DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 95 z 128
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 128
 #1140994  autor: iphoneski
 05 sty 2023, 11:24
@Remington:
No tak, kod to akcja tylko na 1 numer. Ale właśnie o takie sytuacje mi chodziło, gdy człowiek ma swój własny 1 numer i chce go bez wychodzenia z domu przerzucić. Sytuacje, gdy ktoś ma milion kart i przenosi je co 5 minut pomijam :)
 #1141276  autor: KC-KARLOS
 09 sty 2023, 10:35
Jestem po rozmowie migracyjnej na czacie Flex. Opiszę co zrobić:
1. Witamy się z botem i prosimy frazą "połącz mnie z doradcą" o zgłoszenie się konsultanta Flex.
2. Prosimy konsultanta o migrację z Flex do Orange Free Na Kartę. Jeśli mamy kilka numerów na koncie, podajemy konkretny numer do migracji.
3. Konsultant ostrzeże o utracie środków i zaproponuje migrację przed końcem ważności aktywnego planu. Zgadzamy się mimo to na migrację i jej następstwa.
4. Czekamy na info od doradcy o zakończeniu migracji w systemie Flex, potrwa to ok 5-10 minut. Przyjdzie email z potwierdzeniem migracji.
5. Rozłączamy się z czatem i usuwamy profil usera w sekcji Karty SIM (jeśli to jedyny numer we Flexie, ekran apki zmieni się w opcję dla zamówienia nowego numeru).
6. Włączamy na ok 5 sekund a potem wyłączamy tryb samolotowy.
7. Sprawdzamy stan konta kodem *124*# (gdy migracja dojdzie do skutku, zobaczymy zerowy stan konta ważny 30 dni - kod nie poda nazwy taryfy [będzie tylko kropka]).

Info dodatkowe:
> po migracji straciłem na Realme 7 5G VoLTE (zrzuca na 3G), we Flexie VoLTE działało
> nie działa VoWiFi na tym telefonie (we Flexie działalo)
> po otrzymaniu SMSa po połączeniu się z netem, włączyli lejek 64 kbps (brak dodatkowych kosztów)
> numer automatycznie podpina się do konta Mój Orange
> Okres Aktywny 30 dni, Okres Pasywny 372 dni
> automatycznie uruchamia się Orange Poczta Głosowa i roaming m/n
> jeśli numer już był w OFNK i po migracji do Flexa wróci ponownie do OFNK - jego staż jest zerowany, więc może otrzymać po 33 dniach od migracji 10 zł doładowania za zgody marketingowe.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141279  autor: KC-KARLOS
 09 sty 2023, 10:53
surface123: spoko, ale opisałem skutki takiej migracji. Jeśli czegoś na numerze będę potrzebował, odpalę to. Info, co dalej po migracji będzie dalej biegło w wątku o bonusach i taryfie OFNK.

Masakra z tym Flexem, fajnie, że dali opcję migracji, ale odbije im się tym czkawką... Po migracji za jedyne 5 zł doładowania i 2 darmowym SMS można rozpocząć wyciskanie soku pomarańczowego... no-limity na 31 dni + 37,5 GB bonusu po doładowaniach i pierwszej transzy 300GB przez rok + 115 GB (z promki starterowej). Flexowcy nie dostają NIC, aby ich powstrzymać przed migracją (te 6x po 50 GB co miesiąc bez kumulacji wyglądają żałośnie)....

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141289  autor: KC-KARLOS
 09 sty 2023, 13:13
simi79: co to znaczy numer nieaktywny? Numer zawieszony z powodu nieopłacenia / nieodnowienia / rezygnacji z planu?
Numer najlepiej przenieść, gdy masz możliwość dzwonienia i odbierania, czyli gdy plan jest aktywny - tyczy się migracji do innej sieci, czy opcji wewnętrznej (z Flex do OFNK).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141295  autor: KC-KARLOS
 09 sty 2023, 15:25
simi79: to się zdziwisz, jeśli migracja się nie uda, gdyż usługi masz zablokowane z powodu braku planu. Była o tym mowa kilka dni temu przed wprowadzeniem migracji.

