DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 367 z 417
  • 1
  • 365
  • 366
  • 367
  • 368
  • 369
  • 417
 #1148753  autor: Remington
 26 kwie 2023, 16:36
Jeszcze tytułem uzupełnienia dla tych, którym się wydaje, że w korpo i w IT każdy pali się tylko by naprawiać błędy takie jak te, o których tu rozmawiamy. Polecam ten półminutowy fragment "Zmienników" co mówi dyrektor i reakcja prezesa na reklamację klienta: https://youtu.be/OYc7OyXUtSc?t=2100

Nieżyjący już obaj aktorzy - Zaleski i Markuszewski, ale scena ponadczasowa. To naprawdę często tak wygląda.
 #1148754  autor: blacQ1
 26 kwie 2023, 16:38
Babcia nie rozumiesz
W sklepie będę lecz jak będziesz chciała uruchomić kod na 10 minut to przez chat i tak nie włączysz ponieważ mają 24h na włączenie , dlatego ja dziś na próbę chciałem włączyć pakiet 10 minut przez chat na Play24 nie da rady 24 h czyli jutro jak aktywacją o 7:00do 7:00 jest 24 h czyli przepadną uzbierane minuty
 #1148755  autor: babciagienia1p
 26 kwie 2023, 16:51
@blacQ1
Aktualnie nie aktywuję przez czat, tylko przez infolinię +48 799 599 999. Cierpliwie tłumaczę młodocianym konsultantom co mają klikać (zrobić). Aktywacja następuje w trakcie rozmowy.
Nie przejmuj się. Od poniedziałku wrócimy do dawnych zwyczajów...

@Remington
Wiadomo, że scenka jest ponadczasowa. Czyżbyś sugerował, że w nowoczesnych korpo jest jak w głębokiej (Agnieszka - wybacz) komunie?
 #1148756  autor: macqmacq
 26 kwie 2023, 16:54
Było tu pisane, ale w obecnej sytuacji dopytam jeszcze raz tych, którzy to przetestowali - włączenie pakietu za 3zł SKUTECZNIE!? przedłuży uzbierane minuty/SMS-y/GB o 31 dni? :?: :?
 #1148757  autor: blacQ1
 26 kwie 2023, 17:08
Babcia czyli po godzinie 7:00 zadzwonić do fakt na info podać nr tel oraz loginy hasła następnie kod z gazety no i gotowę (może my jakąś sieć założymy telefoniczną jak Ferdek kiepski )
 #1148758  autor: AgnieszkaMalkowska
 26 kwie 2023, 17:13
babciagienia1p pisze:
26 kwie 2023, 16:51
@blacQ1
Aktualnie nie aktywuję przez czat, tylko przez infolinię +48 799 599 999. Cierpliwie tłumaczę młodocianym konsultantom co mają klikać (zrobić). Aktywacja następuje w trakcie rozmowy.
Nie przejmuj się. Od poniedziałku wrócimy do dawnych zwyczajów...

@Remington
Wiadomo, że scenka jest ponadczasowa. Czyżbyś sugerował, że w nowoczesnych korpo jest jak w głębokiej (Agnieszka - wybacz) komunie?
Ale co wybacz? Serio pytam bo dopiero 2 tygodnie temu odebrałam swój pierwszy dowód osobisty... jestem rocznik 02.2005r
Czasy jakie wspominasz + lata 90 znam tylko z opowieści i lekcji historii w szkole.
Póki co od tygodnia aktywuję pakiety przez BOK Faktu i czat Play i idzie bezproblemowo. Jeden numer mam od sierpnia 2022 a drugi od stycznia 2023. Ja aktywuję te kody według Twojej porady w środę SMS, piątek - minuty i sobotę - MB. Cały czas nie wytłumaczyłaś skąd pewność że od 1 maja będzie ok? Oczywiście ja kibicuję żebyś miała rację ale skąd ta pewność? I bez skrótów i odwołań do poprzednich epok bo ja zwyczajnie ich mogę nie zrozumieć.
 #1148759  autor: marcz123456
 26 kwie 2023, 17:20
AgnieszkaMalkowska pisze:
26 kwie 2023, 15:53
Ale w czym wy macie problem, serio pytam?
W tym problem że od 12 dziś nie dostałem trzeciego sms, i nie przyszły mi smsy. Więc jeśli rano działało, to już przestało.
babciagienia1p/ pisze: Wcześniej pisałam o 1 maja jako pierwszym dniu miesiąca. Nawet nie pomyślałam, że ktoś może ten dzień inaczej kojarzyć.
Przecież pierwszego maja jest święto państwowe.
 #1148761  autor: Remington
 26 kwie 2023, 17:25
babciagienia1p pisze:
26 kwie 2023, 16:51
@Remington
Wiadomo, że scenka jest ponadczasowa. Czyżbyś sugerował, że w nowoczesnych korpo jest jak w głębokiej (Agnieszka - wybacz) komunie?

