DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 #1176422  autor: KC-KARLOS
 05 sie 2024, 20:41
Radian69: migracja w obu stronach nie jest możliwa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178474  autor: kryspin13
 02 wrz 2024, 12:29
Przeniosłem się niedawno do RBM. Niby wszystko poszło dobrze, ale już przy pierwszym połączeniu telefonicznym coś było nie tak - jakość jak sprzed 15 lat. Okazuje się, że VoLTE, VoWiFi (które swoją drogą nie bardzo chce działać) i 5G musi aktywować konsultant. Powinno się to niby wydarzyć automatycznie, ale TM daje sobie na to 7 dni, a przecież nie będę tyle czekał.

Byłem wcześniej w Heyah01 i w porównaniu funkcjonalności na zdecydowany plus mogę wskazać konieczność doładowania salda przed wykonaniem aktywności dodatkowo płatnej. Mowa tu o każdej czynności typu połączenie międzynarodowe czy SMS premium. W przypadku Heyah wszystko jest doliczone do rachunku.

Zdecydowałem się na RBM po zobaczeniu promocji na abonamenty w TM. Cena podobna, 60 GB Internetu i tak nie przejem, a do tego dochodzi korzystniejszy przelicznik internetu w roamingu. Dostajemy bowiem paczkę jak dla 45 zł a nie 40 zł. Do tego dostępne są identyczne pakiety roamingowe jak w przypadku TM na abonament.

Podzielę się jeszcze jedną obserwacją - jeśli komuś przeszkadza SPN ustawiony na „Red Bull MOBILE” wystarczy wymienić kartę SIM na brandowaną TM kupioną w kiosku lub odebraną w salonie TM. Po jej przypisaniu do numeru na czacie nazwa sieci pozostaje widoczna jako T-Mobile
 #1179586  autor: KC-KARLOS
 19 wrz 2024, 11:04
marcz123456: sprawdź folder SPAM. Mail nie przychodzi od razu, jest pewne opóźnienie. mojeID działa? Twój bank to obsługuje?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179590  autor: KC-KARLOS
 19 wrz 2024, 11:20
marcz123456: nie, musisz poprzez dedykowaną apkę RBM PL. Załóż nowe konto i spróbuj jeszcze raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179668  autor: marcz123456
 20 wrz 2024, 11:01
Jak zrobić żeby za miesiąc nie pobrało hajsu? Nie można usunąć karty.

A, dobra. Znalazłem.
Lepiej zawiesić po kilku dniach, jak już się wszystko przemieli? Czy można już dziś?
 #1179671  autor: KC-KARLOS
 20 wrz 2024, 11:28
marcz123456: jak usuniesz kartę płatniczą - subskrypcja nie odnowi się z automatu. Można już to zrobić po pobraniu 1 zł za pierwsze 30 dni działania usług.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1180721  autor: jacek1998
 05 paź 2024, 19:50
U was tez jest tak, ze chcac przeniesc numer do redbull mobile mam ptwierdzenie na stronie www ze przyjeto zajmuja sie zamowieniem i nadano numer P-ORD ale nie przyszlo zadne potwierdzenie smsem jak tez mailem?
Na czacie pisza, ze dostane informacje gdy obecny operator wyrazi zgode.
  • Strona 8 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8