DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 66 z 81
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 81
 #1159763  autor: KC-KARLOS
 02 lis 2023, 19:01
biala1991: dzięki za poprawkę. Zresztą nie ma już znaczenia - ten limit bonusów jest śmieszny (więcej dawali w Orange przy opcji autodoładowania) jak przy analogicznej promocji autodoładowań w T-Mobile (wpadało 20 zł za minimum 35 zł).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1159777  autor: KC-KARLOS
 02 lis 2023, 20:45
biala1991: czy ja wiem? 50 zł to 100 dni wychodzących - standard w prepaidach. Do tego GB za fakt doładowania na 60 dni. Dzięki bonusom można do 2 miesięcy przedłużyć sobie "najbogatsze" no-limity i zgarnąć kilkaset GB z promki Rok Internetu. Tylko co z tego, skoro ryzykujemy utratą sporą ilość GB jeśli karty nie użyjemy w routerze (nadal nie ma blokady/zakazu w ramach promki).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1159780  autor: biala1991
 02 lis 2023, 21:13
Karlos
mnie zależało tylko na dodatkowych złotówkach, na tym numerze nie potrzebuję internetu a ważność konta zapewnia odnawiany co miesiąc NL. Tak jak pisałam doładowywałam przekonana, że promocja rozpoczęła się 02.11. i są jeszcze jakieś szanse (kto normalny wprowadza promocję w dzień świąteczny i to jeszcze z taką powalającą pulą bonusów? :D )
 #1159781  autor: babciagienia1p
 02 lis 2023, 21:22
@biala1991
Nie zdążyłaś podkręcić stanu złotówek bonusem za "pierwsze doładowanie cykliczne"? Stary bonus był znacznie korzystniejszy niż nowy, ogłoszony z pompą od 1 listopada 2023.
Można było z niego korzystać - wielokrotnie - przez około miesiąc. Sprowadzał, np. stary pakiet S do ceny 11,97 zł za 30 dni. Jedyna wada - na czas doładowania trzeba było podpiąć kartę płatniczą.
 #1159787  autor: biala1991
 02 lis 2023, 22:14
Babciagienia1p
W promocji z Autodoładowaniem odebrałam 20zł ale co do wielokrotnego korzystania to rozumiem, że masz na myśli doładowywanie różnych numerów a nie kilkukrotny odbiór bonusu na tym samym numerze?

Edit.
Wcześniejsza promocja z doładowaniem cyklicznym mnie zmyliła, bo działała chyba do końca przewidzianego okresu a teraz to jakaś parodia, nawet na jeden dzień nie starczyło bonusów :)
 #1159793  autor: babciagienia1p
 03 lis 2023, 03:26
@biala1991
Myślałam o operacji polegającej na odebraniu bonusu 23,50 zł, po doładowaniu kwotą 35,- zł, za "pierwsze cykliczne", usunięciu karty płatniczej, usunięciu konta, ponownym założeniu konta na inny e-mail, podpięciu innej karty płatniczej i odebraniu bonusu drugi raz na tym samym numerze.
 #1159794  autor: biala1991
 03 lis 2023, 05:28
Babciagienia1p
weź mnie nie dobijaj, rozmawialiśmy o kilkukrotnym odbieraniu bonusu ale w kontekście różnych numerów.
biala1991 pisze:
24 paź 2023, 18:11
babciagienia1p pisze:
18 paź 2023, 13:21
Założyłam konto główne, dopisałam do niego jeden numer, uruchomiłam na nim doładowanie cykliczne, dostałam doładowanie promocyjne 20,-zł. Dotyczy właściwego T-Mobile.
Chcę doładować cyklicznie inny numer - również we właściwym T-Mobile - na tym samym Peselu i dostać na niego 20,- zł.
Wystarczy dopisać drugi numer do konta głównego i ustawić na nim doładowania cykliczne czy trzeba założyć inne konto? Czy może trzeba zlikwidować aktualne konto i założyć nowe?
I jak z tym doładowaniem drugiego numeru? Udało się na tym samym koncie mailowym czy zakładałaś nowe?
Maniek357 pisze, że doładował dwa nr-y
Wiem że w Orange działała podobna promocja i tam warunki były jeszcze ostrzejsze, bo premiowane były numery, które przez rok nie korzystały z cyklicznych doładowań (dlatego nie mogłam wziąć w niej udziału). W TM nie było wymogu rocznej karencji ale w głowie mi się nie mieści, żeby w czasie trwania jednej edycji ten sam numer kilka razy otrzymywał bonus. Serio? teraz to dopiero się wkurzyłam :D
 #1159795  autor: babciagienia1p
 03 lis 2023, 06:26
@biala1991
Wcześniej pisałam o różnych numerach, bo nie potrzebuję na jednym numerze dużego zapasu gotówki. Korzystam na nich ze starego pakietu "S", doładowanie "pierwszym cyklicznym" 35,- dawało mi 60,- zł na kontach (było na nich kilkadziesiąt starych groszy), co wystarczyło na 90 dni pakietu.
babciagienia1p pisze:
24 paź 2023, 18:23
Zasugerowałam się poradą @Karlos20 i odłączyłam kartę, usunęłam konto, następnie założyłam nowe. Doładowanie +20,- zł weszło jak po maśle...
Wygląda że sposób @maniek357 działa tak samo i nie trzeba "kombinować".
Pojawia się pytanie - czy można było "wziąć" kilkakrotnie 20,- zł za "pierwsze cykliczne" na tym samym numerze? Może ktoś dociekliwy sprawdził?
 #1159798  autor: biala1991
 03 lis 2023, 07:20
Babciagienia1p
Nikt się tym nie chwalił ale na moje to takiej maniany TM by nie odstawiło. Więcej wątpliwości miałam z promocją Orange, czy oni rzeczywiście pilnują tej rocznej karencji czy to tylko taki straszak w regulaminie. Ostatecznie nie testowałam.


