DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 341 z 528
  • 1
  • 339
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 528
 #1147689  autor: KC-KARLOS
 13 kwie 2023, 10:26
kazik20: możesz po raz kolejny skorzystać z promocji - pisałem ostatnio, że migracja do nju / Flexa oraz z z nju i Flexa do OFNK resetuje staż w sieci, dzięki czemu wracają promocje jak dla nowych. Oczywiście nie odbywa się to lekko, łatwo i za darmo, bo tak nie jest.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147783  autor: kazik20
 14 kwie 2023, 13:34
Czyli nie ma tak jakby już bonusów na konto promocyjne GB, tylko większość promek leci do wora z doładowań.
To mi pachnie sztuczkami operatora na zwiększenie częstotliwości doładowań. No a później..... zapewne kolejny krok, czyli podwyżka cen przedłużek i likwidacja NL cyklicznego bez MMS za 25zł jak i tych z MMS ale za 1zł i 3zł (1-3 dni ważności).

Już dwa numery przeniesione do NJU. Na stałe.
 #1147788  autor: KC-KARLOS
 14 kwie 2023, 14:09
Ale w czym problem zasilić konto, wydać 29 zł i mieć rok z głowy? A kilka usług to kilka lat spokoju. Nie trzeba korzystać z cyklicznych promocji (choć się niekiedy opłacają).

...tymczasem w nju brak promocji (pojedyncze się trafiają w wyjątkowych okazjach np. za darmo 9 GB na 31 dni). I musisz co kilka miesięcy wysyłać SMSa lub zasilić konto, bo bez ostrzeżenia wyłączą numer.
Z deszczu pod rynnę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147804  autor: kazik20
 14 kwie 2023, 16:48
A tak sobie poprostu zoptymalizowałem numery na gadane, a na Neta osobno na kilka urządzeń rodziny z którą mieszkam. Trochę tu, troche tam. No właśnie nie wiem gdzie tych promocji okresowych w NJU szukać, bo na FB nie znalazłem, a strona NJU dość uboga w jakieś newsy. W regulaminach szukać, raz na tydzień?

Widzę w google rok temu urodzinki sieci były przed majem z prezentem damowym. Ciekawe czy teraz też, bo okrągła 10 będzie.
 #1147808  autor: KC-KARLOS
 14 kwie 2023, 17:23
kazik20: na 10 urodziny nju wprowadził internet światłowodowy za 40 zł/mies. w opcji 200/30 lub za 50 zł/mies w opcji 300/50. Bez opłaty za dzierżawę Funboxa 3.0 ale z odroczoną opłatą 450 zł za instalację, jeśli zerwiesz umowę przed okresem 2-letnim (opłata znika, gdy zapłacisz za 24 miesiąc usługi).
Płatność jak za Flexa - w aplikacji z karty płatniczej lub z doładowanych złotówek Blikiem. Dostępność ograniczona.

