DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 55 z 81
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 81
 #1154251  autor: maniek357
 20 lip 2023, 16:10
Burito pisze:
20 lip 2023, 15:49
Jak to niekończących się ? Możesz to rozwinąć ?
W aplikacji Mój T-Mobile masz do aktywacji darmowe 7-dniowe pakiety internetu (10, 15 i 20 GB). W sumie daje to 45 GB / tydzień. Można je aktywować wielokrotnie - dopóki nie zakończą promocji (która to trwa już prawie rok :)).
Online
 #1154252  autor: Burito
 20 lip 2023, 16:38
Karlos20 pisze:
20 lip 2023, 16:02
No i wszystko jasne, doładowałeś się do poziomu 20 zł, aby włączyć RWK (widać terminowy bonus za doładowanie). Dzięki :)
Na start miałem 5 zł, kolejne 5 zł dostałem jakoś promocyjnie, dorzuciłem 10 zł i starczyło na RWK ...
 #1154255  autor: wiertolot
 20 lip 2023, 17:34
Karlos20 pisze:
20 lip 2023, 09:30
wiertolot: poinformowali o zmianach - źle. Zachowali a nawet poprawili warunki dla obecnych użytkowników - źle.
Poza tym, zgodnie z tym co pisaliśmy - po przymusowej migracji nabyta wcześniej ważność konta pozostaje, a stan GO XXS sprawdzisz krótkim kodem lub w apce Mój T-Mobile i jest widoczna w apce dopiero gdy w danym dniu wydasz tą złotówkę - wystarczyło czytać przekazywane informacje na forum, a nie wylewać swoje gorzkie żale...
Nic mnie nie poinformowali,nic nie wiedziałem, karta była wyjęta z telefonu leżała, oni wyłączyli mi ta FREE sami, wsadziłem potem, dzwoniłem do nich co się dzieje, to konsultant powiedział mi, ze nie ma już FREE i że mam same same GO już, automatycznie mi włączyli lub któryś konsultant to zrobił, nawet bez GO XXS, było to w czerwcu 2023, a na początku czerwca była taryfa free za 1 zet ze stan konta 20 zł., ważność konta czerwiec 2024 rok.
Obecnie mm samą taryfę GO ze stan konta zero zł. , wyczyścili mi konto całe oraz ważność konto zrobili 3 sierpień 2023 rok +31 dni na odbieranie.
I nie jest to twoim zdaniem oszustwo i złodziejstwo? Oraz piramida finansowa.
Reklamowałem to pozostaje to wszystko bez odpowiedzi i dostałem jedna negatywna odpowiedź, że sam sobie ta taryfa GO włączyłem, oni nic nie wyłączali taryfa FREE wcale i tego nie wycofywali, tylko dziwne co zrobiło u mnie.
 #1154264  autor: wiertolot
 20 lip 2023, 18:12
Za o.....a zł.....wa co zrobili ich więcej nigdy nie doładuje! Miałem taryfa FREE za 1 zet, okres ważność czerwiec 2024 rok, stan konta 15 zł lub 20 zł, co dziś mam same GO BEZ XXS i bez możliwosci tego aktywacji (NIE MA TEGO WCALE NA KONCIE TEGO) , ZE STAN KONTO 0 ZŁ, ważność konto 3 sierpień 2023 rok. i co to ma być i co oni porobili ludziom, pytam jeszcze raz? Na reklamacje ne odpowiadają, analizują i mówią, że sam se te GO włączyłem i zlikwidowałem TRARYFA FREE za 1 zet..................


Edycja

Czemu nie ma taryfy GO XXS w mój T-Mobile i możliwości tego włączenia dla wszystkich, jest tylko sama taryfa GO XS na samym dole? Może ktoś odpowie z tego T-Mobile.
Jeżeli zlikwidowali ta taryfa FREE za 1 zet, całkowicie i to z ich winy (nawet po przypadkowej dezaktywacji tego nie da tego ponownie aktywować), zwłaszcza, że nie postąpili ok do wszystkich klientów skracając im okres ważności konta do miesiąca, czyszcząc im konta do zera i robiąc niektórym klientom na przymus samą taryfę GO wcale bez tej taryfy GO XXS i możliwości tego załączenia!
Ostatnio zmieniony 20 lip 2023, 19:55 przez forum_tg, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1154459  autor: lukjac
 22 lip 2023, 21:23
Jeśli w trakcie korzystania z 14-dniowego bezpłatnego neta skończy mi się ważność konta głównego to i dostęp do Internetu będzie zablokowany, tak?
 #1154465  autor: KC-KARLOS
 22 lip 2023, 23:45
lukjac: traciasz ważność na wychodzące to tracisz dostęp do neta. Prosta sprawa.

