DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 81 z 92
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 92
 #1151977  autor: babciagienia1p
 21 cze 2023, 17:25
@lukjac
Potwierdzam to co pisałam wyżej. Doładuj za 5,- zł w sobotę - 24 czerwca 2023 - i pokornie czekaj na wysiedlenie do GO! XXS. Konto powinno dostać ważność 23 czerwca 2024. W GO! XXS, najprawdopodobniej, będzie trzeba zużywać 1,- zł nie rzadziej niż co 90 dni. Twoja sytuacja będzie komfortowa, bo wcześniej będą się skarżyć inni pokrzywdzeni przez wysiedlenie.
 #1151981  autor: lukjac
 21 cze 2023, 17:49
ah, już skojarzyłem, odpalenie 1zł/1dzień dawało nibyRWK, trzeba je było raz w roku wył/wł a po pół roku wydać złotówkę aby otrzymać pełnyRWK; pół roku temu wydałem 1zł a teraz przydałoby się wył/wł 1zł/1dzień ale już oferta wycofana stąd moje zdziwienie i zapomnienie, dzięki, porzucę ten nr bo służył mi tylko do nielimitowego neta świątecznego w dawnych czasach a na OFnK 7dni/7zł mam ponad 7 TB i solidny licznik odnowień i 5zł za utrzymanie nr nie widzi mi się wydać, dzięki
 #1151996  autor: iphoneski
 21 cze 2023, 20:57
lukjac pisze:
21 cze 2023, 17:49
5zł za utrzymanie nr nie widzi mi się wydać,
Nie tylko za utrzymanie. Zyskujesz też dostęp do wielu zniżek i prezentów w aplikacji. Np cały czas są darmowe dostępy do serwisów z audiobookami, a nikt ci nie da abonamentu na książki za 5 zł rocznie. Przez pewien czas był też tańszy Uber, nie wiem czy nadal jest.
 #1152344  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 10:24
Za miesiąc wysiedlą osoby, które mają aktywne opcje "Internet Connect" oraz EkstraSIM (promocja dla klientów abonamentowych wybranych ofert, które dobrały dodatkowe karty SIM prepaidowe). Z powodu zawiłości technicznych migracja tej grupy klientów, migracja jest odłożona o miesiąc dalej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152349  autor: babciagienia1p
 27 cze 2023, 10:53
Ruszyły SMS-y:
Informujemy, że w związku z zamknięciem taryfy Frii w systemie T-Mobile na kartę, od 28 czerwca 2023 rozpoczniemy automatyczną zmianę Twojej dotychczasowej taryfy na najnowszą taryfę GO! Zmiana taryfy jest bezpłatna. - he,he...Stan konta i jego ważność nie ulegną zmianie. Zmianę taryfy potwierdzimy SMS-em.
Zaczynam odpalać srebrne numery z z bezpłatnym pięciodniowym NL-em+1GB+ Supernetem na start. On daje RWK. Zostawić jakiś bez odpieczętowywania i aktywacji? Ciekawe co z nimi się stanie po akcji wysiedlenia? Wygasną zupełnie? Jak się aktywują w nowej rzeczywistości?
 #1152351  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 11:02
babciagienia1p: tak jak było napisane - zachowasz RWK, a Ty po migracji stracisz no-limit + 1 GB z SuperNetem DVD (zostanie zastąpiony opcją GO XS odpłatnym 25 zł/mc).
Przypomnę:
Zmiana na taryfę GO! spowoduje, że Użytkownicy korzystający z jednej z poniższych ofert (aktywnej, tj. nie będącej w okresie zawieszenia z powodu braku możliwości pobrania Opłaty Cyklicznej):
▪ „Bez limitu za 1 zł dziennie” po zmianie będą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, 300 MB płacąc 1 zł za dzień w ramach oferty „GO! XXS”. Szczegóły w Warunkach Oferty Promocyjnej „GO! XXS” dla Użytkowników w T-Mobile na kartę,
▪ „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 1 GB za 5 zł” w wersji płatnej oraz na próbę po zmianie będą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów płacąc 25 zł co 30 dni w ramach oferty GO! XS. Szczegóły w Warunkach Oferty Promocyjnej „GO!” w T-Mobile na kartę,
▪ „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł”, będą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMSów, MMS-ów płacąc 25 zł co 30 dni w ramach oferty GO! XS. Szczegóły w Warunkach Oferty Promocyjnej „GO!” w T-Mobile na kartę,
▪ „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, Supernet Video i 10 GB za 30 zł”, będą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i 15 GB za 30 zł co 30 dni w ramach oferty „GO! S”. Szczegóły w Warunkach Oferty Promocyjnej „GO!” w T-Mobile na kartę.
