DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

 #18166  autor: Th0mas
 19 wrz 2005, 15:20
Raven spokojniej. Co się tak wkurzasz? to po prostu taryfy. po co od razu flugać?

 #18216  autor: Irek
 19 wrz 2005, 16:37
elkanguro pisze:A czy w Twój Mix nie ma możliwości włączania tych usług co w twoim Planie?
Ja się też tak cały czas nad tym zastanawiam. I sam nie wiem czy tak będzie. Wysłałem maila do Orange. Zoabaczymy co odpowiedzą!

"And one more thing..."

 #18224  autor: blom
 19 wrz 2005, 16:47
jesito pisze: Ja się też tak cały czas nad tym zastanawiam. I sam nie wiem czy tak będzie. Wysłałem maila do Orange. Zoabaczymy co odpowiedzą!
super ja tez im napisalem maila ok 12 poczekajmy jak to w idei 4 dni i odpisza.... no chyba ze sie spiesza na te slimaki i zaby ze sie spreza....

 #18229  autor: Irek
 19 wrz 2005, 17:20
Wchodziłem na orangeon-line.pl i jak narazie nic nie można tam zmienić. Przynajmniej nie można zmienić z Jednej Idei Mix na nowe Orange!

"And one more thing..."

 #18245  autor: elkanguro
 19 wrz 2005, 18:16
ja jak bylem na orangeon-line to moglem zmieniac na nowe taryfy ale mam jedna idee z rachunkiem, a i tak pisalo ze migracje beda dostepne dopiero od 26 wrzesnia. Ale wlasnie nigdzie nie widzialem zeby w mixie tez mozna bylo wlaczyc te uslugi co w "twoim planie".

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #18248  autor: Irek
 19 wrz 2005, 18:21
Nie wiem poczekam. Ale coś mi się wydaje, że w Mixie nie będzie można tego włączyć. Kanał na całej linii. Może to się dopiero ruszy. Ale nowe plany mixa nie przedstawiają niczego konkretnego. W Jednej Idei Mix były przynajmniej możliwość wybrania numerów, z którymi można było rozmawiać za darmo. Przeczytałem cały regulamin i nic na temat możliwośći korzystania z podobnych pakietów w planach taryfowych Twój Mix nie ma. Jest tylko wzmianka o tym iż Orange może wprowadzić jakieś dodatkowe usługi. Tylko pytanie. Kiedy je wprowadzi i czy je wprowadzi!

"And one more thing..."

 #18263  autor: miszel79
 19 wrz 2005, 18:48
ja mam Nowa Idea Optima 120 i też nie mam możliwosci zamiany... na nowe "lepsze" taryfy...
choć ja tak bardzo nie narzekam, bo w moim przypadku to się opłaca...

 #18434  autor: Shila
 20 wrz 2005, 09:49
Zagraniczny cennik jest Ok. Za to ten polski..

Chyba na nas chca sobie odbic straty w innych krajach :shock:

Telepolis.pl

 #18439  autor: blom
 20 wrz 2005, 10:54
nowa promocja z tymi sagem i philipsami i promo na abo. wejdzie - na razie jest tylko przemeblowanie....

 #18445  autor: pumba
 20 wrz 2005, 11:02
czy jest to informacja z pewnego źródła bo nie wiem czy czekać z podpisaniem umowu?

 #18447  autor: blom
 20 wrz 2005, 11:13
pumba pisze:czy jest to informacja z pewnego źródła bo nie wiem czy czekać z podpisaniem umowu?
jest to "przebakiwanie" w salonie o nowych promocjach... kiedy wejda to nie wiem - wiec co chcesz to wezniesz kurde te ulotke skasowalem ale moze admin ja gdzies ma - na tym forum byla...

