DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 54 z 59
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 59
 #1170292  autor: Remington
 26 kwie 2024, 14:09
Mam przyjemność poinformować, że grono moderatorów zechcieli wzmocnić kozien70 oraz KC-KARLOS znany dotąd pod nickiem Karlos20.

Obu nie trzeba nikomu przedstawiać, jako że za dotychczasowy wkład od dłuższego czasu mieli status VIP-ów. 

KC-KARLOS jak mało kto zna się na ofertach, a kozien70 jest ekspertem w sprawach technicznych. To są ich koniki, ale oczywiście nie muszą się ograniczać jedynie do tych działów. 

Zatem gratulacje dla obu nowych moderatorów i życzę im powodzenia!

Jednocześnie dziękuję kolegom f0ku5 oraz Eragon za dotychczasowy wysiłek w roli moderatorów, doceniony przyjęciem ich do grupy VIP.
 #1170342  autor: PiotrG-dz
 27 kwie 2024, 08:39
Składam gratulacje kozien70 i dla Karola (KC Karlos) :D
 #1170692  autor: Remington
 02 maja 2024, 17:12
Usunąłem, bo był nie na temat, ani go nie zrozumiałem. Stąd nie wiedziałem jak się do niego odnieść, więc zamiast tutaj trafił do Kosza.

A to dlatego:
- żadnej zmiany nie było, a jedynie zwróciłem uwagę (pisałem już to kiedyś, że wychodzę z założenia, iż to jak ktoś pisze świadczy o nim, więc ani myślę poprawiać czyjeś byki🐂)
- Wyślij zadziałało zgodnie z moją intencją
- Ctrl+S tu nie działa (działają te skróty z Alt, choć Edge ostatnio dodało fajną funkcję pod Alt+I i ona się kłóci z kursywą w phpBB)

Dopiero teraz po przeczytaniu wyjaśnienia - zrozumiałem. Pozostaje więc podziękować Ci za sugestię, nie skorzystałem z uwagi na powyższe, niemniej podziękowanie się należy.
 #1170693  autor: babciagienia1p
 02 maja 2024, 17:22
@Remington
OK.
Według mnie, usuń zapis o zmianach (w stopce) albo rzeczywiście zmień post @sql (przekreślenie?), albo dopisz komentarz w oddzielnym poście. Pozostawienie bez zmian z intencją, że autor domyśli się swojego nierozsądku (za moich czasów głupoty), z informacji (drobnym drukiem) o moderacji, wprowadza niepotrzebne zamieszanie.
 #1171151  autor: babciagienia1p
 11 maja 2024, 12:18
Dlaczego mój post:
Xy pisze: ↑
11 maja 2024, 09:47
Byłem wczoraj w sklepie z takimi rzeczami i podotykałem sobie Motorolę... ogólnym odczuciem spod palców (czyli macaniem)...


Zapamiętaj, że nie ma nic gorszego niż podotykanie i wycofanie się...
"nie wnosi nic do dyskusji" i który moderator go usunął? Ma odwagę ujawnić się?
Ostatnio @Junior Admin komunikował, że nie należy korygować "nierozsądnych" postów:
Remington pisze:
02 maja 2024, 17:12
...wychodzę z założenia, iż to jak ktoś pisze świadczy o nim, więc ani myślę poprawiać czyjeś byki🐂)...
Dopiero teraz po przeczytaniu wyjaśnienia - zrozumiałem. Pozostaje więc podziękować Ci za sugestię, nie skorzystałem z uwagi na powyższe, niemniej podziękowanie się należy.
 #1171155  autor: Remington
 11 maja 2024, 12:37
Hola hola proszę mi tu nie wmawiać, że tak pisałem o treści postów. To była wypowiedź w ramach dyskusji o poprawianiu za kogoś jego błędów językowych.

Twój post nie wniósł nic do dyskusji o wyborze telefonu, a jedynie ograniczał się do uzewnętrzniania prywatnych preferencji.
 #1171159  autor: babciagienia1p
 11 maja 2024, 12:52
@Remington
OK.
Mam nadzieję, że będziesz tak samo pryncypialny, jeśli okaże się, że konkluzją wątku
A może Motorola...?
będzie
Samsung is the best
Archiwalne posty @Xy jednoznacznie wskazują, że "tyra" dla konkretnego producenta. O komentarzach na portalu już nie wspomnę...

Niestety, na forum nie da się tego uniknąć. Nawet długoletni i zasłużeni użytkownicy mają skłonności do braku obiektywizmu. Takie czasy... Pamiętam elukubracje @piotrzet i @matek451.
Dawno temu sama podpisywałam faktury od "niezależnych influencerów"...
 #1171304  autor: Remington
 14 maja 2024, 10:29
Siedzę w informatyce od ponad 20 lat i nigdy o tej firmie nie słyszałem (zapewne z braku potrzeby - przez backupy na taśmach lub w chmurze), więc trudno mi ją porównywać z Google i Samsungiem. Cały tamten wątek (szczególnie po dzisiejszym wpisie) pachnie marketingiem szeptanym, więc usunąłem komercyjne nazwy - jeśli komuś zależy to zapyta Cię przez PW.
 #1171306  autor: babciagienia1p
 14 maja 2024, 10:50
Remington pisze:
14 maja 2024, 10:29
Siedzę w informatyce od ponad 20 lat i nigdy o tej firmie nie słyszałem (zapewne z braku potrzeby - przez backupy na taśmach lub w chmurze)...
Też uważam, że taśmy są najlepsze.

W takim razie jesteś szczęśliwcem, który doskonale zabezpiecza się.

