DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 245 z 524
  • 1
  • 243
  • 244
  • 245
  • 246
  • 247
  • 524
 #1125481  autor: KC-KARLOS
 13 gru 2021, 21:57
R.Mandano: da się, kupując płatnego no-limita, najlepiej w opcji cyklicznej.

kazik20: da się, przygotuj 9 zł i wyślij AKT31 na 811.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125489  autor: trancex
 14 gru 2021, 06:54
Dalej nie mogę zlecić kilku transakcji i zapłacić raz blikiem. Chyba ze do tego potrzebna jest aktywna opcja autodoladowan?
Po wybraniu kwoty 5zl oraz sposobu platnosci, od razu wymaga zaplaty.
@Karlos moglbys prosze podpowiedziec jak to dziala?
 #1125498  autor: KC-KARLOS
 14 gru 2021, 13:10
trancex: autodoładowanie nie jest wymagane.
Podam krótką instrukcję:
1. Wchodzisz na stronę doladowania.orange.pl
2. Logujesz się na tej stronce. Nie masz konta? Załóż je.
3. Wpisz dwukrotnie doładowywany numer telefonu.
4. Aby zlecić kolejną transakcje, klikasz "dodaj kolejny numer"
5. Ponownie dwukrotnie podajesz ten sam numer telefonu, który chcesz zasilić.
6. Ponawiasz krok 4.
7. Klikasz Dalej i wybierasz nominał 5 zł dla każdej ze zleconych transakcji osobno.
8. Następnie klikasz opcje: zapłać zapisanym BLIKiem lub Dalej, gdzie wybierasz formę płatności.
9. Klikasz "Zamawiam i płacę". Płacisz tylko raz za łączną ilość zleconych zasileń.
10. Po pozytywnej płatności otrzymujesz potwierdzenia, a na zasilany telefon otrzymasz powiadomienia o dokonaniu zasileń.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125502  autor: ACoTam2
 14 gru 2021, 13:56
Cześć, chciałbym zmienić temat, trochę obawiam się że wyszedłem na przysłowiowego dzbana :mrgreen:
Chodzi o 100GB za pierwsze zalogowanie się mailem do aplikacji Mój Orange. Wiem, że czas na aktywację to 96 godzin, lecz po tym, że wszystko inne przychodzi po kilku minutach, trochę się dziwię, że to nadal nie przyszło.
W związku z tym mam kilka pytań, na które nie widzę odpowiedzi w regulaminie:
1. Czy działa to na numerze tymczasowym?
2. Czy jeśli wcześniej zalogowałem się numerem telefonu, a potem dopiero założyłem konto i się zalogowałem (w okresie trwania promocji) to czy nadal się kwalifikuję?
3. Czy jeśli najpierw zalogowałem się przez stronę, a dopiero potem na telefonie w aplikacji, to nadal promocja powinna działać?
Trochę szkoda by było zgubić 100GB :)

EDIT: chwilę po opublikowaniu komentarza dostałem wyczekiwane 100GB, więc tak, działa na numerze tymczasowym :)
Ostatnio zmieniony 14 gru 2021, 15:40 przez ACoTam2, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1125512  autor: trancex
 14 gru 2021, 15:29
Karlos20 pisze:
14 gru 2021, 13:10
trancex: autodoładowanie nie jest wymagane.
Podam krótką instrukcję:
1. Wchodzisz na stronę doladowania.orange.pl
2. Logujesz się na tej stronce. Nie masz konta? Załóż je.
3. Wpisz dwukrotnie doładowywany numer telefonu.
4. Aby zlecić kolejną transakcje, klikasz "dodaj kolejny numer"
5. Ponownie dwukrotnie podajesz ten sam numer telefonu, który chcesz zasilić.
6. Ponawiasz krok 4.
7. Klikasz Dalej i wybierasz nominał 5 zł dla każdej ze zleconych transakcji osobno.
8. Następnie klikasz opcje: zapłać zapisanym BLIKiem lub Dalej, gdzie wybierasz formę płatności.
9. Klikasz "Zamawiam i płacę". Płacisz tylko raz za łączną ilość zleconych zasileń.
10. Po pozytywnej płatności otrzymujesz potwierdzenia, a na zasilany telefon otrzymasz powiadomienia o dokonaniu zasileń.
Dzieki dziala. Faktycznie wystarczylo dodawac kolejny numer. Sorki :)
 #1125539  autor: polskiejablka
 15 gru 2021, 00:04
@trancex, dostałeś faktycznie 12,5GB za każde 5zł? Było tu wałkowane, że doładowanie koniecznie musi być zainicjowane przez konto Mój Orange (www lub apka), a ludzie, którzy byli tylko zalogowani na doladowania.orange.pl dostawali tylko 7,5GB. Więc jak to w końcu jest?
 #1125543  autor: trancex
 15 gru 2021, 07:47
Wyglada na to, ze dostalem 7,5GB za kazde doladowanie. W regulaminie jest napisane ( o ile czytam ten wlasciwy) to doladowanie na stronie doladowania.orange.pl tez powinno sie kwalifikowac pod przyznanie 12,5Gb za 5zl.

