DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 175 z 528
  • 1
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 528
 #1093378  autor: zoltan666
 16 kwie 2020, 22:46
Mam Grunwald ważny do 3 maja. Czy jeśli doładuje dziś konto za 50 zł. to Grunwald przedłuży mi się o 90 dni od dnia doładowania, czy od dnia 3 maja?
 #1093603  autor: tele2017
 21 kwie 2020, 18:31
Mnie chwilowo Grunwald bumeluje :smt006 bo jadę na kilku kartach darmo-korona-pakiet.
Wogóle to na różnych darmo-promo przez te lata od 2017 zaoszczędziłem GB na tej karcie (grunwaldowej) Neta przez ponad pół roku czasu. Zawsze to lepiej mieć więcej zachomikowane niż mniej. To u mnie główny Net w domu i mobilnie i dobrze mi z tym.

Jak myślicie czy u Orangunata w maju, tak jak w kwietniu, znowu będą "Mikołajki gigabajtowe"? :mrgreen: Będą hojni czy już starczy tego socjala wspomagającego zostanie w domu? bo na czymś jednak operator musi zarabiać.

Jakby kto nie był obeznany w promocjach to można mieć darmowy internet do końca kwietnia z okazji koronawirusa viewtopic.php?f=76&t=130081

Orange żali się, że nie zarabia na aktualnie znacznie zwiększonym ruchu w sieci oraz częstszych rozmowach w związku z ograniczonym kontaktem i zdalną pracą/nauką. Cóż winna oferta no-limit za niską kwotę oraz darmowe pakiety GB które co miesiąc bonusowo przyznają (promocja 10GB z okazji koronawirusa). Co wymyślą operatorzy na chude czasy? Likwidację no-limit i powrót do drogich pakietów minutowych? Czy pójdą w mega podwyżki dla no-limit, na wzór podwyżek płatnego przedłużania GB z doładowań czyli cena wzrost razy trzy ;) ?
 #1094290  autor: kemsinenu
 02 maja 2020, 12:47
Doświadczyłem braku przedłużenia Grunwaldu za pomocą doładowania. Historia jest prosta. Ponad 2 tygodnie temu doładowałem za 50zł. Zawsze działało, więc tym razem nie sprawdzałem następnego dnia czy ważność przedłużyła się. Wczoraj przyszedł sms, że wkrótce skończy się ważność bonusowych GB i żeby doładować aby przedłużyć. Sprawdziłem w apce i faktycznie ważne jeszcze tylko 2 dni, a powinno być jeszcze 2,5 miesiąca. Czy to awaria systemu i zostaje reklamacja?
 #1094321  autor: kemsinenu
 02 maja 2020, 22:26
Fałszywy alarm. Okazało się, że SMS dotyczył kończącego się innego pakietu danych. Nie wiem skąd on się wziął. Czyżby 25GB za doładowanie trafiło na oddzielne konto i miało miesiąc ważności? Dziwna sprawa. Tymczasem Grunwald przedłużył się poprawnie. Ten SMS był bardzo mylący. :( Przepraszam za zamieszanie.
 #1094325  autor: KC-KARLOS
 03 maja 2020, 01:44
kemsinenu: Mogłeś otrzymać bonus ze stronki " doladowania.orange.pl " - tam każde zasilenie jest premiowane bonusem 5GB (przy nominale od 25 zł bonus jest ważny 14 dni + przy aktywacji promocji z 10GB, środki wydłużą swoją ważność do 31 maja 2020).
Wszystkie informacje sprawdzaj w Mój Orange - w telefonie lub na komputerze - polecam, bo Orange ładnie prezentuje wszystkie salda i przegrody bonusowe.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094329  autor: tele2017
 03 maja 2020, 10:11
kemsinenu pisze:
02 maja 2020, 22:26
Fałszywy alarm. Okazało się, że SMS dotyczył kończącego się innego pakietu danych. Nie wiem skąd on się wziął. Czyżby 25GB za doładowanie trafiło na oddzielne konto i miało miesiąc ważności? Dziwna sprawa. Tymczasem Grunwald przedłużył się poprawnie. Ten SMS był bardzo mylący. :( Przepraszam za zamieszanie.
Nie ma sprawy. :mrgreen: :wink: Ja od początku nie wierzyłem wogóle, że to prawda. Podobnego smsa dostałem także, ale wiedziałem skąd i dlaczego.

