DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 83 z 84
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
 #1178680  autor: Remington
 04 wrz 2024, 21:50
Niby ma to działać, a jak jest w praktyce trudno powiedzieć, bo analogiczne promocje w TM i Heyah mówią coś dokładnie odwrotnego.

Do rozważenia jest jeszcze opcja - tylko ładować 50 zł co niecałe 2 mies., korzystać jedynie z bonusu, a po kilku latach przenieść numer i wypłacić uzbieraną kasę z doładowań (koszt to 20 zł plus inflacja).
 #1178681  autor: loginpremium
 04 wrz 2024, 22:03
Jutro muszę na spokojnie zgłębić temat zawieszania czytając ponownie z większego ekranu, dzięki!

W tej chwili nie wykluczam ani opcji robienia skarbonki ani nawet zwykłego korzystania z pakietu za 35 zł jeśli dostęp do 5G miał by pozostać kończącą się zaraz promocją (w Plusu mam ciągle dostęp do 5G bez kupowania czegokolwiek, tylko doładowuję co 3M za 50 zł i środki stopniowo przelewam). 5G od T jest u mnie gigantyczną wartością dodaną, ale rozważam opcje tak wartości dodanej jak i nie tracenia pieniędzy. ;)
 #1178682  autor: 3G
 04 wrz 2024, 22:37
Jeśli ma być to dodatkowy numer, nie wiem czy jest sens wydawać 35 zł, oczywiście zależy od oczekiwań i nie tylko.
Druga opcja - ładujesz 50 zł z apki co 3 miesiące, dostaniesz 55 zł, 100 dni ważności i 30 GB na 60 dni. Po 60 dniach odpalasz 15 GB na raz - ogarniasz w ten sposób 3 miesiąc. Tylko zbiera się nadwyżka, do zastanowienia jak ją wykorzystać - np. NL co jakiś czas, jakieś płatności SMS-ami premium, itp.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1178683  autor: Remington
 04 wrz 2024, 23:28
Niezależnie co wybierzesz jest tam jedna mina - jeśli wykorzystasz dane z bonusu za doładowanie lub pakietu jednorazowego, to płacisz wg cennika - czyli horrendalne kwoty za internet.

Jedynym bezpiecznikiem jeśli liczysz się z takim scenariuszem, jest włączenie pakietu na okrągło choćby najtańszego za 5 zł miesięcznie - on ma lejek.
 #1178696  autor: maniek357
 05 wrz 2024, 08:38
loginpremium pisze:
04 wrz 2024, 22:03
Jutro muszę na spokojnie zgłębić temat zawieszania czytając ponownie z większego ekranu, dzięki!

W tej chwili nie wykluczam ani opcji robienia skarbonki ani nawet zwykłego korzystania z pakietu za 35 zł jeśli dostęp do 5G miał by pozostać kończącą się zaraz promocją (w Plusu mam ciągle dostęp do 5G bez kupowania czegokolwiek, tylko doładowuję co 3M za 50 zł i środki stopniowo przelewam). 5G od T jest u mnie gigantyczną wartością dodaną, ale rozważam opcje tak wartości dodanej jak i nie tracenia pieniędzy. ;)
Jeśli przede wszystkim chcesz korzystać z internetu, to tak jak pisał @KC-KARLOS proponuję wykorzystać fakt, że usługi GO! L i GO! M posiadają 90-dniowe okresy zawieszenia podczas których można korzystać z GB z promocji "Rok Internetu".

Czyli w skrócie
- doładowujesz np za 45 zł i uruchamiasz pakiet GO! L i promocję Rok Internetu - otrzymujesz pierwszą transzę 600 GB z owej promocji.
- utrzymujesz stan konta poniżej 45 zł - po miesiącu pakiet GO! L nie przedłuży się automatycznie (z powodu braku środków), ale wciąż przez 90 dni (w okresie zawieszenia) możesz korzystać z GB z "Rok Internetu" i masz dostęp do 5G,
- w okolicach 90. dnia od wygaśnięcia GO! L doładowujesz konto, aby było na nim co najmniej 45 zł - pakiet GO! L automatycznie się przedłuży, a do salda GB (Rok Internetu) wpada kolejne 600 GB (sumują się).

