DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 557 z 574
  • 1
  • 555
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 574
 #1179035  autor: KC-KARLOS
 11 wrz 2024, 12:42
marcz123456: Do 15go są na starych zasadach ekstra GB za no-limit cykliczny za 35/mc.
A ok. 1 TB BIZD na 15 mies. przy MNP możesz ogarnąć do 30 września.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179040  autor: KC-KARLOS
 11 wrz 2024, 12:57
marcz123456: przy ekstra GB za NL cykliczny - dowolny starter - instrukcje są na poprzednich podstronach wątku - proszę poszukaj.
Co to 1 TB BIZD (ogólnie jest to teraz 1400 GB) - jest to wyłącznie dla przenoszących numer z innej sieci niż Orange i nju. Wystarczy aktywować starter z nr tymczasowym, zasilić go 6x po 5 zł (online na stronie doładowań lub w MO), wysłać TAK na 80290, wysłać 300GB na 811, włączyć w MO bonus 100 GB, finalnie wysłać START365 na 8002.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179071  autor: DRive0001
 11 wrz 2024, 20:11
KC-KARLOS pisze:
11 wrz 2024, 12:57
marcz123456: przy ekstra GB za NL cykliczny - dowolny starter - instrukcje są na poprzednich podstronach wątku - proszę poszukaj.
Co to 1 TB BIZD (ogólnie jest to teraz 1400 GB) - jest to wyłącznie dla przenoszących numer z innej sieci niż Orange i nju. Wystarczy aktywować starter z nr tymczasowym, zasilić go 6x po 5 zł (online na stronie doładowań lub w MO), wysłać TAK na 80290, wysłać 300GB na 811, włączyć w MO bonus 100 GB, finalnie wysłać START365 na 8002.
Powyższe da to ważność konta 2 lata - jak potrzeba tylko rok, to można doładować tylko 10zl i przedłużyć za 7 (będzie razem 13 miesięcy ważności)

najtańszy starter innej sieci do przeniesienia chyba za 1zł sprzedają red bull chyba
wiec 1400GB na ponad rok można mieć za 11zł i jeszcze 3 zł na koncie zostanie :D

PS
Właśnie przyszło mi do cos do głowy
ciekawe czy można by na pustym koncie uruchomić kredyt i doładować potem 5zl żeby razem starczyło na przedłużenie za 7zl
tylko na kredyt chyba trzeba poczekać 30dni , ale przez ten czas nic nie przepadnie przecież :)
 #1179073  autor: KC-KARLOS
 11 wrz 2024, 21:31
Powyższe da to ważność konta 2 lata - jak potrzeba tylko rok, to można doładować tylko 10zl i przedłużyć za 7 (będzie razem 13 miesięcy ważności)
DRive0001: niemożliwe. Nie wiesz jak takie wydłużanie wyglądało wcześniej, a tak optymistycznie nie działało. Ciągle twierdzę, że za 7 zł nie wydłużysz środków przy jednoczesnej zmianie ważności KG+BIZD - jeśli regulamin tak twierdzi, to wyrównasz ważność KG do ważności BIZDu i nic więcej.
Tylko, że w tej opcji nie zyskasz za dużo GB, np. po doładowaniach.

