DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #143963  autor: tomek1192
 21 sty 2007, 12:24
Witam :))
Mam kilka pytan :
1.Chce kupic sobie d600 w plusie (tata moze wymienic telefon na abonament) za chyba 299 zl jak dobrze pamietam i moje pierwsze pytanie : Czy sciagna mi odrazu simloka ? Za te 30 czy 50 zl ? Czy bede musial czekac 2 lata (brat mi tak mowil : | ) az sie abonament skonczy ??
2.Czy moge kodem odblokowac simloka w d600 ?? Jesli tak to jaki ?

 #143972  autor: przemek910
 21 sty 2007, 12:30
tomek1192 pisze:Czy sciagna mi odrazu simloka ? Za te 30 czy 50 zl ?
No ale nie Plus tylko Serwis/Komis, pamiętaj żę wtedy tracisz gwarancję

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #144053  autor: Neutrine Ray
 21 sty 2007, 13:47
Simlocka z D600 mozesz sciagnac od razu, allbo w domu za pomoca kabla serwisowego (koszt ok 30-40zl), kodem nie sciagniesz simlocka (tzn. sciagniesz ale wymaga to zczytania kablem serwisowym). W punkcie GSM zrobia Ci to od reki za ok. 30zl. Teoretycznie tracisz gwarancje, ale bez obaw, mozesz pozniej znowu pojsc do punktu GSM i zalozyc simlocka spowrotem, takze bez obaw.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #144057  autor: tomek1192
 21 sty 2007, 13:51
a ile gdzies trwa sciaganie tego sim locka ? Chwile ? Czy telefon tam im zostawic :D ? Sorki ale sie nie znam :(

A czy to musi byc w serwisie gsm ? Bo ja mieszkam w miasteczku i tu nie ma zabardzo zadnych serwisow tylko salony plusa, orange i ery. I w tych salonach sciagaja sim locki :)
Wiec tam chyba tez moge sciagnac ?

ps. Brata kolega moglby sciagnac i znow zalozyc ale mam z bratem kose to go nawet nie prosze :(

 #144383  autor: Neutrine Ray
 22 sty 2007, 00:44
tomek1192 pisze:a ile gdzies trwa sciaganie tego sim locka ? Chwile ? Czy telefon tam im zostawic :D ? Sorki ale sie nie znam :(
To trwa kilka nascie sekund.
tomek1192 pisze:A czy to musi byc w serwisie gsm ? Bo ja mieszkam w miasteczku i tu nie ma zabardzo zadnych serwisow tylko salony plusa, orange i ery. I w tych salonach sciagaja sim locki :)
Wiec tam chyba tez moge sciagnac ?
W salonie nikt oficjalnie Ci tego nie zrobi. Nawet jesli to koszt bedzie niebotyczny, musiz pofatygowac sie do jakiejs wiekszej miejscowosci.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #144565  autor: tomek1192
 22 sty 2007, 16:47
Ale jak kolega chcial zdjac sim loka z k700, to wzieli mu okolo 45 zl jak dobrze pamietam to z d600 tez powinni tyle wziasc ? Czy to jakis "wyjatkowy" telefon ze kosztuje o wiele wiecej :> ?

 #144580  autor: Neutrine Ray
 22 sty 2007, 17:13
Sciaganie simlocka z samsungow jest wyjatkowo proste, a jesli robi sie to boxem to jest wrecz smiesznie proste. Cena bedzie zawsze wieksza w mniejszym miesice/miejscowosci. Wg. mnie uczciwa cena maxymlana jest 30zl.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga