DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #256378  autor: mareksiwek
 15 mar 2008, 14:46
Witam jestem posiadaczem samsunga L760 do tej pory wszystko było ok z telefonem, ale ostatnio pojawiła się usterka
Polega ona na tym, że gdy oglądam film albo teledysk to dźwięk gra a obraz jest cały czarny i nie da sie oglądnąć filmików
Wcześniej normalnie odtwarzało wszystkie, filmiki wykonane tym telefonem, nie miałem też problemu z filmami 3GP i MP4

Co mi poradzicie?
Jak ten problem nożna rozwiązać?
Jakie mogą być przyczyny tej wady?
(za pomocne posty dam POMÓGŁ)

[ Dodano: 2008-03-15, 19:43 ]
czekam na wasze posty
czy mieliśćie takie poblemy (ja sądze ze to wina jakiegoś wirusa, czy jest to możliwe??)

 #256568  autor: user_delete3
 16 mar 2008, 16:33
Witam jestem posiadaczem samsunga L760 do tej pory wszystko było ok z telefonem, ale ostatnio pojawiła się usterka
Polega ona na tym, że gdy oglądam film albo teledysk to dźwięk gra a obraz jest cały czarny i nie da sie oglądnąć filmików
Ten model samsunga często ma problemy z odtwarzaniem filmów. Spróbuj wyłączyć i włączyć telefon, to powinno pomóc.
mareksiwek pisze:ja sądze ze to wina jakiegoś wirusa, czy jest to możliwe??)
To nie jest wina wirusów, gdyż telefon nie posiada OS, tak więc nie ma możliwości aby ten telefon "złapał" jakiegokolwiek wirusa

 #256782  autor: mareksiwek
 17 mar 2008, 20:59
no na początku to pomagało (wyłączenie i włączenie ) ale po jakimś czacie to już nie skutkowało

 #256790  autor: user_delete3
 17 mar 2008, 21:26
Wyłącz telefon, wyjmij baterię, włóż znowu baterię i włącz telefon. Spróbuj jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne telefonu.

 #256908  autor: mareksiwek
 18 mar 2008, 17:16
zrobiłem coś takiego wyciągłem baterie na całąnoc i też nic nie pomogło

ale ostatnio upadł mi telefon na ziemie i o dziwo wszystko działa poprawnie
niewiem czy ten telefona potrzebował "kopa"
teraz wszystko działa poprawnie
tylko ciekawe jak długo