DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 549 z 573
  • 1
  • 547
  • 548
  • 549
  • 550
  • 551
  • 573
 #1178154  autor: DRive0001
 28 sie 2024, 08:39
neotele pisze:
27 sie 2024, 15:01
@surface123
Optymalnie będzie przeniesienie nr do Orange.
Wtedy masz:
RWK + 800GB na 3 mies. za przeniesienie + 200+200 GB za zgody + 100 za mój Orange.
Dalej doładować za 30 zł (wpadnie 25+100GB) a potem za 29 zł przedłużyć wszystko o rok. Razem będzie 15 miesięcy.
Czy można to załatwić odwrotnie, numer w trakcie przenoszenia, jednak data przeniesienia wyszła po 5 września. Tymczasowa karta jest w drodze, i będzie pewnie jutro. Czy jak doładuje i przedłużę za 29 ważność gb na rok na tymczasowym to po przeniesieniu numeru jak wpadnie 800gb to będą ważne też tylko samo czy będzie miało inną ważność ?
 #1178155  autor: KC-KARLOS
 28 sie 2024, 09:36
DRive0001: wszystko możesz zrobić na tymczasie. Ważne aby się do 5go września nie spóźnić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178162  autor: mm120
 28 sie 2024, 11:08
DRive0001 pisze:
28 sie 2024, 08:39
neotele pisze:
27 sie 2024, 15:01
@surface123
Optymalnie będzie przeniesienie nr do Orange.
Wtedy masz:
RWK + 800GB na 3 mies. za przeniesienie + 200+200 GB za zgody + 100 za mój Orange.
Dalej doładować za 30 zł (wpadnie 25+100GB) a potem za 29 zł przedłużyć wszystko o rok. Razem będzie 15 miesięcy.
Czy można to załatwić odwrotnie, numer w trakcie przenoszenia, jednak data przeniesienia wyszła po 5 września. Tymczasowa karta jest w drodze, i będzie pewnie jutro. Czy jak doładuje i przedłużę za 29 ważność gb na rok na tymczasowym to po przeniesieniu numeru jak wpadnie 800gb to będą ważne też tylko samo czy będzie miało inną ważność ?
Wszystko zrobione na tymczasowym przenosi się na numer przenoszony. Liczy się co jest na koncie. Potwierdzone na dwóch numerach. Zaraz po odebraniu karty wkładasz do telefonu i po niedługim czasie się aktywuje. Zadzwoń na niego z innego telefonu, to będziesz wiedział czy jest już aktywny. U mnie to trwało może z godzinę (dokładnie nie pamiętam, bo nie siedziałem cały czas przy telefonie). Jak jest aktywny w sieci, to już można na tymczasowym robić całą procedurę, kody, założenie konta na mój orange, itd. Na sms-y z potwierdzeniami trzeba czasem zaczekać kilka minut. Chyba lepiej nie robić wszyskiego na raz tylko po koleji, z zaczekaniem na potwierdzenia, żeby się coś nie pomieszało w systemie. Wtedy wszystko powinno pójść gładko.
 #1178176  autor: DRive0001
 28 sie 2024, 13:22
mm120 pisze:
28 sie 2024, 11:08
DRive0001 pisze:
28 sie 2024, 08:39
neotele pisze:
27 sie 2024, 15:01
@surface123
Optymalnie będzie przeniesienie nr do Orange.
Wtedy masz:
RWK + 800GB na 3 mies. za przeniesienie + 200+200 GB za zgody + 100 za mój Orange.
Dalej doładować za 30 zł (wpadnie 25+100GB) a potem za 29 zł przedłużyć wszystko o rok. Razem będzie 15 miesięcy.
Czy można to załatwić odwrotnie, numer w trakcie przenoszenia, jednak data przeniesienia wyszła po 5 września. Tymczasowa karta jest w drodze, i będzie pewnie jutro. Czy jak doładuje i przedłużę za 29 ważność gb na rok na tymczasowym to po przeniesieniu numeru jak wpadnie 800gb to będą ważne też tylko samo czy będzie miało inną ważność ?
Wszystko zrobione na tymczasowym przenosi się na numer przenoszony. Liczy się co jest na koncie. Potwierdzone na dwóch numerach. Zaraz po odebraniu karty wkładasz do telefonu i po niedługim czasie się aktywuje. Zadzwoń na niego z innego telefonu, to będziesz wiedział czy jest już aktywny. U mnie to trwało może z godzinę (dokładnie nie pamiętam, bo nie siedziałem cały czas przy telefonie). Jak jest aktywny w sieci, to już można na tymczasowym robić całą procedurę, kody, założenie konta na mój orange, itd. Na sms-y z potwierdzeniami trzeba czasem zaczekać kilka minut. Chyba lepiej nie robić wszyskiego na raz tylko po koleji, z zaczekaniem na potwierdzenia, żeby się coś nie pomieszało w systemie. Wtedy wszystko powinno pójść gładko.