A to ciekawe z tym twoim 25GB. Żeby to rozjaśnić trzeba by wejść na Mój Orange przez kompa i wrzucić screena na forum.

Nie było żadnych oficjanych zmian regulaminów, więc wydaje się to dziwne i tajemnicze.
 #1094379  autor: kemsinenu
 04 maja 2020, 11:20
W Mój Orange w Podsumowaniu mam:
Kod: Zaznacz cały
 Pozostało Ci:
Internet:
Dodatkowy bonus
741,13 MB
Ważność pakietu
dziś do końca dnia (04.05.2020)

Bonus Internetowy za doladowania
1,31 TB
Ważność pakietu
79 dni (22.07.2020)
Nie wiem co to za dodatkowy pakiet. Nie kojarzę żebym coś aktywował. Na oko miał jakieś 15-30 GB.

I teraz ciekawostka:
Kod: Zaznacz cały
 Ograniczenie prędkości transmisji danych

Status
W trakcie włączania
Rodzaj
Jednorazowa
• Ograniczenie prędkości transmisji danych chroni przed naliczeniem dodatkowych opłat za korzystanie z transmisji danych w telefonie.
• Usługa włącza się automatycznie w sytuacji gdy wykorzystasz wszystkie środki z pakietu internetowego w okresie jego ważności.
• Dzięki usłudze Ograniczenie prędkości transmisji danych nadal możesz korzystać z transmisji danych ale z ograniczeniem prędkości do 64 kb/s.
Czyżby Orange postanowił mnie uratować przed korzystaniem z Grundwalda po skończeniu się tego dodatkowego bonusa?
 #1094393  autor: kemsinenu
 04 maja 2020, 14:34
Jednak zużycie od ostatniego doładowania było niższe – ok. 4GB. Więc pewnie ten bonus to było 5GB w prezencie do doładowania. Wygląda na to, że jest ten prezent ważny 14 dni. Mogli mnie biednego powiadomić o tym prezencie jakimś smsem. ;) Nadal jestem ciekawy czy od jutra będę miał na tej karcie lejek.
 #1094443  autor: rymi
 05 maja 2020, 08:05
kemsinenu pisze:
04 maja 2020, 11:20
I teraz ciekawostka:
Kod: Zaznacz cały
 Ograniczenie prędkości transmisji danych

Status
W trakcie włączania
Rodzaj
Jednorazowa
• Ograniczenie prędkości transmisji danych chroni przed naliczeniem dodatkowych opłat za korzystanie z transmisji danych w telefonie.
• Usługa włącza się automatycznie w sytuacji gdy wykorzystasz wszystkie środki z pakietu internetowego w okresie jego ważności.
• Dzięki usłudze Ograniczenie prędkości transmisji danych nadal możesz korzystać z transmisji danych ale z ograniczeniem prędkości do 64 kb/s.
Czyżby Orange postanowił mnie uratować przed korzystaniem z Grundwalda po skończeniu się tego dodatkowego bonusa?
To jest tzw lejek 64 kbps - ja też mam tą opcję w stanie "w trakcie włączania" choć jeszcze ponad pół roku mam ważny pakiet 1TB za 360 zł. To mi się przestawi w stan włączony jakbym nie kupił pakietu na następny rok.
 #1094449  autor: kemsinenu
 05 maja 2020, 10:15
Lejek nie włączył się i już nie widzę go w usługach.

Z jednej strony mam niskim kosztem internet do Folding@Home w miejscu, gdzie mam tani prąd. Z drugiej ta taryfa jest bardzo skomplikowana i w każdej chwili Orange może to uwalić albo ja mogę czegoś nie dopatrzyć.
  • Strona 175 z 528
  • 1
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 528
  • 1
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 528