wiertolot: znowu zaczynasz swój lament? Informowali o zmianach, wystarczyło czytać nasz wątek.
Poza tym, jeśli już masz taryfę GO i przekształconą wersję no-limitu za 1 zł dziennie na opcję GO XXS to wystarczy, że w danym dniu wydasz 1 zł, a konto ustawi się z 365-dniowym terminem ważności. Automatycznie i bez doładowania.
Wielokrotnie też informowałem, że nabyta z Frii nawet roczna ważność konta przechodzi do taryfy GO, po prostu system jest tak ustawiony, że w momencie migracji do GO ustawia się miesięczna ważność, a po godzinie czasu przywracane jest nabyte 365 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154467  autor: wiertolot
 23 lip 2023, 06:25
Karlos20 pisze:
22 lip 2023, 23:45
lukjac: traciasz ważność na wychodzące to tracisz dostęp do neta. Prosta sprawa.

wiertolot: znowu zaczynasz swój lament? Informowali o zmianach, wystarczyło czytać nasz wątek.
Poza tym, jeśli już masz taryfę GO i przekształconą wersję no-limitu za 1 zł dziennie na opcję GO XXS to wystarczy, że w danym dniu wydasz 1 zł, a konto ustawi się z 365-dniowym terminem ważności. Automatycznie i bez doładowania.
Wielokrotnie też informowałem, że nabyta z Frii nawet roczna ważność konta przechodzi do taryfy GO, po prostu system jest tak ustawiony, że w momencie migracji do GO ustawia się miesięczna ważność, a po godzinie czasu przywracane jest nabyte 365 dni.
Nie czytasz cały czas tego co napisałem, miałem FREE za 1 zet, mam samo GO bez XXS i wcale możliwości tego włączenia! Twój system zabrał mi taryfę FREE za 1 zet, włączył mi samo GO, wyczyścił konto do zera, zaczął pobierać opłatę po 3 zł. miesięcznie (nie dość, że straciłem sporo z konta na dzwonienie reklamowanie tego na infolinia) i skrócił ważność konta z roku do miesiąca i 3 sierpień 2023 rok.
 #1154743  autor: KC-KARLOS
 27 lip 2023, 12:52
wiertolot: żaden problem doładować konto za 5 zł i tą złotówkę wydać - bo po migracji do GO z wcześniej posiadaną usługą no-limit za 1 zł dziennie otrzymałeś GO XXS. Zasil konto i sprawdź apkę Mój T-Mobile w usługach dodatkowych > usługi bez limitu.

----
INFO: od dziś można aktywować 5 GB za darmo w roamingu w UE - paczka ważna 30 dni.
Pakiet włączymy na taryfie GO. Promocja trwa do końca roku 2023.
Z paczki nie skorzystają klienci, którzy między 27 a 28 lipca 2023 r. otrzymali SMSa wraz z aktywacją automatyczną 5 GB specjalnych w roamingu UE, przebywając w Grecji na potencjalnie zagrożonych pożarami terenach.
Pakiet znajdziemy w aplikacji Mój T-Mobile: ekran główny danego numeru > usługi dodatkowe > roaming.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154744  autor: babciagienia1p
 27 lip 2023, 13:32
wiertolot pisze:
23 lip 2023, 06:25
Nie czytasz cały czas tego co napisałem, miałem FREE za 1 zet, mam samo GO bez XXS i wcale możliwości tego włączenia! Twój system zabrał mi taryfę FREE za 1 zet, włączył mi samo GO, wyczyścił konto do zera, zaczął pobierać opłatę po 3 zł. miesięcznie (nie dość, że straciłem sporo z konta na dzwonienie reklamowanie tego na infolinia) i skrócił ważność konta z roku do miesiąca i 3 sierpień 2023 rok.

