DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 11 z 26
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 26
 #1134077  autor: kazik20
 25 lip 2022, 13:54
26 aktywowałem, dziś 25-ty, paczka 25GB ważna do 27-ego! Pytanie czy już doładowywać na przedłużkę czy czekać na sms przypomnieniowy od operatora? A czy takowy wogóle napłynie gdy urządzenie jest off-line przez większość czasu? Po doładowaniach zwykłe komunikaty nie są dostępne w off-line po czasie. Dostaje się tylko, że konto zostało doładowane. Trzeba być online na sieci GSM w trakcie doładowywania i chwile po nim żeby reszte dostać o bonusach, gwarancjach zwrotu i innych.

Kiedy się spodziewać tego sms-a przypomnieniowego do tej promocji "300GB przez rok"?
Bardziej mi chodzi którego dnia jest weryfikacja aktywnych wychodzących, by nie spalić całej akcji. :)
 #1134081  autor: TomLee
 25 lip 2022, 16:08
Atras pisze:
21 lip 2022, 14:09
Czy jeśli przeniosę numer do Orange na kartę to w takim przypadku miałbym przez rok ważne konto i zebrane na przykład 60 z 300 GB ważne na cały rok?
Ja włączyłem promocję 300GB na numerze, gdzie kończyła się ważność na wychodzące (w tym ważność GB). Włączenie promocji i zasilenie konta kwotą 5 zł wydłużyło z automatu ważność na wychodzące i ważność GB o 31 dni. Po miesiącu ponownie wydłużyło o kolejne 31 dni (oczywiście po wykonanym wcześniejszym zasileniu na 5 zł). Nie trzeba więc mieć RWK, żeby korzystać swobodnie z uzyskanych GB. Trzeba pamiętać o zasileniu, najlepiej zrobić je zaraz po przedłużeniu na kolejne 31 dni. Ja doładowuję przez doladowania.orange.pl
 #1134102  autor: KC-KARLOS
 26 lip 2022, 06:59
kazik20: SMSa z przypomnieniem dostaniesz 30 dnia od aktywacji pierwszych lub drugich 25 GB. Po jego otrzymaniu można doładować się za 5 zł, wówczas możesz być pewien otrzymania kolejnego pakietu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134113  autor: KC-KARLOS
 26 lip 2022, 14:24
kazik20: nie zawsze tak jest. Mi nagminnie nie przychodzą powiadomienia o odnowieniu i próbie odnowienia no-limitu cyklicznego za 7 zł/tyg. gdy miałem wyłączony telefon / karta sobie "leżakowała" kilka dni. Samemu trzeba tego pilnować.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134132  autor: kazik20
 27 lip 2022, 07:50
No właśnie nie wiem jak to się odróżnia, bo czasem przychodzą takie błyskawiczne komunikaty na komórkę co po odczytaniu zaraz znikają. Jak to się zowie to nie wiem ale nie zostaje to w skrzynce sms.

Natomiast na modemie jak jestem zalogowany w sieć to spływa po doładowaniu jako sms trwale.
Przypomnienie o konieczności doładowania promocji 300GB dzień przed czasem nie przyszło, więc wieczorem doładowałem w ciemno. Dziś widzę szczęśliwie jednak natąpiło odnowienie 25GB. Nie byłem jeszcze włączony w sieć, ale widzę że 20 minut temu operator wysłał, więc wiadomości techniczne zapewne do pół godziny oczekują w skrzynce.
 #1134304  autor: wum
 31 lip 2022, 14:43
Coś taki nerwowy? Dzień się jeszcze nie skończył. Miało być dzisiaj, to pewnie będzie, a marnowanie czasu obsłudze Orange setkami pytań, reklamacji czy innych głupawych pomysłów, to chyba nie służy budowaniu pozytywnych relacji z Orange czy też z innymi osobami czy firmami. Orange daje co daje za darmo, a ma jeszcze utrzymywać, opłacać stado pracowników żeby odpisywało i to pewnie w 5 minut znudzonym, nerwowym jaśnie panom, którym zapewne się wszystko należy i to za darmo. Piszę to w kontekście ,,przelew sms". Co uzyskaliście swoją roszczeniowością? Bo 20 gr? Bo mi się należy? Naprawdę?
 #1134310  autor: kazik20
 31 lip 2022, 17:02
Coś ty jakiś człowiek orange czy jak :? że tak ich bronisz?
Coś my "nakradli" dzięki różnym lukom systemu to nasze. Dobrze, że chociaż te kilka ładnych lat dobrze w Orange było. Wystarczająco długo by niczego nie żałować z perspektywy czasu. Za czasów telekomuny TP.SA to oni nas ograbiali za grubą kase, więc teraz za czasów Orange jest vice versa ze strony sprytnego klienta. Na cele prywatne mieć prawie za darmo oferte na kilka numerów to nie żadne przestępstwo.
 #1134319  autor: babciagienia1p
 31 lip 2022, 20:06
@wum
Oczywiście, że @kazik20 źle zrozumiał.
wum pisze:
31 lip 2022, 14:43
Miało być dzisiaj, to pewnie będzie, a marnowanie czasu obsłudze Orange setkami pytań, reklamacji czy innych głupawych pomysłów....

