DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 182
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 182

 #309023  autor: widex
 07 sty 2009, 21:51
elrond pisze:Strasznie mnie ciekawi jaką taktykę zastosuje Play, w szczególności do pierwotnej oferty Play Abonament...
Zastanawiam się od samego początku istnienia Play. Ten operator potrafi zaskoczyć i to ostro.

 #309026  autor: elrond
 07 sty 2009, 22:01
widex pisze:Zastanawiam się od samego początku istnienia Play. Ten operator potrafi zaskoczyć i to ostro.
Zaskoczy albo i nie. Zaskoczył na początku świetną ofertą, później sie stoczył wprowadzając minuty niewymienialne na smsy i rezygnując z pakietu złotówek. Logicznie myśląc, Play jak żadnemu innemu operatorowi, powinno zależeć na zatrzymaniu 100% dotychczasowych klientów, choć to może okazać się niemożliwe. Nasza "trójka" wykazuje średnią inicjatywę w tym kierunku, na co zwracano już uwagę w kilku artykułach. Czekamy na ruch ze strony fioletowego.

 #309027  autor: widex
 07 sty 2009, 22:04
Nie chciałem tego tak pisać. Tutaj masz rację, Play zaskakuje ostro (1. oferta na kartę i abo, następnie Internet) Tylko, że obecnie raczej dążą do włączenia się w zasadę stosowaną przez naszą trójkę.

 #309133  autor: elrond
 08 sty 2009, 14:53
tomko111 pisze:Na pewno oferta lojalnościowa będzie dobra, a przynajmniej powinna być, gdyż Play za pewne będzie chciał utrzymać 2 mln klientów oraz pozyskiwać nowych.
Oby tak było, bo inaczej od nich uciekam :wink: W sumie całą rodzine mam w Plusie, znajomych też w większości. Dochodze do wniosku, że bardziej opłacalnym może być kupienie telefonu na własną rękę (przy 30 zł abo i tak nie dostane niewiadomo czego za 1zł) i korzystanie z pre-paida, jak już gdzies wcześniej pisałem - np. z 36i6. Wolność, multum pakietów... ostatnio ciężko w tym przedziale o porównywalną ofertę abonamentową.

 #309177  autor: watox
 08 sty 2009, 16:52
illumanti pisze:Chodzi pewnie o Playset. Więc i tak będziesz musiał czekać sporo czasu, bo playsety jakoś później zostały wprowadzone jakoś listopad/grudzień 2007, więc sądzę ze i tak bedziesz musial czekac jakoś do konca roku, o ile umowe podpisales w 2007
Playset ale to juz drugi telefon bo umowe podpisywałem w maju 2007

 #309348  autor: iretresor
 09 sty 2009, 11:07
Yo !

Szukałem po forach i znalazłem w końcu kogoś kto ma podobne problemy do mnie.

W maju tego roku kończy mi się 2letnia umowa z PLAY, chodziłem po salonach w Zielonej Górze dopytywałem o nowe promocje dla starych klientów bo tylko ciągle słychać o promocjach dla klientów nowo pozyskanych a starych to ma się głęboko w D.... . Kilka wykonanych telefonów na *500 z zapytaniem o nową umowę lub jakąś promocję fajną . W jednym z salonów powiedzieli mi ze PLAY szykuje tuż po świętach promocję dla starych klientów - chyba powiedziała to tylko dlatego żeby mnie zbyć szybko i problem z głowy . Operatorzy PLAY ciągle coś kręcą jąkają się i nic konkretnego nie umieją powiedzieć. Chyba zaraz tam zadzwonie i powiem, że rezygnuję z umowy niebawem, ciekawe jak wtedy zareagują . Myślę, że ktoś zadzwoni za max tydzień do mnie z nową propozycją :D Kiedyś tak zrobił kolega w Erze i poskutkowało....

Pozdrawiam Wszystkich zniesmaczonych oczekiwaniem na nowe promocje w Play hehe.

 #309349  autor: Jedrker
 09 sty 2009, 11:16
iretresor,
żałosne.
Na razie są oferty tylko dla testerów sieci !
Oficjalnie Play nie ma jeszcze oferty przedłużeniowej, a nawet jeśli, to twoja umowa kończy się w maju, a mamy początek stycznia, więc to prawie 5 miesięcy :roll:

 #309350  autor: iretresor
 09 sty 2009, 11:22
Jedrker

Jakoś inne sieci nie stronią aby dzwonić do klientów już nawet pół roku przed zakończeniem umowy.

Pozdr. i nie spinaj się , to tylko moje skromne przemyślenia a t mi tu już od razu , że załosne ;]

 #309352  autor: bledos
 09 sty 2009, 11:35
iretresor, złóż pismo, napisz że rezygnujesz, masz przecież do tego prawo. Operator z kolei ma prawo naliczyć Ci karę umowna, bo jaki to powód: "nie dajecie mi oferty"? Na pewno poskutkuje, przyjdzie Ci pisemko z rachunkiem - to już będzie ostatni rachunek z Playa. Skoro nie odpowiada Ci oferta jaką masz, to po co się męczyć?

