DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 370 z 417
  • 1
  • 368
  • 369
  • 370
  • 371
  • 372
  • 417
 #1148889  autor: abrams
 27 kwie 2023, 19:11
babciagienia1p "składałam dwie reklamacje...Odpowiedzi były na nie. Uzasadnienie - przedłużanie pakietów jest niezgodne z regulaminem i jest błędem systemu."

Identycznie było u mnie gdy zniknęło mi uzbierane (50MB) ok. 7 GB. U mnie jeszcze dodali, że nie mają takiej możliwości aby je przywrócić. Odpuściłem.

Remington "Ja bym wtedy uderzał do UKE z czymś w stylu: „Być może kumulacja jest działaniem niezamierzonym, ale faktycznym i znanym operatorowi. Gdyby nie błąd po stronie operatora, nie straciłbym uzbieranych minut.”.

No mogłem powalczyć ale chyba po tym fakcie obiło mi się o uszy, że któryś z tych kontrolerów-regulatorów i być może to właśnie UKE, wprowadził opłatę. Dowód wpłaty dołączasz do zgłoszenia a jeżeli uznają, że jest zasadne, to zwracają wpłatę a jak nie to kasa przepada. Wprowadzili to w związku z masą zgłoszeń jaką otrzymywali i nie byli w stanie przetworzyć.
EDYCJA: chodziło o opłatę skarbową do UOKiK i jak mi napisał wtedy @frasag "obecnie chyba 17 zł"
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2023, 19:49 przez abrams, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1148895  autor: vkjcsakjvcjk
 27 kwie 2023, 19:58
Remington pisze:
27 kwie 2023, 18:53
I odpuściłaś? Ja bym wtedy uderzał do UKE z czymś w stylu: „Być może kumulacja jest działaniem niezamierzonym, ale faktycznym, znanym operatorowi i od lat honorowanym. Gdyby nie błąd po stronie operatora, nie straciłbym uzbieranych minut.”.

Sorry, ale my jesteśmy tylko biednymi, bezbronnymi konsumentami, a po drugiej stronie stoi profesjonalista ze sztabem sowicie opłacanych specjalistów.
Argumentacja godna zapamiętania. :)
Ja od siebie dodam, że w regulaminie na płatny pakiet za 3zł
https://ocdn.eu/special/Faktmobile/2022 ... 2022-r.pdf
jest wyraźnie napisane że
"5. Środki z Pakietu są ważne 31 dni i nie mogą być przedłużone środkami z innych pakietów. Po upływie okresu ważności"
Tymczasem w regulaminach na darmowe minuty i smsy z gazety Fakt takich zapisów nie znalazłem . :-D
Działa to na zasadzie, że co nie jest zabronione jest dozwolone. :smt006
Myślę że większość z nas robi to dla sportu bo ja na pewno i trzeba walczyć używając słowa REKLAMACJA.
 #1148898  autor: vkjcsakjvcjk
 27 kwie 2023, 20:16
babciagienia1p pisze:
27 kwie 2023, 20:13
@vkjcsakjvcjk
W regulaminach bonusów z gazety są zapisy, że użytkownik dla jednego numeru może mieć aktywny tylko jeden pakiet w tym samym czasie.
A jak możesz mieć jeden pakiet w jednym czasie skoro uruchamiasz go dajmy w piątek a poprzedni jest ważny właśnie do piątku? Zapis wskazuje, że nie możesz uruchomić dwóch pakietów (kodów z jednej gazety jednocześnie) i nic więcej. Uważam, że sprawa bez problemu do wygrania w Sądzie jakby się ktoś zdecydował oczywiście plus poniższa argumentacja:
Remington pisze:
27 kwie 2023, 18:53
I odpuściłaś? Ja bym wtedy uderzał do UKE z czymś w stylu: „Być może kumulacja jest działaniem niezamierzonym, ale faktycznym, znanym operatorowi i od lat honorowanym. Gdyby nie błąd po stronie operatora, nie straciłbym uzbieranych minut.”.
Ktoś powie iż nie warto ależ oczywiście że warto wygrać z silniejszym przeciwnikiem. ;)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2023, 20:26 przez vkjcsakjvcjk, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1148902  autor: babciagienia1p
 27 kwie 2023, 20:34
@blacQ1
Czym miałby się różnić cykliczny za 3,- zł od obecnego jednorazowego za 3,- zł? Tylko cyklicznością? Jeśli tak, to byłby tak samo opłacalny jak jednorazowy. Pakiety cykliczne nie kumulują się. Różnica byłaby tylko w braku konieczności pamiętania o włączaniu, ale za to byłoby zagrożenie wyczyszczeniem konta, jeśli ktoś zapomniałby, że ma taki pakiet. Co miesiąc odnawiałby się...
 #1148913  autor: blacQ1
 28 kwie 2023, 05:18
Babcia pakiet cykliczny za 3 zł tym się różni według mnie że jak wykupijesz pakiet za 3zł to się kumulują pakiety danych czy to smsy , minut ,mb , jak nie ma cyklicznego tylko jednorazowy to ci przepada ale to by musiało zależeć od klienta czyli od nas , a nie od konsultanta
 #1148914  autor: babciagienia1p
 28 kwie 2023, 05:49
@blacQ1
Wydaje mi się, że pakiety cykliczne nie kumulują się w ogóle. W przypadku pakietów jednorazowych kumulują się tylko stare - mniejsze pakiety za analogiczną cenę jak większe.
Ta niby niekonsekwencja też, według mnie, jest świadomie wprowadzona (wymuszona na Playu?) przez Fakt (RAS Polska), żeby klienci byli zainteresowani kodami z gazety.

