DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #219818  autor: olciaMMM
 08 wrz 2007, 19:59
kurde kupilam dzis tego tela i9 nie opcykalam jeszcze wszystkiego. np jak zrobic zeby lepiej nagrywalo sie w notatkach glosowych... moze cos przeoczylam..albo tego nie wiem..prosze jak ktos wie jak zrobic/ustawic zeby sie glosniej nagrywalo to piscie!!!! PROSZE! :* POZDRAWIAM

[ Dodano: 2007-09-08, 20:53 ]
szkoda ze nikt nie chce pomoc..fajnie
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2007, 12:13 przez olciaMMM, łącznie zmieniany 1 raz.

po prostu Oluuuuuuuus :*

 #219846  autor: kamil1221
 08 wrz 2007, 21:55
Nie da się - tak jest soft zaprojektowany i inaczej nie będzie. Jak tak bardzo potrzebna ci tak funkcja kup sobie dyktafon albo zwykłe mp3 z funkcja nagrywania.

 #219848  autor: olciaMMM
 08 wrz 2007, 21:58
to lipe odwalili z ta funkcja..po ca ja w ogole zrobili jak taka lipa. chcialam sobie nagrac ulubiony kawalek.bo jak zamowilam ze strony to ... cicho jak... iii duupa.a real music nie odvbiera wiec.. to mnie zawiodlo

po prostu Oluuuuuuuus :*

 #219857  autor: kamil1221
 08 wrz 2007, 22:23
Zostaje tobie format mmf... o ile obsługuje on go.
Wejdź przez wap na stronie wap.laduj.pl i wpisz kod 680178 - ściągnij ten dzwonek - wtedy dowiemy się czy reale działają.

 #219858  autor: elrond
 08 wrz 2007, 22:29
To jest telefon, nie dyktafon i ta funkcja nie bedzie dobrze działać. Nie na tyle żeby nagranie nadało się na dzwonek. Może pomyśl o tym, że majac samsunga C300 lepiej mieć ładną polifonie, a nie byle jaki real music?

 #219859  autor: olciaMMM
 08 wrz 2007, 22:35
drogi elrondzie..sciagnelam sobie niby dosc porzadny dz. polifoniczny i co???? liiipaaaa szeroka..dzwonek jest o polowe sichszy...takze nie wiem o co kaman. moze mozesz polecic jakas dobra zaufana strone. a jak sciagalam z wapstera to byl juz dosc gloscny ale szumi..i tak zle i tak nie dobrze :)

[ Dodano: 2007-09-08, 22:40 ]
aaa i jeszcze jedno..nie wiem czy juz za pozna pora dla mojego umyslu czy co... ale hmm ekran mi w ogole nie gasnie... a to razcej nie wskazane bo bateria szybciej edzie padac... mimo ze podoba mi sie ten tel..te niedociagniecia mnie wkurzaja..

po prostu Oluuuuuuuus :*

 #219876  autor: elrond
 09 wrz 2007, 01:04
olciaMMM, jeśli chodzi o polifonie to po co wapster?? bo to mało darmowej polifoni w internecie? :wink: Tu jest link --> http://samsung-mobile.pl/ do forum Samsungowego. Jest tam dział z multimediami, dzwonkami, tapetami itp. Powinnaś coś znaleźć.
Jutro, jak będe miał więcej czasu i pora będzie bardziej korzystna to moze czegoś jeszcze poszukam.

PS. Sory za takie pytanie, ale moze masz źle głosność ustawioną? W samsungach niektóre ustawienia są dość łopatologiczne i czasem brakuje im logiki. Popatrz dobrze na głośności poustawiane na profilach itp.

 #219885  autor: olciaMMM
 09 wrz 2007, 09:09
czesc :) Elrondzie weszlam na te satroine co mi podales ale niestety bedzie aktywna prawdopodobnie jutro..takze z dzownkami musze sie wstrzymac :P :((( a wlasnie zgadza, sie co do drugiej czesci..ten tel jest troche nie logiczny... nie naleze do jakis niedorozwinietych osob a czasami ten tel tak mnie zaskakuje i irytuje ze rece opadaja...a instrukcja obslugi zostawia wiele do zyczenia. np. dowiedzialam sie z niej jak dzwonic!!! wow normalnie szalenstwo..i jest temu poswiecona 1/2 tego oto pisma..przegiecie troche...a do orange nawet na sama mysl ze mam do nich pojsc to mnie troche rzuca, bo 3 dni czekalam zeby dopisac umowe!! najpier cos wysiadlo,potem awaria potem cos znowu.. co zrobic takie zycie..takze jakbys mogl jeszcze jakies wskazowki tooo WIELKIE DZIEKI :*

[ Dodano: 2007-09-09, 09:19 ]
AAAA I jeszcze kurde nie wiem czy cos przez przypadek wlaczylam/ wylaczylam ale w ogole ekran mi nie gasnie... :/ nie zloscie sie ze zadaje moze na pozor latwe pytania ale jak mamw rekach ten tel to... zacmienie...

po prostu Oluuuuuuuus :*