DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 79 z 81
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
 #1172178  autor: MariuszY
 28 maja 2024, 07:22
KC-KARLOS pisze:
24 maja 2024, 19:29
...można mieć w prepaidzie cyklicznie promocję nielimitowanego neta za friko (w ramach aktywnego numeru na kartę z połączeniami wychodzącymi).
Można przecież nabyty numer w Heyah01 (to też subskrypcja) zmigrować do GO i mieć neta bez limitu w promocji i potrzeby zakupu startera w RBM.
Czy coś przeoczyłem, bo promocja na nielimitowany internet w GO! skończyła się 4 tygodnie temu?
 #1172179  autor: KC-KARLOS
 28 maja 2024, 08:06
MariuszY: ta promocja z nielimitowanym netem powtarza się średnio co 1 czy 2 kwartały, tym bardziej, że może być też oferowana w formie prezentu tylko dla użytkowników programu lojalnościowego "Magenta Moments" w Mój T-Mobile w każdej chwili.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1172381  autor: biala1991
 31 maja 2024, 07:34
Nie wiem od jak dawna ale TM podobnie jak Orange umożliwia samodzielną wymianę karty i to taniej niż w Orange (w cenie startera). Szkoda, że dowiedziałam się tak późno, na jednej z kart ze względu na jej "leciwość" nie mogłam aktywować Nielimitowanego Internetu.
 #1172383  autor: KC-KARLOS
 31 maja 2024, 08:29
biala1991: niedawno o tym pisałem, bo potrzebowałem karty nanoSIM - posiadałem starą microSIM. Wymiana jest w ramach kosztu startera 5 zł (Heyah lub T-Mobile).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1172385  autor: biala1991
 31 maja 2024, 09:06
KC-KARLOS pisze:
30 kwie 2024, 20:11
biala1991: zawsze możesz ją wymienić za cenę startera 5-złotowego, która to obsługuje.
Nie napisałeś konkretnie, że chodzi Ci o samodzielną wymianę, wiem że wcześniej w przypadku zgubienia karty można było wyrobić duplikat przez konsultanta (głośna sprawa ze słabą weryfikacją telefoniczną), myślałam że rozmawiamy o wymianie przez infolinię (też w cenie startera) :)
 #1172387  autor: KC-KARLOS
 31 maja 2024, 09:13
biala1991: przez konsultanta musisz się zweryfikować (kod abonenta, pesel, imię+nazwisko, bla bla). Samodzielna wymiana odbywa się smsem z dotychczasowej karty, którą dezaktywujesz.
1 Kup starter 5 zł T-Mobile na kartę lub Heyah w dowolnym punkcie sprzedaży np. kiosk, Żabka, stacja benzynowa (w przypadku tu Biedronka musisz zakupić starter tu Biedronka).
2 Nie rejestruj nowego startera.
3 Z dotychczas posiadanej karty SIM wyślij bezpłatnego SMS-a na numer 8048 o treści: 8 cyfr kodu PUK swojego obecnego numeru oraz dane nowej karty 9 cyfr numeru telefonu i 8 cyfr kod PUK, oddzielając cyfry przecinkiem.
Przykład: 12345678, 602960200, 87654321
4 Potwierdzenie przypisania Twojego numeru na nową kartę SIM z zakupionego startera otrzymasz SMS-em.
5 Nową kartę włóż do swojego telefonu.
6 Stan konta oraz wszystkie Twoje usługi pozostaną niezmienione.
Źródło: https://www.t-mobile.pl/c/informacje-i- ... arte-i-mix

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1173269  autor: Remington
 14 cze 2024, 12:41
W aplikacji oraz na stronie pojawiły się nowe pakiety roamingowe:

1GB Świat na 30 dni - 49 zł
5GB Świat na 7 dni - 99 zł
10GB Świat na 14 dni - 149 zł
10GB w UE na 14 dni - 49 zł

Ten ostatni zupełnie nieopłacalny, bo nawet więcej przysługuje za zakup dowolnych pakietów krajowych z internetem za 42,20 zł lub więcej (np 45GB za 45 zł i do tego będzie ważne 2 miesiące zamiast 2 tygodni). Kto ma FUP uniknie dopłat, ale 14-dniowa ważność świadczy, że to nie jest oferta skierowana do FUP-owców.

