DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 26
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

 #18075  autor: Wojt2004
 18 wrz 2005, 21:11
nie wiem jak to do konca jest, ale rzeczywiscie Orange jako marka powstal w Wielkiej brytani, ale glowny udzialowce jest bodajze firma francuska France Telekom

 #18087  autor: D@rio
 18 wrz 2005, 21:57
angielski Vodafone, francuski Orange, niemiecki T-Mobile :-)

 #18094  autor: Raven
 19 wrz 2005, 00:08
czyli oficjalnie jest 19 ..... niby po północy i żadnych szczegułów

 #18096  autor: alpha
 19 wrz 2005, 00:32
Chyba łącznie ze zmianą marki, zmieniliśmy strefę czasową... idea.pl, orange.pl, *111 itp. wciąż informują, że "niedługo" Idea łączy się z Orange.

 #18097  autor: elkanguro
 19 wrz 2005, 00:46
Do doopy ta oferta zwłaszcza mixy dla firm i ceny telefonów.
A mam trzy pytania:
1)czy w abonamencie mozna wziasc np za 10zl wszystko dla wszystkich i potem rozne inne czy sa jakies ograniczenia?
2)co z punktami profit i adresem na mBoxie?
3)jesli mam umowe wazna jeszcze ponad rok to nie moga mi sami zmienic na Orange?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #18099  autor: rafok
 19 wrz 2005, 00:55
heh nadal nic nie wiadomo :-(
ale jak narazie to pomarańczka to jest wielki niewypał ale moge sie mylic i ciekawe czy im ktos sie wezmie i przejdzie do nich przepłacac

 #18100  autor: Wojt2004
 19 wrz 2005, 02:36
elkanguro pisze:Do doopy ta oferta zwłaszcza mixy dla firm i ceny telefonów.
A mam trzy pytania:
1)czy w abonamencie mozna wziasc np za 10zl wszystko dla wszystkich i potem rozne inne czy sa jakies ograniczenia?
2)co z punktami profit i adresem na mBoxie?
3)jesli mam umowe wazna jeszcze ponad rok to nie moga mi sami zmienic na Orange?
Wiec tak co do pytania pierwszego to nie odpowiem, bo nie wiem

Pytanie drugie, punkty zostana, a adres mboxa zmieni sie prwdopodobnie na @orange.pl ( tak mowili dzis w BOK)

Co do trzeciego pytania to zmienia sie tylko marka Idea na Orange, umowe podpisywales z PTK Centerltel a to sie nie zmienia

 #18105  autor: rafok
 19 wrz 2005, 06:15
hehe Sprytne posuniecie ze strony pomarańczki juz sie ucieszyłem ze telefony sa za 1 zł a tu Prezentowane ceny telefonów obowiązują przy kwocie zobowiązania wynoszącej 95zł i Cenę telefonu możesz obniżyć wybierając wyższą kwotę zobowiązania. to co jak wezme oferte za 200 to dostane telefon za darmo ? Pełny cennik telefonów we wszystkich ofertach znajduje się przy opisie każdego telefonu. stary myk idei zapowiada sie super ale trzeba przeczytac drobne literki i nie jest juz tak kolorowo:-( a szkoda

 #18106  autor: rafok
 19 wrz 2005, 06:40
a no i szkoda ze nie sprawdzily sie spekulacje co do cen bo np nokie 6610 i mozna miec w plusie w abonamencie o 10 zł tańszym a nokie 3100 pomarańczka daje za 1zł przy kwocie zobowiązania wynoszącej 95zła w PLusie jest to juz w abonamencie za 55zł to samo w przypadku nokii2600Juz nic nie mowiac o promocjach urodzinowych Ery
Ceny bez fajerwerkow min połaczenia 75gr to juz tak tak ma taniej :-( ehh
Totalna klapa juz na samym starcie !! Żeby tylko kolor ich tła czarny nie był kolorem ich żałoby
Czyzby francuzom zalezało zeby dawna idea padła ? bo ta pomarańczka coraz bardziej przypomina zgniła :-(

 #18109  autor: Raven
 19 wrz 2005, 07:38
KUR** PIER****** MAĆ

ceny te same, nazw nawet nie pofatygowawali sie zmienić
no cennik telefonów inny niż podano wcześniej, ale KUR** ceny tych telefonów to Nieporozumienie!!
Jest jeszcze drożej niż było !
nie ma V500, ani T630 które dla JI 50 zł były za 1Zł

I jaka to promocja ....... Powini sie reklamować
Wydymaliśmy WAS i A-HUJA wam drodzy klienci[/u]