Dziś wydłużyłem środki przy posiadaniu KG ważnego 26 dni oraz BIZD 27 dni wraz z włączonymi darmówkami w Orange. Usługa dała dopisanie 365 dni oraz zrównanie ważności KG+BIZD do 08.10.2025.
Dzięki temu, że to karta ze startera online - przy 6 zasileniach po 5 zł wpadło 120 GB neta (6x po 20 GB zamiast 10). Włączyłem też 25 GB z promki 300GB + 400 GB za zgody. Jest już 545 GB.
Więc za 29 zł jest 120 GB + 1 zł + darmówki na 13 miesięcy. Kolejne wydłużenie za 29 to kolejny rok.
Oczywiście ten eksperyment okupiłem utratą nabytego KWR i utratą otrzymywania połowy wartości liczbowej nominału którego zasilam konto w formie bonusu GB (wpada tylko bonus GB za zasilenie online - ale straty nie są duże - na poczet wydłużenia za 29 - lepiej stracić 12,5 GB a zyskać 2x więcej niż standardowo czyli 120 vs 60 GB).
Jak widać darmowe no-limity robią spore zamieszanie na koncie.
PS
Właśnie przyszło mi do cos do głowy
ciekawe czy można by na pustym koncie uruchomić kredyt i doładować potem 5zl żeby razem starczyło na przedłużenie za 7zl
tylko na kredyt chyba trzeba poczekać 30dni , ale przez ten czas nic nie przepadnie przecież :)
Kredyt na usługi działa dopiero po upływie miesiąca od aktywacji startera. Dodatkowo musiałbyś mieć dodatni bufor, aby skredytować pełną kwotę za zakup dni ważności. Stąd wydłużenie o miesiąc za 7 zł, abyś nie mógł tej usługi zrealizować w całości za kredyt.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179078  autor: 3G
 11 wrz 2024, 23:57
brain1355 pisze:
11 wrz 2024, 11:48
3***czy w tym momencie mogę jeszcze skorzystać z tego co pogrubiłem powyżej/czy to ma jakiś wpływ na datę odnowienia nolimitu/pobrania opłaty 35zł?
Oczywiście - i nawet warto to zrobić, bo w ten sposób każdy pakiet promocyjny to +31 dni ważności za 15 zł zamiast pełnej ceny. Jedyny minus jest taki, że no limity jednorazowe oraz chyba cykliczny ten kosztujący normalnie 31 zł nie dają 450 GB z promocji 5400 tylko bodajże po 15 GB lub 25 GB (czy tam ile zawiera pakiet, zależy który), ale całość każdy wydłuży o 31 dni. Ma to znaczenie jedynie wtedy gdy zużywasz ogromne ilości danych, ale jeśli miałoby Ci zabraknąć to klikając "Przedłuż ważność" przy NL zawsze możesz odpalić pakiet 25 GB + 5G cykliczny w pełnej cenie 35 zl, co da Ci kolejne +31 dni oraz kolejną paczkę 450 GB (a właściwie 500 GB, gdyż oprócz 450 GB z promki 5400 sam pakiet zawiera 25 GB, które są podwajane jeśli włączysz z aplikacji).

Aplikacja ma raptem parę minut opóźnienia, tylko musisz z niej wyjść i wejść, a jeśli masz inne numery to wszystko ładnie się odświeża po przełączeniu między numerami.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1179079  autor: DRive0001
 12 wrz 2024, 00:09
KC-KARLOS pisze:
11 wrz 2024, 21:31
Powyższe da to ważność konta 2 lata - jak potrzeba tylko rok, to można doładować tylko 10zl i przedłużyć za 7 (będzie razem 13 miesięcy ważności)
DRive0001: niemożliwe. Nie wiesz jak takie wydłużanie wyglądało wcześniej, a tak optymistycznie nie działało. Ciągle twierdzę, że za 7 zł nie wydłużysz środków przy jednoczesnej zmianie ważności KG+BIZD - jeśli regulamin tak twierdzi, to wyrównasz ważność KG do ważności BIZDu i nic więcej.
Nie rozumiem dlaczego upierasz się przy tej wersji - nie widzę powodu aby przedłużenie za 7 działało na innych zasadach niż to za 29
a to za 29 mam osobiście sprawdzone
kilka dni po przeniesieniu miałem 1400G ważne 85dni dni i KG 357dni
po włączeniu usług za 29zł zarówno GB i KG ustawiły się na 722 dni.

