DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 364 z 417
  • 1
  • 362
  • 363
  • 364
  • 365
  • 366
  • 417
 #1148616  autor: blacQ1
 25 kwie 2023, 19:19
Narazie kody są były i będą , jak by nie było kodów w gazecie fakt to by dużo klientów poprzechodziło do innej sieci virgin mobile , a2mobile lub jakieś innej sieci
 #1148617  autor: babciagienia1p
 25 kwie 2023, 19:21
@Iwona2002
Nasze burzliwe dyskusje o wysyłaniu kodów, które toczymy tutaj od sześciu dni, to pobocza sportu i rekreacji dla hobbystów i pasjonatów.
W ogólnej ocenie taryfy Fakt nic się nie zmieniło. Porównaj ją, od strony swoich potrzeb, z Virgin Mobile i dawnymi taryfami RBM, które nadal funkcjonują jako Play na Kartę PL 2.1 i Play na Kartę 2.1 bez zmian w ofertach. Podejmij decyzję ze względu na to, jakiej oferty potrzebujesz.
Kody są potrzebne dla specyficznych zastosowań i pozwalają mieć numer za 5,- zł rocznie.
 #1148620  autor: vkjcsakjvcjk
 25 kwie 2023, 19:29
babciagienia1p pisze: ...
Kody są potrzebne dla specyficznych zastosowań i pozwalają mieć numer za 5,- zł rocznie.
A po czorta wydawać 5zł skoro można mieć za darmo bo co to za problem przeskoczyć gdzieś. :smt006
 #1148621  autor: Hohopitan_1980
 25 kwie 2023, 19:36
W dobie pogarszających się ofert pre-paid, nawet bez benefitów FM jest interesująca propozycją. Moim zdaniem zamieszanie z kodami ma poprostu zniechęcić nas do ich stosowania.
 #1148622  autor: babciagienia1p
 25 kwie 2023, 19:37
@vkjcsakjvcjk
Miałam na myśli numer, który nie jest leżakiem, tylko jest wykorzystywany przez osoby mało dzwoniące, np. ze względu na małą sprawność. Mam takie trzy przypadki wokół siebie. Już pisałam o tym. Mają uzbierane tyle bonusów, że wystarczy im do końca życia.
W ich przypadku przenoszenie numeru do innej sieci jest zbyt absorbujące, a migracje w ramach taryf Playa oraz powrót do Faktu i tak wymagają doładowania raz na rok (tak mi się przynajmniej wydaje).
 #1148624  autor: blacQ1
 25 kwie 2023, 19:43
Jak co jakiś czas systematycznie uzupełniam stan konta po to aby po
1 zachować nr mam dwa nr 5 zł nie jest dużo
2 w razie potrzeby jak by były problemy z kodami takie jak teraz to wykupiję dany pakiet
3 narazie nie chce mi się latać po salonach szukać taniej sieci
4 lubię pojechać do sklepu kupić gazetę fakt , oraz aby inni mieli to co ja mam
 #1148627  autor: Remington
 25 kwie 2023, 19:58
blacQ1 pisze:
25 kwie 2023, 19:43
4 lubię pojechać do sklepu kupić gazetę fakt , oraz aby inni mieli to co ja mam

@blacQ1, czy zdradzisz nam sekret, skąd masz te kody? Kupujesz na bieżąco gazetę o świcie, czy może podglądasz kody w kiosku?
 #1148629  autor: babciagienia1p
 25 kwie 2023, 20:03
@Remington
Za bardzo dajesz po rajtuzkach. Tutaj wszyscy korzystający z kodów powinni całować @blacQ1, co najmniej, w buty.
Przyszedł mi do głowy taki pomysł, że może @blacQ1 uruchomiłby jakieś konto na zrzutka.pl czy czymś podobnym i moglibyśmy go, od czasu do czasu, wesprzeć darem serca...

-----------Edycja---------------
Zresztą Telepolis też mogłoby się dołączyć, bo @blacQ1 nabija wam kliknięć, że ho! ho!
 #1148644  autor: Vieslav
 25 kwie 2023, 20:47
babciagienia1p pisze:
25 kwie 2023, 19:37
@vkjcsakjvcjk
Miałam na myśli numer, który nie jest leżakiem, tylko jest wykorzystywany przez osoby mało dzwoniące, np. ze względu na małą sprawność. Mam takie trzy przypadki wokół siebie. Już pisałam o tym. Mają uzbierane tyle bonusów, że wystarczy im do końca życia.
Dla osób mało dzwoniących jest alternatywa. Sama mi pomagałaś w jednym z moim tematów. :smt006

Natomiast sam mam trochę nazbieranych rzeczy na karcie faktu i ta karta nie raz mi życie ratowała jak skakałem pomiędzy bonusowymi GB i było kilka dni przerwy między pakietami albo jakiś problem techniczny.
 #1148646  autor: babciagienia1p
 25 kwie 2023, 20:59
@Vieslav
Chyba nie wyciśnie się 5,- zł rocznie, z możliwością dzwonienia, bez przenoszenia numeru.
Mam wrażenie, że pisałam Ci o pełnym NL z MMS-ami + 10 GB internetu za 6,67 zł miesięcznie. Może o czymś innym jeszcze? Pamięć już nie ta...

