DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
 #197671  autor: Forest
 30 cze 2007, 17:55
Witam. Oglądał już ktoś ten film? Ja dzisiaj sobie go obejrzałem i generalnie oceniam film na 5/10. W filmie jest dużo krwi i nic więcej. Poprostu masakra. Niektóre momenty w filmie były tak obrzydliwe, że aż mi się niedobrze robiło. Może niektórych to nie rusza, ale ja jakoś na takie filmy jestem wrażliwy :lol: W sumie mógłbym dać jeszcze niższą ocene, ale o tyle dobry film, że jak będę sobie chciał zrobić płukanie żołądka to go obejrze :smt005 Film jest jeszcze bardziej masakryczny niż część 1, się zastanawiam co jeszcze wymyślą w części 3, bo jeśli w cz 2 jest jedzenie żywcem czy odcinanie genitaliów no to co jeszcze można wymyślić? :lol: Filmu nie polecam chyba, że jest ktoś ciekawy tak jak ja :-) pozdro.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #197674  autor: soul blade
 30 cze 2007, 18:12
Widziałem ostatnio ten film i można obejrzeć ;)
nie był taki zły ale było pare scen co o dreszcze przyprawiają m.in. scena z wiszącą panną czy obcięcie "ptaka" :lol: chociaż jedynka wydaje mi sie bardziej brutalna...
hmm ciekawe jaka będzie 3

W jednym dniu można zyskać i wiele stracić

 #197684  autor: anglik
 30 cze 2007, 18:36
body pisze:generalnie oceniam film na 5/10.
:mrgreen: a co ty sie spodziewales po tym filmie Harry Pottera :?: :?: :mrgreen: film jest dobbry jesli chodzi o ten gatunek filmu 8) i mnie sie podobal :-D

ps.pozdrawiam krytykow filmowych na telepolis :smt006 :-D
Ostatnio zmieniony 30 cze 2007, 18:40 przez anglik, łącznie zmieniany 2 razy.

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/film/ ... ex_telefon

 #197685  autor: sabled
 30 cze 2007, 18:37
Widziałem. Ogólnie poza krwią ten film nic sobą nie reprezentuje. Konstrukcja filmu podobna jak 1. Jak dla mnie 4/10 ze względu na realizm.

 #197687  autor: Forest
 30 cze 2007, 18:48
anglik pisze::mrgreen: a co ty sie spodziewales po tym filmie Harry Pottera :?: :?: :mrgreen:
No rzecz jasna, że nie. Może powinien powstać nowy gatunek filmu o nazwie np. Hardcore Horror albo guru czy coś takiego :lol: Tak nisko oceniam, ponieważ mi się ten film nie podoba i chyba moge wyrazić swoją opinie...? ;)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #197727  autor: mol
 30 cze 2007, 21:48
Ja oglądałem pierwszą część Hostela i jak dla mnie żadna rewelacja ... Kupa krwi i nic więcej, dlatego 2 nawet nie mam zamiaru dotykać :-D