jacek1998 pisze:
26 kwie 2023, 21:07
"Nie mogę skorzystać z tego kodu, sprawdź dlaczego na stronie Play"
W aplikacji w sekcji pakiety --> jednorazowe nie mam tego 200zł za przeniesienie
Na wysłanego smsa pod 111 nie mam jak na razie żadnej odpowiedzi...Informacja z infolinii - chwilowa awaria systemu uniemożliwiająca aktywację tego pakietu, zgłoszenie zanotowane, teraz trzeba poczekać aż Zenek na pierwszej zmianie podejdzie do tablicy kontrolnej i ręcznie włączy bardzo ważny pstryczek.

Dzięki temu będziesz miał możliwość przedłużenia pakietu 20 GB pakietami jednorazowymi i kodami z gazety. Zawsze tak jest, jeśli BzP aktywują ręcznie.
 #1148930  autor: jacek1998
 28 kwie 2023, 10:09
Aktywowali ten pakiet promocyjny ale zależało mi głównie na RWK bo to numer zapasowy aby nie zaśmiecić sobie spamem główne podając na różnych stronach.
 #1148977  autor: Remington
 28 kwie 2023, 13:42
Remington pisze:
27 kwie 2023, 18:53
I odpuściłaś? Ja bym wtedy uderzał do UKE z czymś w stylu: „Być może kumulacja jest działaniem niezamierzonym, ale faktycznym, znanym operatorowi i od lat honorowanym. Gdyby nie błąd po stronie operatora, nie straciłbym uzbieranych minut.”.

Sorry, ale my jesteśmy tylko biednymi, bezbronnymi konsumentami, a po drugiej stronie stoi profesjonalista ze sztabem sowicie opłacanych specjalistów.

Po zastanowieniu, drobnie bym zmienił argumentację. Regulamin nie mówi jednoznacznie, że jednostki z poprzednich pakietów nie sumują się (kwestia posiadania tylko jednego pakietu nie jest stwierdzeniem wprost wykluczającym kumulację jego jednostek z jednostkami pozostałymi z wygasłych pakietów). Zatem my jako konsumenci będący stroną umowy z profesjonalistą zakładamy, że powszechnie znane od 8 lat działanie pakietów jest prawidłowe i zamierzone.
 #1149016  autor: blacQ1
 29 kwie 2023, 02:07
Dziś też cisza poszła informacja beneft został dany do realizacji i cisza

Ps . Dziś też trzeba będzie uruchomić przez Play24 chat
 #1149018  autor: babciagienia1p
 29 kwie 2023, 04:50
@blacQ1
U mnie dwa SMS-y wróciły błyskawicznie. Trzeci przyjdzie, jak zwykle, kilka minut po 09:00. USSD *106# zwrócił przyznanie bonusu natychmiast po drugim SMS-ie i widać wydłużenie sumy MB do 6 maja 2023.
Widzę, że po ostatnich akcjach z czyszczeniem uzbieranych pakietów, jesteś przewrażliwiony. Kwietniowy proceder czyszczenia został zakończony. Bardzo blisko jest koniec miesiąca, do tego już praktycznie długi weekend.
Historycznie - kody wysyłane przed godziną 02:20 bardzo często dawały bonus z opóźnieniem.
  • Strona 370 z 417
  • 1
  • 368
  • 369
  • 370
  • 371
  • 372
  • 417
  • 1
  • 368
  • 369
  • 370
  • 371
  • 372
  • 417