Ja to stwierdzam, a nie sugeruję.

macqmacq pisze:
26 kwie 2023, 16:54
Było tu pisane, ale w obecnej sytuacji dopytam jeszcze raz tych, którzy to przetestowali - włączenie pakietu za 3zł SKUTECZNIE!? przedłuży uzbierane minuty/SMS-y/GB o 31 dni? :?: :?

U mnie kiedyś przedłużyło. To na 100%. Ale nikt nie wie, w jakiej kolejności schodzą wtedy jednostki.

AgnieszkaMalkowska pisze:
26 kwie 2023, 17:13
Ale co wybacz? Serio pytam bo dopiero 2 tygodnie temu odebrałam swój pierwszy dowód osobisty... jestem rocznik 02.2005r
Czasy jakie wspominasz + lata 90 znam tylko z opowieści i lekcji historii w szkole.

W czasach, które pamięta @babcia czy ja, to dinozaury biegały po ulicach i trzeba było uważać, by nie zostać stratowanym. Choć może było to ciut wcześniej. To też prehistoria w każdym razie. Co FAKT, to FAKT, że dla młodych rzeczy jakie tu poruszają "seniorzy" są czymś nieznanym, w tym rzeczywistość z owego filmu, którą @Agnieszko, możesz posmakować jako konsumentka.
 #1148762  autor: vkjcsakjvcjk
 26 kwie 2023, 17:25
Przed chwilą rozmawiałem ze znajomym i u niego bez problemu zlecili te 10 smsów na chacie tylko, że dostał jedynie informację o tym że usługa będzie włączona i dalej cisza. Wychodzi na to, że tym co zlecili rano pakiety weszły a po południu padło całkiem mimo iż zaczęły przychodzić odpowiedzi z numeru 4949. :(
 #1148764  autor: AgnieszkaMalkowska
 26 kwie 2023, 17:32
marcz123456 pisze:
26 kwie 2023, 17:20
AgnieszkaMalkowska pisze:
26 kwie 2023, 15:53
Ale w czym wy macie problem, serio pytam?
W tym problem że od 12 dziś nie dostałem trzeciego sms, i nie przyszły mi smsy. Więc jeśli rano działało, to już przestało.
babciagienia1p/ pisze: Wcześniej pisałam o 1 maja jako pierwszym dniu miesiąca. Nawet nie pomyślałam, że ktoś może ten dzień inaczej kojarzyć.
Przecież pierwszego maja jest święto państwowe.
Mi od razu aktywowało pakiet jak już pisałam w czasie czatu sprawdziłam i był aktywy bez żadnego czekania. Generalnie konsultantów trzeba zawsze sprawdzić a nie wierzyć w to co napiszą. Poprzednie razy potrafiłam aktywować na czacie czy infolinii nawet w południe lub wieczorem więc pewnie nadal się da.

W święto państwowe jak 4949 nie zwróci odpowiedzi to też napiszę na czacie Play ewentualnie zadzwonię na infolinię Fakt a jak się nie uda to przedłużę oba numery pakietem za 3 zł.
Remington pisze:
26 kwie 2023, 17:25
W czasach, które pamięta @babcia czy ja, to dinozaury biegały po ulicach i trzeba było uważać, by nie zostać stratowanym. Choć może było to ciut wcześniej. To też prehistoria w każdym razie. Co FAKT, to FAKT, że dla młodych rzeczy jakie tu poruszają "seniorzy" są czymś nieznanym, w tym rzeczywistość z owego filmu, którą @Agnieszko, możesz posmakować jako konsumentka.
Może i wiekowo jestem żółtodziób ale bez przesady. :wink: Trochę jednak historycznie też ogarniam choć z opowieści niż z autopsji. Staram się ogarniać.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2023, 17:36 przez AgnieszkaMalkowska, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1148765  autor: babciagienia1p
 26 kwie 2023, 17:33
@blacQ1
Dokładnie tak. Ostatnio nawet o kod z gazety nie proszą.
Co do drugiej propozycji - niestety nie kumam - nie mam telewizora...

@AgnieszkaMalkowska
Poprosiłam o wybaczenie, żebyś nie poczuła się prowokowana politycznym słowem na literę k...
Nie mam pewności na 100%, że w poniedziałek coś się zmieni. Szczególnie, że dałaś mi do myślenia porównaniem Fakt - Virgin (na Virgin - Play wydał GIGANTYCZNE pieniądze). Jednak doświadczenie wieloletniej pracy w różnychkorpo, polskich i obcych, o dużej liczbie pracowników (w pewnym momencie 6 000 osób, w tym 700 w mojej strukturze) oraz przeczucie tak mi podpowiadają.