Już raz Ci pisałam, że najprawdopodobniej nie korzystałeś z usługi BLz1złD ponad 183 dni. W takiej sytuacji system wyrzucił Cię z usługi BLz1złD, skrócił ważność konta i zaczął pobierać maksimum 3,- zł za każde karne odnowienie wazności na +30 dni. Skoro miałeś 20,- zł na koncie, a teraz nie masz nic, musiało to trwać minimum 7 miesięcy. W momencie przymusowego wysiedlenia do GO! nie spełniałeś warunków, żeby dostać pakiet XXS. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem BLZ1złD.
Jeśli chcesz koniecznie zostać w GO! XXS, możesz próbować indywidualnej reklamacji pisemnej na adres [email protected]. Opisz swoją historię, najlepiej ręcznie, ze wszystkimi danymi, podpisz się czytelnie i wyślij jako skan. W piśmie poproś o uruchomienie pakietu XXS w drodze wyjątku. Na zwrot pobranych karnych opłat za wydłużenie ważności nie liczyłabym. Możesz też próbować kontaktu z działem marketingu. Jest tam osoba, która oddzwania do klientów, którzy oceniają załatwienie sprawy na infolinii na najgorsze oceny. W porównaniu z innymi operatorami obsługa klienta w T-Mobile nie jest taka ostatnia.
Jeśli masz dosyć T-Mobile, przenieś się do innego operatora.
-----------------Edycja_1--------------------
Chyba, ze oszwabili Cię na 20,- zł jednorazowo, na co wskazywałaby pierwotna data niby-RWK - czerwiec 2024. Jeśli tak jest, to zmienia postać rzeczy i możesz kłócić się na ostro... Poproś, żeby podali Ci terminy i kwoty pobranych opłat za karne wydłużenie ważności.
 #1154790  autor: wiertolot
 28 lip 2023, 09:47
Niech dadzą uczciwie dla wszystkich nowych klientów taryfa GO XXS i możliwość tego aktywacji wszystkim nowym klientom nawet za opłata, jeżeli wycofali całkowicie z ich winy ta TARYFA FREE ZA 1 ZET, i nie ma już tego wcale! A to robią nie wiadomo co............
 #1154796  autor: KC-KARLOS
 28 lip 2023, 11:44
wiertolot: nie dadzą, bo niektórzy mają włączone inne opcje bez limitów. Poza tym operator musi na czymś zarabiać. Po to daje tej grupie klientów GO XXS, aby szybko nie odeszli do innej sieci - ale jest pułapka, brak aktywności w ciągu 3 miesięcy i usługa jest tracona.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154806  autor: babciagienia1p
 28 lip 2023, 12:48
wiertolot pisze:
28 lip 2023, 09:47
Niech dadzą uczciwie dla wszystkich nowych klientów taryfa GO XXS i możliwość tego aktywacji wszystkim nowym klientom nawet za opłata, jeżeli wycofali całkowicie z ich winy ta TARYFA FREE ZA 1 ZET, i nie ma już tego wcale! A to robią nie wiadomo co............

Współczuję Ci, że tak się miotasz. Spróbuj dogadać się z nimi na zasadzie indywidualnego przypadku. Powinno się udać... Na spokojnie i z propozycją ugody.
 #1154813  autor: 3G
 28 lip 2023, 14:22
Pytanko w kontekście netu NL - czy starter 5 zł ma ważność na wychodzące przynajmniej 14 dni?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1154815  autor: KC-KARLOS
 28 lip 2023, 14:31
3G: tak, ma przynajmniej 14 dni. Pakietem jednorazowym "1 GB na raz" z kwoty starterowej przedłużysz wychodzące do 30 dni, cyklicznym ("1 GB na okrągło") do 60 dni, niekiedy w niektórych starterach ustawi się automatycznie 100 dni wychodzących.
Pamiętaj o karnym wydłużeniu wychodzących (operator nazywa to "usługą") do 30 dni za max 3 zł/mc w ostatnim dniu wychodzących.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154823  autor: 3G
 28 lip 2023, 17:56
Dzięki

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1154935  autor: macqmacq
 30 lip 2023, 15:33
Mam zmigrowany numer z FRII 1zł/dz. do GO! XXS. Stan konta 0zł ważne do 11.08.2023. Nie mam kasy, więc konta nie przedłużę "zużywając" złotówkę :lol:
Jak doładuję za 5zł mając GO! XXS, to dostanę RWK? :?: 8)
 #1154937  autor: babciagienia1p
 30 lip 2023, 15:56
@macqmacq
https://www.t-mobile.pl/c/_bffapi/webcm ... 403b568c0a
W regulaminie nie ma o doładowaniu ani słowa. Wydaje mi się, że nie masz wyjścia. Zobacz w zakładce pakiety i usługi do kiedy masz ważny pakiet XXS. Doładuj 11 sierpnia 2023 rano i obserwuj co się stanie (warto odczekać kilka godzin). W ostatnim dniu ważności pakietu XXS lub w ostatnim dniu ważności konta (jeśli będzie krótsza niż XXS) zużyj 1,- zł. W ten sposób wydłużysz pakiet XXS na +90 dni i ważność konta na +365 dni.
 #1154945  autor: KC-KARLOS
 30 lip 2023, 16:50
macqmacq: zasilasz konto i wykorzystujesz tą złotówkę, która automatycznie uruchamia RWK. Liczy się posiadanie kasy na koncie, bo ważność sama się wydłuża po wykonaniu płatnej aktywności.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 55 z 81
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 81
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 81