DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 448 z 527
  • 1
  • 446
  • 447
  • 448
  • 449
  • 450
  • 527
 #1162370  autor: biala1991
 30 gru 2023, 15:09
Od przybytku głowa nie boli więc trochę żal :D Bonusowa niespodzianka na tych starterach to raczej błąd, wątpię żeby miało to związek z kampanią ukraińską. Może myk nadal działa a tylko mi trafił się jakiś "felerny" starter, który jak na złość uruchamia pakiet startowy zgodnie z regulaminem :D

Przewidujesz jakieś ciekawe promocje w nowym roku? Ja właśnie śpieszyłam się z aktywacją, żeby załapać się na 100gb za doładowanie 10zł, które można odebrać tylko do końca roku. Promocja 200gb za zgody obowiązuje do odwołania, też nie wiadomo czy czegoś nie zmienią na gorsze :)
 #1162373  autor: kazik20
 30 gru 2023, 17:14
Bonusowa niespodzianka na tych starterach to raczej błąd, wątpię żeby miało to związek z kampanią ukraińską
Wtedy miało bo dostawałem także 100minut na Ukraine mimo że Polak jestem oraz jakoś ok.100GB Neta i 100minut w Polsze. Regulaminu tamtego już chyba nie ma aktywnego, a pakiety dla Ukraińców można teraz osobno dokupywać sobie.
 #1162381  autor: biala1991
 30 gru 2023, 17:54
Nie wiem czy dobrze się rozumiemy, bonusy powitalne, które pojawiały się zaraz po aktywacji startera rzeczywiście miały związek z akcją Ukraina, były jasno komunikowane smsami w tym języku. Ich też już nie ma ale ja pisałam o nieoficjalnym pakiecie GB, który bez żadnej informacji wpadał dopiero po zmianie taryfy. To był błąd i najwyraźniej został przez Orange naprawiony :)

Edit.
Post dotyczący braku tego nieoficjalnego bonusa Remington przeniósł do wątku o aplikacji MO
 #1162398  autor: verona1
 30 gru 2023, 23:13
biala1991 pisze:
30 gru 2023, 10:20
W apce i na stronie u mnie też to tak wygląda, chodzi mi głównie o to czy MO się nie posypie po wygaśnięciu podstawowego numeru ale z tego co piszesz jest nadzieja, że nie :)
U mnie się posypało MO po zmianie nr głównego na inny "nie główny", na infolinii nie mogli znaleźć tego numeru, trzeba było zgłoszenie techniczne robić. Strach się bać i cokolwiek zmieniać w MO.
 #1162404  autor: biala1991
 31 gru 2023, 07:22
verona1 pisze:
30 gru 2023, 23:13
U mnie się posypało MO po zmianie nr głównego na inny "nie główny".... Strach się bać i cokolwiek zmieniać w MO.
Sory ale ta wypowiedź sugeruje, że klient może zmieniać kolejność numerów tylko robi to na własne ryzyko i musi liczyć się z nieprzewidzianymi konsekwencjami, czyli sam jest sobie winien jeśli konto mu się posypie. Nie mogę tego tak zostawić, Orange autorytarnie ustawia numery wg własnego widzimisię i klient nie ma nic do gadania. To że klient doprowadza do wygaśnięcia jakiegoś numeru, który Orange miało kaprys zrobić numerem głównym, trudno nazwać inicjowaną przez niego zmianą na koncie MO. Nie piszę tego złośliwie tylko dla jasności w kwestii dyktatorskich zapędów Orange, który uniemożliwiając ręczne podpinanie numerów uniemożliwia tym samym ustawianie ich w MO wg własnej kolejności.

