DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1175589  autor: lesman
 25 lip 2024, 01:51
Mam aktualnie 4 numery, wszystko w orange flex.
1- główny, tutaj potrzebne jest przynajmniej 10GB neta/msc no i rozmowy na stacjonarne/komórkowe i smsy
2 Tu z pakietu najniższego gdzie nie ma w ogóle neta, jest tylko opcja transferu, więc przelewam z mojego głównego co mieciąc cyklicznie aby ten drugi numer najtańszy również miał internet
3. Tu tak właściwie to tylko rozmowy na stacjonarne/komórkowe i smsy
4. Tu tak samo jak w punkcie 3

jak najtaniej, dobry zasięg, aktualnie place 80 zl/msc
 #1175600  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 09:40
lesman:
Pamiętaj, że oferta Flex się zmienia od 27 sierpnia i na głównym numerze będzie teraz w podstawie więcej internetu (z 45 do 75 GB kosztem Social Pass, który wycofują) w tej samej cenie, plany za 15 bez zmian. Migracja na nowy plan jest dobrowolna. Dobrze się zastanów.

Jeśli jednak miałbyś inne potrzeby, to jest nju komórkowy. Za 4 numery zapłacisz 76 zł (4x po 19). Jeśli skorzystasz z promocji i numery przeniesiesz na chwilę do innej sieci i z nimi przejdziesz do nju komórkowego (Orange), pierwsze 3 miesiące będą darmowe (można na 1 pesel i 1 konto mieć 5 numerów z rabatem). W ofercie każdy numer dostaje no-limity i 60 GB (po pół roku 120 GB, po roku 150, a po 2 latach 180 GB). Zasięg Orange, jak we Flexie. eSIM. Brak multisima. Wstęp do 5G. Brak możliwości przelewania GB między sobą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175601  autor: Remington
 25 lip 2024, 09:46
Nikt nie powiedział, że wszystkie mają być w jednej sieci. Numery 3 i 4 można dać do Faktu po maks. 15 zł miesięcznie, a dwa pozostałe w nju po 19 zł (komórkowy lub zwykły abonament w parze, albo prepaid). Łącznie 68 zł.
 #1175603  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 09:49
Nie rozumiem, co jest złego z planem za 15 we Flexie dla numeru dodatkowego? Może przyjmować GB. Ma wstęp do promocji. Wstęp do 5G - też ma. Nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy ma w standardzie bez doładowań, liczenia złotówek itp. Jedyny minus to brak wliczonego roamingu na internet, który można dla tego numeru łatwo ogarnąć.
Mam znajomych, którzy korzystają z tego planu, otrzymując tyle GB, ile im potrzeba + teraz 1 TB za zero na 60 dni. Poziom zadowolenia: ogromny.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175647  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 19:09
Archi334: a po co abonament? Co po roku? Z 9,99 zrobi się 16,99 czyli drożej od Flexa bez dozowania wedle potrzeb gigabajtów.
Po co zmieniać, jak jest dobrze?
Ponownie polecam pozostawić Flexa. Zmieniłbym dopiero gdyby radykalnie zmienili ofertę cenowo - w tej chwili na to się nie zanosi, a nawet sam Crossmobile wycofal zerorate dla 4 social mediów - Flex jeszcze to pozostawił.

Czasem warto zostawić to co działa, a cena się nie zmienia. Sam chciałem przejść na plan roczny i dobrze, że jeszcze się z tym wstrzymałem, bo mogę zdecydować czy chcę więcej GB lub zostawić Social Pass.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176011  autor: Archi334
 29 lip 2024, 17:47
A flex to nie abonament bez terminowy(różni się tylko metoda płatności)? Cross Mobile dalej nie zdecydował co będzie po roku ale niebawem się okaże, natomiast gdy głównym argumentem jest cena to 480zl oszczędności. Natomiast flex nie może oferować dalej oferować planu z darmowymi social mediami bo to niezgodne z prawem.
 #1176012  autor: Remington
 29 lip 2024, 17:59
Archi334 pisze:
29 lip 2024, 17:47
A flex to nie abonament bez terminowy(różni się tylko metoda płatności)?

To prepaid - nie posiada żadnych usług płatnych z dołu, wszystko trzeba opłacać z góry, a w wariancie z płatnością Blikiem to prepaid pełną gębą.
 #1176013  autor: KC-KARLOS
 29 lip 2024, 18:04
Archi334: wiadomo co będzie po roku promocji w Crossmobile - wyższe ceny, o których wspominałem - z 9,99 na 16,99.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176048  autor: Archi334
 30 lip 2024, 10:11
Remington pisze:
29 lip 2024, 17:59
Archi334 pisze:
29 lip 2024, 17:47
A flex to nie abonament bez terminowy(różni się tylko metoda płatności)?


To prepaid - nie posiada żadnych usług płatnych z dołu, wszystko trzeba opłacać z góry, a w wariancie z płatnością Blikiem to prepaid pełną gębą.
Ehhh I co to za różnica czy zapłacę przed czy po wykonanej usłudze...Taka kwota nikomu w portfelu różnicy nie zrobi.
KC-KARLOS pisze:Archi334: wiadomo co będzie po roku promocji w Crossmobile - wyższe ceny, o których wspominałem - z 9,99 na 16,99.
Nie wiedziałem ale dopytywałem BOK kwota rośnie ale do 14.99zl/m więc wcześniej pewnie gdzieś się przeniose o ile będą lepsze oferty