DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 20 z 26
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 26

 #17607  autor: Irek
 15 wrz 2005, 22:26
Tak w sumie nie pomyślałem o Orange Go jako zamiance JInK. Powiedzmy tak ginie JInK, a rodzi się Orange Go! ;-) Podobno po jakimś czasie w Orange Go mają być jakieś pakiety! I to dosyć efektowne!

"And one more thing..."

 #17613  autor: D@rio
 15 wrz 2005, 23:10
WitekT pisze:Z tym może być problem - ceny są już takie, że z marży nie ma co ucinać... (chodzi o biznes).

Jak to nie ma z czego? Patrzac na te taryfy EraBiznes (EraKomfortBiznes) to przeciez to zdzierstwo. Same minuty( i to jeszcze jakies dzielone, na Ere i stacjonarne i inne sieci...), wielkie abonamenty, praktycznie wszystko dodatkowe platne i stosunkowo drogie SMSy.
A ceny SMSow? Mozna uciac...ceny SMSow do wlasnej sieci tez moglyby byc mniejsze albo jakies pakiety na takie SMSy. Tak samo z polaczeniami do wlasnej sieci. Daloby sie cos pokombinowac jeszcze...
Ceny za SMSa do innych sieci tez mozna by obnizyc np. za 15gr. Mysle ze to juz taka rozsadna cena...

Jedynie sensownie z Biznesu wypada EraPartnerBiznes i MaxProfit...
P.S
No wiadomo, tam gdzie jest interconnect to ciezko cos wykombinowac :-)...

 #17647  autor: WitekT
 16 wrz 2005, 09:04
No przecież ten news z telepolis ściągnęli i na dodatek złe źródło podali. ;)

 #17649  autor: ghostdog
 16 wrz 2005, 09:10
no cóż. Miało być super a na razie wychodzi kicha. W poniedziałek miałem iść przedłużać umowę. Teraz się zastanawiam czy będzie możliwość pozostania przy Jednej Idei. Mam wysoką kwotę deklarowaną (200PLN) i było mi z tym dobrze. Zobaczymy. Niestety nie widzę informacji o obniżeniu cen telefonów. Wciąż się zastanawiam między 6230i a 6680. Zobaczymy. Zdam relację w poniedziałek

 #17653  autor: Piotr
 16 wrz 2005, 09:29
Ktoś tutaj na forum kilka dni temu napisał, że będą jaja jak Orange (bądź też inny operator - mniejsza o to:wink:) zagra tak jak w innym kraju - gdzie podwyższyli stawki :? Jak widać tamta osoba przeczucia miała trafne a oferta jaką na razie poznaliśmy wcale do rewelacyjnych nie należy.

Pozdrawiam.

 #17663  autor: Michu
 16 wrz 2005, 10:24
Hmmm tak sie zastanawiam. Czy Orange mogli wprowadzic(podac) zle stawki na konferecji prasowej zeby uzyskac efekt zaskoczenia. Z drugiej strony argument ze ORANGE ma byc uczciewa i przyjazna siecia klocilby sie z paskudnym klamstewm, ktorego "pomarancza" sie dopuscila na 3 dni przed startem :) 8)

Stawki sa mozliwe. Ujdzie w tłumie, ale pod jednym warunkiem. Jesli zmieni sie na lepsze. Lepsza obsluga w boku- przede wszystkim profesjonalisci znajacy sie na rzeczy. Szybsze laczenie. No i wieksza przepustowosc sieci. Jeszcze mozna byloby poprawic ceny telefonow- nie wspominam o cenach w anglii:)

To tyle musialem sie wygadac, bo jak czytalem posty na innych forach lub w opiniach to mnie krew zalewa :twisted:

 #17682  autor: Piotr
 16 wrz 2005, 12:55
Michu pisze: Stawki sa mozliwe. Ujdzie w tłumie, ale pod jednym warunkiem. Jesli zmieni sie na lepsze. Lepsza obsluga w boku- przede wszystkim profesjonalisci znajacy sie na rzeczy. Szybsze laczenie. No i wieksza przepustowosc sieci.
Jeżeli mam płacic większe stawki za to, że będe miał okazję zamienic sobie kilka słów z miła Panią w BOKu czy w salonie, która coś niecoś wie to ja na prawdę wysiadam. Mistrzu powiedz mi ile średnio razy na rok dzwonisz do boku itp. W mojej historii z tego co wiem zdarzyło mi się to dwa razy...
Zamiast użerać się z konsultantami na infoliniach itp. lepiej jest poszperać w necie. Gwarantuję ci, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytanie 8)

Pozdrawiam.