Co do tematu - w tej chwili nie ma ofert przedłużeniowych, a konsultanci w salonach nie mówią o takowych nie dlatego, że mają zakaz, tylko dlatego, że nie dostali jeszcze informacji o przedłużeniówkach. Puszenie się, że "jak to, przecież mam telefon dwa lata!" nic nie da, bo konsultant też człowiek, a z pustego to i Salomon nie naleje ;) (a czasem by się przydało ;))

 #309377  autor: tomko111
 09 sty 2009, 15:20
iretresor, Twoja umowa kończy się za 5 miesięcy, a Ty chcesz już otrzymać ofertę lojalnościową? Bez sensu. Pierwszy oferty przedłużeniowe będą znane za kilkanaście dni, na pewno jeszcze w tym miesiącu.
Nikt Cię nie trzyma w Playu, jeżeli chcesz - zmień sieć, zobaczymy jaką ofertę przedłużeniową przygotuje Ci Twój kolejny operator, ja jestem pewny, że znowu wróciłbyś do Playa.

[ Dodano: 2009-01-15, 11:34 ]
Jak Wam się podoba nowa taryfa?

 #312208  autor: djfafa
 22 sty 2009, 17:40
W komentarzach pod newsami czsami przejawiają się posty, o wielkim programie utrzymanościowym Playa, czy nikt naprawdę nie zna żadnych szczegółów? Przecież pierwsze aneksy będą tuż tuż!

 #312213  autor: bledos
 22 sty 2009, 17:49
Przedłużenia mają być indywidualnie rozpatrywane. Jest szansa na to, że nie będzie, tak jak np. w Erze, gdzie mili konsultanci wciskają kit "ta oferta jest specjalnie dla Pana", dając pakiet 2000min w sieci, podczas gdy z połączeń takich się nie korzysta. Szczegółów niestety nie znam, ale myślę, że lada dzień coś sie rozwinie.

 #312239  autor: vinc
 22 sty 2009, 19:19
bledos pisze:Przedłużenia mają być indywidualnie rozpatrywane.
W takie coś na pewno nie uwierzę mimo wszystko, że nie mają tak dużej liczby klientów jak trójca.

Obrazek

 #312257  autor: tomko111
 22 sty 2009, 20:04
Szczegóły mają być znane na początku lutego, nie mniej jednak (z moich informacji):
Będzie możliwość przedłużenia abonamentu z telefonem (na 24 miesiące), bądź bez telefonu (12 miesięcy), w oby dwu przypadkach będzie możliwość otrzymania zniżki na abonament lub pakietu minut do wszystkich sieci. Klienci, którzy zdecydują się na kupno telefonu, otrzymają dodatkową zniżkę na aparat. Wszystko będzie sprawą indywidualną. :wink:

 #312270  autor: elrond
 22 sty 2009, 20:22
tomko111 pisze:Wszystko będzie sprawą indywidualną
Z jednej strony ciężko w to uwierzyć, z drugiej byłoby to może i ciekawe, a z trzeciej - przy profesjonaliźmie Playowego OK'u to może oznaczać przegranią walkę z konsultantami :roll:

 #312272  autor: tomko111
 22 sty 2009, 20:26
elrond, sprawą indywidualną będzie wielkość tej zniżki... a ja w to wierzę, Play będzie jedną siecią w Polsce, która będzie dbała o swoich dotychczasowych klientów, a nie tylko o nowych... :wink:

 #312282  autor: elrond
 22 sty 2009, 21:05
tomko111 pisze:a ja w to wierzę, Play będzie jedną siecią w Polsce, która będzie dbała o swoich dotychczasowych klientów, a nie tylko o nowych...
Też bym tak chciał, ale póki co potwierdza, że niewiele różni się od pozostałych operatorów. Oprócz jakiś nielicznych pakietów roamingowych, właściwie nic nie dodał do abonamentu przez ponad rok. Póki co wszystko działa według starego scenariusza - skusić, złapać, niech podpisze i przez dwa lata ani minuty czy kilobajta więcej niż to co w umowie. Coraz poważniej zastanawiam sie nad ofertą na kartę czy mix.

tomko111, a skąd to masz takie informacje? Mówili o tym na konferencji może, czy źródło własne..?

 #312285  autor: tomko111
 22 sty 2009, 21:10
elrond, niestety nie mogę zdradzić, pamiętajcie, że to nie jest ostateczna wersja co do ofert lojalnościowych. Wszystko może się jeszcze zmienić.

 #312289  autor: vinc
 22 sty 2009, 21:25
tomko111 pisze:sprawą indywidualną będzie wielkość tej zniżki...
pewnie tak jak w Orange :lol:

Obrazek

 #312291  autor: tomko111
 22 sty 2009, 21:29
vinc, myślę, że porównywanie orżnąć z playem jest nie na miejscu... :-D
  • Strona 2 z 182
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 182
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 182