Firma działa od 1985 roku. Ma siedzibę główną w USA (Minnesota i Teksas). Liderami lokalnych rynków są oddziały w Holandii, Niemczech, Australii, Danii, Finlandii, Hong Kongu, Polsce, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Japonii, Kanadzie, Szwecji, Francji i Szwajcarii.

Z moich doświadczeń, jedyną wadą są... ceny. Normalne zjawisko u globalnych liderów (patrz: Apple).
 #1171329  autor: Remington
 14 maja 2024, 17:12
Post nie na temat trafił tam gdzie jego miejsce. Kwestie 1:1 proponuję wyjaśniać przez PW, zamiast publicznie.

babciagienia1p pisze:
14 maja 2024, 16:32
------------Edycja_1---------
Ludzie dlaczego w czasie kiedy mozolnie pisałam swój post - stara baba - usunęliście post @Ciupaga? Przecież to jest właśnie clou forum. Jak tak dalej pójdzie, zostaniecie sami...

Do kogo kierujesz te pretensje?
 #1171331  autor: babciagienia1p
 14 maja 2024, 18:07
@Remington
Do Ciebie. Przecież Ty zarządzasz forum.
@Ciupaga zadał naiwne pytanie. Zaczęłam na nie odpowiadać. Tymczasem pytanie zniknęło...
@Ciupaga je usunął?

----------Edycja_1---------------
Przy okazji, zakładam że nieświadomie, usunąłeś cały mój post.
Czyżby był niepoprawny?
@Ciupaga
1) Gratuluję, że moderatorzy dopuścili Cię do zamieszczania postów bez moderacji. Podziękowałeś im?
2) Bez przesady. Ja nie mam kosy.
Usiłuję sprowadzać różne dyskusje na zdroworozsądkowe tory. Może jestem nadgorliwa?
Fakt, że nieco uniosłam się rano na portalu, ale to jest poza forum i naszymi moderatorami. Tam działają oportuniści, którzy zerkają z której strony mogą dostać w palnik od https://meczyki.pl
Do tego sądzę, że miałam rację. Kogoś poniosło i poprawił MÓJ komentarz, żeby mógł pokazać swoje chamstwo.
3) Coś mi pachniesz użytkownikiem @Sinpelo. To Ty?

------------Edycja_1---------
Ludzie dlaczego w czasie kiedy mozolnie pisałam swój post - stara baba - usunęliście post @Ciupaga? Przecież to jest właśnie clou forum. Jak tak dalej pójdzie, zostaniecie sami...

----------Edycja_2--------------
Gdzie mogę znaleźć post @Ciupaga?

------------Edycja_3----------
@Ciupaga
Zamieść swój post jeszcze raz. Będzie jasna sytuacja...


---------Edycja_2_4-------------
Dlaczego, powołując się na mój post, pogrubiłeś słowa "dlaczego" oraz "usunęliście" i "zostaniecie"? Nie rozumiem o co chodzi.
 #1171332  autor: Remington
 14 maja 2024, 18:24
Godnie zastąpiłaś bis’a w tym wątku - pomawiasz moderatorów o coś co nawet nie wiesz czy miało miejsce, pouczasz, a dopiero dopytana przyznajesz, że to tylko Twoje domysły. Nie odpowiadamy tylko za trzęsienia ziemi, gradobicie i koklusz :smt005 .
 #1171342  autor: babciagienia1p
 14 maja 2024, 18:39
@Remington
Czy mógłbyś doprecyzować, w którym miejscu pomówiłam, w którym miejscu byłam dopytana i w którym miejscu przyznałam, że to moje domysły?

Zastosowałeś chwyt poniżej pasa. Zawsze uważałam, że styl postów @24bis24 był nieprzyjemny i bezpośrednio mu to komunikowałam, ale wiedzę miał dużą. Forum straciło wiele precyzyjnych informacji przez to, że @24bis24 zniknął.

------------Edycja_1---------------
Co do historii z niusem w https://telepolis.pl/tech o AI, jestem pewna na 1000%, że zarówno tekst niusa jak i mój komentarz (granda) zostały zmienione po komentarzu. To jest żałosne...
 #1171343  autor: Remington
 14 maja 2024, 19:05
Powody usunięcia posta @Ciupaga wyjaśnij z nim bezpośrednio przez PW, gdyż są one mu znane. Może uzyskaną tą drogą wiedzę dopasujesz do zadanych mi pytań.

Odnosząc się do bis’a, miałem na myśli nie styl wypowiedzi lecz skalę Twojej aktywności w tym wątku - oczekujesz wyjaśnień każdej lub prawie każdej interwencji i choć sam jestem pod wrażeniem własnej cierpliwości, to szczerze mówiąc jest już to męczące.

Dlatego na tym zaprzestanę dalszej dyskusji. Wszystkie odpowiedzi masz na wyciągnięcie palców.
 #1171346  autor: babciagienia1p
 14 maja 2024, 20:17
@Remington
Odszczekuję.
@Ciupaga sam usunął swój post ze strachu przed moderacją.
Mimo wszystko, mogłeś napisać o tym wprost, przy okazji usunięcia moich długich wypocin do kosza.
 #1171350  autor: Remington
 14 maja 2024, 20:27
I tak bym zrobił gdybyś od razu na nas nie naskoczyła. Nawet dopytałem czy aby na pewno - i jak na złość potwierdziłaś 😉

Cieszę się, że wszystko udało Ci się wyjaśnić. Nie za wszelkie zło odpowiadają moderatorzy 😀.
  • Strona 54 z 59
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 59
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 59