DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 82 z 82
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
 #1176095  autor: babciagienia1p
 31 lip 2024, 00:03
@88aska88
Edytowałam post wyżej.

200 GB za zgody na początek. Następnie NL za 0,- zł, przed upływem ważnosci wychodzących. NL da 60 dni ważności. W ostatnim dniu ważności wychodzących pobiorą karę 3,- zł za wydłużenie ważności o 30 dni. Po kolejnych 30 dniach pobiorą karę 2,01 zł za kolejne wydłużenie o 30 dni.
 #1176131  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2024, 11:21
babciagienia1p: mylisz pojęcia. To nie jest "kara" a usługa. Bardzo przydatna, gdy nie chcemy zasilać konta, lub nie ma kasy na włączenie 1 GB cyklicznego za 5 zł, aby wydłużyć wychodzące do 60 dni. Wystarczy, że sami pobiorą nawet 1 grosz i konto automatycznie jest ważne 30 dni.
Przypomnę, usługa działa wyłącznie w ostatnim dniu wychodzących. Jeśli je wydłużysz w dowolny sposób, to nie poniesiesz kary za utrzymanie numeru gdy przetrzymasz simkę w szufladzie, takiej rzeczy NIE MA w T.

Poza tym aktualnie do końca sierpnia za jedyne 5 zł możemy korzystać z neta nawet przez 2,5 miesiąca, a numer może działać do 4-mcy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176134  autor: Remington
 31 lip 2024, 11:29
Pełna zgoda - na pewno nie jest to kara jak w przypadku kar za brak aktywności. Ale ta usługa powinna być możliwa do wyłączenia, ponieważ nie musi być tak, że każdy chce w płatny sposób automatycznie przedłużać ważność konta. Nie ma się co oszukiwać, ona powstała po to by czyścić salda leżaków, które tym sposobem w momencie wygaśnięcia konta będą puste i nie będzie czego zwracać klientom lub Funduszowi.
 #1176135  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2024, 11:32
Ciupaga: następny... To usługa, nie kara.
Karę masz w Play odNOWA i w Plusie na kartę lub Plushu. Nie użyjesz karty, a masz na niej kasę, to ją zabiorą nie dając Tobie żadnych korzyści.
W T zabiorą od 1 grosza do 3 zł, ale masz przedłużoną ważność konta. To usługa, nie kara. Jeśli wydłużysz wychodzące pakietem czy doładowaniem, to się nie włączy, dlatego operator daje wybór:
> 3 zł/mc co 30 dni
> 30 zł jednorazowo i na rok masz spokój (365 dni wychodzących).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176142  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2024, 11:45
To jaką kolejność wyciśnięcia magentowych soków ze startera preferujecie?

* nielimitowane na 14 dni (promka do 31 sierpnia) :arrow: 200 GB za zgody :arrow: GO L za friko (do 30 września trwa promka) - w tym czasie mamy wybór, albo godzimy się w ostatnim dniu na wydłużenie wychodzących za 3 zł na 30 dni lub za 5 zł kupujemy 1 GB cykliczny i mamy spokój przez maks 4 miesiące (GO L też przesunie ważność wychodzących)

albo
* nielimitowane na 14 dni :arrow: GO L za 0 zł :arrow: 200 GB za zgody

czy (ten sposób jest opłacalny tylko dziś 31.07.2024)
* GO L :arrow: nielimitowane na 14 dni (włączamy 30 lub 31 sierpnia) :arrow: 200 GB za zgody (tam decydujemy o wydłużeniu wychodzących w połowie ważności 200 GB za zgody).
Uwaga: proces może przyspieszyć, gdy zużyjemy szybciej daną promocję, najszybciej zejdzie pakiet 200 GB, jeśli zrobimy za dużo testów 5G Bardziej :mrgreen:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176287  autor: ManiacGSM
 03 sie 2024, 19:03
Hejka wszystkim. Mam takie lamerskie pytanie bo nie siedzę na bieżąco w ofertach T-Mobile. Także nie strzelajcie do mnie. Dziś kupiłem w Stonce starter T-Mobile, aktywowałem numer, w aplikacji mam rok ważności konta na 365 z automatu. Czy jesli aktywuje promke "pierwszy miesiąc ZA DARMO" to skrócą mi ważność konta głównego? Czy nic takiego nie będzie miało miejsca. Trochę się gubię w tym magentowym matrixie. Ogólnie na necie to mi nie zależy bo zasięg internetu w swojej Koziej Wólce mam kiepski (wiem bo miałem do niedawna abo w T-Mobile) natomiast kusi mnie darmowe dzwonienie na miesiąc. Numer i tak będzie potem uzywany sporadycznie głównie do ogłoszeń dlatego wolałbym nie tracić tych 365-iu dni na wychodzące i koncepcja jest na razie taka ze tylko sporadycznie numer byłby ładowany za 5-10 zeta.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #1176288  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2024, 19:07
ManiacGSM: w jaki sposób ustawiła się roczna ważność konta? Opisz. Pamiętasz, jak ten starter wygląda, bo w Biedronkach są już nowszego typu lub opakowane w kartonowe "koszulki" z aktualną ofertą.
Włączenie GO L nie skraca ważności konta - ba, nawet ją wydłuża z 14 dni (info na starterze) do 60 dni. Jeśli ważność jest dłuższa - nie zmieni się.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176292  autor: ManiacGSM
 03 sie 2024, 20:18
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeden kartonik był wsuniety w drugi ze względu na nowsza promocje oraz nowszy okres ważności startera.

Jeszcze mały EDIT: jakim cudem ustawiło się konto na rok, tego szczerze sam nie wiem. Raczej wątpię żeby to miało jakiś wpływ, ale zanim dodałem numer do aplikacji Moj T-Mobile to doładowałem konto za 5 złotych. Ponieważ zaraz po rejestracji numer był jeszcze nie aktywny i z małym przymuleniem dostałem smsy powitalno-systemowe z sieci i myślałem że tak trzeba i to mi jakoś przyspieszy start aktywacji numeru.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #1176295  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2024, 20:45
Tak myślałem, że to stary starter z przedłużoną datą na aktywacje, stąd ciekawe cuda.
O ważność konta się nie martw, nie zabiorą tego. Włącz najpierw nielimitowany internet na 14 dni w prezencie. GO L za 0 możesz włączyć do 30 września.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176297  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2024, 21:22
Ciupaga:
To starter po dawnej taryfie FRII. Jego aktywacja i moment doładowania w czasie procesu aktywacyjnego spowodował wydłużenie wychodzących o rok. System musiał przemielić stare dane i je "przenieść" odpowiednio do taryfy GO.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176298  autor: ManiacGSM
 03 sie 2024, 21:34
No właśnie to jest (dla mnie) przynajmniej jeden z tych Magentowych Matrixów. - bo kierując się tym co jest na stronie T-Mobile, oraz prawami fizyki to doładowanie za 5 zł nie wydłuża ważności konta na rok.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #1178163  autor: treeev
 28 sie 2024, 11:09
Mam taryfę GO!, miesiąc temu konto było doładowane za 45zl. W aplikacji TM pisze, że konto wygaśnie za 45 dni. Samego internetu mam jeszcze 20GB i dalej działa(zostało 2 dni samego internetu). Przyszedł SMS żeby doładować konto aby przedłużyć ich ważność. Jak doładuje za 5zl to będzie internet dzialac tylko 5 dni?
 #1178168  autor: KC-KARLOS
 28 sie 2024, 12:07
treeev: jeśli te 20 GB są w przegrodzie bonusowych GB za doładowanie, z 2-dniową ważnością, zasilenie za 5 zł powiększy tą przegrodę o te 2 GB i jej ważność wydłuży się do 5 dni. Brak sumowania ważności tej przegrody.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 82 z 82
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82