DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #144566  autor: tomek1192
 22 sty 2007, 16:50
Mam male pytanko (dla was pewnie smieszne, lecz nie dla mnie =) ). Czytalem na forum ze nie da sie zmienic wiadomosci sms, a ja mam pytanko jak to zrobic ? Czy mozna przez bluetooth czy musze miec kabelek usb ?
 #144576  autor: Neutrine Ray
 22 sty 2007, 17:11
tomek1192 pisze:Mam male pytanko (dla was pewnie smieszne, lecz nie dla mnie =) ). Czytalem na forum ze nie da sie zmienic wiadomosci sms, a ja mam pytanko jak to zrobic ? Czy mozna przez bluetooth czy musze miec kabelek usb ?
skoro wyczytales ze nie da sie zmienic to czemu pytasz czym to zrobic?

Jedyna mozliwoscia zmiany dzwonkow sms jest ingerencja w oprogramowanie telefonu za pomoca ResMana i pliku *.rxt oraz wgranie gotowego zmodyfikowanego softu.
Softy i instrukcje znajdziesz na www.samsung-mobile.pl

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #144586  autor: tomek1192
 22 sty 2007, 17:37
a czy daloby sie tego softa wgrac bluetoothem? Bo jakos nie marzy mi sie kupno nowego kabelka :( Bo jakbym mial kupywac kable z kazdym moim telefonikiem to bym zbankrutowal =(

 #144604  autor: Pawrzes
 22 sty 2007, 18:34
a czy daloby sie tego softa wgrac bluetoothem?
Niestety nie jest to możliwe. Tylko kablem mozna tego dokonać.

Pozdrawiam

 #144668  autor: Neutrine Ray
 22 sty 2007, 21:27
Wgrasz poprzez kabelm za pomoca komputera lub Boxa. Idz najlepiej do punktu GSM.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga