DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 97 z 97
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
 #1177224  autor: kozien70
 14 sie 2024, 19:15
To T-mobile namieszał. Kolejny przykład skopanej obsługi EVS-a dla iPhone w Tm: uruchamiamy multisim. Karta główna jest w iPhone, karta dodatkowa jest również w iPhone. I teraz tak: dzwonię z Orange do Tm na kartę główną - jest EVS SWB. Dzwonię na kartę dodatkową: jest EVS WB.
I mamy tak: dla karty SIM głównej EVS SWB działa tylko dla przychodzących z Orange, a dla karty SIM dodatkowej (z multisima) EVS SWB nie działa w żadną stronę.
Oczywiście gdy obie karty Tm wsadzę do androidów to EVS SWB w połączeniach z Orange działa w każdym kierunku/kombinacji.
Ta historia z multisimem wskazuje, że to ewidentnie Tm ma coś popieprzone.
 #1177241  autor: matias55
 14 sie 2024, 22:35
kozien70 pisze:
14 sie 2024, 19:15
To T-mobile namieszał. Kolejny przykład skopanej obsługi EVS-a dla iPhone w Tm: uruchamiamy multisim. Karta główna jest w iPhone, karta dodatkowa jest również w iPhone. I teraz tak: dzwonię z Orange do Tm na kartę główną - jest EVS SWB. Dzwonię na kartę dodatkową: jest EVS WB.
I mamy tak: dla karty SIM głównej EVS SWB działa tylko dla przychodzących z Orange, a dla karty SIM dodatkowej (z multisima) EVS SWB nie działa w żadną stronę.
Oczywiście gdy obie karty Tm wsadzę do androidów to EVS SWB w połączeniach z Orange działa w każdym kierunku/kombinacji.
Ta historia z multisimem wskazuje, że to ewidentnie Tm ma coś popieprzone.
W przypadku mojej Nokii z czystym androidem kierunek Orange znowu zestawia się AMR-WB 12,65 zamiast EVS, także mają skopane i zgłoszone.

Druga sprawa rozłączanie z Playem równo 5min 25s (wychodzące) od tygodnia brak odpowiedzi.

Jakie telefony z Androidem posiadasz?
 #1177246  autor: matias55
 14 sie 2024, 23:19
kozien70 pisze:
14 sie 2024, 22:50
Galaxy różne modele. Testowałem również z Xperią 1 VI - EVS SWB działał bez zarzutu w obie strony, podobnie jak z Galaxy.
iPhone zestawia raz w EVS WB, raz w AMR_WB, różnie.
Galaxy ma inny framework IMS. Sony korzysta z tego od Qualcomm, więc co? Zaraz się okaże, że moja nokia ma problem xD
  • Strona 97 z 97
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97