DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 127 z 128
  • 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
 #1175547  autor: iphoneski
 24 lip 2024, 15:04
Teraz już najtańszy plan jest praktycznie UNLMTD. 75GB transferu w komórce, a jeszcze można włączyć 50GB studenckiego. Jak ktoś tyle zużywa, to już chyba specjalista jest potrzebny a nie jeszcze więcej internetu.
 #1175550  autor: KC-KARLOS
 24 lip 2024, 15:15
iphoneski: no jeśli we wrześniu powróci pakiet "studencki", to Flex za 35/mc pokona ofertę Vikingów o 5 GB na swoją korzyść.
W opcji za 50 zł będzie to już 200 GB, gdy MV oferują 180 GB za 45. Przy planie za 80 nikt do nich nie będzie mieć podjazdu - prawdziwy UNLIMITED w ramach planu i jeszcze 250 GB ekstra na "gorsze czasy".

Ważna rzecz: te 250 GB ekstra w planie 80 zł będzie powiązane z limitem 18,92 GB w UE, więc warto zostawić przynajmniej 19-20 GB krajowych, aby nie konsumować ich z wbudowanym limitem w UE, przy przesyłaniu ich innym osobom we Flexie, czy na drzewka.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175571  autor: IC_Current
 24 lip 2024, 19:45
Dla mnie super informacja. Dla zdrowego umysłowo człowieka pakiet za 35zł jest nie do wykorzystania. Już nie mówię o ekstra dodatku dla #studenta, gdzie z takim dodatkiem to nawet karta w routerze MiFi i praca poza domem nie będzie problemem.
A dla substytutu łącza stacjonarnego pakiet za 80zł i jeszcze rozmowy też jest bezkonkurencyjny.
 #1175583  autor: KC-KARLOS
 24 lip 2024, 22:32
Remington: czyżby? Jakoś nie widać chętnych, aby kombinowali z płaceniem co 2 miesiące 50 zł zamiast 80, aby na 2 kartach SIM/eSIM zapewnić sobie nielimitowany internet (bo w taki sposób to działa). Poza tym w ostatnim czasie operator podejmuje uciążliwe kroki, aby zapobiec takim działaniom - szczególnie przy aktywacji numerów dodatkowych w planach za 15 zł (ich aktywacja trwa do 30 dni, by uniemożliwić rezygnację z numeru w ciągu 14 dni, gdzie rezygnacja z planu powoduje zwrot kasy), aby następnie za darmo je zmigrować do planu za 80 i doić no-limity. Pytając na czacie dlaczego tak na moim koncie to się działo, tłumaczono, że zbyt wiele razy brano numery dodatkowe i z nich rezygnowano w ciągu 14 dni, stąd system "muli". Więc coś jest na rzeczy...
Oczywiście jak to robiłem dla testów, tak, aby inne osoby nie wpadły na "błędy" systemów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175585  autor: kwistas
 25 lip 2024, 00:40
iphoneski pisze:
24 lip 2024, 15:04
Teraz już najtańszy plan jest praktycznie UNLMTD. 75GB transferu w komórce, a jeszcze można włączyć 50GB studenckiego. Jak ktoś tyle zużywa, to już chyba specjalista jest potrzebny a nie jeszcze więcej internetu.
Może dla ciebie to jest bez limitu sam na własne oczy widziałem jak dzięki tylko Instagramowi i tiktokowi idzie wygenerować ponad 100GB, treści wideo w tych apkach piją internet jak szalone, właśnie dla takich osób był socjal pass, teraz będzie ściana, maniacy tych treści będą musieli głębiej do kieszeni sięgnąć.
 #1175598  autor: iphoneski
 25 lip 2024, 09:16
@ kwistas
Ale to nie jest normalne, żeby zużywać tyle transferu na te bzdury. To już jest uzależnienie, tak samo jak alkoholizm. I np nie można reklamować wódki czy fajek bo szkodzą, a darmowy transfer na uzależniające sociale można dawać.
 #1175599  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 09:33
Można zrozumieć komunikatory, ale w sumie niech ta osoba dopłaci za porcję internetu, jeśli nie może się opanować w korzystaniu z tiktoczka czy rolek na FB/Insta, tym bardziej, że oferta nadal jest korzystna.
SP i tak wyłączą przymusowo za kilka miesięcy, dorzucając nam GB - przecież to "kij i marchewka", że w tej chwili jest to dobrowolne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175611  autor: iphoneski
 25 lip 2024, 11:57
Dokładnie. Zresztą w przypadku komunikatorów ta zmiana też ma swoje plusy. Np ja głównie rozmawiam po FaceTime, a tego w SP nie miałem. Podobnie jak komunikatorów służbowych, gdzie konferencje potrafią trwać po kilka godzin.
 #1175613  autor: Window
 25 lip 2024, 14:25
Rzecznik Orange na X:
Uruchomiliśmy usługę SMS w Wi-Fi Calling w #OrangeFlex i #nju subskrypcja. Umożliwia ona wysyłanie i odbieranie wiadomości za pośrednictwem sieci #IP, w tym Wi-Fi. Nie trzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji. #SMSoIP aktywujemy bezpłatnie i automatycznie. Działa w Polsce, za granicą i jest bezpieczniejszy niż komunikatory internetowe 👉 https://biuroprasowe.orange.pl/blog/uru ... bskrypcja/
W końcu jest VoWiFi w Orange Flex.
a też w artykule napisali to:
Po pierwsze przypomnę, że usługa jest bezpłatna i włącza się automatycznie. Wymogiem jest korzystanie z telefonu, który obsługuje tę technologię. Na naszej stronie dostępna jest lista telefonów z oferty Orange, które wspierają SMSoIP. Warto też upewnić się, że mamy aktualne oprogramowanie. Dodam, że ze względów technologicznych istnieją pewne ograniczenia. Technologia SMSoIP nie jest dostępna jeśli klient korzysta z dodatkowej karty o tym samym numerze. Dotyczy to Orange Flex i Orange (usługa ekstra karta eSIM). W takim przypadku SMS-y wysyłane są przy użyciu sieci komórkowej, a nie Wi-Fi. Jeśli jesteśmy za granicą będą rozliczone zgodnie z cennikiem roamingowym.
 #1175621  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 15:22
Bezsensowne ograniczenie, gdy karta-klon ma włączoną opcję wyłącznie internetu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175627  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 16:37
Remington: przykro mi, ale SMSoIP nawet w takiej sytuacji nie działa.
Sprawdziłem też nju komórkowy - działa bezproblemowo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175654  autor: hoegaarden
 25 lip 2024, 21:25
IC_Current pisze:
24 lip 2024, 19:45
Dla mnie super informacja. Dla zdrowego umysłowo człowieka pakiet za 35zł jest nie do wykorzystania.
45 GB? A na ile to wystarczy speedtestów w C-Band ? ;)

A tak na poważnie. Włożysz drugą kartę do routera, dzieciaki odpalą filmy i 45 GB ginie w oczach.
 #1175655  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2024, 21:29
hoegaarden: jeśli mamy duże potrzeby, to nie lepiej ogarnąć plan za 80 i nie martwić się GB? Za miesiąc będzie jeszcze łatwiej o to. Już przy 2 kartach się opłaca (1 główna + 1 klon).
45 GB? A na ile to wystarczy speedtestów w C-Band ? ;)
Zależy jaka by była prędkość. Jeśli powyżej 500 mbps, a test będzie trwał długo - jeden test zje ok 2 GB.

Ja ostatnio z netem przeholowałem, to testy robię na Fast.com od Netflixa (zjada mi transfer darmowy ze starego, wykupionego wcześniej Video Passa).
W sumie ciekawie by to wyglądało - przechodzę na nową ofertę bez Social Pass, a Music i Video Pass są nadal aktywne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175671  autor: hoegaarden
 25 lip 2024, 23:00
KC-KARLOS pisze:
25 lip 2024, 21:29
hoegaarden: jeśli mamy duże potrzeby, to nie lepiej ogarnąć plan za 80 i nie martwić się GB? Za miesiąc będzie jeszcze łatwiej o to. Już przy 2 kartach się opłaca (1 główna + 1 klon).
Pewnie lepiej. Mój komentarz był do stwierdzenia, że 45 GB to tak dużo. Jak włożysz drugiego SIM-a do routera z którego korzysta rodzina, to przecież w jeden weekend to "wyschnie".
 #1175678  autor: IC_Current
 26 lip 2024, 08:10
@hoegarden
Ja nie kwestionuję pewnych specyficznych sytuacji. Tym bardziej, że środowisko tego forum nie jest reprezentatywne. Bardziej podaje normatywne zachowania klienta.

Jeśli nie masz stałego łącza, to niskie plany i tak się nie opłacają. Lepiej plan za 80zł. Jedna karta w routerze w domu, druga w mobilnym na wyjazdy, trzecia w telefonie, czwarta np w tablecie.
Ale jak masz stacjonarne łącze, to potrzebujesz ewentualnie tylko router MiFi na jakieś poważniejsze zdalne prace, a w opcji 45+50GB danych jest wystarczająco. Do tego jeszcze w kryzysowej sytuacji masz sejf.
Ogólnie nikt z moich znajomych nie jest w stanie wykorzystać takiej paczki danych. Chyba wszyscy zamykają się w okolicach 20GB, a przekroczenie tego pułapu jest rzadkie.
Co nie znaczy, że pojedynczy procent ludzi ma jakieś specyficzne potrzeby związane z pracą lub specyfiką organizacji życia. Ale chyba nałogowi ssacze to raczej uzależnienie od Tiktoczków, nałogowe granie w chmurze czy kopia zapasowa Internetu.
 #1175683  autor: iphoneski
 26 lip 2024, 10:54
hoegaarden pisze:
25 lip 2024, 23:00
Jak włożysz drugiego SIM-a do routera z którego korzysta rodzina, to przecież w jeden weekend to "wyschnie".
Przy takim zastosowaniu to przez 1 dzień może wyschnąć, ale ten pakiet nie służy do takiego korzystania. To jest oferta dla jednej osoby, a nie całej rodziny. I gdy używasz tego zgodnie z przeznaczeniem, to nie ma opcji żeby wyschło.
  • Strona 127 z 128
  • 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128