DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 9 z 98
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 98

 #254193  autor: D@rio
 01 mar 2008, 21:02
BTS_lodz pisze:Kiedyś zwróciłem też uwagę na CI w okolicach Tubądzina: "Ceramika Tubadzin". Natomiast w Warszawie na ul. Słupeckiej w biurowcu "Polityki" jest pikokomórka wewnętrzna Plusa która ma CI: "Polityka".
takie rzeczy są jeszcze do zaakceptowania. Zwłaszcza że to duże firmy, wielkie biurowce no i za pewne klienci kluczowi Polkomtela. Więc ja to rozumiem.

Swoją drogą z 2 lata temu mój znajomi powiedział mi iż pewnego dnia w Kielcach zaobserwował CI "Przedwiośnie" :-)

Obrazek

 #254196  autor: BTS_lodz
 01 mar 2008, 21:34
D@rio pisze:Bo, nie ma co się oszukiwać że z CI w Polkomtelu to jest jeden wielki burdel i nikt nie chce go do dziś posprzątać...
Niestety problem nie ogranicza się do Cell Info - w wielu działach Polkomtela jest jeden wielki burdel. A obsługa klienta w ostatnim czasie zakrawa na skandal. Nie dość że czas oczekiwania to średnio 20 minut, to do tego odbierają jacyś gburowaci konsultanci i sprawiają wrażenie obrażonych, że im się wogóle głowę zawraca. Muszę przyznać, że pod tym względem Era bije Plusa na głowę - zawsze szybko, miło i profesjonalnie.

 #254200  autor: D@rio
 01 mar 2008, 22:07
BTS_lodz pisze: Nie dość że czas oczekiwania to średnio 20 minut,
ale tak to chyba w Simplusie jest. Od zawsze tak było...
BTS_lodz pisze:Muszę przyznać, że pod tym względem Era bije Plusa na głowę - zawsze szybko, miło i profesjonalnie.
tak to też było od zawsze. Era ma najlepsze BOA w Polsce.
BTS_lodz pisze:Niestety problem nie ogranicza się do Cell Info - w wielu działach Polkomtela jest jeden wielki burdel. A obsługa klienta w ostatnim czasie zakrawa na skandal.
z tym też się trudno nie zgodzić. Jest masa usług o których Polkomtel zapomniał. Tak samo jak i stron internetowych które witają internautów layout'em jeszcze z 2000r. :D

Obrazek

 #254230  autor: Gadulski
 02 mar 2008, 11:30
Hmmm... We Wrocławiu jedna antena Plusa w centrum miasta emituje 3 nazwy w CB: "Wroclaw" , "_Wroclaw" , "Lawszowa"... Tak już od końca zeszłego roku... No cóż... Operator zajmuje się wprowadzaniem nazw do Cell Info, a zewnętrzna firma opracowywuje dla Plusa serwis lokalizacyjny, który jest W MIARĘ poprawny :) Dziękuję D@rio za tą nazwę z Lublina ;) We Wrocławiu nie spotkasz się z taką komercją. Jedyną inną nazwą jest ta o której piszę wcześniej. Jak byłem w Warszwie to widziałem w Cell Info Plusa "Auchan" a także "Microsoft".
Pozdrawiam.

Obrazek

 #254244  autor: mariusz9a
 02 mar 2008, 12:19
W zeszłym roku jak przejeżdżałem przez Radom (jeszcze gdy nie było tam 3G) to w Plusie wyświetlało mi coś w stylu Air Race czy coś takiego - dokładnie już nie pamiętam, ale bardzo mnie to zaskoczyło:D

 #254250  autor: Gadulski
 02 mar 2008, 13:14
Air Race to pokazy lotnictwa. Odbywały się również w Radomiu. Może to Cell Info nawiązywało do tego wydarzenia. We Wrocławiu gdy 2 lata temu odbywał się festiwal Era Nowe Horyzonty w Cell Broadcast na większej części Dolnego Śląska pokazywała się nazwa: "ERA NOWE HORYZONTY" ;-)

Obrazek

 #254271  autor: D@rio
 02 mar 2008, 16:34
Gadulski pisze:a zewnętrzna firma opracowywuje dla Plusa serwis lokalizacyjny, który jest W MIARĘ poprawny
moim zdaniem kiepsko jest poprawny ale i za to często nie działa ;)

