DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 327 z 527
  • 1
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 527
 #1143601  autor: biala1991
 13 lut 2023, 14:22
zulu144dwa pisze:
10 lut 2023, 16:41
Dotyczy tylko GB z bonusa NL.
Można w okresie pasywnym NL cyklicznego korzystać z bonusu GB NL bez opłat prawie no stop nie przejmując się info o błędzie po naciskaniu guzika w aplikacji w zablokowanej usłudze co drugi dzień.
Nie uda mi się sprawdzić, bo z pakietu z NL można korzystać dopiero po zużyciu bonusu za doładowanie
 #1143604  autor: Michuuuu
 13 lut 2023, 15:49
neotele pisze:
13 lut 2023, 08:31
@Michuuuu
To są dwie oddzielne i niezależne pule GB.
GB z promocji "300GB" wpadają do puli GB za doładowanie i to wraz z ważnością konta głównego zł przedłużysz o rok kodem *101*365# (za 29 zł).

GB z „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1200 GB” to oddzielna pula (noLimit) i tej nie przedłużysz o rok żadnym kodem.
Jednak jeśli będziesz ciągle, co miesiąc odnawiał(kupował) kolejne pakiety noLimit 31-dniowe, to kolejne nowe GB będą Ci się kumulować z tymi wcześniej nabytymi w tej puli, z jednoczesnym ustawianiem ważności konta zł o 1 dzień dłużej niż ważność GB w tej puli (jeśli wcześniej ważność konta zł była krótsza od tej nowej daty).
No dobra, a czy GB z darmowego NL schodzą jako pierwsze? Nie chcę zmarnować moich bonusowych GB.
 #1143606  autor: KC-KARLOS
 13 lut 2023, 16:26
Nie, schodzą na końcu, więc najpierw skonsumujesz GB po zasileniach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1143613  autor: Michuuuu
 13 lut 2023, 18:07
To już wolę trzymać i kumulować bonusowe GB, za jakiś czas się przydadzą. A karta Orange służy mi bardziej pod testy internetu, jakoś nie dzwonię z niej. Chociaż oferta Orange na kartę moim zdaniem jest bardziej ofertą internetową.
 #1143742  autor: xemaro
 15 lut 2023, 18:46
Witam, dziś przeniosłem numer do Orange i czekam obecnie na kartę. Jest jakaś promocja lub "sposób" na jak najwięcej GB i bez limitu dla przenoszących numer? Bardziej preferowałbym ofertę dożywotnią czyli cykliczna nie typu "rok za darmo", lecz jeżeli ktoś miał by na tyle czasu to poproszę 2 sposoby (1 ten 'dozywotni', 2 jeżeli korzystało by się z tych ofert rok za darmo itp). Z góry SERDECZNIE DZIEKUJĘ I JESTEM WDZIĘCZNY
 #1143782  autor: neotele
 16 lut 2023, 10:05
@xemaro
Poszukaj lub zadaj konkretne pytanie, podając ile GB potrzebujesz, w dziale "Jaką ofertę wybrać?": viewforum.php?f=81

W skrócie:
Za przeniesienie masz RWK dla startowej puli bonusowych 2 GB.
* Ilość tych GB możesz zwiększyć bonusem za doładowanie oraz promocją 300GB (poniżej).
** Tą pulę GB wraz z ważnością konta zł przedłużysz za 29 zł kodem *101*365# o 365 dni . Możesz to robić wielokrotnie, na wiele lat z góry.

Zależnie od potrzeb może Cię zainteresować:
- promocja 300GB - aktywacja możliwa do końca maja.
viewtopic.php?f=76&t=132584

