DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 79 z 128
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 128
 #1128669  autor: KC-KARLOS
 24 lut 2022, 22:51
To jest siła Flexa, uniwersalność.
Nie licz z kolei na dodanie FaceTime do Social Passa, z prostej przyczyny - jest to usługa wyłącznie dla Apple'a.
Można wrzucić argument, że Apple Music jest w Music Passie - spoko, lecz AM działa też na Androidzie, a to co innego.
Dodatkowo Flex zaznacza dosyć ważną rzecz, odnośnie posiadaczy iOS od wersji 15.
Jak upewnić się, że dane w ramach mojego Passa rozliczają się prawidłowo, jeśli korzystam z iPhone z oprogramowaniem iOS15?
W przypadku, gdy masz włączoną funkcję ukrywania adresu IP podczas korzystania z przeglądarki internetowej Safari oraz aplikacji na swoim telefonie, nasza sieć nie może rozpoznać z jakich serwisów korzystasz. W związku z tym aplikacje, które powinny rozliczać się z dodatkowego Passa, będą pobierały dane z Twojego głównego pakietu. Aby nielimitowany transfer działał prawidłowo, zmień ustawienia przeglądarki Safari lub wyłącz usługę Przekazywanie prywatne iCloud.
* Więcej na stronie Pomocy Orange Flex: flex.orange.pl/pomoc *

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128676  autor: iphoneski
 25 lut 2022, 10:21
@Karlos20
Mylisz się. Od iOS 15 FaceTime jest dostępne dla każdego, bez znaczenia jaki system posiada. Wystarczy tylko otrzymać link do spotkania na Androida czy tam innego Windowsa i już możesz dołączyć z przeglądarki.
@advert
Chcesz unikatowy kod za pakiet 100 minut, który każdy może sobie za darmo włączyć? Jeśli tak, to prawdziwy z ciebie dobroczyńca ;)
 #1128677  autor: KC-KARLOS
 25 lut 2022, 11:40
iphoneski: no właśnie... link. Więc nie jest to dostęp ogólny z wykorzystaniem aplikacji jak Apple Music. Dlatego nie licz, że ta funkcjonalność trafiłaby do SP, tym bardziej, że byłby problem z jej rozliczeniem w ramach usługi (jak wyżej wspominałem).

advert: mistrzunio jesteś z tym ogólnym kodem na minuty :D
Poza tym jest sposób, aby dostać kolejne 250GB + 5GB w UE, Wystarczy zmigrować starter nju/Orange do Flexa. Potem wiesz co robić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128678  autor: Remington
 25 lut 2022, 11:42
Karlos20 pisze:
25 lut 2022, 11:40
Dlatego nie licz, że ta funkcjonalność trafiłaby do SP, tym bardziej, że byłby problem z jej rozliczeniem w ramach usługi (jak wyżej wspominałem).

Nie byłby to żaden problem. Zastrzeżenia dot. iOS15+ jasno wskazują, że Passy rabatują do zera komunikację z konkretnymi domenami, a akurat domeny wykorzystywane przez iMessage da się ustalić.
 #1128808  autor: KC-KARLOS
 01 mar 2022, 00:35
Nowa edycja 250 GB "dla studentów" na 180 dni za 0 zł. Od 1 marca do 30 czerwca 2022 (1 kod na 1 numer/konto - za wyjątkiem numeru w opcji Rodzina, który nie wygeneruje kodu, ale może go zdobyć od innej osoby).
Dodatkowo powróciła promocja z Video Passem za 10 zł na 30 dni (co miesiąc po 1 kodzie - max 3 kody można zdobyć, generowane co miesiąc). Promka również od 01.03.2022 do 30.06.2022.
Kody potrzebne do tych promocji pobieramy w Klubie Flex, aktywacja w Ustawieniach > pole Kody promocyjne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128870  autor: KC-KARLOS
 03 mar 2022, 20:50
hoegaarden: przeczytaj proszę mój poprzedni post, wspomniałem o niezerowaniu GB w Passach przy włączonej opcji ukrywania IP.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128872  autor: iphoneski
 03 mar 2022, 20:53
Ale co to za argument? To ukrywanie działa dokładnie tak samo, jak zwykły VPN, tylko po prostu jest wbudowany w system. Dodatkowo trzeba to ręcznie włączyć, więc mało kto tego używa. Gdyby to miała być przeszkoda nie byłoby żadnych passów ;)
 #1128874  autor: KC-KARLOS
 03 mar 2022, 21:02
To piszcie na czat Flexa, aby rozważyli ten pomysł, o ile im się to opłaci. Patrząc jednak na drobne aktualizacje apki i brak aktualizacji listy apek zawartych w Video Pass (przykład: POLAND IN to już TVP WORLD, TVP STREAM to już TVP GO czy usunięcie Ipli (obecnie Polsat Box GO, który przez chwile nie zjadał GB w ramach Passa) to możecie się nie doczekać...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128877  autor: iphoneski
 03 mar 2022, 21:11
I właśnie to jest rozwiązanie problemu - Flex już Orange nie obchodzi, podobnie jak nju. Oferty są, jakoś tam się spinają finansowo, więc nikt tego nie rusza. No i Apple w Polsce nie jest wiodący - gdyby Flex był sprzedawany w USA, FaceTime byłby pierwszym komunikatorem dodanym na starcie oferty.
 #1128878  autor: KC-KARLOS
 03 mar 2022, 21:17
Tutaj się zgodzę, tam byłby pełen wachlarz usług niezjadających GB podstawowych :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128879  autor: Remington
 03 mar 2022, 21:20
Karlos20 pisze:
03 mar 2022, 20:50
hoegaarden: przeczytaj proszę mój poprzedni post, wspomniałem o niezerowaniu GB w Passach przy włączonej opcji ukrywania IP.

Ukrywanie IP działa tylko w Safari lub tam gdzie jego silnik jest używany. Nie używa go system iOS jako taki. Nie ma żadnego uzasadnienia (ani nie znajduję na to dowodu) by komunikacja iMessage szła przez proxy.

Za to ciekawie wygląda sprawa z Facetime. Sprawdziłem - widzę łączenie z IP z 17.178.x.x i 17.252.x.x należącymi do Apple (to nie są IP iCloud). Jednak nawet dodanie ich przez Orange do wyjątków nie załatwi sprawy, bo nie są one jedyne - widzę też połączenia p2p z IP mojego rozmówcy (a to każdy będzie miał inne).
 #1128898  autor: mars28
 04 mar 2022, 11:56
Pytanie o Flex Rodzina - czy główny numer może mieć najniższy plan za 15zł? Jeśli tak, to czy zejście z planu 25 na niższy 15 spowoduje usunięcie darmowych pakietów internetu, aktywowanych kodami?
 #1128899  autor: KC-KARLOS
 04 mar 2022, 12:05
mars28: główny numer nie może mieć najtańszego planu, może go mieć wyłącznie numer aktywowany poprzez Flex Rodzinę.
Zmiana planu NIE KASUJE jakichkolwiek aktywnych Promo GB i aktywnych usług czy Passów, które mają swoją ważność.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128911  autor: maniek357
 04 mar 2022, 14:54
W poniedziałek wygenerowałem kod na "studenckie" 250 GB. Kod miał być ważny do 30.06.2022. Po kilku dniach kod jest już nieaktywny. Klikając w powiadomienie w aplikacji - pokazuje się info, że nie ma już takiej promocji. Ktoś też tak ma ?
  • Strona 79 z 128
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 128
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 128