Obrazek

 #254590  autor: 121167
 04 mar 2008, 23:49
D@rio pisze:
Gadulski pisze:a zewnętrzna firma opracowywuje dla Plusa serwis lokalizacyjny, który jest W MIARĘ poprawny
moim zdaniem kiepsko jest poprawny ale i za to często nie działa ;)
Mam propozycję żeby założyć temat "Zmiana cell info przez Plusa" bo Plus bardzo tępy jest w tych sprawach a ich BOK to katastrofa - wszystkie pytania znikają w czeluściach działu technicznego. Mimo to mnie się udało. Cell info zostało zmienione! Czy komuś jeszcze się udało?

 #254961  autor: Gadulski
 07 mar 2008, 22:34
WOW ! ! ! A co i z czego Ci zmienili w Cell Info Plusa ?? Szok ;)

[ Dodano: 2008-04-09, 19:19 ]
Z przyjemnością pragnę poinformować że na czas KKRRiT 2008 Era GSM zmieniła Cell Broadcast na jednej antenie BTSa na ul.J.Janiszewskiego 7/9 ;) Zamiast "Plac Grunwaldzki" i "Wroclaw" emitowane jest: "Witamy na KKRRiT 2008" i "Wroclaw" ;-)
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-04-20, 10:55 ]
Nazwa "Witamy na KKRRiT 2008" została już usunięta a zamiast jej pojawiła się nazwa: "Rondo R.Reagana-Pl.Grunwaldzki" :) Śpieszę poinformować, że Rondo te istnieje od niedawna tak więc Era ma najaktualniejszą informację lokalizacyjną w tym miejscu :) Jeszcze raz pozdrawiam :)

Obrazek

 #262842  autor: Pawrzes
 20 kwie 2008, 19:07
Plac Grunwaldzki > Witamy na KKRRiT 2008 > Rondo R.Reagana-Pl.Grunwaldzki

No no... widzę że dużo się dzieje we Wrocławiu na jednym sektorze tej stacji :-) Takie rzeczy to tylko w Erze :D

Pozdrawiam

 #270793  autor: mikropudzian
 11 cze 2008, 12:58
Od jakiegos czasu we Wrocku nie wszystkie BTSy Ery wyswietlaja cell info, czy ktos wie co sie dzieje? Np. ostatnio zniknelo nawet "Plac Grunwaldzki" i Rondo R.Reagana, "Pilsudskiego" juz tez dawno nie widzialem, z innymi nazwami podobnie :( Czy w innych miastach jest podobnie?

 #270859  autor: darnok
 11 cze 2008, 17:25
mikropudzian pisze:Od jakiegos czasu we Wrocku nie wszystkie BTSy Ery wyswietlaja cell info, czy ktos wie co sie dzieje? Np. ostatnio zniknelo nawet "Plac Grunwaldzki" i Rondo R.Reagana, "Pilsudskiego" juz tez dawno nie widzialem, z innymi nazwami podobnie :( Czy w innych miastach jest podobnie?
Nie, tylko u was.
Pewnie troche to potrwa zanim przyzwroca CB - grubsza sprawa.
Ale wtedy wroci wszystko.
 #270867  autor: Gadulski
 11 cze 2008, 18:38
Hej!
Tak się składa, że też jestem z Wrocławia i też obserwuje Cell Broadcast Ery.
Od ok. roku ie ma takich nazw jak: "Karlowice", "pl. Slowianski", "Trzebnicka", "Mosty Trzebnickie", "Jednosci Narodowej" itd... Potem zniknęło: "J.Pilsudskiego", "Stare Miasto", "Sepolno" itd... Wczoraj popołudniu poznikały (tak jak już wspomniałeś) "Plac Grunwaldzki", "Rondo R.Reagana-Pl.Grunwaldzki", "Pl. Grunwaldzki-Szczytnicka", "kard.S.Wyszynskiego", "Park J.Slowackiego" itd... Era zdaje sie ma bardzo dużą awarię we Wroclawiu, bo problem z działaniem CB jest bardzo duży... :( Pozdrawiam.

