DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #113036  autor: dambo
 10 paź 2006, 23:18
Mam maly problem z bateria w samsungu d600. Batreia trzyma mi niecale wda dni i zastanawiam sie czy jest zle sformatowana czy te samsungi tak po prosu maja?? prosze o pomoc


Poprawiłem nazwę tematu na właściwą.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2009, 12:54 przez dambo, łącznie zmieniany 1 raz.

Mam problem bateri trzyma mi 2 dni i nie wiem czy zostala zle sformatowana czy te samsungi tak maja?? prosze o pomoc

 #113041  autor: Ghost_Dog
 10 paź 2006, 23:39
Dambo- a czego ty sie spodziewales po samsungu ? :) To jest w nich norma przy w miare intensywnym uzytkowaniu. To wlasnie ze wzgledu na baterie, a takze problemy z dzwiekiem w klapkach ta firma ciagle nie moze sie wybic...

 #113049  autor: Neutrine Ray
 11 paź 2006, 01:23
Ghost_Dog pisze:Dambo- a czego ty sie spodziewales po samsungu ? :) To jest w nich norma przy w miare intensywnym uzytkowaniu.
Norma to pisanie glupot na temat akku Samsunga. Samsung stosuje mozliwie najwydajniejsze i najlepsze jakosciowo ogniwa. Problem ich krotkiej zywotnosci lezy po stronie wyswietlaczy. Wysokiej jakosci TFT Samsunga zuzywaja do 70% energii ogniwa. Wyswietlacze Samsunga sa na ogol lepsze niz konkurencji (dla przykladu 256 tys kolorow D600/E nie ustepuje 16mln noki 6131 :]) Cena za jakosc jest wspomniana wlasnia krotsza zywotnosc baterii.

Ghost_Dog pisze:To wlasnie ze wzgledu na baterie
ten mit juz obalilismy :] Baterie przy swoich oryginalnych rozmiwarach sa maxymalnie wydajne :]
Ghost_Dog pisze:a takze problemy z dzwiekiem w klapkach ta firma ciagle nie moze sie wybic...
lol, jaki problemy w czym?

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #113091  autor: iceman
 11 paź 2006, 15:49
Ghost_Dog pisze:Dambo- a czego ty sie spodziewales po samsungu ? :) To jest w nich norma przy w miare intensywnym uzytkowaniu. To wlasnie ze wzgledu na baterie, a takze problemy z dzwiekiem w klapkach ta firma ciagle nie moze sie wybic...
Musze ci powiedzieć że zaimponowałeś wiedzą na temat samsunga..problem w tym że tylko sobie....jakie problemy z dzwiękiem w klapkach :-D ..a firma juz dawno się wybiła i obecnie to tylko se i nokia moze z nia konkurować.