surface123: wracając do IMSa - po kilku minutach jest blokowany, więc czat nie pomoże, tylko... powrót do Flexa. Więc nadal jest celowa "degradacja", o której wspominał Remington. Oby to zmienili, gdy wyłączą 3G...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141296  autor: simi79
 09 sty 2023, 15:53
Karlos20 pisze:
09 sty 2023, 15:25
simi79: to się zdziwisz, jeśli migracja się nie uda, gdyż usługi masz zablokowane z powodu braku planu. Była o tym mowa kilka dni temu przed wprowadzeniem
Nie martwi mnie to, numer po 6 miesiącach przepadnie i tyle. Zlecając przeniesienie miałem świadomość że powinien być aktywny.
 #1141309  autor: iphoneski
 09 sty 2023, 20:28
W karcie masz więcej neta, nawet kilkaset GB za średnio 30 zł miesięcznie jak dobrze zakombinujesz. Ale nie masz dodatkowych kart, zniżek w klubie, 5G w cenie i aplikacja Flexa jest lepiej pomyślana. Dlatego zależy co potrzebujesz - jak chcesz dużo neta za małe pieniądze to karta, a jak interesują cię nowoczesne dodatki to Flex. Ja tam wolę Flexa: 30GB przeważnie wystarcza a dodatkowa karta do komputera i Apple TV na wyjazdach robi niesamowitą robotę.
 #1141340  autor: szatequ
 10 sty 2023, 11:59
Czy komuś udało się uruchomić usługę „ktoś dzwonił”? Taka odpowiedz otrzymałem na czacie: „ Witamy, sprawdziliśmy zgłoszenie techniczne. Potwierdzamy brak wysyłki powiadomień w ramach usługi Ktoś Dzwonił przy połączeniach głosowych w technologii LTE. Prace nad dostosowaniem działania usługi są w toku ale obecnie nie jesteśmy w stanie podać terminu ich zakończenia. Otrzymywanie powiadomień w ramach usługi będzie możliwe po wyłączeniu połączeń głosowych w technologii LTE (o ile telefon na to pozwala). Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, Orange Flex.”

Niestety w iPhonie 12 nie ma możliwości wyłączenia VoLTE.
 #1141346  autor: KC-KARLOS
 10 sty 2023, 13:29
U mnie ta usługa działa poprawnie. Czy sprawdzałeś poprawny numer służący do przekierowań do tej usługi?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141422  autor: IC_Current
 11 sty 2023, 13:51
kowjanko pisze:
10 sty 2023, 13:19
Czy dalej niczego nie weryfikują przy studenckiej promocji?
Dalej nie weryfikują. Dodatkowo można uruchomić kilka pakietów na jednym numerze, po wcześniejszej generacji kodu na innym numerze w sieci FLEX.
 #1141423  autor: KC-KARLOS
 11 sty 2023, 14:10
Potwierdzam. Warto jednak odnotować, że te pakiety nie kumulują się, każdy ma swoje saldo, rozliczane są osobno, a niewykorzystane przepadają po odnowieniu. Schodzą jako pierwsze przed głównymi GB z planu, ale po wykorzystaniu salda Promo GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141495  autor: bora1410
 12 sty 2023, 10:43
Po przygodzie z Pixelem wracam z T-Mobile do Flexa. Czy wracając do oferty mogę ponownie skorzystać z promocji studenckiej, czy system rozpoznaje mnie jako starego klienta i blokuje taką możliwość?
 #1141510  autor: KC-KARLOS
 12 sty 2023, 14:19
bora1410: z tej promki skorzystasz ponownie, gdyż działa ona dla każdej osoby we Flex - zarówno z numeru głównego, jak i dodatkowego w Strefie Kart SIM (dawniej Flex Rodzina).
Ciebie nie obowiązują kody dla nowych ani polecające od innych - są zarezerwowane wyłącznie dla "świeżych" numerów PESEL.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 95 z 128
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 128
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 128