 #17697  autor: Raven
 16 wrz 2005, 14:51
ghostdog pisze:no cóż. Miało być super a na razie wychodzi kicha. W poniedziałek miałem iść przedłużać umowę. Teraz się zastanawiam czy będzie możliwość pozostania przy Jednej Idei. Mam wysoką kwotę deklarowaną (200PLN) i było mi z tym dobrze. Zobaczymy. Niestety nie widzę informacji o obniżeniu cen telefonów. Wciąż się zastanawiam między 6230i a 6680. Zobaczymy. Zdam relację w poniedziałek

nie można bedzie zostać przy jednej Idei - przed paroma chwilami dzwoniła do mnie pani z czegoś tam o przedłużeniu umowy, na temat Orange nie chchiałe nic powiedzieć ale powiedziała że Idei JUż nie bedzie i co za tym idzie ich oferty
 #17699  autor: tomaszek
 16 wrz 2005, 15:36
Wa podaje
wa 2005-09-16 14:12 ccp13.neoplus.adsl.tpnet.pl
to znalazłem na forum portalu gazeta. podobno sprawdzone informacje. ale nie wiem 200zł abo 500 minut w abonamencie + 200 w sieci Orange, potem 35gr/min 100zł abo 250 minut w abonamencie + 100 w sieci Orange, potem 35 gr/min 50zł abo 150 minut w abonamencie + 50 w sieci Orange, potem 45 gr/min 20zł abo 70 minut w abonamencie + 30 w sieci Orange, potem 55 gr za min Prepaid Go 80 gr za min, 60 w sieci, sms odpowiednio 20/15 gr/sms

CZyżby znowu mamy się łudzić na dobre stawki

 #17701  autor: blom
 16 wrz 2005, 15:41
a ciekawe co z idea na wyswietlaczu... JA JUZ SIE CIESZE ZE MI SIE NIE ZMIENI :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8) 8) 8) 8) 8)

 #17713  autor: hot.arti
 16 wrz 2005, 17:56
A czy to prawda, że teraz po wejściu Orange będą musieli do każdego abonenta wysłać nowy cennik i nowy regulamin przez co abonent nie będzie musiał go akceptować i bez żadnych kar umownych będzie mógł zerwać umowę nawet jeżeli zostało mu jeszcze ponad rok tego zobowiązania??:)

 #17714  autor: Wojt2004
 16 wrz 2005, 17:59
hot.arti pisze:A czy to prawda, że teraz po wejściu Orange będą musieli do każdego abonenta wysłać nowy cennik i nowy regulamin przez co abonent nie będzie musiał go akceptować i bez żadnych kar umownych będzie mógł zerwać umowę nawet jeżeli zostało mu jeszcze ponad rok tego zobowiązania??:)
Jest to nie prawda, umowe podpisywales z Ptk Centertel a nie Idea ktora teraz sie zmieni

 #17716  autor: WitekT
 16 wrz 2005, 18:01
sdz pisze:a ciekawe co z idea na wyswietlaczu... JA JUZ SIE CIESZE ZE MI SIE NIE ZMIENI :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8) 8) 8) 8) 8)
Jak masz nową kartę, to zniknie Ci MILEGO DNIA. Nie wiadomo, czy w to miejsce nie zapakują napisu Orange. ;)

 #17719  autor: blom
 16 wrz 2005, 18:09
wiesz a ja mam w a51 i tak duze logo idea.... a jak wlacze wygaszacz to IDEA wiec milego dnia nie widzialem nigdy... A co do TWOJEJ propozycji to moze Bedzie IDEA ZGNILEGO DNIA ???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 #17720  autor: Raven
 16 wrz 2005, 18:10
hot.arti pisze:A czy to prawda, że teraz po wejściu Orange będą musieli do każdego abonenta wysłać nowy cennik i nowy regulamin przez co abonent nie będzie musiał go akceptować i bez żadnych kar umownych będzie mógł zerwać umowę nawet jeżeli zostało mu jeszcze ponad rok tego zobowiązania??:)
do końca umowy lecisz na starych zasadach, chyba że zechcesz na nowych

 #17722  autor: WitekT
 16 wrz 2005, 18:14
sdz pisze:wiesz a ja mam w a51 i tak duze logo idea.... a jak wlacze wygaszacz to IDEA wiec milego dnia nie widzialem nigdy... A co do TWOJEJ propozycji to moze Bedzie IDEA ZGNILEGO DNIA ???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ech... No zobaczymy w poniedziałek, choć informację o taryfach mam z w miarę pewnego źródła...

 #17724  autor: blom
 16 wrz 2005, 18:16
a moze tak ktos przycisnie tu i tam kogos z salonu??? np. mila pania na godziny nocne :-D :-D ups... gdzie my tu z tematem jedziemy....

 #17726  autor: WitekT
 16 wrz 2005, 18:22
Ja Ci powiem, że niektóre konsultantki i pracowniczki salonów i BOKów to... nooo... fajne są. ;)

 #17727  autor: blom
 16 wrz 2005, 18:23
a jak.... :oops: :oops: :oops:
  • Strona 20 z 26
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 26
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 26