! nie ma dynamicznego zarządzania pasmami LTE. Pewnie o 4CA, QAM256 i MIMO 4x4 w sieci N! też nie słyszałeś :mrgreen: Itd.
Ale Play jest the best :smt120 :smt120
Dramat!!!
Nie pisze więcej z Tobą - po co kopać leżącego.
Jeszcze rok się nie skończył a już dałeś najlepszy dowcip roku 2019 :D
Chłopie, jakie kopanie leżącego, jak Ty sam robisz samozaoranie. :-)
 #1060745  autor: piotrzet
 30 gru 2018, 14:15
Kryniczanin
Lepiej nie pisz już nic z każdym postem coraz bardziej się kompromitujesz. Porównywać dane z końca 2017 z końcówką 2018 gdzie ruszył pełną parą refarming w tym roku. Co do Play oczywiście, że w centrum Krakowa i Warszawy są problemy o czym jest na forach itd ale oczywiście problemu udajesz, że nie widzisz. Po za tym z tego co mi się wydaje to w obecnej sytuacji refarming zaczął się w Błoniu pod Warszawą żeby później za moment objąć coraz większy jej obszar. A Play zaczął od centrum Poznania. Gdyby robili podobnie do N! to już kolejne miasto miałoby wyłączenie RK, a nie tylko samo centrum Poznania. Zresztą wystarczy spojrzeć na mapę BTS widać, że w Poznaniu to jeszcze jakoś wygląda dużo stacji i dużo kompletów pasm natomiast Warszawa czy Kraków to dno i metr mułu.
P.S Z tego co wiadomo Play ma wprowadzić 256QAM i pewnie też niedługo 4CA i tak myślę pewnie będzie pierwsza komercyjna sieć 5G tak jak to robi AT&T w USA. :lol:
Ostatnio zmieniony 30 gru 2018, 14:16 przez piotrzet, łącznie zmieniany 1 raz.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1060746  autor: Kryniczanin
 30 gru 2018, 14:16
Połowa sieci leży i kwiczy z jednym jedynym pasmem taka prawda a w niektórych regionach jest jeszcze gorzej u mnie w dwóch gminach na 10 stacjach całe trzy mają więcej niż jedno pasmo.

Jedna 2600+1800+800 a dwie 800+1800.

Nawet Plus ma na 6 (zawsze 900+1800) a Play na każdej stacji ma od dwóch do czterech

Takie są fakty. N ma zasięg, ale oszczędza na czym się da i gdzie się da. W niektórych regionach nawet bardziej od zabytku o nazwie Plus.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2018, 21:26 przez Morvius, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Wymoderowano. Niestosowne zwroty personalne.
 #1060748  autor: Pabloeq
 30 gru 2018, 14:31
Kryniczanin pisze:
30 gru 2018, 13:45
W 2019 mamy podwójne wybory, w 2020 pojedyncze. Na liberalizację bym liczył w 2021 jak PiS będzie dalej rządził. Jak wygra opozycja żadnej liberalizacji nie będzie.
Własnie dlatego przed wyborami będzie liberalizacja przepisów i rok 2019 okaże się tym który obudzi te stacje do działania:)
Skąd możesz wiedzieć co będzie jak wygra opozycja? Ja się będę cieszył jak PiSuary nie będą rządzić samodzielnie - to już będzie bardzo wiele.
 #1060749  autor: Kryniczanin
 30 gru 2018, 14:37
Już widzę jak przed wyborami odkręcają śrubę opom:-) Tu każdy kandydat będzie obiecał wyprowadzenie stacji poza miasta i wsie na spotkaniach:-) ba nawet tych istniejących:-)

Przez 8 lat 2007 - 15 nie poznałeś ich liberalizmu - tych wszystkich deregulacji:-) to mi wystarczy. Ci ludzie przelewu nie potrafią zrobić a co dopiero odkręcić śrubę.
 #1060750  autor: matek451
 30 gru 2018, 14:39
Zamiast ciągłego pisania o ty że Play ma w Gdyni mniej stacji od N! proponuję sobie wreszcie popatrzeć jak wygląda sieć N! na wielu obszarach Polski na prowincji, to nie są bajki że stacje z only L800/U900/G900 tam przeważają. Piszesz że nie kręcisz się wokół własnego ogona więc powinieneś wiedzieć ze procentowo są to ogromne obszary Polski, wschodnie Mazowsze, Podlasie, Kujawsko-Pomorskie to pierwsze z brzegu przykłady. Można wymieniać inne. To są fakty poparte zapchanymi BTS-ami N!, skargami użytkowników T-mobile, Orange szukających ratunku na forach a nie twoje teorie wyssane z palca. Głodny sytego nie zrozumie, mieszkaniec Trójmiasta ma zupełnie inne spojrzenie niż człowiek z podlaskiej wsi. Zejdź wreszcie na ziemie, jesteś tylko teoretykiem, udowadniającym wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą,nabijającym sobie posty. Wykaż się, poradź co ma zrobić użytkownik z prowincji któremu T-mobile zasuwa z prędkością 1Mb/s , czy mu tez napiszesz że N! nie ma problemów lub zaproponujesz przeprowadzkę do miasta gdzie N! zrobił modernizacje? Kolega @piotrzet jak zawsze widzi tylko narzekania klientów Play w Warszawie i Krakowie, problemy N! przemilcza albo szczyci się speedtestami T-mobile . Zresztą jego nikt już od dawna nie traktuje poważnie.
 #1060751  autor: piotrzet
 30 gru 2018, 14:48
Haha cały matek451 gdzie się szczycę tymi speedtestami? Może pokażesz? Problemy na wsi, a w centrum takich miast to dwie różne rzeczy i nie mów, że jest inaczej. Bo to jest kpina żeby sieć w centrum takich dużych miast sieć była zapchana. Wieś to wieś i owszem 800 jest za mało ale nigdy nie broniłem z tego powodu ani T-Mobile ani Orange.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2018, 21:28 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Niestosowne zwroty personalne.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1060759  autor: matek451
 30 gru 2018, 15:27
Byłeś, testowałeś Play , T-mobile w centrum Warszawy, Krakowa ? Pokaż swoje rezultaty. Duże miasta w Polsce nie końcżą się na stolicy i Krakowie. W Łodzi Play działa najlepiej ze wszystkich operatorów a to chyba nie zadupie? Tak jest w wielu innych, dużych miastach. Uogólniasz i na siłę chcesz udowodnić że operator optymalnie wykorzystujący posiadane zasoby radiowe działa gorzej od N! i ma problemy w miastach. Sieci N! opartej na ogromnych obszarach Polski na 800-900MHz nie idzie bronić bo to stracona pozycja. To jest kompletne nieporozumienie, czy klienci N!! na nich to gorszy sort? Mieszkacie w dużych miastach więc macie ich gdzieś. Ale te fakty rzutują na ogólną ocenę N! a nie wasze peany na jej cześć. Pod tym względem w N! jest jeszcze wiele do zrobienia i to na lata. Mam nadzieję że Play nie powtórzy błędów N! przy budowie sieci na wsiach, zresztą nie ma wyjścia bo 5MHz na L800 to wydmuszka.
 #1060761  autor: piotrzet
 30 gru 2018, 15:35
Co ty porównujesz stolicę Polski do Łodzi? Podałem przykłady miast w których Play w centrum leży i w N! są takie lokalizacje tak samo. Ty natomiast zachwycasz się Playem jakby był najlepszy chodź wcale nie jest przynajmniej przy tym pokryciu obecnym zasięgiem Polski. Dzięki tym stacjom N! o których wspominasz Play ma w ogóle zasięg więc nie wypisuj bzdur jaki to Orange czy T-Mobile zły bo jest tam tylko jedno pasmo. Owszem w jakiś lokalizacjach jest to za mało ale są lokalizacje w których jest to wystarczające. Czy klienci Play, którzy nie maja w ogóle zasięgu to gorszy sort czy jak? Czy klienci Play, którzy są w centrum stolicy to gorszy sort? Bo nie rozumem. Piszesz jaki to N! zły a jaki Play cudowny tylko nie zauważasz tego, że to dzięki temu złemu N! Play ma w ogóle w niektórych częściach kraju zasięg. :lol: W Play stawianie stacji w komplecie pasm też się kończy powoli bo zaczyna się liczyć kasa. Tym czasem jest tak na niektórych stacjach na wsiach hula wiatr, bo prędkości ponad nawet 200 Mb/s, a w centrum Warszawy prędkości nawet nie 5 Mb/s. Faktycznie dobra sieć :lol:
Skoro Play taki super jest to nie wiem po co w ogóle mu RK i to jeszcze w takich złych sieciach jak N! :lol:

