DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 543 z 543
  • 1
  • 539
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543
 #1177410  autor: KC-KARLOS
 17 sie 2024, 10:34
columbo: wyłączyłeś NBL oraz KWR? Jeśli tak, to włącz NL za 1 zł i BIZD powinien się wydłużyć, teraz nie powinno być problemów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1177413  autor: columbo
 17 sie 2024, 11:03
Naprawiło się! Czuję, że to przez tego uokika. Włączyłem teraz kolejnego NL1(wczoraj też)
Dla wszystkich zainteresowanych - NBL nie wyłączyłem. KWR nigdy nie było. Teraz chyba lepiej odwołać reklamację, bo mi znowu wszystko popsują, co nie?
No bo załóżmy, jak mi z reklamacji włączą KWR, to z automatu wyłączą NBL. A jak tu Karlos pisałeś przy KWR nie działa sposób z NL1. Ale czy wtedy włączenie NBL nie spowoduje wyłączenia KWR i powrotu możliwości przedłużania przez NL1? Tak tylko kombinuję.
Obrazek
 #1177414  autor: KC-KARLOS
 17 sie 2024, 11:09
columbo: NBL wyłącza KWR oraz KWR wyłącza NBL - wzajemnie się wykluczają. Jeśli NBL jest włączany bez KWR - to wykluczeń co do ważność KG nie ma - przedłużasz NL za 1 zł do 30 dni BIZD albo w inny, dostępny sposób. NL naturalnie wydłuża KG i BIZD, ze względu na to, żeby z niego korzystać - a w regulaminach NL wyraźnie pisze, że usługa ustawia ważność konta o 31 dni dłużej, niż to wynika z ważności NL (uwaga - jeśli KG+BIZD są ważne 31 dni lub dłużej, to wariant NL za 1 zł nie ma sensu - w tym wypadku albo nie wydłużysz ich ważności [dłuższa ważność KG], albo wydłużysz, ale o 1 dzień przy każdym wielokrotnym włączeniu - pod warunkiem tej samej ważności KG i BIZD).
Przykład startera który ma 31 dniową ważność po odpaleniu - włączenie promocyjnego NL za 0 zł, powoduje przedłużenie KG i BIZD o 31 dni, dlatego NL jest ważny 31 dni, a KG+BIZD 62 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1177415  autor: columbo
 17 sie 2024, 11:31
W każdym razie Orange sobie u mnie odzyskał te zwrot, hehe.
Z innej beczki. Pewnie wiecie, ale dla mnie to było odkrycie, że można włączyć NL1 kodem na numerze z nieaktywnymi wychodzącymi i znów konto ważne miesiąc.
 #1177417  autor: KC-KARLOS
 17 sie 2024, 11:52
columbo: tak, to żadne odkrycie (kilka dni temu w taki sposób na jednym z numerów przeszedłem z OP do OA, akurat 1 zł było zablokowane). Tyle, że wszystko zależy czy masz kasę na koncie i w jaki sposób to włączysz - jeśli w MO - wpada 1GB zamiast 0,5GB kodem USSD lub smsem darmowym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 543 z 543
  • 1
  • 539
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543
  • 1
  • 539
  • 540
  • 541
  • 542
  • 543