Zmienili też stawki za połączenia w strefie 1B i 2.
 #1173270  autor: KC-KARLOS
 14 cze 2024, 12:52
Dla uzupełnienia - nowe paczki danych trzeba zacząć konsumować w ciągu 180 dni od ich zakupu, czas ich ważności zacznie biec, gdy połączymy się z internetem w strefie objętym pakietem.
Gdyby ktoś pytał "jak to 2 miesiące zamiast 2 tygodni internetu w UE" - tu chodzi o pakiet 45 GB w aplikacji Mój T-Mobile za 45 zł na 60 dni, w nim jest wliczony pakiet 10,65 GB w UE.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1173936  autor: KC-KARLOS
 26 cze 2024, 09:10
T "podbija" stawkę. Przy aktywacji promocji "rok internetu" w pakiecie cyklicznym GO L za 45/mc będzie teraz wpadać 12x po 600 GB (łącznie do 7200 GB). Więcej info: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specja ... -internetu

Żałosne, już mogli promocyjnie dać nielimitowany internet, tak jak ostatnio, aby móc "chwalić się" najlepszą siecią 5G w paśmie C podnosząc wyniki operatora. Czas zarobić i strzyc na klientach, bo ta oferta jest aż o 10 zł droższa od analogicznych propozycji pomarańczki czy u zielonych, gdzie GB można chomikować praktycznie bezterminowo, podczas gdy w T przepadną po roku, tracąc dodatkowo kolejne GB z zasileń czy z samej usługi GO x.
Przypomnę, że nadal w każdej chwili płacąc jednorazowo od 1 do 2 zł można na 30 dni korzystać z nielimitowanego internetu LTE (5G trzeba włączyć u doradcy) w subskrypcji Red Bull Mobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1173940  autor: surface123
 26 cze 2024, 09:25
Czas może zacząć zarabiać a nie promować się ??
I jeszcze na dodatek przeciążać sieć za darmoche prawie.
Ciekawe kiedy "za darmo" się skończy.
Ja tam wolę coś płacić i mieć odpowiednie osiągi.
 #1173941  autor: KC-KARLOS
 26 cze 2024, 09:29
surface123: oni ciągle się promują, aby kupić abonament. Na razie im się to opłaca, bo w MNP prowadzą (RBM też im to lekko wyniki podbije na plus, bo 1 zł na 30 dni neta bez limitu to uczciwa stawka, nawet jeśli jest to tylko na pierwszy miesiąc). A "naj sieć" nie jest aż tak idealna, dlatego warto testować.
Zresztą trzeba z czegoś odrobić straty przez "rozdawanie" darmowego abonamentu na rok.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174058  autor: macqmacq
 27 cze 2024, 19:30
Do wszystkich, którzy twierdzili, że moje petycje były bezzasadne odnośnie ważności pakietów GO! XXS... Pewnie to przypadek, ale teraz są one ważne do godz. 23.59 danego dnia, a nie jak niegdyś 8)
 #1174061  autor: babciagienia1p
 27 cze 2024, 21:01
XXS
@macqmacq
Kiedy były ważne do innej godziny?
Wydaje mi się, że zawsze, zarówno w apkach jak i w rzeczywistości, ważność była do godz. 23:59:59. Zamieszanie było tylko na początku kwietnia 2024, z powodu błędu 29 lutego, ale dotyczyło całych dni, a nie godzin.

Nie mylisz z KWR w Orange?

PS. Osoby, którym przywrócono XXS po reklamacjach kwietniowych, jeśli nie chcą kolejnej reklamacji, na początku lipca 2024 powinny odliczać 90 dni od ostatniego zużycia 1,- zł, a nie kierować się ważnością XXS z apek.
 #1174264  autor: babciagienia1p
 02 lip 2024, 05:12
Jest nowa promocja pierwszy miesiąc za darmo w GO! L.
Bezpłatny NL+SMS-y+MMS-y+30GB na 30 dni można aktywować tylko w aplikacji mobilnej. Wartość cennikowa - 45,- zł. Warunek - starter aktywny nie dłużej niż 30 dni, zarówno kupowany, jak i przenoszony.

Ciekawa propozycja dla wyjeżdżających do strefy 1A. Obejmuje 10,65 GB w romaningu UE. Do tego można aktywować pierwszą paczkę 600 GB z promocji 7200 GB. Paczka ważna tylko w Polsce, ale dzięki niej ochrania się GB romaningowe (schodzi jako pierwsza). W sumie, 630 GB to solidna ilość do miesięcznego korzystania z internetu.

