DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 14 z 26
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26
 #1134540  autor: zulu144dwa
 04 sie 2022, 21:57
Może być różnica kiedy doładowuje się za 5 zł, np.: gdy wykorzystuje się działanie internetu nawet przy pasywnym koncie na wychodzące dla tej promocji.
Tak jak pisałem wcześniej regulaminowo paczki przyznawane są co 31 dni licząc od dnia aktywacji promocji.
Najlepiej doładowywać konto za 5 zł w dniu poprzedzającym przyznanie kolejnej paczki. Paczka przyznawana jest nawet o 6:00.
Dla samego internetu usługi RWK za 9 zł albo usługa Więcej czasu na Internet za 29 zł przy przestrzeganiu podanego terminu doładowania za 5 zł są niepotrzebne.
 #1134547  autor: biala1991
 05 sie 2022, 06:24
SMS wczoraj nie przychodził więc zwątpiłam czy termin przyznania 25GB nie mija 4-ego i pakiet już nie przyjdzie, bo nie zrobiłam doładowania, które chciałam wykonać po otrzymaniu smsa (błędne koło :) ) Przyznawanie pakietu co 31 dni a nie co 30 jest trochę mylące.
Wiadomość dotarła ku mojemu zaskoczeniu parę minut przed 23 (nie spodziewałam się o tej porze dostać smsa z przypomnieniem) a dzisiaj rano przybyło 25GB.
Orange niepotrzebnie to skomplikowało, jeśli chcieli dać GB w promocyjnej cenie to mogli wprowadzić jeden większy pakiet (zamiast dwóch) przyznawany od razu po doładowaniu, tak jak w promocji +20 GB a nie jakieś wygibasy z pilnowaniem terminu zasileń, liczeniem dni i zastanawianiem się czy pakiet dotrze czy nie.
 #1134575  autor: KC-KARLOS
 05 sie 2022, 18:59
Przypomnę fragment regulaminu:
Pierwsza paczka 25 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące oraz doładowania się za min. 5 zł poprzez konto Mój Orange lub doładowania.orange.pl w okresie max. 30 dni przed przyznaniem kolejnej paczki GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134597  autor: sylwekZolkusza
 06 sie 2022, 14:58
asdaf pisze:
06 sie 2022, 10:47
Czyli autodoładowanie przez bank nie przejdzie a autodoładowanie przez stronę operatora już tak? Czy ktoś może to potwierdzić? Czy ktoś tak zrobił i to działa?
Nic innego nie pozostaje zrobić tylko zapytać na czacie lub na blogu rzecznika Orange.
Ja korzystam z BLIKA, działa szybko. >> https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99 ... dowanie%2C
 #1134600  autor: zoltan666
 06 sie 2022, 16:31
Mam na koncie z tej promocji 40GB ważne do końca sierpnia, a konto główne ważne do 9 sierpnia. Rozumiem, że od 10 sierpnia internet nie będzie mi działał, ale GB na koncie jeszcze będą. Chcę doładowywać konto kwotą 5 zł. co miesiąc, aby dalej korzystać z promocji. Czy najtańszym sposobem na to jest wykupienie usługi Konto ważne rok za 9 zł.?
 #1134605  autor: zulu144dwa
 06 sie 2022, 18:11
zoltan666 przeczytaj to co pisałem wcześniej.
Dopiero promocja 300GB pozwoliła na efekt że GB z doładowań są dłużej ważne niż rozmowy wychodzące. Na pasywnym można korzystać z tych GB
nowłaśnie
Zapoznaj się z usługą Nowa gwarancja Zwrotu oraz Cennikiem OFNK
Przejście do 7 dni bycia pasywnym do aktywnego konta jest bezpłatne.
Od 8 dnia bycia w stanie pasywnym przejście do aktywnego kosztuje 10% zablokowanych $ , ale nie mniej niż 1 gr i nie więcej niż 20 zł.

nowlasnie nie strasz stratą $ ( w domyśle wszystkich złotówek).
Zapoznaj się z usługą Nowa gwarancją zwrotu i przede wszystkim z aktualnym cennikiem ofnk.
Nowa gwarancja zwrotu zapewnia darmowy zwrot $ do 7 dnia stanu pasywnego.
Od 8 dnia stanu pasywnego przy przejściu w stan aktywny za zwrot $ pobierane jest 10% $ ale nie mniej niż 1gr i nie więcej niż 20 zł.
 #1134619  autor: asdaf
 07 sie 2022, 11:02
Po pewnych problemach udało mi się zalogować na stronie https://doladowania.orange.pl no i ... niestety rozczarowanie. Jedyną dostępną opcją autodoładowania jest doładowanie po obniżeniu stanu konta poniżej wybranej przez siebie kwoty. Nie ma niestety możliwości wybrania doładowania w konkretnym dniu miesiąca/tygodnia. Także ta metoda mnie nie odpowiada. Może w przyszłości przybędzie opcji doładowań. Na razie jestem zawiedziony i rozczarowany.
 #1134628  autor: R.Mandano
 07 sie 2022, 13:25
asdaf pisze:
07 sie 2022, 11:02
Nie ma niestety możliwości wybrania doładowania w konkretnym dniu miesiąca/tygodnia. Także ta metoda mnie nie odpowiada.
Ani mnie, tym bardziej, że doładowania poprzez bank też nie mają opcji wyboru dnia doładowania - można doładować tylko z datą bieżącą.
Pewno to wina pośrednika (Blue Media), który zmonopolizował usługę doładowań poprzez bankowość elektroniczną.
:?
  • Strona 14 z 26
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26