Ja zrozumiałam, że do pracy przychodzi się, żeby mieć wolny czas, a nie odpowiadać na pytania głupawych klientów. Takim klientom powinno robić się selfies i publikować je na stronie internetowej w zakładce "tych klientów nie obsługujemy". Popieram...
 #1134322  autor: babciagienia1p
 31 lip 2022, 20:56
Absolutnie tak nie uważam. Nie mam nawet karty Orange. Wyleczyłam się z takiego pomysłu po wizytach w dwóch salonach, doświadczeniach starszej i schorowanej koleżanki oraz porównaniu prędkości internetu z TM (na tych samych BTS-ach).
Tylko, że:
1) usługa nie jest darmowa - jest uzależniona od dosyć skomplikowanego doładowania
2) konkurenci też mają podobne oferty - czyli Orange wprowadził ją w odpowiedzi na działania konkurencji; skoro nie jest na to przygotowany - nie powinien wprowadzać
3) jak widać z wielu wcześniejszych wpisów, aktywacja "darmowych" GB bywa loterią
4) błędy w usłudze oraz zła i poplątana organizacja pracy, która czyni z pracowników niewolników nie jest winą klientów, którzy utrzymują Waszą organizację; dzięki ich pieniądzom możecie się rozwijać i odprowadzać zyski.
 #1134325  autor: wum
 31 lip 2022, 21:28
1) Pół teraBajta za 6 dych na 2 lata. Jak dla mnie za darmo.
2) Wskaż konkretną konkurencję z warunkami jak w punkcie pierwszym.
3) Jak życie. Jednego samochód rozjedzie inny na raka umrze inny setkę osiągnie.
4) No ale wpis ,,@Benjamin Linus" był nie o Twojej bujnej wyobraźni tylko o tym, czy pisać do BOK z reklamacją już teraz natychmiast, bo mi się spóźnia. I zapewne nie chodziło o 500+ ale być może też chodziło o wiek czy choroby.
 #1134326  autor: iphoneski
 31 lip 2022, 21:35
kazik20 pisze:
31 lip 2022, 17:02
Na cele prywatne mieć prawie za darmo oferte na kilka numerów to nie żadne przestępstwo.
Ciekawe podejście. Rozumiem, że twój pracodawca je zna i gdy chce ci zapłacić też mu mówisz
E tam szefie, jeden pracownik na cele prywatne to żadne przestępstwo. Co mi pan będziesz płacił, radość z pracy najważniejsza a nie tam jakieś pieniądze.
.
babciagienia1p pisze: 4) błędy w usłudze oraz zła i poplątana organizacja pracy, która czyni z pracowników niewolników nie jest winą klientów, którzy utrzymują Waszą organizację; dzięki ich pieniądzom możecie się rozwijać i odprowadzać zyski.
Właśnie: klientów, którzy utrzymują. A żeby kogoś utrzymać, trzeba mu zapłacić. A ile płacą roszczeniowi Janusze, korzystający z kilku numerów na prywatne cele prawie za darmo? Bo według mojej wiedzy nie płacą nic, albo prawie nic. A pracowników Orange, których męczą takie pijawki opłacają ludzie, którzy normalnie kupują usługi. I potem ci ludzie nie mogą się dodzwonić, bo wielki pan Janusz ma sobie problem i marnuje czas pracownika.
 #1134331  autor: wum
 31 lip 2022, 22:47
A nie wystarczy trochę się szanować. Szanować pracę innych. Ile kosztuje operatora rozpatrzenie reklamacji na 20 groszy? Ile wytrzymał Orange takich reklamacji w usłudze ,,przelew sms"? 3 dni? 4 dni? Może jeszcze rekompensata się należy?
Do czego mamy Ciebie i tobie podobnych przekonać? Ale bez fochów i ironii.
  • Strona 11 z 26
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 26
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 26