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1060766  autor: spotify
 30 gru 2018, 16:16
Kryniczanin pisze:
30 gru 2018, 14:16
Takie są fakty. N ma zasięg, ale oszczędza na czym się da i gdzie się da. W niektórych regionach nawet bardziej od zabytku o nazwie Plus.
A która sieć nie oszczędza? Play nie oszczędza? Póki roaming się opłacał, siedzieli w roamingu. Obecnie data rośnie i muszą budować sieć. Oczywiście to nie decyzja z dnia na dzień. I wszędzie też nie ma full wypas, bo nie ma na razie sensu, ponieważ trzeba też liczyć kasę.
Kiedyś mówił Kazimierz Górski " Gra się tak jak przeciwnik pozwala"
Skoro N! ma przewagę lokalizacji i nie ma przybitego DL i UL nie robi nic. Jaki jest sens stawiać 11tys stacji na wypasie, skoro na połowie może latać wiatr?
Play przez swoją sieć jeśli wierzyć im podkoloryzowanym raportom przepycha również więcej danych.
Czy myślisz, że obecnie różnica ok 5tys stacji na rzecz N! w stosunku do Play (N! się zbliża do 12tys i pewnie ilość tą przekroczy) jest tylko wynikiem większej ilości stacji w dużych miastach typu Warszawa, Kraków, Poznań?
Nawet jak Play osiągnie pułap 9 tys stacji to będzie miał mniej o ponad 3 tys od N! czyli tyle ile na poczatku tego roku mu brakowało do 9 tys i pokrycia Polski.
Play zaczyna budować sieć, przewaga N! może być zniwelowana. Więc N! również podjął sie rzuconej rękawicy i dalej modernizuje sieć. Obecnie skończył duże aglomeracje a teraz jedzie dalej przez mniejsze miejscowości aż po stacji na łąkach i polach.
Sieć musi zarabiać. Play również chetnie swoje lokalizacje oddaje bo skądś na sieć kasę musi mieć. Zaczął budować sieć, ceny podniósł i nierzadko teraz jest najdroższy (nadal nie potrafi zrobić np oferty lepszej od nju czy Plush). Prawo rynku.
To jest biznes a nie życzenie usera Kryniczanin, który wszędzie chciałby full wypas.
Mnie tylko śmieszy sytuacja, że Play jest taki super hiper bez wad. Wszystko dookoła to skansen. Postawi po ponad 10 latach na rynku stacje, pojawi się jego sygnał a jakiś klakier się cieszy jakby pierwszy raz ogień zobaczył. Gdzie 3 sieci (Plus TM i O) od wielu lat ogarniają w okolicy cały ruch mobilny a Play na nowej stacji ma przeciąg, ponieważ nikt wcześniej z tej sieci nie korzystał.
Play sie pochwali jakimś osiągnięciem i trolle (jak to tutaj niektórzy takich nazywają) dostają wiatr w żagle. Od ponad 10 lat Ci sami trzeszczą, że Play jest najlepszy..... Ręce opadają.

@matek
Mam wielu znajomych i klientów w wielu miejscach w Polsce. Narzekanie na sieć jest każdą. Znam wiele przypadków, gdzie od lat Orange nie wyrabia czy Tmobile, nawet mimo full wypasu. Podobnie z Plusem i Play. Poczytaj sobie ile ludzi narzeka na Play i na prędkości poniżej 1Mb/s. Takie miejsca w Polsce każdej sieci się przytrafiają.
Przyczepiłeś się do internetu mobilnego TMobile jak jakiś rzep psiego ogona a nie widzisz, że nie mniej (nawet więcej) jest problemów w uwielbianej przez Ciebie sieci kolory fioletowego.
N! podczas modernizacji pewnie dorzuci co najmniej L2100 na tych stacjach only L800.
Mam kilku znajomych (pisałem o tym), gdzie O będzie modernizować sieć na obrzeżach Gdyni i dzisiaj poza L800 mają dostać jeszcze L1800 i L2100.
Ile jest miejsc (nawet na A1) gdzie sięga w Play tylko L800 (reszta pasm nie dochodzi) i są prędkości gorsze, niż na u900 w N! czy Plusa?

