DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 100 z 128
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 128
 #1144660  autor: iphoneski
 02 mar 2023, 12:21
Szczerze mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż usuwać i robić konta w aplikacjach, żeby zbierać jakieś okruchy internetu. Po to zarabiam pieniądze pracując, żeby sobie to po prostu kupić, a czas wolny spożytkować na coś innego. Ale oczywiście jak komuś nie żal czasu to proszę bardzo - każdy ma prawo marnować życie według własnego uznania.
 #1144661  autor: Remington
 02 mar 2023, 13:30
Sprawdzał ktoś z Was czy 5G działa na karcie dodatkowej? Wgrałem sobie dodatkową internetową jako eSIM do iPhona i mimo zasięgu oraz nowego planu za 30 zł, 5G się nie włączyło. Skasowałem już ten profil, bo to nie była moja karta, więc żadnych dalszych testów nie przeprowadzę.
 #1144750  autor: KC-KARLOS
 03 mar 2023, 20:20
baranke: przecież te info mogą podać najwcześniej po dokonaniu zmian w cenniku, aby nie robić zamętu u tych, co wykupują teraz na zapas Passy.
Poza tym gdyby zapowiedzieli teraz więcej info na ten temat, konkurencja zjadłaby Flexa na śniadanie.
Już to robi:

> abonament w T-Mobile nadal bez limitu GB (a teraz znów pół roku za 0 zł dla przenoszących), a dla niepewnych abonament tylko na pół roku - a co Flex oferuje? 3 miesiące po 1 zł/mc. Tutaj Flex ma przewagę, bo ofertę pozwala wykorzystać na karcie-klonie w routerze, gdy w abo T nie jest to możliwe,
> "duzy" Orange modyfikuje usługi no-limit z GB - ba.. z bonusem dla uciekających z Flexa (31 dni no-limitu i 115 GB) - co Flex robi aby powstrzymać uciekinierów? Likwiduje plan za 25 zł, najniższy próg to 30 zł/mc z Fake5G i dodaje 6x po 50 GB miesięcznie. Tyle i aż tyle.
> Plus/Plush wprowadza nowe warianty no-limitów z GB + uwalnia Fake5G dla każdego usera na kartę - Co Flex robi? Likwiduje Passy, ale można zmienić plan na wyższy, albo dosolić sobie 6x po 50 GB i aktywować 5 GB z apki Stepler,
> Play: płacąc 40 zł/mc za SOLO XXL NEXT przez rok można zyskać w apce Play24 nawet 300 GB miesięcznie (później lejek 1 mbps),
...i na koniec:
> T w aplikacji daje net nielimitowany (no-limit GB i prędkość) na 14 dni (przy użyciu 4 kart SIM można z tego skorzystać aż do 28 kwietnia 2023) - a Flex? CISZA...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144754  autor: KC-KARLOS
 03 mar 2023, 20:56
Zobaczymy,
dowiedziałem się, ze doradcy na czacie mogą zwracać kasę za dezaktywację np. Video Passa kupionego na zapas.
Wyczuwam parcie na te nowe opcje - możliwe, że będą gryzły się z Passami (Video, Music, Game), skoro mogą chętnie je zamienić na zasilenie salda Flex...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144760  autor: iphoneski
 03 mar 2023, 22:42
Też pytanie jaka jest wiarygodność osobnika z czatu. Miałem z nimi kilka styczności i praktycznie zawsze wiedziałem więcej od nich, także ich słowa możemy spokojnie podzielić przez 4.
 #1144794  autor: IC_Current
 04 mar 2023, 13:28
Dzisiaj, pisząc na czacie Flex, wyświetliło mi się powiadomienie, abym sprawdził w aplikacji nowy pass Unlimited.
Zapytałem o to konsultanta, bo oczywiście sam pass jeszcze się nie wyświetlał.
Dostałem informację, że same passy są planowane, ale jeszcze nie ma zatwierdzonej ostatecznej wersji i nie jest pewne, czy wogóle passy Unlimited pojawią się już w cenniku od 9 marca.
 #1144898  autor: iphoneski
 06 mar 2023, 16:33
Ale coś ty się tak tego regulaminu uczepił jak pijany płotu?
Przecież napisali miesiąc temu, że usuwają passy i migrują tańszych na plan za 30 zł. Nielimitowany pakiet widać jeszcze nie jest gotowy, skoro nie ma na jego temat informacji.
 #1144906  autor: KC-KARLOS
 06 mar 2023, 17:28
baranke: przecież cenniki (krajowy oraz roaming/ połączenia międzynarodowe) są na stronie Flexa. Poniżej komunikatu o planowanych zmianach w Cenniku - datowane od 07.03.2023.
Poczytaj >> https://flex.orange.pl/dokumenty/Oglosz ... b91638.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144920  autor: KC-KARLOS
 06 mar 2023, 19:43
baranke: czy Ty jesteś w gorącej wodzie kąpany?
Cenniki będą jutro, 7 marca 2023. Na stronie jest info, że bieżące cenniki tracą ważność dzisiaj i jutro przejdą do dokumentów archiwalnych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 100 z 128
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 128
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 128