Karlos
Widzę, że na peperku też wisi ta pseudo-okazja i też z terminem 02.11.- 30.11. a nie 01.11.- 31.12. jak zapisane jest w regulaminie. To stamtąd wziąłeś datę listopadową? czy może TM coś grzebał w dokumentach? Moim zdaniem to podchodzi pod próbę oszustwa, pula 275 bonusów, słownie dwieście siedemdziesiąt pięć w skali kraju przeznaczona została na promocję, która ma działać do 31.12.23. i do końca roku na stronie doładowań będzie wisiał baner naciągający. Dlaczego tylko do grudnia tego roku? jak szaleć to szaleć, trzeba było wpisać grudzień 2024r. :D
 #1159806  autor: KC-KARLOS
 03 lis 2023, 11:20
biala1991: ktoś za bardzo dosłownie czyta moje i Wasze wypociny i może powielać drobne błędy - w pogodni za "plusy" i nagrodę za aktywność na portalu... Masakracja.
Zresztą tam dochodziło już do manipulacji - przykład: doniesienia o nielimitowanym necie na 14 dni z regulaminem, który był fejkiem (bo w pdf można edytować i zmienić jedną cyferkę w dacie).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1159840  autor: babciagienia1p
 03 lis 2023, 20:14
biala1991 pisze:
03 lis 2023, 07:20
...Moim zdaniem to podchodzi pod próbę oszustwa, pula 275 bonusów, słownie dwieście siedemdziesiąt pięć w skali kraju przeznaczona została na promocję, która ma działać do 31.12.23. i do końca roku na stronie doładowań będzie wisiał baner naciągający...

Takie "wydłubki" przyszły mi do głowy...
Zakładam, że "fundatorem" bonusów jest Blue Media = Autopay.
1) Fundator nie chce pokazać prawdziwej kwoty jaką zainwestował/zainwestuje ze swojego budżetu, ze względu na inne duże firmy, z którymi współpracuje. Nie chce ryzykować spirali żądań, od innych, podczas różnego rodzaju negocjacji.
2) Jest to element negocjacji z T-Mobile. Fundator dał "na początek" niewielką pulę, aby mieć pole manewru przy okazji kolejnych oczekiwań - również w innych obszarach - od T-Mobile.
Zbliża się koniec roku, zapewne negocjacje warunków współpracy na 2024 rok już powoli zaczynają się.

Mam wrażenie, że w przypadku "pierwszego cyklicznego" pula 900 doładowań też była za mała, a mimo braku daty obowiązywania, w regulaminie, bonus funkcjonował, prawie miesiąc, aż do zastąpienia go przez nowy "50+20". Sadzę, że fundator "dosypywał" w "pierwszym cyklicznym" i będzie "dosypywał" w "50+20".
 #1159852  autor: biala1991
 04 lis 2023, 06:08
Babciagienia1p
Promocja doładowań cyklicznych działała na podobnej zasadzie, miała trwać w przewidzianym okresie czasu (02.10.- 31.10.23r.) lub do wyczerpania puli bonusów. Z tego co ludzie pisali to jeszcze pod koniec października odbierali bonusy więc wychodzi na to, że pula nie wyczerpała się do końca przewidzianego na miesiąc terminu. Może z niewykorzystanych resztek postanowili zrobić nową promocję w listopadzie? :D