Aktywacja nowej oferty, wskazanej powyżej, połączonej z migracją na taryfę GO!, nastąpi w ostatnim dniu cyklu obecnej oferty. Dokonanie zmiany taryfy i aktywacja usługi zostanie potwierdzone SMS-em. Pozostali Użytkownicy (w tym Ci, którzy na taryfie Frii mają ww. ofertę zawieszoną z powodu braku możliwości pobrania Opłaty Cyklicznej) po zmianie taryfy korzystać będą z usług telekomunikacyjnych zgodnie z Cennikiem taryfy GO!. Dokonanie zmiany taryfy zostanie potwierdzone SMS-em.
Starter, który włączysz zaloguje się do sieci i zgłosi się w ramach taryfy GO. Może się jednak zdarzyć, że uruchomi się jeszcze w ramach Frii, gdyż proces migracyjny przeciągnęli w czasie do praktycznie końca lipca (inna grupa klientów).
Jeśli masz starter z napisem "7 GB na start", to akcja migracyjna z FRII do GO nie obejmuje - taki starter ma aktywną taryfę "blueconnect starter".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152352  autor: babciagienia1p
 27 cze 2023, 11:08
@Karlos20
Dlatego odpalam stare srebrne numery. Za 1,- zł mam na nich - na KG - 5,01 zł, więc 25,- zł nijak nie pobiorą. Odpalenie włącza NL+Supernet i daje RWK. Jeśli wysiedlenie nastąpi w trakcie pięciodniowego NL+Supernet na próbę, wtedy będę miała RWK na gołej GO! i 5,01 na KG.
Moje rozterki dotyczą innej sytuacji. Co się stanie z nie odpalonymi dzisiaj srebrnymi numerami?
----------Edycja_1-------------
To jest inna bajka. Klasyczne startery NL na pięć dni kupowane za 1,- zł w kioskach Ruchu. Ponad pięć lat temu, ale można spokojnie aktywować. Jak na razie... Terminy ważności już dawno minęły...
Ostatnio zmieniony 27 cze 2023, 11:11 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1152354  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 11:11
babciagienia1p: na tym starterze nie pobierają czasem 5 zł ze startera na poczet NL+1GB+SuperNet Video DVD? Aż sam chyba kupie 2 startery ze starym wyglądem i sprawdzę co i jak.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152356  autor: babciagienia1p
 27 cze 2023, 11:16
@Karlos20
Nie pobierają. Traktują pierwsze odpalenie jako NL+1GB+Supernet na próbę. Dają RWK. Nie można odpalić następnego na próbę...Po dezaktywacji - w ostanim dniu - skracają ważność konta do 31dni. Gdy nie ma dezaktywacji, wtedy następnym krokiem jest pobranie 5,- zł na odnowienie Supernetu i trzymanie RWK.
Będziem się bawić...
Własnie o tym myślę - jeśli pierwsze odpalenie, np. za dwa miesiące nastąpi w taryfie GO!, to z jaką ważnością konta?
 #1152357  autor: KC-KARLOS
 27 cze 2023, 11:18
babciagienia1p: myślę, że to będzie jak dla starterów w taryfie GO - czyli 14 dni, choć operator lubi w tej kwestii dokonać modyfikacji - kiedyś informowałem, że startery dostawały 100-dniową ważność na start - z powodu akcji "Ukraina".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152366  autor: babciagienia1p
 27 cze 2023, 13:20
No i zmiana nastąpiła w trakcie moich operacji. Po 13:00 aktywowane srebrne numery już nie dają NL+1GB+Supernet na próbę, tylko od razu pobierają 5,- zł za właściwy NL+Supernet.
Ciekawostka, że świeżo odpalane pokazują ważność 26 czerwca 2024, a odpalane wcześniej - 27 czerwca 2024. Wygląda jakby ubili zupełnie NL+1GB+Supernet na próbę dzisiaj w ciągu dnia.
Trudno - koszty testów. Czekam kiedy nastąpią właściwe wysiedlenia.
Czytają? Chyba nie... Byłby za szybki proces decyzyjny...
  • Strona 81 z 92
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 92
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 92