Obrazek

 #270869  autor: kowcio
 11 cze 2008, 18:44
A może po prostu rezygnują z Cell Info :?: U mnie w Poznaniu pokazuje moją dzielnicę i czasami dwie obok- jak zawsze. Musiałbym do miasta się przejechać kiedyś z tą kartą.

 #270870  autor: Gadulski
 11 cze 2008, 18:55
Wydaje mi się, że Era nie rezygnuje z tej usługi. Byłem dzisiaj w Opolu - tam wszystko działa bez zarzutu. Na trasie zapamiętałem takie nazwy jak "Rownina Opolska", "rz.Odra", "Autostrada" a w samym Opolu było: "Wiejska", "Ozimska" itd...

Obrazek

 #270876  autor: Pawrzes
 11 cze 2008, 19:45
Może coś tam sieciowcy majstrują w sprzęcie i przypadkowo CB się wykasowało ;) Powinno w przyszłości wrócić...

W Warszawie CB 50 jest ale są stacje bazowe na których "zapomniano" uruchomić CB, wszystkie z numeracji CID 12XXx np.

ul. Twarda 30
plac Piłsudskiego 3
ul. 1 Sierpnia 10
ul. Puławska 557
ul. Powązkowska 59


Józefosław - ul. Ogrodowa 2 , Mysiadło - ul. Agrestowa 1A

Pozdrawiam
 #270896  autor: darnok
 11 cze 2008, 21:06
Gadulski pisze:Era zdaje sie ma bardzo dużą awarię we Wroclawiu, bo problem z działaniem CB jest bardzo duży... :(
To nie awaria. Choc nie wiadomo kiedy wroci CB.

[ Dodano: 2008-06-11, 21:08 ]
kowcio pisze:A może po prostu rezygnują z Cell Info :?:
Raczej nie. Podejrzewam ze z czasem CB we Wroclawiu zostanie przywrocone.
Pare zgloszen o ich braku mysle moglo by byc motywacja do zauwazenia tego ze ktos z tego korzysta i mu brakuje.
 #270918  autor: mikropudzian
 11 cze 2008, 22:23
Krasinskiego-Podwale jeszcze utrzymywalo sie do wczoraj i tez zniknelo. "Sepolno" jeszcze na meczu Polska-Niemcy wyswietlalo mi sie u kumpla. Rowniez nie wierze ze rezygnuja z cell info, fajna usluga bardzo przydatna. Zreszta po co rozwijali by ja o nowe nazwy jak np. Arkady Wroclawskie czy Rondo R.Reagana jakby mieli rezygnowac, to sie kupy nie trzyma za bardzo. Wierze, ze niebawem wszystko wroci i doloza jeszcze wiecej nowych nazw.
Ja rowniez czesto bywam w Opolu i okolicach tam wszystko gra, choc nie chcialo mi wskakiwac np "Wyspa Bolko" ale moze akurat bylem zalogowany do inngo BTSa ktory nie nadawal informacji.
 #271100  autor: Gadulski
 12 cze 2008, 19:04
Tak, masz rację... Niestety nie ma informacji sieciowej w wielu regionach miasta. Faktycznie dobrze jest przedstawić operatorowi zaistniałą sytuację, może zareaguje i naprawi :)
W Opolu "Wyspa Bolko" wskakuje na Dworcu PKP. co ciekawsze informacja "Dworzec" obejmuje niewielki obszar Dworca... Ewenementem jest nazwa "Salon Era" w Salonie firmowym nieopodal Rynku w Opolu :)
A na Bielanach Wrocławskich nowość!! W Erze dostrzec można nazwę "CH Bielany", a także "gm.Wroclaw-gm.Kobierzyce" :)
Pozdrawiam, niech informacja sieciowa Ery bedzie z Wami :P

Obrazek

 #272614  autor: mikropudzian
 20 cze 2008, 09:30
We Wrocku dalej to samo :(. W Arkdadach pojawia sie raczej regularnie cell info . Poza tym w centrum i okolicach jak na razie nie ma. A na jaki adres wysyla sie operatorowi takiego mejla? Moze by faktycznie wystosowac cos takiego do Ery. Pozdrawiam!
  • Strona 9 z 98
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 98
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 98