DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 421 z 421
  • 1
  • 417
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421
 #1178402  autor: PiotrG-dz
 31 sie 2024, 16:16
Remington pisze:
31 sie 2024, 13:22
- Play chętnie by już podniósł ceny w FM, ale zapewne ogranicza ich dowolność umowa z wydawcą gazety. Możemy się więc spodziewać jednego z dwojga - albo uzgodnienia podwyżek między nimi, albo wręcz wypowiedzenia umowy i zamknięcia co-brand’u tak jak było z RBM (kto wie, wypowiedzenie może już przecież biec). Nie znamy bowiem stosunku Iliad do takich form partnerstwa (Virgin to inna bajka).
Niech no tylko Harion ruszy FM to ewakuuję się poza P4 :P
 #1178403  autor: 7sekund
 31 sie 2024, 16:22
@KC- KARLOS dzięki za odpowiedź. Reklamacji nie będę składał, bo też już nie liczę na przywrócenie uzbieranych minut. Poza tym póki co i tak nie są mi teraz aż tak potrzebne. Oczywiscie, fajnie gdyby byly te uzbierane minuty w zapasie, ale jak by co, to że środków na koncie zejdzie 15 gr za minutę, więc nie jest źle.
 #1178404  autor: babciagienia1p
 31 sie 2024, 16:34
7sekund pisze:
31 sie 2024, 12:19
Zadzwoniłem i rozmawiałem z konsultantem, ale niestety podobno regulamin nie gwarantuje, żeby się minuty sumowały, więc zapłaciłem za cale połączenie 65 groszy ale tamte poprzednie ponad 40 minut przepadło, a włączył mi tylko te 10 minut z czwartku. 🫤

W starych regulaminach był wyraźny zapis, że nie ma przedłużania benefitów. W nowych zniknął. Jeśli masz wenę, walcz...
https://ocdn.eu/special/Faktmobile/Regu ... Mobile.pdf
 #1178405  autor: neotele
 31 sie 2024, 17:17
Skoro w Regulaminie jest wyraźne info, że są to pakiety 7-dniowe i nie ma nic o ich przedłużaniu (a ich przedłużanie jest korzystną cechą wykrytą przez użytkowników), to nie ma żadnej podstawy do reklamowania utraty środków, nabytych w poprzednich okresach.
Więcej, mając na uwadze fakt, że wykryta cecha przedłużanie tych pakietów jest korzystną cechą dla użytkowników, sądzę, że niewskazane jest składanie tu jakiejkolwiek reklamacji, aby nie poruszać niepotrzebnie tematu funkcjonującego obecnie korzystnego dla użytkowników rozwiązania.
 #1178406  autor: Remington
 31 sie 2024, 17:21
babciagienia1p pisze:
31 sie 2024, 16:34
W starych regulaminach był wyraźny zapis, że nie ma przedłużania benefitów. W nowych zniknął.

Skoro ten regulamin obowiązuje od 11 czerwca 2015, to kiedy obowiązywał "stary"?
 #1178407  autor: babciagienia1p
 31 sie 2024, 17:27
neotele pisze:
31 sie 2024, 17:17
...Więcej, mając na uwadze fakt, że wykryta cecha przedłużanie tych pakietów jest korzystną cechą dla użytkowników, sądzę, że niewskazane jest składanie tu jakiejkolwiek reklamacji, aby nie poruszać niepotrzebnie tematu funkcjonującego obecnie korzystnego dla użytkowników rozwiązania.
Nie przesadzaj.
Myślisz, że pracownicy lub osoby decyzyjne nie wiedzą, że można przedłużać benefity?
Oczywiście, że wiedzą. Jest to marketingowy element przyciągania do oferty Faktu. "Cicho, cicho wiemy o czymś o czym inni nie wiedzą..."

