DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 357 z 417
  • 1
  • 355
  • 356
  • 357
  • 358
  • 359
  • 417
 #1148205  autor: Remington
 20 kwie 2023, 20:48
MariuszY pisze:
20 kwie 2023, 20:19
Też tak uważam, chociaż właśnie te gazetowe kody są jak magnes.

To jest bardziej gamifikacja - aż się chce wysłać. Choć korzyści są (szczególnie wobec utraty wartości pieniądza) symboliczne - pakiet minut wart 1,50 zł, tyle samo pakiet SMS-ów, pakiet netu wart 15 groszy. Czyli cała zabawa daje tygodniowo oszczędność całych 3,15 zł - miesięcznie całe 12,60 zł. Ktoś powie, że nie warto i to g…zjadztwo. Ale emocje są, adrenalina też. Ja krótko się w to bawiłem, ale też muszę to przyznać. Może o to w tym chodzi.

Nie wierzę w spiskowe teorie, że spowodowali błąd by coś uzyskać. Błędy mieli zawsze - to low cost, czyli na szarym końcu w poprawianiu jakości i priorytetyzacji wszelkich prac.
 #1148208  autor: abrams
 20 kwie 2023, 21:16
@blacQ1 20 kwie 2023, 17:00 "Dalej cisza nic nie przychodzi"
U mnie na ostatnim, gdzie musiałem odczekać 5h cisza była do 18:35 i dopiero ręcznie pchnęli jak przedzwoniłem. O 19:30 powtórzyłem SMS jeszcze raz a o 21:00 puściłem testowo jeszcze błędny kod, raport doręczenie się normalnie pojawiał ale nic poza tym, np. "błedny kod" czy "wykorzystałeś limit" więc awaria trwa...
ps. RUSZYŁO SIĘ ! O 21:10 Przyszedł SMS, że "Przepraszamy, operator nie aktywował pakietu" tylko na który z 6-ciu SMS, to odpowiedź :)

@MariuszY 20 kwie 2023, 17:34 " tę "awarię" to oni mają zaplanowaną...."
Nie wykluczone, że kombinują w stronę extra doładowań ale gdyby chcieli skasować tą ofertę, zmuszając Fakt do rezygnacji, to wystarczyłoby stosowanie regulaminu (w/s sumowania czyli jej wyłączenie) a atrakcyjność i czytelnictwo Faktu by drastycznie spadło.

@lee 20 kwie 2023, 18:27 "Fakt mobile nawet bez tych kodów to nie zła oferta"
Owszem, tylko że kodów nie będzie istnieć i taka jest pewnie umowa Play-Fakt
 #1148210  autor: abrams
 20 kwie 2023, 21:26
marokmon pisze:
20 kwie 2023, 20:15
Te minuty, które dodali Wam na czacie się już pojawiły? Czy to wyjdzie na to samo jak wysyłka sms, bo pojawią się jutro, ale stare wszystko przepadnie?
Mi wprowadzali na infolinii i pojawiały się od razu (przychodziły 2 SMS'y) sprawdzenie *106# potwierdziło. Ale jak napisałem powyżej, coś się ruszyło więc wyślij jeszcze raz kod UYWC a jak sie pojawi SMS "Przepraszamy, operator nie aktywował kodu" to dobry znak i wprowadzaj aż do skutku (w poniedziałek miałem tak aż 6x).
Czy przepadnie ? Sprawdzaj *106# do północy.
 #1148211  autor: babciagienia1p
 20 kwie 2023, 21:29
Remington pisze:
20 kwie 2023, 20:48
To jest bardziej gamifikacja - aż się chce wysłać. Choć korzyści są (szczególnie wobec utraty wartości pieniądza) symboliczne - pakiet minut wart 1,50 zł, tyle samo pakiet SMS-ów, pakiet netu wart 15 groszy. Czyli cała zabawa daje tygodniowo oszczędność całych 3,15 zł - miesięcznie całe 12,60 zł. Ktoś powie, że nie warto i to g…zjadztwo. Ale emocje są, adrenalina też. Ja krótko się w to bawiłem, ale też muszę to przyznać. Może o to w tym chodzi...