Pozostaje jeszcze kwestia przedłużenia ważności konta - tu można wykorzystać automatyczne wydłużenie o 30 dni za max 3 zł (jeśli saldo wynosi mniej niż 3 zł, to zostanie pobrana cała kwota z salda). Konto jest ważne 60 dni od aktywacji GO! L, więc będą potrzebne 2 takie przedłużenia.

Generalnie przy odpowiednim sterowaniu stanem konta zł i korzystaniu z promocji +10% do doładowań powyżej 35 zł, można w ten sposób mieć 600 GB na 4 miesiące za 11-12 zł miesięcznie.
 #1178698  autor: Remington
 05 wrz 2024, 09:16
maniek357 pisze:
05 wrz 2024, 08:38
proponuję wykorzystać fakt, że usługi GO! L i GO! M posiadają 90-dniowe okresy zawieszenia podczas których można korzystać z GB z promocji "Rok Internetu".

Tylko czy ktokolwiek potwierdził to w praktyce? Identyczna promocja w Heyah ma w okresie zawieszenia internet zablokowany, podobnie jak promocja wydłużająca te GB w TM po roku. Ciekawe czy tę jedną promocję inaczej zaprogramowali niż w pozostałe, czy może jest to tylko „błąd w druku”.
 #1178701  autor: maniek357
 05 wrz 2024, 09:41
Tak, potwierdzam to w praktyce. To, co opisałem robię od ponad roku na 2 numerach i wszystko pięknie działa.
 #1178705  autor: KC-KARLOS
 05 wrz 2024, 11:05
Pakiety dodatkowych GB "na raz" i "na okrągło" nie mają lejka, więc po ich wykorzystaniu lecimy z cennika wesołe 79 gr za 1 MB. Wyłącznie GO XXS (300 MB dziennie) oraz pakiety cykliczne GO XS, S, M, L mają blokadę transmisji po wyczerpaniu GB, chroniąc przed cennikowym rozliczaniem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178888  autor: Remington
 08 wrz 2024, 12:06
Nie ma, ale te 30 zł to tylko jeśli nie zamierzasz korzystać z żadnych pakietów. W przeciwnym razie taniej może wyjść automatyczne przedłużanie za 3 zł miesięcznie- bo gdy kupisz pakiet to on wydłuża konto w swojej cenie (pakiety jednorazowe na miesiąc, a odnawialne na dwa miesiące).
 #1179226  autor: loginpremium
 13 wrz 2024, 17:54
Dziękuję wszystkim za sugestie co do taniej karty na -naście GB miesięcznie. :)

Jednak po studiowaniu regulaminów i waszych postów zamienię tę kartę T-Mobile na główną do internetu na telefonie. Póki jest wrzesień i trwają promki na Rok internetu oraz Pierwszy miesiąc za darmo (GO! L) oraz 200 GB gratis to zaplanowałem sobie tak:
1) aktywacja przeniesionej karty, w aplikacji doładowanie za 50 zł (+10%);
2) aktywacja w aplikacji Pierwszy miesiąc za darmo GO! L z Rokiem internetu
3) 29go dnia zmiana na GO! M zachowując Rok internetu
4) następnie pilnowanie terminów: GB z bonusu po doładowaniu + oferty GO! M tak, żeby zapewnić przedłużanie GB bonusowych i w porę doładowywać za 50 zł przed pobraniem 35 zł gdy stan konta to <=35,00 zł.

Jeśli po prostu będzie mi się chciało to mogę pilnować nie-odnowienia się (zawieszenia) oferty GO! M z braku złotówek i w porę doładowywania dla podtrzymania GB z bonusów.