Czegoś tu nie rozumiem do końca, kiedy jest przyznawane to dodatkowe 800GB za przeniesienie ?
Czy jest to dopiero po przeniesieniu czy dostane to od razu na numer tymczasowy po aktywacji GB za zgody marketingowe ?
Rozumiem ze to jest po prostu lepsza wersja GB za zgody dla przenoszących i zamiast 200 jest 1000 GB i myślałem ze powinienem to aktywować dopiero po faktycznym przeniesieniu nr.
Co się stanie jak przeniesienie się nie wykona ostatecznie, zostaną mi wszystkie bonusy na tymczasowym na stale ?

Czy te GB - za zgody wpadają na zwykle konto i respektują jego ważność jeśli jest większa niż ta wynikającą z tej promocji i robiąc odwrotnie stracę te 3 miesiące tylko bo jak konto GB będzie ważne więcej niż 3 mc to się już nie zwiększy ?
 #1178180  autor: KC-KARLOS
 28 sie 2024, 13:37
Czegoś tu nie rozumiem do końca, kiedy jest przyznawane to dodatkowe 800GB za przeniesienie ?
Czy jest to dopiero po przeniesieniu czy dostane to od razu na numer tymczasowy po aktywacji GB za zgody marketingowe ?
DRive0001: po wysłaniu TAK na 80290 gdy aktywujesz starter na numerze tymczasowym. Aktualnie wpadnie 400 GB standardowe dla wszystkich + ekstra 800 GB z 93-dniową ważnością. Łącznie 1200 GB na 93 dni + 365 dni konta głównego, które jest zerowe.
Bonusy zostają na numerze tymczasowym, jeśli z jakiegoś powodu proces MNP nie powiedzie się - możesz go ponownie ponowić po kontakcie z BOK.
Jeśli BIZD jest ważne dłużej niż KG, zasada jest prosta - KG jest ważne o 1 dzień dłużej. W tym wypadku KG = 94 dni, BIZD 93.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178183  autor: DRive0001
 28 sie 2024, 13:57
KC-KARLOS pisze:
28 sie 2024, 13:37
Bonusy zostają na numerze tymczasowym, jeśli z jakiegoś powodu proces MNP nie powiedzie się - możesz go ponownie ponowić po kontakcie z BOK.
Dzieki,
to mi chyba nawet bardziej pasuje zostać na tymczasowym - może uda mi się wstrzymać migracje w ostatniej chwili po stronie t-mobile .
Dostałem jakiś felerny starter z numerem może z odzysku może przez przypadek podanym , ale kilka razy dziennie mam połączenia i sms z różnych numerów odnośnie jakichś propozycji przez oferto.
może to być tańsza opcja niż zmian numeru za 15zl :D
 #1178186  autor: mm120
 28 sie 2024, 15:07
DRive0001 pisze:
28 sie 2024, 13:57
to mi chyba nawet bardziej pasuje zostać na tymczasowym
Ale jak złożyłeś dyspozycję przeniesienia numeru, to oni w wyznaczonym terminie ten numer przeniosą i tu nie masz wyboru. A tymczasowy przestanie działać. Chyba znasz datę przeniesienia? Ja wybierałem tę datę z dostępnych w formularzu przeniesienia - mniej więcej tydzień. Przez ten tydzień wytrzymaj, zablokuj niechciane numery, a potem będziesz mógł korzystać z kumulacji GB. To 800GB dostaniesz już na tymczasowym, bo tymczasowy i przeniesiony mają to samo, jedno konto. Tylko postępuj według omawianych wcześniej procedur.
DRive0001 pisze:
28 sie 2024, 13:57
Co się stanie jak przeniesienie się nie wykona ostatecznie, zostaną mi wszystkie bonusy na tymczasowym na stale ?
Jak nie ma przeciwwskazań od dotychczasowego operatora to musi się przenieść. Jak byś nie mógł korzystać po terminie przeniesienia z przenoszonego numeru to składasz reklamację.
 #1178189  autor: neotele
 28 sie 2024, 15:36
DRive0001 pisze:może uda mi się wstrzymać migracje w ostatniej chwili po stronie t-mobile .
Dostałem jakiś felerny starter z numerem może z odzysku może przez przypadek podanym , ale kilka razy dziennie mam połączenia i sms z różnych numerów odnośnie jakichś propozycji przez oferto.
może to być tańsza opcja niż zmian numeru za 15zl
Nie kombinuj za bardzo.
Jeśli Ty wstrzymasz migrację, a potem zmienisz numer na inny, to nie jestem pewien czy ponowne zlecenie migracji, ale już dla nowego numeru, uda się powiązać z bonusami wcześniej aktywowanymi na nr tymczasowym w Orange? Czy przypadkiem nie będzie to nowa migracja, na nowych zasadach i wtedy obowiązujących (lub nie) promocjach?