Weź jeszcze pod uwagę, że oferta z kodami jest idealna dla mało mobilnych i mało samodzielnych seniorów, którzy niewiele dzwonią i, sami, nie wychodzą z domu. U trojga moich seniorów uzbierało się już 9-11 godzin. mimo że od czasu do czasu dzwonią. Z ich punktu widzenia - nie do wygadania do końca życia. Koszt utrzymania - 5,- zł rocznie z ciągle ważnymi wychodzącymi.
 #1148214  autor: perendev
 20 kwie 2023, 22:41
czy jest możliwość uratowania tych minut jakimś płatnym pakietem jeżeli tak to jakim pakietem to zrobić kasacja minut mam za 78 min
 #1148218  autor: KC-KARLOS
 20 kwie 2023, 23:18
perendev: w tym wątku są podane kody na pakiety, które na 100% kumulują te minuty i przedłużają ich ważność do 31 dni.
Pakiet 100/100/100 za 9 zł: *111*697*1#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148221  autor: KC-KARLOS
 20 kwie 2023, 23:32
perendev: jeśli nie uda się Tobie włączyć pakietu, a minuty utracą ważność, jutro smaruj do nich reklamację.
Zapisz sobie stan minut z salda *102#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148222  autor: Zygzuso
 20 kwie 2023, 23:54
Wystarczyło na czat wejść i szybka aktywacja po podaniu kodu dla kilku numerów. Ratunkowo pakiet za 3zł uciszy sprawę na 31 dni.
Nic nowego, grzebią w systemie i nie ma co narzekać, bo ta taryfa jest najlepsza na rynku głosowo. Ogólnie w play mam problemy z tymi kodami, ale nadajniki też świrują.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2023, 23:58 przez Zygzuso, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1148226  autor: marokmon
 21 kwie 2023, 00:09
Zygzuso pisze:
20 kwie 2023, 23:54
Wystarczyło na czat wejść i szybka aktywacja po podaniu kodu dla kilku numerów. Ratunkowo pakiet za 3zł uciszy sprawę na 31 dni.
Nic nowego, grzebią w systemie i nie ma co narzekać, bo ta taryfa jest najlepsza na rynku głosowo. Ogólnie w play mam problemy z tymi kodami, ale nadajniki też świrują.
No właśnie, że nie wystarczyło, bo na czacie latali w kulki jeden twierdzi, ze awaria i czekać inny, że się nie da. Historia ich czatów jest w ogóle do zweryfikowania przez kogoś w ramach reklamacji?
 #1148227  autor: Zygzuso
 21 kwie 2023, 00:15
marokmon pisze:
21 kwie 2023, 00:09
Zygzuso pisze:
20 kwie 2023, 23:54
Wystarczyło na czat wejść i szybka aktywacja po podaniu kodu dla kilku numerów. Ratunkowo pakiet za 3zł uciszy sprawę na 31 dni.
Nic nowego, grzebią w systemie i nie ma co narzekać, bo ta taryfa jest najlepsza na rynku głosowo. Ogólnie w play mam problemy z tymi kodami, ale nadajniki też świrują.
No właśnie, że nie wystarczyło, bo na czacie latali w kulki jeden twierdzi, ze awaria i czekać inny, że się nie da. Historia ich czatów jest w ogóle do zweryfikowania przez kogoś w ramach reklamacji?
O to zależy na kogo się trafiło, ja napisałem natychmiast aktywacja kodu i wszedł kamil jakiś po bocie, trzeba uparcie do skutku.
W przeszłości jak przepadały pakiety to dostałem nawet bzp w ramach przeprosin, bo awaria była totalnym zwisem numeru, czyli nic nie weszło w tym pakiety potrojne do 9 rano, kiedy mają coś w formie resetu platformy.
leszekte pisze:
20 kwie 2023, 19:53
Czy pakiet za 3 zł przedłuży zgromadzone minuty? (*111*800*1#)
Tak, sam sprawdzałem przez wiele tygodni, po jego zniknięciu musisz odpalać nowy lub wrócić do kodów.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2023, 00:40 przez Zygzuso, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1148228  autor: blacQ1
 21 kwie 2023, 00:38
Jak macie możliwość lub pamiętacie stare kody typu 8cwa lub inne to podajcie na stronkę był jeszcze jeden kod co daje 50 minut lub jakiś inny lub na internet ponieważ jak by nie wchodziły inne kody to trzeba być przezornym ( rano jak będę jechał do domciu to wstąpie do sklepu ) po gazetę fakt
 #1148229  autor: marokmon
 21 kwie 2023, 00:53
System miał awarie od rana, minuty sie nie dodawały, ale po połnocy magicznie minuty zniknęły, cud system się sam naprawił.
 #1148230  autor: babciagienia1p
 21 kwie 2023, 01:18
Karlos20 pisze:
20 kwie 2023, 23:32
perendev: jeśli nie uda się Tobie włączyć pakietu, a minuty utracą ważność, jutro smaruj do nich reklamację...