Z innej beczki. Masz wspaniałe nazwisko. Poczytaj o księdzu Stanisławie...
 #1148770  autor: macqmacq
 26 kwie 2023, 17:57
macqmacq pisze:
26 kwie 2023, 16:54
Było tu pisane, ale w obecnej sytuacji dopytam jeszcze raz tych, którzy to przetestowali - włączenie pakietu za 3zł SKUTECZNIE!? przedłuży uzbierane minuty/SMS-y/GB o 31 dni? :?: :?
U mnie kiedyś przedłużyło. To na 100%. Ale nikt nie wie, w jakiej kolejności schodzą wtedy jednostki.
Chodzi mi tylko o przedłużenie uzbieranych środków, których trochę się uzbierało ;) Co tam będzie pierwsze schodziło? - na tym mi nie zależy ;-)
 #1148771  autor: babciagienia1p
 26 kwie 2023, 18:05
Remington pisze:
26 kwie 2023, 17:25
...W czasach, które pamięta @babcia czy ja, to dinozaury biegały po ulicach i trzeba było uważać, by nie zostać stratowanym...

Szczególnie jak były wyposażone w tarcze i długie pałki.
vkjcsakjvcjk pisze:
26 kwie 2023, 17:25
...Wychodzi na to, że tym co zlecili rano pakiety weszły a po południu padło całkiem mimo iż zaczęły przychodzić odpowiedzi z numeru 4949. :(

Do mnie też przychodzą Dziękujemy..., mimo że dostałam faktyczne SMS-y około 10:00 po zgłoszeniu telefonicznym. Jakaś skucha.
 #1148774  autor: vkjcsakjvcjk
 26 kwie 2023, 18:19
ign123 pisze:
26 kwie 2023, 18:16
Działa normalnie przez SMS, naprawili - poszło od ręki na dwóch numerach.
U mnie poszło tylko, że Benefit został zlecony ale smsów jak nie ma tak nie ma. :(
 #1148775  autor: AgnieszkaMalkowska
 26 kwie 2023, 18:25
babciagienia1p pisze:
26 kwie 2023, 17:33
@AgnieszkaMalkowska
Poprosiłam o wybaczenie, żebyś nie poczuła się prowokowana politycznym słowem na literę k...
Nie mam pewności na 100%, że w poniedziałek coś się zmieni. Szczególnie, że dałaś mi do myślenia porównaniem Fakt - Virgin (na Virgin - Play wydał GIGANTYCZNE pieniądze). Jednak doświadczenie wieloletniej pracy w różnychkorpo, polskich i obcych, o dużej liczbie pracowników (w pewnym momencie 6 000 osób, w tym 700 w mojej strukturze) oraz przeczucie tak mi podpowiadają.
Z innej beczki. Masz wspaniałe nazwisko. Poczytaj o księdzu Stanisławie...
Ale ja się nie obraziłam więc nie masz za co przepraszać. Po prostu zaskoczyło mnie to stwierdzenie że politycznie piszę bo zapytałam z emotką skąd pewność, ze 1 maja się naprawi. Ze mnie żadna historioznawczyni, nigdy nie byłam wzorem z tego przedmiotu. Ale czas chyba skończyć ten offtop bo bany wyłapiemy. :D
Ale liczę że masz rację i faktycznie max w poniedziałek wreszcie to naprawią. :wink: Zwłaszcza że masz doświadczenie w korpo a ja nie mam i wszystko co pisze to domysły i moje obserwacje. :wink:
@Remington też ma mega duże doświadczenie w tej kwestii dlatego w tej dyskusji czuję się średnio. :wink:
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2023, 18:28 przez AgnieszkaMalkowska, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1148776  autor: babciagienia1p
 26 kwie 2023, 18:26
Dziwna historia.
Z trzech numerów, aktywowanych dzisiaj telefonicznie, SMS-y przyszły i przedłużyły się tylko na jednym. Wysłałam ponownie SMS-y z trzech i znowu to samo. Tylko na tym jednym przyszły kolejne SMS-y (razem 20). Chyba jednak ten młodzieniec coś skusił.
AgnieszkaMalkowska pisze:
26 kwie 2023, 18:25
...Po prostu zaskoczyło mnie to stwierdzenie że politycznie piszę bo zapytałam z emotką

Posty przyszły blisko siebie. Twój i @Remington. Stąd moja interpretacja i uogólnienie.
W Twoim przypadku przesadziłam.
 #1148779  autor: MariuszY
 26 kwie 2023, 18:36
Drodzy moi, spieszę donieść, że na moich dwóch testowych numerach FM:
1. SMS wysłany naście minut temu - wszystko poszło z automatu i tak samo szybko jak w ubiegłym roku :D - bonus widoczny w Play24 ,
2. SMS wysłany kilka minut temu - pierwszy SMS (odpowiedź z 4949) przyszedł w kilkadziesiąt sekund, na resztę czekam, ale bonus widoczny już w aplikacji i pod *106# :D
Może wreszcie skończyli cyrk i jutro już będzie normalnie. :wink:
--- edycja
Przyszły pozostałe esy - tak jak powinno być.
  • Strona 367 z 417
  • 1
  • 365
  • 366
  • 367
  • 368
  • 369
  • 417
  • 1
  • 365
  • 366
  • 367
  • 368
  • 369
  • 417