DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 92 z 128
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 128
 #1139187  autor: KC-KARLOS
 01 gru 2022, 10:42
Od dziś kolejna wersja aplikacji Orange Flex (iOS 56.2.0 / 50347.1) (Android 56.2.0 / 50347.0), dla Huawei (HMS/GMS w AppGallery) już niedługo.
Zmiany:
> usunięcie zakładki HBO MAX (koniec wsparcia dla usługi)
> powrót zakładki Mój Plan w ustawieniach apki Flexa
> drobne poprawki.

Dodatkowo informuję o fajnej promocji na słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 - z kodem rabatowym możemy je kupić za jedyne 279 zł (zamiast 399 zł). Świetny prezent na Gwiazdora! Koszt wysyłki: InPost Paczkomaty 10 zł, Kurier DPD 14 zł. Oferta ograniczona ilościowo, trwa do końca roku 2022.

Regulamin promocji > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... 7b6eba.pdf

Uwaga: zniżka od Flex pozbawia klienta do otrzymania zwrotu 300 zł w ramach promocji Samsunga, która trwa do 11.12.2022. Aby otrzymać zwrot, należy kupić produkt w standardowej cenie 399 zł i po otrzymaniu przesyłki wypełnić wniosek na stronie Samsunga. Regulamin: https://images.samsung.com/is/content/s ... 81cac9d338

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139194  autor: Michuuuu
 01 gru 2022, 20:54
Jak wygląda certyfikacja telefonów w tej ofercie z działającym VoLTE i VoWiFi? Jeśli telefon jest spoza listy, to na urządzeniu są wyłączane te usługi? Dodam, że mój telefon to realme 8 5G i na liście Orange go niestety nie ma.
 #1139195  autor: KC-KARLOS
 01 gru 2022, 22:00
Michuuuu: Orange nie gwarantuje działania IMSa i 5G na telefonach spoza listy operatora. W rzeczywistości we Flexie te opcje są wspierane, więc w Realme 8 5G masz wsparcie 5G oraz IMSa. Wiem, bo to testowałem na poprzednim modelu 7 5G.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139215  autor: Michuuuu
 02 gru 2022, 15:53
Karlos20: z działaniem IMS na telefonach spoza listy Orange to wiadomo, na 8 5G niestety nie działało, w Plusie, Playu i T-Mobile IMS działa prawidłowo, telefon na listach operatorów widnieje.

A jeśli bym się zapytał np. na czacie Flexa o wsparcie IMS przez to urządzenie, to czy oni się sugerują listą Orange?
Ostatnio zmieniony 02 gru 2022, 16:22 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano fragment o poszukiwaniu ofert
 #1139217  autor: KC-KARLOS
 02 gru 2022, 16:38
Michuuuu: 5G może nie działać jeśli jesteś poza zasięgiem lub posiadasz plan niewspierający 5G (czyli stary plan 30; stary plan 25, plan z numeru dodatkowego za 15).
Operator domyślnie będzie sugerował się swoją listą i nie gwarantuje działania na innym urządzeniu spoza Orange. Lista telefonów wspieranych oficjalnie w OF jest na stronie https://flex.orange.pl/pomoc w zakładce 5G oraz w sekcji Pomoc w apce.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139315  autor: KC-KARLOS
 05 gru 2022, 12:34
kemsinenu: mogą wystąpić pewne niedogodności. Szczególnie przy SMSach - obie karty będą je otrzymywać w tym samym czasie.
Oczywiście oba numery będą dzwonić jednocześnie przy połączeniu przychodzącym. Niedziałająca poczta głosowa. Przychodzi powiadomienie SMS o nieodebranym połączeniu, ale osoba dzwoniąca nawet gdy numer jest zajęty/odrzuci połączenie usłyszy jeden komunikat o niedostępności numeru.
W wariancie "tylko net" dodatkowa karta umożliwia wyłącznie korzystanie z internetu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139374  autor: KC-KARLOS
 06 gru 2022, 07:50
kemsinenu: są 3 opcje do wyboru:
> FLEX - kod na pierwszy miesiąc za 1 zł (promka trwa do końca roku)
> apka Stepler i wymiana bodajże 80 pkt na kod rabatowy, który obniża cenę bazową planu aż o 50% przez pierwsze pół roku (promka trwa do 31.01.2023)
> kod poleceń (info na priv) - otrzymasz 30 zł jeśli po 2 miesiącach zapłacisz za swój trzeci miesiąc we Flexie. Osoba polecająca też zgarnia bonus, 70 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139477  autor: kemsinenu
 07 gru 2022, 13:01
Dzięki za zestawienie.

Stepler wydaje się w miarę prosty do zrobienia. Trzeba zacząć od założenia konta z kodem polecającym, dalej poklikać w przyciski do profili w tiktokach itp i już mamy
40-60 punktów. Jeszcze zaproszenie znajomego i jesteśmy blisko. Teraz czas na dłuższy spacer.
 #1140265  autor: KC-KARLOS
 22 gru 2022, 18:59
stan789: okres rozliczeniowy numeru jest inny od numeru głównego / dodatkowego. Chyba, że numery zostały przeniesione z innej sieci i aktywowane w podobnym czasie, ale tutaj decyduje godzina, więc nigdy nie będą się odnawiać w tym samym czasie / godzinie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140440  autor: KC-KARLOS
 26 gru 2022, 11:36
Mi się udało załatwić ich przedłużenie na kolejne 180 dni, dziś odpalę kod na 100 GB. Nie pytajcie jak to zrobiłem :)
Poza tym zacznę te 3,4 TB zużywać na karcie dodatkowej w routerze, gdy skończy mi się termin nielimitowanego neta na święta w T-Mobile. Tego nie opłaca się trzymać na dłuższą metę.

Mogliby zrobić odpłatne przedłużenie tych środków oraz przechodzenie niezużytych GB z Planu na kolejny cykl rozliczeniowy, jak w OFNK, operator by zarobił, a klient ma swobodę zużywania transferu, wówczas to byłoby jedno z wielu rozwiązań, gdy zaczną znikać Passy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140443  autor: iphoneski
 26 gru 2022, 12:16
Też chciałem te 100GB załatwić, ale najpierw zapomniałem, a potem już olałem temat. Tak jak napisałeś, na dłuższą mete nie opłaca się tego trzymać - w domu jest światłowód, a do wykorzystania mobilnego wystarczy 30GB z planu. A jak nie wystarczy, to zawsze na miesiąc można zwiększyć plan / kupić Passa / włączyć pakiet studencki i zyskać dodatkowe dane.
  • Strona 92 z 128
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 128
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 128