 #18114  autor: elkanguro
 19 wrz 2005, 10:03
Na orangeon-line.pl mozna sobie zmieniac taryfe np moja JednaIdea50 na dowolne taryfy z Orange min za 50zl. Mam pytanka:
1)Czy zmiana cos kosztuje?
2)Czy rozmowy tansze badz darmowe do Orange i stacjonarnych obejmują także osoby mające Idee?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #18117  autor: GregPepe
 19 wrz 2005, 10:51
Nowa oferta orange to ogólnie kicha
Ceny telefonów jak w Jednej Ideii czyli nic ciekawego
Najpierw przez pare tygodni beda łapać klientów
Na nową ofertę na zasadzie czegoś nowego
a potem ma być promocja:(info dzisiaj z salonu)
telefon(MYX6-2) za free albo 2-gi rok abonamentu gratis
Jedyna fajna sprawa to:
"Numer gratis" za 15zł
przy kwocie deklarowanej 25zł wcześniej było 50
elkanguro pisze:Na orangeon-line.pl mozna sobie zmieniac taryfe np moja JednaIdea50 na dowolne taryfy z Orange min za 50zl. Mam pytanka:
1)Czy zmiana cos kosztuje?
2)Czy rozmowy tansze badz darmowe do Orange i stacjonarnych obejmują także osoby mające Idee?
1)tak -30zł
2)tak - wew. sieci Orange to też Idea

 #18127  autor: elkanguro
 19 wrz 2005, 12:24
30zł?? - lipa troche duzo:/
Co do Orange to wg mnie beznadziejne sa ceny telefonow i oferta dla firm. jesli chodzi o oferte dla klientow indywidualnych to podoba mi sie to ze wszystkie dodatkowe uslugi wchodza w sklad kwoty deklarowanej.
Chetnie bym sobie zmienil Jedna Idee 50 na:
Wszyscy do wszystkich 10zl
Orange i stacjonarne 25zl
Wybrane Numery 1 za 15zl
------
=50zł
ale ta oplata :evil:

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #18128  autor: rafok
 19 wrz 2005, 12:31
Ta Francuzi podłozyli nam zgniła pomarańcze Jak nie zrobia jakiejs promocji to moga juz pakowac walizki i. A konkurencja pewnie odetchneła z ulga i cieszy sie bo przyjda nowi abonenci zwłaszcza Era i urodzinowe promocje

 #18129  autor: Michu
 19 wrz 2005, 12:32
a ja powiem ze ta oferta w miare mi sie podoba tylko przegiecie bagiety jest z cenami telefonow. !!! Poczekam troche pewnie cos zmienia i wtedy zaatakuje e-plan

 #18131  autor: blom
 19 wrz 2005, 13:12
"""""Od kiedy na wyświetlaczach telefonów będzie Orange zamiast Idea?
Zamiana logo Idea na logo Orange zostanie wykonana automatycznie na wszystkich kartach SIM Inteligent, a pozostali Klienci nadal będą mieli napis Idea, ale bezpłatnie będą mogli pobrać logo Orange ze strony WWW."""""

czyli dokladnie to gdzie??? bo na orange.pl nic nie ma..

 #18140  autor: miszel79
 19 wrz 2005, 14:07
sdz pisze:"""""Od kiedy na wyświetlaczach telefonów będzie Orange zamiast Idea?
Zamiana logo Idea na logo Orange zostanie wykonana automatycznie na wszystkich kartach SIM Inteligent, a pozostali Klienci nadal będą mieli napis Idea, ale bezpłatnie będą mogli pobrać logo Orange ze strony WWW."""""

czyli dokladnie to gdzie??? bo na orange.pl nic nie ma..

a włączałeś i wyłączałeś swój telefon dzisiaj... po takim zabiegu, przy logowaniu do sieci w moim telefonie pojawiło sie nowe logo;)

 #18142  autor: blom
 19 wrz 2005, 14:16
na starym fonie nadal idea... ale co tam....

 #18149  autor: elkanguro
 19 wrz 2005, 14:55
A czy w Twój Mix nie ma możliwości włączania tych usług co w twoim Planie?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #18160  autor: Wojt2004
 19 wrz 2005, 15:09
no to dali ciala z ta oferta mowie tu o ofercie dla firm, zaprezentuje moja kalkulacje, przed wejsciem Orange rozwazalem podpisanie umowy w planie taryfowy NIdF 200, rzeczywiscie abonament i cenny polaczen ztanialy o 0,13 zl ale juz dodatkowe uslugi sa drozsze, np. bezplatne numery w starej ideii placilo sie 1,22 zl za kazdy numer, teraz jest to 5 zl + vat, nastepnie przy wyborze starej ideii caly czas mowa o NIdF 200 dostawalo sie dodatkowo 200min przez rok, teraz tylko 6 miesiecy.Cenny telefonow pozostawie bez komentarza, szkoda gadac
  • Strona 23 z 26
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26