DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #18420  autor: Wojt2004
 20 wrz 2005, 00:26
No niestety nokia powinna popracowac troche nad bateriami, bo jak narazie to chyba najslabszy punkt tej firmy

 #18751  autor: art
 21 wrz 2005, 14:36
Posiadam nokie 6230i... uzywam jej takze do sluchania mp3 a ponadto duzo rozmawiam (3 darmowe numery w erze wiec sami rozumiecie:>)... oryginalna bateria to faktycznie nie wystarcza na dlugo wiec postanowilem zakupic na allegro bateryjke o wiekszej pojemnosci ale oczywiscie innego niz Nokia producenta (no bo wiadomo tanio:>)... kupilem bateryjke MaxCell bodajze o pojemnosci "az" 1200 mAh i niestety bardzo sie rozczarowalem... rzeczywiscie trzymala jeszcze gorzej niz ta oryginalna ktora zeby bylo zabawniej jest sporo mniejszej pojemnosci (cos okolo 800mAh)... Takze zdecydowanie odradzam zakup takiej baterii no chyba ze ktos chce na wszelki wypadek jak mu sie jedna wyladuje miec w kieszeniu drugą :D...

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

 #24920  autor: Marcin
 14 paź 2005, 19:18
Sluchajcie! nie polacem ,żadnych bateri które są sprzedawane na allegro z większą pojemnośćią -to poprostu gówno.A już w szczególności te BL-5C 1600mAh polimer.Już kilkadziesiąt osób sie na to nabralo a baterie wytrzymują do max.4 dni.Jeżeli chcecie kupić dobrą baterie to polecam ten sklep.Kupilem tam baterie i trzyma mi lepiej niż orginalna,mam ją póltora roku i nic się nie dzieje i nadal trzyma jak nowa.
http://www.promaco.pl/main_pl.asp
Ostatnio zmieniony 18 paź 2005, 20:06 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

 #24936  autor: Ish
 14 paź 2005, 20:19
Wojt2004 pisze:No niestety nokia powinna popracowac troche nad bateriami, bo jak narazie to chyba najslabszy punkt tej firmy
To chyba nigdy nie miales samsunga :wink: Te to dopiero maja "wytrzymale" baterie.

 #35722  autor: Marcin
 18 gru 2005, 17:57
Mam do was pytanie .Może są tu jacys prawnicy.
Czy jeżeli ktos kupi na aukcji allegro baterie,która jest w opisje opisana jako orginalna a dostaje podróbe ,to mozna w jakiś sposób odzyskać te pieniądze,po przez zgloszenie na policj czy coś podobnego?

 #35969  autor: louzan
 19 gru 2005, 13:08
Słuchaj zajmuję się sprzdaża i kupnem na allegro od 3-4 lat i sprawa wygląda nastepująco.
Po pierwsze całą sprawę zgłos najpierw adminom allegro.
Następnie spisz wszystkie dane gościa włącznie z kontem bankowym
I co kupiłes najlepiej jakbys wydrukował stronę z aukcji na której kupiłes daną rzecz.
Potem idź na policję zgłoś całą sprawe coo, gdzie, jak za ile ect..

I najważniejsze jeśli uważasz że towar który zkupiłeś jest nie zgodny z opisem( nieorginalny), to najlepiej jakbyś potrafił to udowonić. Nie wiem więcej na temat twojej tranzakcji i nie mogę lepiej Ci pomóc najlepiej jest przekręcić do gościa za pytać czy może wystawić rachunek do baterii no chyba że Ci go wysłał skąd je ma ect.

I przestroga dla wszystkich kupujących zanim się zdecydujecie na zakup przez allegro sprawdźcie opinie o sprzedający, co wcześniej sprzedawał czy też kupował, bo często jest tak że ktoś nakupi jakieś pierdoły tylko dal otrzymania komentarzy by póżniej zdobyć zaufanie kogoś i go wyruchać na pokaźną sumkę.

Do adminów wiem że to forum dotyczy "nasze" kochanej 6230i i z góry sorki że się rozpisałem :smt006

COMMODORE............Legend lives........

 #36203  autor: SpeedMan
 19 gru 2005, 23:40
Ja rowniez jestem posiadaczem 6230i i potwierdzam, bateryjka trzyma 2 doby :((
Podobno nie ma efektu pamieci, ale i tak postanowilem ja sformatowac. 3 x rozladowalem do zera i ladowalem 12h na wylaczonym fonie i nie pomoglo. Nadal trzyma gora 2.5 doby.
I tak ogolnie mowiac troche sie zawiodlem. Za ta kase spodziewaem sie przede wszystkim lepszej baterii i ze telefonik bedzie szybszy niz jest. Wczesniej uzywalem 6610 i duzo szybciej chodzila...
Interesuje mnie jakas alternatywa w podobnych pieniadzach, podobnje wielkosci i NOKIA...???

 #36205  autor: Marcin
 19 gru 2005, 23:56
Louzian dzięki za podpowiedż,sprawe już dawno zlożylem do "wladz" allegro i czekam na odpowiedz.Ktos mi kiedys mówil,że jest specjalny dzial polycyjny który zajmuje się sprzedażą podróbek przez internet,ciuchów,bateri,perfum ect.
Na tej aukcji kupilem podróbke:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=73983712

[ Dodano: 2005-12-20 0:01 ]
a to jest drugi nick tego gościa
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76359565