Jeśli chodzi o przydzielane nowe numery, to niestety zdarza się, że otrzymasz numer zapisany kiedyś do oferteo itp. czy też z niespłaconym kredytem przez poprzedniego użytkownika. Wtedy należy spokojnie, ale stanowczo skontaktować z daną instytucją i powiedzieć/napisać, że jesteś nowym użytkownikiem tego numeru i nie życzysz sobie, aby Ci przysłali spam, monity itp., dotyczące poprzedniego użytkownika tego numeru i prosisz o wykreślenie tego numeru z ich bazy, bo w przeciwnym wypadku powiadomisz policję, że Cię nękają.
https://www.oferteo.pl/konto/formularz-kontaktowy
 #1178191  autor: zulu144dwa
 28 sie 2024, 16:04
DRive0001 pisze:
28 sie 2024, 13:57

to mi chyba nawet bardziej pasuje zostać na tymczasowym - może uda mi się wstrzymać migracje w ostatniej chwili po stronie t-mobile .
Dostałem jakiś felerny starter z numerem może z odzysku może przez przypadek podanym , ale kilka razy dziennie mam połączenia i sms z różnych numerów odnośnie jakichś propozycji przez oferto.
może to być tańsza opcja niż zmian numeru za 15zl :D
Polecam zalogować się na stronie Mój Orange i zapoznać się z nią.
Wybrać stronę z nr tymczasowym.
Następnie zakładka Moje Sprawy. Trochę poklikać i zachowasz numer tymczasowy przez rezygnację z przeniesienia numeru.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1178205  autor: mateo1995
 28 sie 2024, 18:36
Czy wlaczajac pakiet 200min i sms za 14zl i doladowujac 3x 5zl co miesiac bonusowe GB za doladowanie czyli 67,5GB bedzie wazne miesiac?

Jesli nie to czy jest jakis sposb na cos korzystniejszego niz 50zl/3mc i min 15GB/mc, 200min na zasiegu Orange, Play?

Jesli nie to czy jakos mozna wykorzystac te 8zl pozostale po kazdych 3mc?
 #1178207  autor: zulu144dwa
 28 sie 2024, 18:55
mateo1995 lepiej zaczynać co drugi dzień lub kiedy potrzeba od aktywacji NL za 1zł
SMS AKT1 na 80630
albo dzwoniąc kod: *101*1*1#
albo korzystając z MO

automatyzację na stare systemy można poszukać na blogu zielony71

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1178208  autor: Loginus
 28 sie 2024, 19:15
mateo1995 pisze:
28 sie 2024, 18:36
Czy wlaczajac pakiet 200min i sms za 14zl i doladowujac 3x 5zl co miesiac bonusowe GB za doladowanie czyli 67,5GB bedzie wazne miesiac?

Jesli nie to czy jest jakis sposb na cos korzystniejszego niz 50zl/3mc i min 15GB/mc, 200min na zasiegu Orange, Play?

Jesli nie to czy jakos mozna wykorzystac te 8zl pozostale po kazdych 3mc?
Do póki nie wyłączą "Więcej czasu na internet" ( a właśnie kombinują ) to za 29 zł przedłużysz te GB na rok lub kilka lat - można kumulować ważność , każdy dodatkowy rok to 29 zł .
 #1178252  autor: DRive0001
 29 sie 2024, 13:10
neotele pisze:
28 sie 2024, 15:36
Nie kombinuj za bardzo.
Jeśli Ty wstrzymasz migrację, a potem zmienisz numer na inny, to nie jestem pewien czy ponowne zlecenie migracji, ale już dla nowego numeru, uda się powiązać z bonusami wcześniej aktywowanymi na nr tymczasowym w Orange? Czy przypadkiem nie będzie to nowa migracja, na nowych zasadach i wtedy obowiązujących (lub nie) promocjach?