Wiadomo że promocje doładowań cyklicznych cieszą się mniejszym zainteresowaniem, bo nie każdy lubi podawać dane karty, do tego pula bonusów była dużo większa (900 cyklicznych vs 275 zwykłych). Tymczasem organizator uznał, że 900 bonusów w relatywnie trudniejszej (podpięcie karty) promocji doładowań cyklicznych rozejdzie się w miesiąc a 275 bonusów w niczego niewymagającej promocji doładowań standardowych będzie schodziło aż dwa miesiące. :D Moim zdaniem to świadczy o celowym naciąganiu, wpisując nierealny dwumiesięczny okres trwania promocji przy puli niewystarczającej na dwa dni dali sobie możliwość reklamy banerem bez pokrycia, bo info o promocji nadal wisi łowiąc jeleni. Kto będzie zaglądał do regulaminu i sprawdzał żenująco niską pulę bonusów? ale wchodząc na stronę z zamiarem doładowania np 30zł i widząc baner z promocją za doładowanie 50zł skusi się na większe zasilenie i o to chodzi organizatorowi, który "planuje" rozdawać tą zawrotną ilość do końca roku.
W dosypywanie to ja nie wierzę, doładowałam 2-go listopada i nie otrzymałam bonusu a ktoś w tej samej promocji doładuje w grudniu i dostanie? Gdyby właśnie zapowiedzieli termin zakończenia promocji na 30 listopada to mogliby ją przedłużyć do końca grudnia i dosypać, teraz nie ma szans.
 #1159853  autor: babciagienia1p
 04 lis 2023, 06:33
biala1991 pisze:
04 lis 2023, 06:08
...Może z niewykorzystanych resztek postanowili zrobić nową promocję w listopadzie?...Wiadomo że promocje doładowań cyklicznych cieszą się mniejszym zainteresowaniem, bo nie każdy lubi podawać dane karty, do tego pula bonusów była dużo większa (900 cyklicznych vs 275 zwykłych)...dali sobie możliwość reklamy banerem bez pokrycia, bo info o promocji nadal wisi łowiąc jeleni...

No tak, Twoje rozumowanie jest znacznie logiczniejsze niż moje.
Chapeau bas.
 #1159861  autor: babciagienia1p
 04 lis 2023, 11:16
@asdaf
Nikt nie wietrzy żadnego spisku.
W swojej naiwności myślałam, że to może być chęć ukrycia rzeczywistych nakładów przez Blue Media. Na ziemię sprowadziła mnie @biala1991, która przedstawiła bardzo prawdopodobną teorię, że do "50+20" wrzucili końcówkę z "pierwszego cyklicznego". Sama doświadczyła, na własnej skórze, że bonusów z "50+20" nie było już drugiego dnia promocji (2 listopada 2023).
 #1159864  autor: biala1991
 04 lis 2023, 11:38
babciagienia1p pisze:
04 lis 2023, 11:16
@asdaf
Sama doświadczyła, na własnej skórze, że bonusów z "50+20" nie było już drugiego dnia promocji (2 listopada 2023).
Bonusów nie starczyło nawet na dobę, bo promocja rozpoczęła się poprzedniego dnia o godź 12 :D tymczasem baner zachęcający do doładowań będzie wisiał do końca roku.

Pytanie kto jest bardziej winny, tzn. jak to dokładnie się odbywa? Bonusy przyznaje TM a potem rozlicza się z organizatorem z ich wartości, czyli to TM ma wiedzę, że pula się wyczerpała a Autopay nie? Czy to Autopay bezpośrednio wpłaca nagrodę na konto klienta i sam może pilnować stanu puli ale nie ma wpływu na baner, który pokazuje się na stronie doładowań TM?
 #1159866  autor: KC-KARLOS
 04 lis 2023, 12:24
biala1991: podmiotem doładowującym numer bonusem jest Autopay SA. Standardowe doładowanie w kwestii płatniczej realizuje Autopay, a konto jest zasilane (z pełnymi benefitami od operatora) przez T-Mobile.

W paprykowym portalu w komentarzach wstawki promocji, już chcą skarżyć Autopay do Urzędu Ochrony Kolesi i Koryta, myśląc, że za wprowadzanie w błąd szybko coś dostaną, nie czytając dokładnie regulaminu promocji (a bannery promocyjne wstawia T nie Autopay).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1159867  autor: asdaf
 04 lis 2023, 12:39
biala1991 pisze: Bonusów nie starczyło nawet na dobę, bo promocja rozpoczęła się poprzedniego dnia o godź 12
Myślałem, że doładowanie robiłaś 3.11. W tej sytuacji to nawet nie wiem czy jest sens pisać reklamację? Ale może spróbuj. Szczerze mówiąc to jakby byli uczciwi to powinni zrobić premiowane doładowania przez specjalną stronę z licznikiem w rogu ile jeszcze pozostało bonusów. Albo chociaż tak jak robią banki zachęcające do zakładania kont. Jak się limit bonusów kończy to strona przestaje dopuszczać nowych klientów. Tej promocji TM powinien przyjrzeć się UOKIK. Liczba klientów TM/ liczba bonusów/ liczba dni promocji - brzydko to wygląda. Do tego brak informacji o tym czy się kwalifikujemy do otrzymania bonusu. TM gra nie fajnie.
Edit. @ Karlos czyli TM i Autopay rozbijają odpowiedzialność i winnego hachmentu nie ma. :)
 #1159869  autor: KC-KARLOS
 04 lis 2023, 12:47
Jakoś w Orange zrobili podobną promocję, ale przy innej formie zasilenia konta (autodoładowanie) z większym limitem prezentów i niższym progiem minimalnym (31 zł + 20 zł ekstra) i marudzenia / zamieszania nie było - promka się skończyła w nocy z 31 na 1 listopada, pomimo niewyczerpania limitu bonusów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 66 z 81
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 81
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 81