Reklamacja nic nie da. Sprawdzone w praktyce, około trzech lat temu Powołają się na regulamin pkt. II.3 Użytkownik dla jednego Numeru MSISDN w ramach usługi może mieć aktywny jeden Pakiet w tym samym czasie.

http://ocdn.eu/special/Faktmobile/Regul ... Mobile.pdf

Po dawnych doświadczeniach z reklamacją przeszłam na system wysyłania środa - piątek - sobota, co jak do tej pory skutecznie pozwalało omijać takie przypadki jak wczorajszy.
 #1148231  autor: abrams
 21 kwie 2023, 01:40
blacQ1 pisze:
21 kwie 2023, 00:38
Jak macie możliwość lub pamiętacie stare kody.... to podajcie na stronkę
Z tych co mam zapisane to takie:
Na 10 min: 8cwa lub w22k lub lub p9gw
Na 50 min: eqt7
Na 100MB: a4wk
Ale w takiej sytuacji jak teraz z 4949 to też nie zadziałają, jak również gdy ktoś wykorzystał je w przeszłości. Jak po wprowadzeniu wróci info o błędnym kodzie, powtórzyć ze 2x a jak bez efektu, to znaczy, że kod stracił moc (wyłączyli)
 #1148232  autor: abrams
 21 kwie 2023, 01:54
babciagienia1p pisze:
21 kwie 2023, 01:18
Reklamacja nic nie da. Sprawdzone w praktyce
Potwierdzam, miałem zebrane coś 6-7GB kod zadziałał, zsumowało się. Po wprowadzeniu następnego kodu za tydzień dopiero zauważyłem że mam tylko 50 MB (pewnie tamte GB znikneły po północy). Reklamacja, że miałem tyle GB zsumowane i żeby mi to przywrócili albo zrekompensowali GB. Odpowiedź: MB zgodnie z regulaminem, nie mogą się sumować a jeżeli tak jest to błąd systemu. Nie możemy ich przywrócić
 #1148235  autor: Nabuchodonozor
 21 kwie 2023, 07:18
Podobnie i mi kiedyś odpowiedzieli kiedy znikły MB, że to się nie powinno sumować. A jeżeli się sumuje, to błąd systemu. Po działaniach zniechęcających ze strony Play/Fakt Mobile w postaci utrudniania wprowadzania kodów uległem ich działaniom i pożegnałem wczoraj tę sieć. Czy aż tak wielkie straty przynosiła ta garstka wprowadzających kody z gazety? Nie rozumiem polityki Play. Oni sądzą, że wyrugowani na swój sposób klienci przejdą na ich abo lub pakiety za 30 zł? Raczej zmienią sieć. O "czytelnictwie", tzn. spadku ilości kupowanych egzemplarzy, tego brukowca nie wspomnę :) Nawet nie wiem jak wygląda ta ich okładka. Dzięki temu forum i koledze blacQ1 wielu w ogóle dowiedziało zapewne o istnieniu tej taryfy. FAKTycznie Play chyba się przymierza do likwidacji kolejnej taryfy, tak jak to zrobili z RBM.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2023, 07:36 przez Nabuchodonozor, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1148236  autor: MariuszY
 21 kwie 2023, 07:23