Ale do rzeczy :) chcesz powiedzieć, że numer, który został po likwidacji numeru głównego, zaginął? Nie było go na koncie MO? czy straciłaś dostęp do MO? Napisz proszę coś więcej, bo mnie wystraszyłaś.
 #1162406  autor: biala1991
 31 gru 2023, 07:52
zulu144dwa pisze:
29 gru 2023, 12:37
Po 30 dniach od aktywacji wysłać zgody - daje 200GB w tym samym saldzie GB z ważnością złotówek minimum 31 dni.
Pakiet 200gb za zgody można odebrać od razu po aktywacji startera? Nie ma chyba teraz wymogu odczekania miesiąca jak to było w pieniężnych bonusach za zgody?
 #1162412  autor: darekka
 31 gru 2023, 10:22
@biala1991 200GB odebrać można na nowiuśkim starterze( bez okresy oczekiwania 33dni jak było kiedyś tak jak) i 100GB za apke mobilną również od ręki
@artsky po MNP wszystko po staremu czyli RWK +2GB ważne rok.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1162413  autor: verona1
 31 gru 2023, 10:28
biala1991 pisze:
31 gru 2023, 07:22
verona1 pisze:
30 gru 2023, 23:13
U mnie się posypało MO po zmianie nr głównego na inny "nie główny".... Strach się bać i cokolwiek zmieniać w MO.
Sory ale ta wypowiedź sugeruje, że klient może zmieniać kolejność numerów tylko robi to na własne ryzyko i musi liczyć się z nieprzewidzianymi konsekwencjami, czyli sam jest sobie winien jeśli konto mu się posypie. Nie mogę tego tak zostawić, Orange autorytarnie ustawia numery wg własnego widzimisię i klient nie ma nic do gadania. To że klient doprowadza do wygaśnięcia jakiegoś numeru, który Orange miało kaprys zrobić numerem głównym, trudno nazwać inicjowaną przez niego zmianą na koncie MO. Nie piszę tego złośliwie tylko dla jasności w kwestii dyktatorskich zapędów Orange, który uniemożliwiając ręczne podpinanie numerów uniemożliwia tym samym ustawianie ich w MO wg własnej kolejności.

Ale do rzeczy :) chcesz powiedzieć, że numer, który został po likwidacji numeru głównego, zaginął? Nie było go na koncie MO? czy straciłaś dostęp do MO? Napisz proszę coś więcej, bo mnie wystraszyłaś.
Też myślałam nad likwidacją numeru "głównego" i za wczasu zmieniłam numer na inny i przy następnym logowaniu do MO numeru już nie było po prostu zniknął a kolejność pozostałych numerów sie pozmieniała, na infolinii nie widzieli tego numeru i dopiero zgłoszenie techniczne i usunięcie MO przywróciło numer, dalej mam ten numer w orange i jest numerem głównym i chyba już tak zostanie. Ale znikające i pojawiające się numery (bo mam kilka) występują na bieżąco nie wiem chyba ma to związek z pracami technicznymi, ogólnie jak dla mnie to MO to jest jedna wielka prowizorka i to działająca prowizorka i za to musze pochwalić orange że w ogóle cokolwiek działą w MO.
 #1162415  autor: biala1991
 31 gru 2023, 11:10
verona1 pisze:
31 gru 2023, 10:28
Też myślałam nad likwidacją numeru "głównego" i za wczasu zmieniłam numer na inny i przy następnym logowaniu do MO numeru już nie było po prostu zniknął a kolejność pozostałych numerów sie pozmieniała
Nadal nie rozumiem, jak zawczasu zmieniłaś nr główny na inny? Przecież klient nie ma możliwości zmieniać kolejności numerów w MO, to Orange decyduje jaki nr zostanie ustawiony na pierwszej pozycji.
Nawet próby "oszukania" systemu nic nie dają. Aktywowałam nowy nr licząc, że wpadnie na główną tak jak zdarzyło się to z poprzednikiem i nie pomogło, nowy nr tym razem znalazł się gdzieś pośrodku listy. Na ostatnim miejscu Orange z uporem maniaka przetrzymuje nr, którego realnie używam (jedyny z aktywnym NLtem) :)


darekka pisze:@biala1991 200GB odebrać można na nowiuśkim starterze( bez okresy oczekiwania 33dni jak było kiedyś
Tak mi się właśnie zdawało.
 #1162418  autor: verona1
 31 gru 2023, 12:17
biala1991 kolejności numerów w MO nie da się samemu zmienić, a jako numer gł mam na myśli numer który w aplikacji na telefonie jest wyróżniony i jest przy nim imię i nazwisko, a w aplikacji MO na komputerze też nie mam tego numeru na początku jest na drugiej pozycji a też mało go używam.
 #1162420  autor: biala1991
 31 gru 2023, 13:51
Verona1, jakoś nie możemy się dogadać, kończę temat, żeby nie drażnić Karlosa :)