sceny z przed i po mam nawet:
Obrazek
 #1179080  autor: KC-KARLOS
 12 wrz 2024, 00:26
DRive0001: ok... sytuacja przejściowa, bo przy promocji MNP jest dodawana usługa KWR, która normalnie jest już wycofana, dlatego wydłuża KG i uzupełnia ważność BIZD. Nie potrwa długo taki stan rzeczy, bo to ukrócą z końcem września. A pokazali niedawno, że lubią szybko wycofać zbyt korzystne sytuacje i załatać błędy, które działały na naszą korzyść.
Dodatkowo - łatwo taką ważność UTRACIĆ / ubić do 30 dni dwiema usługami (NBL oraz ZDwO), co potwierdziłem na startówce online, która nadal dostaje wycofaną usługę KWR. Na szczęście działa wydłużenie ważności KG+BIZD nawet przy posiadanych 2 opcjach wykluczających - a nie każdy chce płacić za no-limity, jeśli ktoś ma znajomych wyłącznie w tej samej sieci i korzysta z neta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179082  autor: zulu144dwa
 12 wrz 2024, 01:31
KWR jak dadzą za zgody na przeniesionym, to może mieć takie niuanse, że rzeczywiście nowe przedłużenie za 29 zł może dać dwa lata. I tak uważam że to marnowanie 29 zł.
Lepiej jest doładowywać po 5 zł raz na miesiąc zaczynając od grudnia aby korzystać z 300GB. Uzbierane złotówki wykorzystać np. na utrzymanie GB z darmowego cyklicznego NL przez jednorazowe za 1 zł jak potrzeba. Promocyjny nolimit za 15 zł, albo płatne 5G Pass wykorzystujemy optymalnie tak, aby nie doszło do automatycznego odnowienia NL.
PS. W skrócie można powiedzieć, że obecny algorytm przedłużenia ustawia najpierw datę KG i następnie taką sama ważność GB za doładowanie.
Podobne to robi NL, tylko przy NL nie zawsze nastąpi przedłużenie KG, co powoduje wyjście z dalszego przedłużania.
PS2. Zgody na MNP to wyślę pod koniec miesiąca,.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1179110  autor: fanatyklech
 12 wrz 2024, 11:44
cześć kupiłem nowy start OFK za5zł zarejestrowałem numer doładowałem 5xpo 5zł wykupiłem za 29zł rok ważności konta. Aktywowałem100gb za zalogowanie do MO. na koncie jest 0,00zł alejest ważne jeszcze 340dni zablokowali jednak połączenia, SMS internet. aplikacja nie wyświetla w ogóle ile zostało GB (a na pewno nie wykorzystałem całości) w jaki sposób na tym aktywnym już numerze uzyskać jak największą ilośc GB za jak najmniejsze pieniądze, na ten rok ważności konta co pozostał??

doładowanie 5x5zł działało tylko dla przenoszących numer?
 #1179114  autor: KC-KARLOS
 12 wrz 2024, 12:25
fanatyklech: co pokazuje sms zwrotny po wbiciu kodu *101*01# ?

Uzupełnienie dotyczące postu zulu i DRive0001: faktycznie, kto ma włączoną starą opcję KWR i nawet za 7 zł wydłuży KG o 31 dni, to usługa wyrówna ważność BIZD z KG. Na karcie miałem ważność 285 dni KG. Doładowałem za 5 zł i wpadło 12,5 GB BIZD na 2 dni. Po włączeniu START31 za 7 zł, zrobił się debet 2-złotowy, a ważność KG wydłużyła się do 316 dni, a BIZD dostał tą samą ważność. Wszystko ładnie pięknie, ale...
Przestrzegam:
> na 1000% zmienią regulaminy promocji MNP, starterów online z usunięciem usługi KWR która nie jest już dostępna, z nadaniem pewnej ważności konta na start;
> włączenie ZDwO oraz NBL skasuje KWR i nabytą dłuższą ważność KG - ustawi ją na 30 dni, a przy ZDwO dodatkowo skasuje BIZD;
> przy starterze online jeśli włączymy ZDwO / NBL zachowujemy +20 GB bonusu za zasilenie 5 zł i mamy możliwość wydłużania darmówek, KG i BIZD jednym smsem oczywiście odpłatnie za 7, 17 i 29 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179133  autor: DRive0001
 12 wrz 2024, 15:45
Dzięki za potwierdzenie , czyli można sobie na zapas kilka numerów z 1400gb zrobić przynajmniej na rok.

za 6 zł za numer wychodzi jak starter Red Bull za 1zl kupię i po doładowaniu za 5zl aktywuje za miesiąc przedłużenie za 7 zostajac na kredycie -2.