Jako Gdynie pokazałem przykład @Kryniczaninowi, bo ciągle wypisuje swoją wioskę, jakby była benchmarkiem całej Polski. Już kilka razy pisałem i napiszę jeszcze raz - nie oceniam sieci wokół własnego komina. U mnie Play w domu poza wieczorami chodzi lepiej od Orange. Ale poruszam się po Polsce więc Play odpada.
Poruszam się po Polsce i jak już wiele razy pisałem - są miejsca gdzie Play daje radę i może być przykładem dla innych. Z reguły są to miejsca, gdzie jest nowa stacja lub powstała w przeciągu ostatnich maks 2 lat. Gdzie ludzie nie mają nawet świadomości, że mają pod nosem nadajnik Play.
Ale o wiele więcej miejsc jest gdzie Playa w ogóle nie ma albo jest tragiczny. Lub też przy full wypasie parasolu nie daje rady.
Lub takie miejsca, gdzie jest straszna amplituda w Play w skali dnia. Od 2Mb/s do nawet ponad 100Mb/s. Jako użytkownik wolę mieć stabilne 30-40Mb/s w ciągu całej doby. I tak np jest częściej w N! niż w Playu.
Moja firma ma siedzibe w Piasecznie i w jej w budynku nie ma Play wcale!!! A na N! mogę gadać po LTE.
Najwidoczniej N! też widzi, że przewaga zasiegowa zaczyna topnieć w stosunku do Play, dlatego też również ruszyli z modernizacją.
W skali kraju nadal N! jest przed Play i takie są fakty. Są miejsca gdzie Play jest już lepszy ale N! jeszcze tam nie dotarł z modernizacją (czy to dołożenia pasm czy też nowe lokalizacje np dowieszenia do masztów Play, który również się dowieszał swego czasu do innych) lub też nie widzi dzisiaj uzasadnienia ekonomicznego. Takie miejsca będą też w Play, bo 100% kraju nie pokryje i dojdzie do wniosku, ze brak uzasadnienia ekonomicznego. Żadnej sieci się to nie opłaca aby pokryć tereny, gdzie ludzi nie ma.
Takie są fakty.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2018, 23:27 przez spotify, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1060790  autor: matek451
 30 gru 2018, 17:49
@spotify w jaki cudowny sposób N! uruchomi L2100 na stacjach only L800/U900/G900 bez U2100? Czekam na konstruktywną odpowiedź. Czy za każdym razem musisz w przypadku wskazywania słabych punktów N! wyskakiwać z Play? Na jakiej podstawie twierdzenie że N! nie ma przybitego DL, na jakiej podstawie twierdzisz że nie ma potrzeby rozbudowy stacji L800/U900/G900 korzystasz z nich na co dzień ? Ja nie czepiam się T-mobile bez uzasadnienia, od 15m-cy sprzedaje ludziom internet LTE/3G bez limitu w lokalizacjach gdzie sieć od początku była na to nieprzygotowana i skończyło to się jedną wielką lipa. Ty nie korzystasz więc nie masz pojęcia jakie ludzie mają z nim problemy na ogromnych obszarach wiejskich.I nie wyskakuj tu z Play bo tych ludzi to nie interesuje.
 #1060791  autor: piotrzet
 30 gru 2018, 17:55
matek451
Czepiasz się jego, a sam wymieniając wady N! nic nie wspominasz o wadach Play. :lol: Inne sieci nie mając oferty bez limitu też mają problemy i co? Jakoś nie widzę narzekania na nie tylko w kółko jedno i to samo jakie to T-Mobile złe. Różnica jest taka, że w żadnej innej sieci nie poinformują cię o przeciążeniu i nie będą chcieli sprzedać oferty tylko będą wciskać dalej. Ale dalej T-Mobile jest zły, bo jak inne sieci w niektórych lokalizacjach ma zapchaną sieć i ma ofertę internetu bez limitu. Stara twoja śpiewka. Każdy ją tutaj zna.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
  • Strona 87 z 179
  • 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 179
  • 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 179