Więc nie licz na coś więcej, bo to marka low cost - upychają niskie koszta jak się tylko da.
No i ma mało wspólnego z torem naszego wątku.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147990  autor: sylwekZolkusza
 18 kwie 2023, 12:29
Przyszedł czas na wiosenne porządki w naszych ofertach na kartę. Tylko do 21 maja br. będziecie mogli korzystać z taryf Orange YES i Orange POP. Dotychczasowych użytkowników przeniesiemy wtedy do Orange Free na kartę lub będą mogli wybrać sobie inną, dostępną ofertę. Przejście z YES i POP na Orange Free na kartę odbędzie się automatycznie i nie musicie wykonywać żadnych działań. Oczywiście nic Wam nie przepadnie. Wszystkie zgromadzone gigabajty i środki, zostaną zachowane. Ceny również będą te same co wcześniej. Co zatem zmieni się? Przede wszystkim w Orange Free na kartę otrzymacie więcej bonusowych gigabajtów na internet, po każdym doładowaniu konta. O zmianach poinformujemy Was na naszej stronie i SMS-owo. W razie pytań, wątpliwości czy potrzebnej pomocy – warto abyście skontaktowali się telefonicznie z biurem obsługi lub bezpośrednio z konsultantami w salonach. Jeśli nie zaakceptujecie zmiany taryfy, możecie z niej zrezygnować w każdym momencie lub poszukać innej naszej usługi. Więcej informacji o nowej opcji na kartę znajdziecie pod linkiem.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl
 #1147991  autor: KC-KARLOS
 18 kwie 2023, 12:38
Czyli tak naprawdę możemy utracić pojedyncze opcje w tychże taryfach. Ja zlokalizowałem jedną opcję:
> Twoje Numery (taryfa YES): rozmowy z wybranym numerem z dowolnej sieci za 0 zł/minutę. Można wybrać do 3 numerów, pojedynczy kosztuje 3 zł/mies.
Alternatywa: usługa "Numer bez limitu" za 0 zł, póki konto jest aktywne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148020  autor: KC-KARLOS
 18 kwie 2023, 20:54
Inaczej: no-limity z MMSami się wzajemnie nie wykluczają, gdyż każdy zakup tego pakietu powoduje zsumowanie ich ważności oraz liczbę GB. Można mieć jednocześnie aktywne promocje 1200 GB oraz 2400 GB - ale:
> 12x po 100 GB zyskamy po zakupie / odnowieniu no-limitów wyłącznie w opcji za 31 zł na / co 31 dni
> 12x po 200 GB zyskamy po zakupie / odnowieniu no-limitów wyłącznie w opcji za 35 lub 39 zł na / co 31 dni.

Warto jednak się zastanowić nad opłacalnością tychże droższych pakietów, gdyż:
> raz w wersji jednorazowej na 31 dni (START na 815) za 15 zł oraz pierwsze 31 dni w opcji cyklicznej (CYKL na 816) też za 15 zł otrzymamy łącznie 62 dni no-limitów i 230 GB neta płacąc 30 zł, więc oszczędzamy jednorazowo 32 złote i 2 paczki z 12 w opcji 1200GB. Sposób działa tylko gdy jeszcze z tych pakietów w promocyjnej cenie nie skorzystaliśmy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148051  autor: zulu144dwa
 19 kwie 2023, 12:28
Karlos20 czy mając w MO non stop aktywny lub zahibernowany cykliczny NL na 31 dni aktywowane promocje 1200GB oraz 2400GB będą aktywne nawet jednocześnie do końca świata i jeden dzień dłużej dopóki nie otrzymamy obiecanych GB w 12 paczkach?
więcej tu:
https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99 ... 56#U354456

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1148056  autor: KC-KARLOS
 19 kwie 2023, 14:35
zulu144dwa: na to wygląda, warunek jest taki, aby utrzymać aktywność NL+GB na 31 dni i nie utracić zamrożonej opcji (zamrożenie trwa tylko miesiąc).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148113  autor: biala1991
 20 kwie 2023, 08:39
Nie mogę się połapać z tym zamrożeniem, 7 marca dostałam sms z nr 630: "Jutro spróbujemy odnowić NL+15GB.. "
Od 8 marca codziennie sms: "Nie możemy odnowić usługi.." i trwało to do 24 marca.
25 marca został włączony NL Wiosna i przez 5 dni usługa była aktywna.
Od 30 marca znowu smsy, że nie można odnowić NL i tak do przedwczoraj, wczoraj sms nie przyszedł ale zawieszenie od 8 marca do 18 kwietnia to wychodzi dłużej niż miesiąc (przerwa w zamrożeniu była tylko na 5 dni z tytułu NL Wiosna).

W MO usługa nadal pokazuje się jako zawieszona ale bez podania żadnych dat więc nie wiem jak to liczyć :)
 #1148114  autor: KC-KARLOS
 20 kwie 2023, 08:44
biala1991: liczymy kolejny miesiąc od momentu upływu 5 dni od odmrożenia usługi. Czyli do 25 kwietnia. Wniosek? Doładuj konto i włącz usługę no-limit, aby nie utracić zamrożonych środków. Nie warto czekać do ostatniej chwili.