Jak przed upływem miesiąca to zlikwidują to będę najwyższej stratny 1zl za starter
 #1179137  autor: verona1
 12 wrz 2024, 16:20
Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o zawieszenie NL? Miałam z różnych promocji typu powrót do szkoły zawieszone kilkanaście gb z NL, przedłużały co miesiąc się razem z NL 1zł, a teraz skończyło się 5 dni z powrotu do szkoły i brak zawieszonych gb z NL, nawet zniknęły te które uzbierały się wcześniej. W podsumowaniu w szczegółach jest tylko informacja o internecie z bonusu za doładowania.
 #1179143  autor: babciagienia1p
 12 wrz 2024, 16:49
@verona1
U mnie GB z ostatniej szkoły zniknęły (nie widzę w zamrożonych) na numerach, które nie mają aktywnego pakietu NL. Na podobnej zasadzie zniknęły również setki i ponad tysiąc GB uzbieranych w pakiecie internet. Na wszystkich numerach aktywowałam szkołę. Może szkoła, znikając, zabrała ze sobą pakiet internet? Niepotrzebnie aktywowałam szkołę?
Gruba korekta...
 #1179148  autor: KC-KARLOS
 12 wrz 2024, 17:23
babciagienia1p: miałem podobny epizod. Po aktywacji promki typu 5400 w której wpadło 450 GB i ustawiło PI na 30 dni, gdy NL był ważny kilka dni - po aktywacji szkoły, saldo skróciło się do kilku dni (zrównało się z NL). Czy te GB mi przepadły? Nie, bo zdążyłem zrobić 2 dni ostrego testu wydajnościowego n78 w Orange z mojej okolicy (zamroziło się kilka GB w roamingu UE).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179152  autor: verona1
 12 wrz 2024, 17:31
Ostatni regulamin usługi jednorazowej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB jest ze zmianami z 20.06.24 ale w zawieszaniu nic się nie zmieniło i dalej jest 31 dni. To dlaczego gb z PI wyparowały?

Po aktywacji powrotu do szkoły KG wydłużyło się standardowo czyli chyba 32 dni, a mimo to zawieszenie NL nie nastąpiło.
 #1179156  autor: neotele
 12 wrz 2024, 18:14
Skoro promocja „Powrót do Szkoły 2024” włączała usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB" (tu 5GB), a w jej regulaminie jest napisane, że GB NL, po wygaśnięciu Usługi NL, nie przepadają przez 31 dni, to wygląda, że jest to błąd w promo szkoła 2024 i zniknięcie zamrożonych GB NL kwalifikuje się do reklamacji.

Zastanawiam się, czy w takim przypadku, np. po włączeniu NL1, wcześniej posiadane GB NL się pojawią? (chociaż nie były widoczne jako "zamrożone")
W takim przypadku byłby to "tylko" błąd wyświetlania zamrożonych GB NL.

Być może mam podobną sytuację na jednym numerze.
Jednak nie widzę tego co Wy w MO, gdyż chwilowo (realizując pewną strategię) nie mogę wejść w MO.
Sprawdzam obecnie wszystko za pomocą kodów, a te (być może) dają mniej informacji niż w MO.
A tu na jednym numerze miałem następującą sytuację.
Kod *101*1# pokazywał:
- Gdy nie miałem aktywnego NL było info: "Nie masz włączonej usługi..."
- Po aktywacji NL1 było info: "Usluga odnawialna Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich z pakietem 1 GB jest wazna do ..."
- Po kilku dniach, gdy NL1 wygasł, było info: "Nie masz włączonej usługi..."
- Po aktywacji „Powrót do Szkoły 2024” było info: "Usluga odnawialna Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich z pakietem 6 GB jest wazna do ..." (tj. wcześniej zamrożone i niewidoczne 1GB + 5GB ze szkoły)
To sugerowałoby, że zamrożone wcześniej GB faktycznie istniały, choć nie widać ich było pod kodem.
- Obecnie, gdy promo szkoła 2024 się skończyła, jest znowu info: "Nie masz włączonej usługi..."
 #1179167  autor: verona1
 12 wrz 2024, 20:03
neotele jak wpisuje kod *101*1# to też jest info że nie ma włączonej usługi, a przy zawieszonym NL powinna być informacja ile jest zawieszone gb i do kiedy mogą być odzyskane ale to chyba przy cyklicznym tak jest a przy jednorazowych to nie wiem.
 #1179168  autor: KC-KARLOS
 12 wrz 2024, 20:05
verona1: ilość zawieszonych GB z NL znajdziesz wyłącznie w komputerowym/przeglądarkowym Mój Orange - po zalogowaniu wciskamy przycisk "Zobacz szczegóły".
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 557 z 574
  • 1
  • 555
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 574
  • 1
  • 555
  • 556
  • 557
  • 558
  • 559
  • 574