Swego czasu (dawno) składałam tego rodzaju reklamacje. Dostawałam odpowiedź o zapisach w regulaminie, które wyraźnie mówiły o braku możliwości przedłużania promocyjnych pakietów. W ostatniej wersji regulaminów zapisy zniknęły, więc jest furtka...
Remington pisze:
31 sie 2024, 17:21
Skoro ten regulamin obowiązuje od 11 czerwca 2015, to kiedy obowiązywał "stary"?
Nie wiem. Jestem pewna, że był twardy zapis o braku możliwości przedłużania. Prawdopodobnie, jak to w Playu, regulamin został zmieniony cichcem.
Spróbuję znaleźć moją korespondencję z BOK-iem, ale to było bardzo dawno...
Ostatnio zmieniony 31 sie 2024, 17:33 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1178409  autor: Remington
 31 sie 2024, 17:33
babciagienia1p pisze:
31 sie 2024, 17:27
Prawdopodobnie, jak to w Playu, regulamin został zmieniony cichcem.

Play zazwyczaj pisze, że regulamin z dnia takiego, ze zmianami z takiego.

Aktualny PDF jest z października 2020 - może to jakiś trop.
 #1178410  autor: babciagienia1p
 31 sie 2024, 17:55
Szanowna Pani,
dziękuję za zgłoszenie, które dotyczyło aktywacji promocyjnego pakietu z gazety Fakt.
Otrzymałam je 07.09.2019 roku za pośrednictwem Infolinii Fakt Mobile.
Szczegóły zgłoszenia:
Uprzejmie informuję, że dokładnie zapoznałam się z treścią zarejestrowanego zgłoszenia oraz sytuacją na Pani numerze telefonu.
Najmocniej przepraszam za niedogodność, która wystąpiła w trakcie aktywacji pakietu 10 minut z gazety Fakt.
Chciałabym wyjaśnić, iż promocyjne pakiety z gazety Fakt są ważne na 7 dni.
Zgodnie z regulaminem użytkownik dla jednego numeru telefonu w ramach usługi może mieć aktywny jeden Pakiet w tym samym czasie, wobec czego Pakiety nie podlegają kumulowaniu.

Podsumowanie zgłoszenia:
W związku z powyższą informacją chciałabym wyjaśnić, że nie mam możliwości, aby przychylić się do Pani oczekiwań pod względem zwrotu skonfiskowanych minut.
Mam nadzieję, że informacje, które przedstawiłam, są dla Pani pomocne.
Jesteśmy także do Pani dyspozycji pod numerem 799599999.

Z poważaniem,
A… K…
Obsługa Klienta Fakt Mobile

@Remington dziękuję za sugestię o szukaniu przed 2020 rokiem (mam nadzieję, że nie znasz czeskiego).
Powyższa odpowiedź przypomniała mi, że był zapis o jednym aktywnym pakiecie. Teraz nie ma tego zapisu.

Patrząc z perspektywy, jestem zadowolona, że BOK dał się wkręcić w moją narrację o... konfiskacie minut.
 #1178412  autor: neotele
 31 sie 2024, 18:08
Remington pisze:
31 sie 2024, 17:33
Aktualny PDF jest z października 2020 - może to jakiś trop.
Z ciekawości poszukałem (po polsku ;) ) w archiwum internetu i najstarsza wersja strony FM z regulaminami jest z 27-07-2017.
Dostępna tu wersja Regulaminu jest identyczna z obecną.

https://web.archive.org/web/20170101000 ... tmobile.pl
 #1178415  autor: blacQ1
 31 sie 2024, 18:46
Witam , koledzy , kokeżanki , ja natomiast wziołem się na sposób doładowań telefonów w taki sposób iż , na dzień dzisiejszy doładowałem tel które posiadam po przez internet , wcześniej kupowałem doładowania za kwotę 5 zł , 10 zł czy 20 zł i tu te cyferki na karcie doładowań czasem są nie czytelne lub trzeba się w tą kartę wpatrywać , druga sprawa, jechać po kartę doładowójącą jechać , to zajmuje czas , a tu wchodzę na konto bankowe wpisuję kwotę nr tel super sprawa czasu mniej to zajmuje , oraz można się przy tym kawy napić pozdrawiam serdecznie 🙂
  • Strona 421 z 421
  • 1
  • 417
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421
  • 1
  • 417
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421