"Promocja łączy się z promocją „5 GB więcej za doładowanie przez stronę www.doladowania.orange.pl i w aplikacji Mój Orange”.
4. W ramach Promocji, do każdego Doładowania Abonent otrzyma dodatkowe 5 GB, co w połączeniu z promocją opisaną
w punkcie 3 powoduje, że Abonent otrzymuje 10 GB za doładowanie dokonane w aplikacji Mój Orange lub po zalogowaniu do
Mój Orange na www.orange.pl"
 #1125557  autor: KC-KARLOS
 15 gru 2021, 14:34
Promka z 10GB po zasileniu w MO trwa tylko do końca roku, z +5GB trwa obecnie do odwołania, również z tym autodoładowaniem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125569  autor: polskiejablka
 15 gru 2021, 20:14
No właśnie, ale jak kilka postów wcześniej zasygnalizowałem, że trzeba przez Mój Orange, aby dostać więcej GB, i nie ma możliwości wtedy dodać kolejnych numerów za jednym razem, to Karlos20 zapewniał, że będzie dobrze. Na drugi raz (a raczej trzeci) polecam jednak więcej uwagi włożyć przy odpowiadaniu i nie wprowadzać ludzi w błąd.
 #1125576  autor: KC-KARLOS
 15 gru 2021, 21:49
Z MO się nie da, bez MO, ale mając konto w serwisie doładowań - można.
Zamiast mnie jechać, ciesz się, że i w kanale MO, jak i w serwisie Doładowania Orange otrzymujemy dodatkowe GB, normalnie ich by nie było i 5 zł zasilenia to zaledwie 2,5 GB, nie mówiąc o promocjach czasowych organizowanych wraz z operatorem płatności czyli Blue Media.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125580  autor: KC-KARLOS
 15 gru 2021, 22:52
Zobaczymy, równie dobrze mogą jej nie przedłużyć, a wdrożyć do odwołania stały bonus +5GB za zasilenie konta kanałem online. Trzeba pamiętać, że beneficjentem takich bonusów są klienci taryfy OFNK.
Inne taryfy otrzymują GB na saldzie promocyjnym i mogą je wydłużyć na innych zasadach, czyli +31 dni za 9 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125583  autor: polskiejablka
 16 gru 2021, 01:28
Karlos20 pisze:
15 gru 2021, 21:49
Z MO się nie da, bez MO, ale mając konto w serwisie doładowań - można.
Zamiast mnie jechać, ciesz się, że i w kanale MO, jak i w serwisie Doładowania Orange otrzymujemy dodatkowe GB, normalnie ich by nie było i 5 zł zasilenia to zaledwie 2,5 GB, nie mówiąc o promocjach czasowych organizowanych wraz z operatorem płatności czyli Blue Media.
Znowu błąd. Nie trzeba mieć konta w serwisie doładowań, żeby móc zlecić jednorazowo kilka doładowań. Posiadanie konta nie ma żadnej korzyści w tej sprawie, jak również w dostaniu 12,5GB, ale Ty twierdziłeś inaczej.

Ja Cię nie "jadę", tylko staram się, aby były tu informacje sprawdzone, dlatego zasygnalizowałem w formie pytania, że nie dostanie prawdopodobnie tych 12,5GB, miałeś czas żeby to naprostować, nie zrobiłeś tego. Gość jest stratny (utrata korzyści) i nawet żadnego "sorry". I jeszcze wyskakujesz z tekstem, że mam się cieszyć, że coś tam dostaję. Tak dostaję, ale to nie Twoja zasługa, a napisałeś to tak, jakby była. Więcej pokory.
 #1125584  autor: KC-KARLOS
 16 gru 2021, 04:45
Tak, jak pisałem, promocja trwa do końca roku, potem raczej pozostanie +5GB. Nie więcej pokory, a realizmu. Szczerze, to żadna sieć nie daje tyle neta i korzyści, co Orange. Nikt nie umożliwia tych GB przedłużyć i ich wykorzystać na tyle dni, na ile potrzebujesz za opłatą, więc to nie jest utrata korzyści, niezależnie ile tych GB dostaniesz. Pamiętaj też, że nie każdy używa / nie chce używać Mój Orange, a i tak za zasilenie kanałem online otrzyma ekstra GB, zamiast ilości cennikowej, a kontrolowanie stanu konta odbywa się krótkimi kodami czy SMSem.

Zauważ jeszcze jedną rzecz: ktoś chce zasilić konto w taki sposób, żeby mieć no-limity na 1 rok. I tak niezależnie czy otrzyma standardowo GB +5GB w stałej ofercie, czy GB + 10GB z MO, nie zawsze będzie mieć pożytek z tych GB promocyjnych. Lepiej jest w OFNK, w innej taryfie gorzej. Warto jednak wiedzieć, że wykupione GB z no-limitów idą na samym końcu. Więc im więcej otrzymasz, to mniejszy będziesz mieć pożytek z promocyjnych GB, no chyba, że karta jest do samego neta na routerze, to spoko, lecz życie GB trzeba przedłużyć, aby nie przepadły, bo w prepaidzie masz zmienne potrzeby.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125595  autor: R.Mandano
 16 gru 2021, 14:07
Karlos20 pisze:
15 gru 2021, 22:52
Zobaczymy, równie dobrze mogą jej nie przedłużyć, a wdrożyć do odwołania stały bonus +5GB za zasilenie konta kanałem online ...
7,5 GB za 5 pln też jest dobre, ale złe jest to, że jest ważne tylko 2 dni. A 12,5 GB na 2 dni to już przesada ...
:lol:
  • Strona 245 z 524
  • 1
  • 243
  • 244
  • 245
  • 246
  • 247
  • 524
  • 1
  • 243
  • 244
  • 245
  • 246
  • 247
  • 524