Jeśli chodzi o przydzielane nowe numery, to niestety zdarza się, że otrzymasz numer zapisany kiedyś do oferteo itp. czy też z niespłaconym kredytem przez poprzedniego użytkownika. Wtedy należy spokojnie, ale stanowczo skontaktować z daną instytucją i powiedzieć/napisać, że jesteś nowym użytkownikiem tego numeru i nie życzysz sobie, aby Ci przysłali spam, monity itp., dotyczące poprzedniego użytkownika tego numeru i prosisz o wykreślenie tego numeru z ich bazy, bo w przeciwnym wypadku powiadomisz policję, że Cię nękają.
https://www.oferteo.pl/konto/formularz-kontaktowy
Nic nie kombinuje, po prostu jeśli przeniesienie robię dla GB i numer tymczasowy bardziej mi odpowiada bo ten starter z tmobile trafił się "felerny" to po uzyskaniu bonusów , przerwę przeniesienie i wyrzucę ten z tmobile - nie przyszła mi do głowy taka oszczędność żeby zamiast kupowani nowego starter próbować przenieść jeszcze raz ten sam numer :)
czyli zamiast do w pełni przenosić numer i potem go zmieniać za 15zl po prostu go do końca nie przeniosę i zostanę na tymczasowym.

Co do usunięcia numeru z baz to za dużo chyba w tym przypadku zachodu
wygląda ze dzwonią różne randomowe firmy które dostały ten numer jako zainteresowany ich usługami. Wiec mogę się nigdy nie dowiedzieć ile firm go ma , a jeśli widnieje w jakimś ogłoszeniu to telefony mogę się nigdy nie skończyć.
Sporadyczny telefon raz na kilka tygodni na wylosowany numer o fotowoltaice to jedno ale to od wczoraj mam już ok 10 połączeń z różnych numerów i kilka SMS.
 #1178258  autor: mm120
 29 sie 2024, 14:51
DRive0001 pisze:
29 sie 2024, 13:10
po uzyskaniu bonusów , przerwę przeniesienie
Może po prostu zadzwoń na infolinię i powiedz, że chcesz zostać przy tymczasowym.

A jak już masz tymczasowy, to już powinieneś zgarnąć te wszystkie bonusy. To jest kilkanaście minut klikania.

Ty jednak za bardzo kombinujesz. Lepiej rób tak jak piszą doświadczeni użytkownicy, bo ja tak robiłem i wszystko było ok.
 #1178264  autor: DRive0001
 29 sie 2024, 15:59
mm120 pisze:
29 sie 2024, 14:51
DRive0001 pisze:
29 sie 2024, 13:10
po uzyskaniu bonusów , przerwę przeniesienie
Może po prostu zadzwoń na infolinię i powiedz, że chcesz zostać przy tymczasowym.

A jak już masz tymczasowy, to już powinieneś zgarnąć te wszystkie bonusy. To jest kilkanaście minut klikania.

Ty jednak za bardzo kombinujesz. Lepiej rób tak jak piszą doświadczeni użytkownicy, bo ja tak robiłem i wszystko było ok.
Wszystko już aktywowane : 1325G ważne do grudnia 2025 to chyba max co mogłem osiągnąć.
Za logowanie do mój orange nic już nie dostane jak mam istniejące stare konto z innym numerem - ten nowy się po prostu pojawił na istniejącym koncie.
 #1178280  autor: neotele
 29 sie 2024, 17:40
DRive0001 pisze:Za logowanie do mój orange nic już nie dostane jak mam istniejące stare konto z innym numerem - ten nowy się po prostu pojawił na istniejącym koncie.
Niektórym uruchamia się samo, inni muszą samodzielnie poszukać i aktywować Bonus w zakładce Pakiety i Usługi (wg regulaminu tej promocji).
 #1178462  autor: 3G
 02 wrz 2024, 00:00
Włączał ktoś może 5400, NL za 35 zł, a później 7800 + NL 45 zł raz i docelowo NL 35 zł? Czy przy takiej kombinacji niejako zostanie aktywna 5400 i czy paczki 450 GB będą wpadały w kolejnych miesiącach?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
  • Strona 549 z 573
  • 1
  • 547
  • 548
  • 549
  • 550
  • 551
  • 573
  • 1
  • 547
  • 548
  • 549
  • 550
  • 551
  • 573