------------Edycja_środa_26 kwietnia 2023_godz. 03:04--------------
Jak na razie sytuacja bez zmian. Kody nie aktywują bonusu.

Nadal podtrzymuję swoje wydłubki, że temat jest po stronie Faktu, który chce wyczyścić zebrane bonusy i rozwiązać rezerwy bilansowe. Play ma za dużą skalę, aby uciekał się do takich sztuczek.
Korzystając ze świetnego bon motu
macqmacq pisze:
22 kwie 2023, 16:52
...rozbić jaja na atomy! :lol:
zakładam, ze Fakt też rozbił czynności na atomy i rozwiązuje rezerwy oddzielnie dla każdej kategorii bonusów. Pewnie jutro dostaną informację ile zebranych jeszcze się uchowało i podejmą decyzję czy odblokować zabawę od piątku, czy jeszcze zrobić jedną rundę na minuty i MB. Koniec miesiąca blisko. Myślę, że najpóźniej w poniedziałek wszystko wróci do normy i będzie po staremu.
BTW. Czy ktoś z Was może wie jak wygląda rok obrotowy w RAS Polska? Jest równy kalendarzowemu czy przesunięty, np. na okres maj - kwiecień? Jest jeszcze jedna możliwość - gorliwy audytor kazał zawiązać rezerwy, bo ich nie było (akurat jest okres kończenia badania bilansów z klasycznego roku obrotowego) i chcą od razu je rozwiązać.
Tak czy inaczej, uważam że NAJPÓŹNIEJ 1 maja 2023 będziemy wysyłać kody i dostawać bonusy, tak jak do tej pory.
 #1148674  autor: vkjcsakjvcjk
 26 kwie 2023, 06:44
babciagienia1p pisze:
25 kwie 2023, 19:37
@vkjcsakjvcjk
Miałam na myśli numer, który nie jest leżakiem, tylko jest wykorzystywany przez osoby mało dzwoniące, np. ze względu na małą sprawność. Mam takie trzy przypadki wokół siebie. Już pisałam o tym. Mają uzbierane tyle bonusów, że wystarczy im do końca życia.
W ich przypadku przenoszenie numeru do innej sieci jest zbyt absorbujące, a migracje w ramach taryf Playa oraz powrót do Faktu i tak wymagają doładowania raz na rok (tak mi się przynajmniej wydaje).
Zgadzam się i sam z kodów korzystam ale dla samego utrzymania numeru bez kodów z gazety ta sieć nie ma dla mnie sensu.
Przypominam tym co mają więcej niż 20zł, że po zmianie operatora można kasę odzyskać przelewem na rachunek bankowy po złożeniu wniosku do operatora.
 #1148675  autor: Remington
 26 kwie 2023, 07:25
vkjcsakjvcjk pisze:
26 kwie 2023, 06:44
dla samego utrzymania numeru bez kodów z gazety ta sieć nie ma dla mnie sensu.

Utrzymanie numeru w FM to koszt calych 5 zł rocznie. Kody dają mniej niż pakiet za 3 zł miesięcznie. Nie sądziłem, że są jeszcze aż tak biedni ludzie w naszym płynącym mlekiem i miodem kraju, gdzie cytryna dojrzewa.
 #1148676  autor: Kriss13
 26 kwie 2023, 07:49
Ja to myślę że każdy ma jakiś powód itp..że te kody są i z nich korzysta .. Po drugie, nikt nikogo na siłę nie trzyma i każdego wola, gdzie jest i co robi i z czego korzysta w danej sieci .A na koniec, po trzecie, to myślę że za chwilę ,za jakiś czas, mlekiem ,miodem i bananem nasz kraj bedze dopiero płynął ?!? Już się nie mogę doczekać ? 🤣
 #1148677  autor: lee
 26 kwie 2023, 08:06
Remington pisze:
26 kwie 2023, 07:25
vkjcsakjvcjk pisze:
26 kwie 2023, 06:44
dla samego utrzymania numeru bez kodów z gazety ta sieć nie ma dla mnie sensu.