 #18448  autor: pumba
 20 wrz 2005, 11:23
sdz pisze:
pumba pisze:czy jest to informacja z pewnego źródła bo nie wiem czy czekać z podpisaniem umowu?
jest to "przebakiwanie" w salonie o nowych promocjach... kiedy wejda to nie wiem - wiec co chcesz to wezniesz kurde te ulotke skasowalem ale moze admin ja gdzies ma - na tym forum byla...
masz na myśli ulotkę?

Obrazek

 #18449  autor: blom
 20 wrz 2005, 11:25
tak choc 0801ORANGE chyba nie ma.....

 #18457  autor: pumba
 20 wrz 2005, 13:14
przed chwilą byłe w salonach idei tfu orange wypytac się o jakieś promocje dla przechodzących z innych sieci ale nic nie mają w jednym babka powiedziała że orange nie wykupuje klientów z innych sieci więc nie mam co liczyć że dostane jakiegoś bonusa rezygnując z ery a jaśli chodzi o przyszłe promocje to o promocji z ulotki dowiedzieli się tylko właśnie z internetu lub ktoś im o tym powiedział ale żadnej takiej informacji nie dostali z góry ani na szkoleniu, tylko co mi babka powiedziała że jeśli umowa w erze mi się kończy 12 października to może poczekam do 1-szego może wtedy coś będzie ale nie mam pojecia czy to powiedziała tylko tak od siebie czy może coś się szykuje ale nie chca puścić pary z ust ma ktoś jakieś info na ten temat?

 #18459  autor: yagi
 20 wrz 2005, 13:38
Z tego co rozmawialem ze znajomym przedstawicielem Orangutana to jak narazie nie ma promocji - jest tylko szkielet oferty. Promocje musza zostac zatwierdzone do[piero przez zarzad. Pewnie na jakie sinfo przyjdzie nam poczekac do 1 pazdziernika.
Do tego krotka lista telefonow - musza chyba cos zrobic z aparatami zalagajacymi w magazynach dlatego nie ma niektorych podstawowych modeli.

 #18472  autor: blom
 20 wrz 2005, 15:11
Wlasnie w Orange nie ma zadnej promocji... era ma urodzinowa plus swoje mixy i inne a orange nic - wiec mi sie nasuwa pytanie - czy ktos aktywowal tel. w Orange??? czy raczej zrobil to przez pomylke....

 #18502  autor: yagi
 20 wrz 2005, 16:13
Wydaje mi sie ze promocje rusza jak sie uspokoi cala ta sprawa ze startem i uruchomieniem systemu informatycznego ORANGE. W koncu kto przy zdrowych zmyslach ruszalby z promocja gdy wszystko nie dziala na 100%?

 #18514  autor: blom
 20 wrz 2005, 16:45
yagi pisze:Wydaje mi sie ze promocje rusza jak sie uspokoi cala ta sprawa ze startem i uruchomieniem systemu informatycznego ORANGE. W koncu kto przy zdrowych zmyslach ruszalby z promocja gdy wszystko nie dziala na 100%?
masz racje poczekajmy z tydzien

 #18517  autor: pumba
 20 wrz 2005, 17:03
kurcze już zgłupiałem niech mi ktoś odpowie jaka jest wymagana kwota żeby wybrać usługę darmowe rozmowy z wybranymi numerami bo gdzieś przeczytałem że jest to minimum 25zł a w sklepie Orange jak konfiguruje Twój e-Plan to nawet jak wybiorę Wszyscy i na Wszytsko za 10zł to i tak mogę wybrać Wybrane numery więc jak to jest?

 #18520  autor: blom
 20 wrz 2005, 17:06
pumba pisze:kurcze już zgłupiałem niech mi ktoś odpowie jaka jest wymagana kwota żeby wybrać usługę darmowe rozmowy z wybranymi numerami bo gdzieś przeczytałem że jest to minimum 25zł a w sklepie Orange jak konfiguruje Twój e-Plan to nawet jak wybiorę Wszyscy i na Wszytsko za 10zł to i tak mogę wybrać Wybrane numery więc jak to jest?
25pln z tego co zrozumialem z orange.pl
  • Strona 24 z 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26