Przypomnę, bo kiedyś o tym wspomniałem: wersja jednorazowa którą włączymy do bieżącej usługi cyklicznej powoduje opóźnienie jej odnowienia - opłata cykliczna zawsze jest pobierana w ostatnim dniu jej ważności. Oznacza to, że im bardziej skumulujemy ważność usługi do bieżącej opcji cyklicznej, tym później się odnowi.
Przykład:
> mam aktywny no-limit cykliczny za 31 zł co 31 dni, odpalony 20.04.2023, więc usługa jest ważna do 21.05.2023
> postanowię dziś kupić no-limit na rok za 365 zł. Dzięki czemu jej ważność skumuluje się i ustawi na datę 21.05.2024 - i to właśnie do tej daty będzie trzeba czekać, żeby opcja cykliczna się odnowiła.

Więc analogicznie jest też ze środkami zamrożonymi po nieudanej próbie odnowienia NL+GB tyle, że maksymalny czas zamrożenia to miesiąc od nieudanej próby odnowienia usługi, a włączenie usługi w wersji jednorazowej odmraża środki i przesuwa ten okres dalej w czasie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148116  autor: biala1991
 20 kwie 2023, 09:11
O tym, że NL jednorazowy przedłuża cykliczny to wiedziałam, nie miałam pojęcia, że cały miesiąc zawieszenia też się liczy od nowa. Jestem w szoku, pozytywnym szoku, że Orange daje coś takiego :D

To nr, na którym testowo włączyłam NL z mmsami, ja korzystam ze starego NL z smsami a tam jednorazówki polikwidowali więc nie miałam okazji sprawdzić jak działa połączenie cykliczny+jednorazowy+zawieszenie
 #1148117  autor: KC-KARLOS
 20 kwie 2023, 09:19
biala1991: to przykład z NL+GB z MMSami. Przy starym no-limicie nie warto tak ryzykować, bo możemy to stracić bezpowrotnie (cenę pakietu czy kumulację GB i ich zwiększona ilość za każde odnowienie).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148119  autor: biala1991
 20 kwie 2023, 09:31
To znaczy, że wczorajszy brak wiadomości o zawieszeniu NL z mmsami to jakiś błąd systemu, bo smsy powinny jeszcze przychodzić do 25 kwietnia, czekam czy dzisiaj dotrze :)


Zamrożenie NL działa fajnie ale... dopiero teraz to zauważyłam Orange nie pozwala doładować konta dowolną kwotą. W innych sieciach oprócz standardowych zasileń (wielokrotność 5zł) jest też opcja doładowania dowolną "nierówną" kwotą, np. 29zł. W Orange, który podniósł cenę NL z 30zł do 31zł takiej możliwości brak, czyli żeby zakupić pakiet za 31zł trzeba wydać 35zł a 4zł zostanie na koncie, cwana zagrywka. Aż przetarłam oczy ze zdumienia, że Orange nie daje możliwości wyboru "Innej kwoty", bo wszystkie pozostałe sieci z W4 taką opcję mają :)
 #1148225  autor: SRT10
 20 kwie 2023, 23:58
zulu144dwa pisze:
03 kwie 2023, 14:24
SRT10: Pod nazwą oferta na kartę kryją się np. stare oferty YES i nowe np. Zawsze bez limitu, loT.
Można tylko przypuszczać , że uchowałeś starą taryfę YES (nie wiem czy to moźliwe) i w niej stary pakiet cykliczny NL za 25 zł. (...)

Dziękuję za konkretną odpowiedź.
Do niedawna wyświetlało się POP. Ostatnio zauważyłem, że zmienili mi na YES bez mojej wiedzy.

Obrazek
  • Strona 341 z 528
  • 1
  • 339
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 528
  • 1
  • 339
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 528