A skoro już jesteś Karlos, to wiesz coś może na ten temat:
biala1991 pisze: aktywowany dziś nr to był darmowy starter wysyłany kiedyś tam po doładowaniu. Wcześniej na tych starterach po zmianie taryfy wpadał spory pakiet GB, uprzejmie donoszę, że ten myk już nie działa. Musieli to naprawić, bo kod na sprawdzanie bonusa GB, który do czasu zmiany taryfy nie powinien działać, działał od początku. Pewnie kiedy przy nim majstrowali popsuli coś innego :) po zmianie taryfy nadal mam tylko 6GB.
O tym myku dowiedziałam się od Ciebie, możesz potwierdzić (albo zaprzeczyć) że patent ze zmianą taryfy na darmostarterach już nie działa?
 #1162421  autor: KC-KARLOS
 31 gru 2023, 14:16
biala1991: ciężko jest mi to zweryfikować. Bo mamy 2 rodzaje starterów promocyjnych. Pierwszy to z prezentowaną promocją "300 GB" (tam były te 'anomalie'), a drugi to te najnowsze za 5, 49 i 299 zł, gdzie wpada te starterowe 6 GB na start + KWR (365 dni ważności kasy - za 0 zł zamiast 9) + 20 GB za każde zasilenie konta drogą online w Mój Orange / stronie doładowań (zmiana taryfy z "OFNK starter promocyjny" na zwykły OFNK prawdopodobnie kasuje otrzymanie podwójnego bonusu za zasilenie online).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1162422  autor: zulu144dwa
 31 gru 2023, 14:40
biala1991: o jaki bonus za zmianę chodziło na nowoaktywowanych starych startówkach: 50GB czy 72 GB. To było bardzo dawno temu i nieprawda.

biala1991: Owszem 200 GB za zgody mogę otrzymać od razu ale po co spieszyć się i marnować ważność GB i złotówek. 100GB+6GB na pierwsze 30 dni to dla wiekszości dość sporo.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1162424  autor: biala1991
 31 gru 2023, 15:06
Karlos20, ja nie piszę o promocyjnych starterach, które trzeba kupić tylko o całkowicie darmowych starterach, gdzie promocja polegała na tym, że były wysyłane bez żadnej opłaty po doładowaniu konta.


Zulu144dwa, chodzi właśnie o pakiet 72gb, ostatnio aktywowałam takie startery rok temu i po zmianie taryfy bonus wpadał, na aktywowanym wczoraj nic extra się nie pojawiło.
A te startówki są ważne do 31.12.2024r.
 #1162425  autor: kazik20
 31 gru 2023, 15:21
Tu jest regulamin bonusów ze starterów z wiosny sprzed roku, które dawali także Ukraińcom:
https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 245a638569
leży on już w archiwum, tak więc dla mnie z tego jednoznacznie wynika, że wygasili te promocje z bonusem. Ja dostawałem na tym starterze właśnie około 36GB a po zmianie taryfy na zwykłe Free pomnażali to ze 4 razy. Regulamin wygasili znienacka.

Jeśli natomiast uważacie, że to błąd systemowy był, to jak to uziemili po ponad roku, to tak samo pewno błędem jest przedłużanie GB za 1zł NL i tu także za kilka miesięcy się za to skutecznie zabiorą.

Mnie ciekawi kiedy znienacka przelew sms wygaszą do końca. Dziś ostatnie w 2023r. zrealizowałem. Przyszłość co do tego jest całkiem niepewna i pewno kierownicy Orange już jakiś termin ostateczny w głowach wykreowali.
 #1162427  autor: biala1991
 31 gru 2023, 16:11
Kazik20
Regulamin mówi tylko o promocyjnym pakiecie minut i pakiecie 30gb, nie wynika z niego, że za zmianę taryfy przysługuje jakiś dodatkowy bonus GB, dlatego uważam że to błąd systemu, co teraz już i tak nie ma znaczenia, bo błąd został naprawiony :)

Przedłużanie bonusa GB NLtem też jest oczywiście błędem, jeśli będziemy o tym za dużo pisać to też może się skończyć.

Ja swoje przelewy sms już dawno wygasiłam.
 #1162430  autor: zulu144dwa
 31 gru 2023, 17:32
biala1991 & Kazik20 niektóre rzeczy są głęboko zaszyte w systemie i platformie. Nie wiadomo tak naprawdę co z czego wynika. Nie zdziwiłbym się gdyby każdy NL jednorazowy powodował zwiększenie GB w bonusie za doładowanie tak małe, że praktycznie niezauważalne.
PS. Po to, aby algorytmy dla lejków zadziałały właściwie w każdej sytuacji.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
  • Strona 448 z 527
  • 1
  • 446
  • 447
  • 448
  • 449
  • 450
  • 527
  • 1
  • 446
  • 447
  • 448
  • 449
  • 450
  • 527