Jest możliwość zdalnej obsługi. Pytanie czy karta zadziała w routerze?
https://www.t-mobile.pl/c/_bffapi/webcm ... 07_1003276

------Edycja_1--------
Czy ktoś testował podwójną aktywację 7200+2400?
 #1174266  autor: KC-KARLOS
 02 lip 2024, 09:14
babciagienia1p: zadziała, gdyż jest duża ilość pakietów czy bonusów, których tych zapisów nie mają.
Moim zdaniem RBM za łączny koszt 2 zł na 30 dni jest dużo lepszą opcją na testowanie osiągów sieci T. Trzeba tam tylko poprosić doradcy o włączenie 5G. A wiadomo jak to jest przy nowych starterach - nie wszystko działa od razu po jego rejestracji i wykonaniu pierwszego połączenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174343  autor: markuss37
 03 lip 2024, 14:30
witam, mam kilka pytań odnośnie taryfy go! i promocji "rok internetu".

chciałbym mieć numer w t-mobile typowo do internetu mobilnego w routerze.
wyczytałem, że mogę:
1. kupić starter w t-mobile (chociażby ten z pakietem go! l na 30 dni za darmo)
2. aktywować rok internetu i dostać 600 gb
3. po 30 dniach od wygaśnięcia pakietu go! mam kolejne 90 dni, aby korzystać z tych 600 gb (w tym czasie niejako jest promocja zamrożona - nie wiem jak się ma do tego ważność połączeń wychodzących i przychodzących) i w ciągu tych 90 dni muszę doładować konto łącznie za 45 zł, aby pobrało pakiet go! i wtedy dostanę kolejne 600 gb

czy taki scenariusz jak opisałem wyżej jest możliwy? popieram się tym, co jest w regulaminie:

"W przypadku gdy Twoja oferta „GO! M”, „GO! M+UA” lub „GO! L” zostanie zawieszona, to dodanie kolejnego Pakietu również ulegnie zawieszeniu na maksymalny okres do 90 dni. W tym czasie będziesz mieć możliwość korzystania z GB zgromadzonych wcześniej w ramach Bonusu, jednak całkowity czas, w którym możesz wykorzystać kolejne Pakiety nie zmieni się (zgodnie z zasadą z ppkt 4.3.2.)"

ponadto w regulaminie wyczytałem:

"Z Oferty możesz skorzystać w telefonach, smartfonach i innych urządzeniach niebędących modemami ani routerami. Bonus nie działa w modemach i routerach. Modemy i routery to urządzenia przeznaczone do dystrybucji sygnału internetowego do innych urządzeń, niezdolne do (a) samodzielnej obsługi połączeń głosowych i (b) samodzielnego przeglądania stron internetowych. Ograniczenie to ma na celu zapobieżenie grożącym przeciążeniom Sieci"

więc kolejne pytanie: czy ma ktoś numer na kartę z t-mobile, korzysta z oferty "rok internetu" i to wszystko działa mu w routerze lte?

będę wdzięczny za odpowiedzi.
 #1174345  autor: KC-KARLOS
 03 lip 2024, 14:41
markuss37:
po aktywacji pakietu GO x ustawia się 60-dniowa ważność wychodzących, więc realnie przez ten czas zawieszenia (chyba, że będziesz mieć kasę na koncie od 0,01 do 3 zł, aby sami wydłużyli wychodzące o 30 dni) będziesz mógł konsumować środki z promocji "Rok Internetu". UWAGA: Środki schodzą jako pierwsze, o ile nie włączysz innych promocji, które zużywają neta w pierwszej kolejności, np. 200 GB za zgody. Pamiętaj, że niewykorzystane GB z usługi GO czy bonusów za zasilenie czy innych promocji nie przechodzą.

Spokojnie z oferty możesz korzystać w routerze, kilka mies. temu informowałem o tym i nadal nic się nie zmieniło.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174390  autor: markuss37
 04 lip 2024, 06:39
@babciagienia1p
@KC-KARLOS

bardzo dziękuję za szybkie i konkretne odpowiedzi.

czy mogę jeszcze podpytać, co to za promocja/usługa przedłużania połączeń wychodzących, o której piszesz? znalazłem tylko o 365 dni za 30 pln, a tego z przedziałem od 1 gr do 3 zł to nie znam
  • Strona 79 z 81
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81