Tymczasem jednak moje przenosiny Red Bull->Play->T-Mobile zawiesiły platformę i w aplikacji Mój T-Mobile jestem ciągle w Red Bullu, nie mogę korzystać z oferty GO ani nawet doładować konta. I od tygodnia upraszam czat-konsultantów o spojrzenie w temat, obserwując w aplikacji puste konto w minusową ważnością. ;)
 #1179253  autor: rogmaniek
 13 wrz 2024, 22:47
Remington pisze:
05 wrz 2024, 09:16
maniek357 pisze:
05 wrz 2024, 08:38
proponuję wykorzystać fakt, że usługi GO! L i GO! M posiadają 90-dniowe okresy zawieszenia podczas których można korzystać z GB z promocji "Rok Internetu".

Tylko czy ktokolwiek potwierdził to w praktyce? Identyczna promocja w Heyah ma w okresie zawieszenia internet zablokowany, podobnie jak promocja wydłużająca te GB w TM po roku. Ciekawe czy tę jedną promocję inaczej zaprogramowali niż w pozostałe, czy może jest to tylko „błąd w druku”.

Ja też potwierdzam, że to działa. Na przeniesionym do różowej T-Mogiły testowym numerze włączyłem ten pakiet L w "uczciwej cenie". Po 30 dniach oczywiście pakiet nie mógł się odnowić w wersji płatnej. Internet działa dalej w ramach tej pierwszej paczki pakietu 600 GB.

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!
 #1179492  autor: KC-KARLOS
 18 wrz 2024, 10:07
adrjannn: dla wszystkich (nie wiem czy też zadziała na numerach z blokadą wychodzących). Info o nielimitowanym necie nie ma w aplikacji Mój T-Mobile, sami wyłączyli taryfikację transmisji danych 17go po południu..

UPDATE: potwierdzam, net działa też na zablokowanych wychodzących.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179505  autor: KC-KARLOS
 18 wrz 2024, 12:08
adrjannn: jest to systemowo ustawione. Nawet przy zawieszonej subskrypcji RBM/H01 net działa. Jak każda oferta to każda. To sytuacja wyjątkowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179567  autor: lukjac
 18 wrz 2024, 22:36
Jakby ktoś nie był pewien to w taryfie XXS skorzystanie z bezpłatnego transferu nie powoduje pobranie opłaty dziennej.
Pytanie: *101# zwraca komunikat: "Stan konta: np. 100 zł (w tym promocyjne np. 50 zł)", czy opłata dzienna w XXS zostanie pobrana ze środków promocyjnych?
 #1179576  autor: babciagienia1p
 19 wrz 2024, 05:11
XXS
lukjac pisze:
18 wrz 2024, 22:36
...Pytanie: *101# zwraca komunikat: "Stan konta: np. 100 zł (w tym promocyjne np. 50 zł)", czy opłata dzienna w XXS zostanie pobrana ze środków promocyjnych?

W sytuacji, którą opisałeś, środkami promocyjnymi nie opłacisz dniówki XXS. Środki promocyjne będą do wykorzystania dopiero po zniknięciu środków na głównym koncie.

PS. Potwierdzam, ze NL internet powodziowy schodzi jako pierwszy i nie powoduje pobrania 1,- zł. Dlatego, do północy 22/23 września 2024, jeśli ktoś chce zużyć 1,- zł, powinien wykonać połączenie lub wysłać SMS czy MMS.
 #1179835  autor: maniek357
 23 wrz 2024, 15:47
adrjannn pisze:
18 wrz 2024, 08:12
W T-Mobile nielimitowany internet dla wszystkich od wczoraj do do 22 września
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... ity-danych
Chyba przedłużyli akcję - widzę, że dziś tez nie ubywa danych z pakietu GB.
  • Strona 83 z 84
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84