abrams pisze:"Przepraszamy, operator nie aktywował kodu" to dobry znak i wprowadzaj aż do skutku (w poniedziałek miałem tak aż 6x)
U mnie to samo o 22.06 - jedna odpowiedź na 14 (czternaście) esemesów wysłanych w ciągu 8 godzin. Oczywiście minut nie dali. Dzisiaj wysyłam testowo dalej...
perendev pisze:Widać że gnoje zablokowali cały system aktywacji wszyskich, różnych pakietów to jest celowe działanie żeby nas wyzerować
O niczym innym nie pisałem w tym wątku cały wczorajszy dzień, chociaż @Remington w to nie wierzy.
Zygzuso pisze:Nic nowego, grzebią w systemie i nie ma co narzekać, bo ta taryfa jest najlepsza na rynku głosowo.
Nie narzekam. Tylko to grzebanie wyczyści zgromadzone salda i ONI dobrze o tym wiedzą. Dlatego "grzebią".
marokmon pisze:System miał awarie od rana, minuty sie nie dodawały, ale po połnocy magicznie minuty zniknęły, cud system się sam naprawił.
System się nie "naprawił" - kod wysyłam w dniu dzisiejszym nadal (dla testu). Już 3 sztuki poszły - bez odzewu.
babciagienia1p pisze: Reklamacja nic nie da.
Potwierdzam. Już raz mi zajumali 1500 zachomikowanych minut (na kilku numerach). Dobrze wiedzą co czynią. "Wajchowy" działa nie tylko w Plusie i nie zawsze rozdaje pakiety. Tyle że ten w Play ma ksywę "szatniarz". :wink:
Nabuchodonozor pisze:Po działaniach zniechęcających ze strony Play/Fakt Mobile w postaci utrudniania wprowadzania kodów uległem ich działaniom i pożegnałem wczoraj tę sieć. Czy aż tak wielkie straty przynosiła ta garstka wprowadzających kody z gazety? Nie rozumiem polityki Play. Oni sądzą, że wyrugowani na swój sposób klienci przejdą na ich abo lub pakiety za 30 zł? Raczej zmienią sieć.
U mnie pożegnania nie będzie dopóki 5zł pozwala utrzymać numer bez dalszych kosztów. 15gr/min. to też jest nieźle. No i wreszcie pakiet za 3 zł także się mi kalkuluje, ale w dalszej części masz rację - nie przejdę na abo lub pakiety za 30 zł. :mrgreen:
Odezwę się jeśli dzisiaj kod wejdzie na tym testowym numerze.
 #1148239  autor: Nabuchodonozor
 21 kwie 2023, 07:46
Przeniosłem swój główny numer, zostawiłem dodatkowy w Fakcie (dla kurierów i platform sprzedażowych). Za 5 zł rocznie utrzymanie nr który służy głównie do odbierania rozmów jest dobrą opcją. Nie mniej niesmak pozostaje. Czy ktoś dysponuje wiedzą ile jest aktywnych kart w Fakcie? Ja stawiam, że jest ich kilka/kilkanaście tysięcy. Przy bazie Play to są promile. O co ten cały szum?
  • Strona 357 z 417
  • 1
  • 355
  • 356
  • 357
  • 358
  • 359
  • 417
  • 1
  • 355
  • 356
  • 357
  • 358
  • 359
  • 417