- promocja „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 1200 GB” za 0 zł w Orange na kartę obowiązuje do 31 marca 2023 r. oraz inne podobne promocje. Więcej znajdziesz na wcześniejszych stronach tego wątku i na: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte
 #1143847  autor: KC-KARLOS
 17 lut 2023, 21:01
biala1991: można, ale musisz mieć na koncie przynajmniej 9 zł aby skredytować pełny koszt usługi (14 zł). Pamiętaj o SMSie z numeru 8051, jeśli go nie dostaniesz, nie skredytujesz usługi. Spróbuj ponownie podjąć próbę aktywacji usługi - krótkim kodem lub w Mój Orange, bo SMSy mogą być odpłatne 29 gr.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1143863  autor: Nabuchodonozor
 18 lut 2023, 14:47
Napiszę coś o poziomie konsultantów z czata Orange. Przeniosłem dwa dni temu nr do Orange na kartę, żeby żona miała internet z bonusów z doładowań. Przenosiny bez problemów. Okazało się, że przez nieuwagę włączyłem blokadę BCD całkowitą, zamiast tylko usług premium (sam później do tego doszedłem). Wcześniej kontakt z czatem, piszę, że nie działa przesył danych na numerze i podałem adres z prośbą o sprawdzenie, czy wszystko jest ok na karcie, czy nie ma jakichś błędów w ustawieniach. Pani pisze, że nie widzi żadnych kolizji, wszystko jest ok, ale przyjęła reklamację. Wchodzę na portal mój orange, a tam w zgłoszeniu figuruje miejscowość Koziegłowy. Z całym szacunkiem dla mieszkańców tej miejscowości, ale poczytuję to za kpinę ze strony konsultanta. Kto tam pracuje, skoro nie zauważył włączonej blokady całkowitej BCD na koncie, kompetencja że hej.
 #1143956  autor: biala1991
 19 lut 2023, 17:29
Karlos20 pisze:
17 lut 2023, 21:01
biala1991: można, ale musisz mieć na koncie przynajmniej 9 zł aby skredytować pełny koszt usługi (14 zł). Pamiętaj o SMSie z numeru 8051, jeśli go nie dostaniesz, nie skredytujesz usługi. Spróbuj ponownie podjąć próbę aktywacji usługi - krótkim kodem lub w Mój Orange, bo SMSy mogą być odpłatne 29 gr.
Jak wywołać ten sms? Mam na koncie 10zł, próbuję włączyć usługę Pakiet 200 za 14zł, zwraca komunikat, że jest za mało środków ale sms z propozycją kredytu nie przychodzi. Próbowałam kodem, przez aplikację i przez MO, włączałam zarówno wersję jednorazową jak i cykliczną i nic. Co robię nie tak?
 #1143962  autor: KC-KARLOS
 19 lut 2023, 20:06
biala1991: sprawdź czy nie masz włączonej funkcji "Automatyczny kredyt" (musi być wyłączona). Spróbuj jeszcze raz w MO odpalić usługę.
Włączona/zawieszona usługa typu "no-limit" na minuty/SMS/MMS+GB wyklucza włączenie Multipakietu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1143968  autor: biala1991
 19 lut 2023, 20:37
RafalNode pisze:
19 lut 2023, 18:22
Naprawili oni już tą aplikację że wyświetlają się tam numery których nie mam od 10 lat? Przez to uciekłem od nich.
Zastanawiam się czy znów nie wrócić.
Moim zdaniem to Orange nie ma pomysłu jak to rozwiązać, bo straszące latami numery-widma są konsekwencją automatycznego (siłowego) dodawania numerów do MO. A przymusowe dodawanie numerów uważają za wielkie osiągnięcie więc nie ma co liczyć, że z niego zrezygnują, wolą udawać, że nie istnieje problem nieusuwalności tych numerów. :D



Karlos
Automatyczny kredyt jest wyłączony, a z czego wynika, że NL wyklucza się z Pakietem 200? Włączałam jeden w czasie aktywności drugiego i nie było problemu. Teraz NL mam zawieszony i to jest przyczyna braku propozycji kredytu?
I czy mówimy o tej samej usłudze? Chodzi o Pakiet 200min+200sms za 14zł. Multipakiet chyba jest droższy i zawiera GB
 #1143969  autor: KC-KARLOS
 19 lut 2023, 20:48
biala1991: Oki, pomyliłem nazwy, ta opcja nazywa się po prostu "Pakiet".
Regulamin przewiduje jej skredytowanie do 5 zł i nie powinna wykluczać się z no-limitami.
>> https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/ ... 69c97c.pdf
Ale te zawieszenie no-limitu może chyba wadzić...
Mam też zawieszony no-limit na testowym numerze i wpadł w Okres Pasywny, przy stanie 0,00 i... też nie mogę skredytować 5 zł za no-limit na 5 dni, bądź przy próbie włączenia 1 GB za 5 zł na 30 dni lub 5 GB za 5 zł na 5 dni - brak reakcji.

Ten zapis w regulaminie cyklicznego no-limit chyba jest sprawcą zamieszania:
11. W przypadku braku środków na Koncie Głównym Usługa nie zostanie automatycznie odnowiona. Przez kolejne 31 dni od zakończenia ostatniego cyklu będzie weryfikowany stan Konta Głównego i ponawiana próba odnowienia Usługi. Po tym okresie Usługa zostanie wyłączona, a Abonent zostanie o tym poinformowany SMS-em.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144116  autor: KC-KARLOS
 23 lut 2023, 10:36
arek810316: czy masz przekroczony limit kwotowy na wysyłane wiadomości? Upewnij się, czy aby na pewno nie masz włączonych blokad całościowych, które nie tylko blokują usługi premium, ale i kategorie dostępu do stron internetowych.
Może też tak być, że ten numer przestał działać. Numery SMS Premium lubią się zmieniać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 327 z 527
  • 1
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 527
  • 1
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
  • 527