Utrzymanie numeru w FM to koszt calych 5 zł rocznie. Kody dają mniej niż pakiet za 3 zł miesięcznie. Nie sądziłem, że są jeszcze aż tak biedni ludzie w naszym płynącym mlekiem i miodem kraju, gdzie cytryna dojrzewa.
A wiesz o tym że skrajne ubustwo w Polsce wzrosło o 2,5% w ciągu kilku ostatnich lat do poziomu 6,5%? To kilka milionów ludzi którzy żyją poniżej jakichkolwiek "norm".
Polska kraina szczęśliwości i mlekiem płynąca....
Obudźcie się ludzie dobry chleb za małą foremkę w dobrej piekarni to już dawno przekroczył 10 PLN.
 #1148678  autor: lee
 26 kwie 2023, 08:06
lee pisze:
26 kwie 2023, 08:06
Remington pisze:
26 kwie 2023, 07:25
vkjcsakjvcjk pisze:
26 kwie 2023, 06:44
dla samego utrzymania numeru bez kodów z gazety ta sieć nie ma dla mnie sensu.

Utrzymanie numeru w FM to koszt calych 5 zł rocznie. Kody dają mniej niż pakiet za 3 zł miesięcznie. Nie sądziłem, że są jeszcze aż tak biedni ludzie w naszym płynącym mlekiem i miodem kraju, gdzie cytryna dojrzewa.
A wiesz o tym że skrajne ubóstwo w Polsce wzrosło o 2,5% w ciągu kilku ostatnich lat do poziomu 6,5%? To kilka milionów ludzi którzy żyją poniżej jakichkolwiek "norm".
Polska kraina szczęśliwości i mlekiem płynąca....
Obudźcie się ludzie dobry chleb za małą foremkę w dobrej piekarni to już dawno przekroczył 10 PLN.
 #1148680  autor: Remington
 26 kwie 2023, 09:07
Ale czy przy obecnych cenach kogoś nie stać na pakiet 3 zł miesięcznie? To jest warte tyle co kiedyś 5 zł. Bardziej zabawa z kodami, ewentualnie kumulacja w to uwierzę, ale że 3 zł to za drogo?
 #1148681  autor: neotele
 26 kwie 2023, 09:16
Robi się ciekawie ;)
Czekam na artykuł Redakcji wyjaśniający ostatnią aferę, a póki co, przedstawiam Wam, za konsulem (Fakt Mobile/P4 ?), kolejne "spiskowe" wyjaśnienie:
Problem leży po stronie Fakt, gdyż osoby po stronie dziennika Fakt, wymyślające kolejny kod i wprowadzające go do systemu Fakt Mobile, nie czekają na zakończenie procesu wprowadzania nowego kodu i zbyt szybko kończą ten proces.
W rezultacie kod opublikowany w dzienniku Fakt, nie jest aktywowany w systemie Fakt Mobie.
 #1148683  autor: AgnieszkaMalkowska
 26 kwie 2023, 09:20
Remington pisze:
26 kwie 2023, 07:25
Utrzymanie numeru w FM to koszt calych 5 zł rocznie. Kody dają mniej niż pakiet za 3 zł miesięcznie. Nie sądziłem, że są jeszcze aż tak biedni ludzie w naszym płynącym mlekiem i miodem kraju, gdzie cytryna dojrzewa.
Przecież to się nie wyklucza. Za 3zł mamy 50 minut/ 50 SMS i 250 MB a kodami dokładamy sobie do tego jeszcze 40minut/40sms i 200 MB. :wink:
neotele pisze:
26 kwie 2023, 09:16
Problem leży po stronie Fakt, gdyż osoby po stronie dziennika Fakt, wymyślające kolejny kod i wprowadzające go do systemu Fakt Mobile, nie czekają na zakończenie procesu wprowadzania nowego kodu i zbyt szybko kończą ten proces.
W rezultacie kod opublikowany w dzienniku Fakt, nie jest aktywowany w systemie Fakt Mobie.
Przecież to bez sensu.
Jak kod był zły to i tak przychodził odpowiedni SMS.
W dodatku nagle te osoby przestały czekać i za szybko kończą proces?
W poniedziałek ludzie dostawali po około pół godzinie SMS że operator nie aktywował pakietu a teraz znowu jest głucho więc widać że coś Play grzebie w systemie.
 #1148684  autor: TomLee
 26 kwie 2023, 09:42
Generalnie sam pomysł, że tym samym kodem możliwa jest wielokrotna aktywacja pakietu, powoduje patologie. Wydawca miałby korzyść, gdyby takie kody były jednorazowe, sprzedałby większą ilość egzemplarzy gazety. O to pewnie chodziło, tworząc taki model oferty. Ale "nasi" zrobili z tego patologię. Patrząc na to, ile czasu trzeba miesięcznie poświęcić w zabawę tymi kodami, to ja już wolę obejrzeć jakiś film, albo zostać w pracy i zarobić dodatkową kasę :)
  • Strona 364 z 417
  • 1
  • 362
  • 363
  • 364
  • 365
  • 366
  • 417
  • 1
  • 362
  • 363
  • 364
  • 365
  • 366
  • 417