DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 182
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 182

 #316441  autor: tilla
 09 lut 2009, 11:53
hm?
cytat z komentarzy na blogplay.eu:

"Ta oferta jest ogólną (standardową) dzwoniłem do Play’a , rozmawiałem z konsultantem , cytuję ” jeśli ktoś się zgłosi (salon lub zwykły konsultant) dostanie taką jaka jest na tej stronie i koniec . Natomiast do cierpliwych będzie dzwonił (taki ważniejszy konsultant) z nim można się targować . Tak przynajmniej powiedział w odniesieniu do mojego rachunku."

więc wygląda na to, że nie trzeba czekać na telefon, ale wtedy ewentualnie można lepsze warunki wytargować...

 #316449  autor: djfafa
 09 lut 2009, 12:51
Ciekawe jakiego rzędu ma ta osoba rachunki.

 #316527  autor: Ami
 09 lut 2009, 18:07
Oferta rzeczywiście nie zachęca zwłaszcza jak ktoś ma abo 30.. Przy wyborze RePlay z upustem w moim przypadku nie opłaca sie w ogóle - zaoszczędzam 45 zł na 18 m-cy.. porażka juz lepiej w tym wypadku ofertę z dodatkowym pakietem, z kolei gdybym zechciała nowy telefon..brak bonusów a ceny telefonów nie powalają. Jak dla mnie nie ma sensu przedłużać, a raczej nic nie wynegocjuje przy tak niskim abonamencie :(

 #316533  autor: dada43a
 09 lut 2009, 18:38
A ja spodziewałem sie czegoś zaskakującego,a tu wypada że bardziej opłaca się nowemu klientowi niż temu co przedłuża umowę,play stawia na nwych klientów niż na obecnych,porażka przez wielkie P bo bardziej się opłaca wziąść one pplay 65 jako nowy przez internet niż tułać się do salonu z przedłużeniem na one play 65

 #316534  autor: kowcio
 09 lut 2009, 18:47
dada43a, no Play musi w końcu zacząć zarabiać, przecież nie mogą całe życie robić za fundację charytatywną...

 #316536  autor: cesarz
 09 lut 2009, 19:13
Jeśli więcej klientów przychodzi niż odchodzi to ,,starzy'' są traktowani po macoszemu. :(

CNN

 #316542  autor: Sławek
 09 lut 2009, 19:31
Zabawni jestescie (szczegolnie tekst o zmianie operatora mnie rozbawil). Przeciez Play i tak w wiekszosci ofert doklada do interesu (sprawdzcie MTR). Bylo jasne, ze skoro juz nieco dokladaja, to nie moga zejsc bardziej z ofert, ktore i tak sa niezle (porownajcie do konkurencji). Przeniesiecie numery i co? Wydaje wam sie, ze w np. Orange da wam wiecej, niz Play? Marzenie scietej glowy. Play ma rewelacyjna oferte przedluzeniowa bez telefonu- nigdzie nie znajdziecie lepszej. A telefon bardziej oplaca sie na wolnym rynku kupic.

 #316553  autor: marcinb
 09 lut 2009, 19:51
Sławek pisze: Play ma rewelacyjna oferte przedluzeniowa bez telefonu- nigdzie nie znajdziecie lepszej.
Porównałem to co mam w Orange z ofertą One Play bez telefonu - mam taką samą liczbę minut i cenę minuty ale... dodatkowo jeszcze dwa 'darmowe' numery, więc są lepsze oferty tylko trzeba mieć oczy szeroko otwarte. :) (oczywiście dotyczy to abonamentu w tej samej cenie)
Sławek pisze:Zabawni jestescie.
I nawzajem.

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.

 #316555  autor: yanek
 09 lut 2009, 19:55
Sławek pisze:Zabawni jestescie. Przeciez Play i tak w wiekszosci ofert doklada do interesu
Parafrazując, "oni to wiedzą, Kocie".
Sławek pisze:
Sławek pisze:Play ma rewelacyjna oferte przedluzeniowa bez telefonu- nigdzie nie znajdziecie lepszej.
Pod warunkiem, że zostaje się na starych warunkach, a nie bierze OnePlay. Poza tym,
nie do końca takie rewelacyjne, pamiętajmy, że w Play niewykorzystane w danym okresie złotówki przepadają (wiem, wiem, abo nie jest dla ludzi którzy zbierają minuty), ale np. osoby typu moja matka - w jednym miesiącu wydzwoni 50 minut, w innym 250, i kupa, w play raz by traciła, raz by musiała dokładać ponad abonament, a podejrzewam, że takich osób jest wiele, i pewnie na siłę wydzwaniają w niektórych miesiącach pozostałe złotówki, bo i tak by przepadły. Na szczęście matka ma abo w erze - a propos ery, bez problemu za 50zł (przy przedłużaniu oczywiście, a jakby się potargować to może i taniej) można mieć 170 minut do wszystkich bez telefonu :> a w play 192 więc aż tak wielkiej różnicy nie ma ;-)
Sławek pisze:Play ma rewelacyjna oferte przedluzeniowa bez telefonu- nigdzie nie znajdziecie lepszej.
Zapomniałbym, popatrz na ofertę (dla nowych) orange bez telefonu... dla przedłużających nie wiem jak wygląda bo na szczęście nie mam z tą złodziejską (czyt. powiązaną z tpsa) siecią do czynienia.

Sprzedam NOWE google GALAXY GEAR VR Lite http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p853315

 #316557  autor: Sławek
 09 lut 2009, 19:57
Sławek pisze:Zabawni jestescie.
I nawzajem.
Teraz to kly pokazujecie. A jeszcze niedawno taki wspanialy byl ten Play : D
Nie zdziwila mnie ani oferta przedluzeniowa (takiej sie spodziewalem), ani tez to, ze nagle fani Play zmienili sie we wrogow Play- i wlasnie to jest zabawne- wychwalac pod niebiosa, a potem klac na czym swiat stoi. Odrobina stoicyzmu by sie przydala niektorym : P
yanek pisze:
Sławek pisze:Play ma rewelacyjna oferte przedluzeniowa bez telefonu- nigdzie nie znajdziecie lepszej.
Zapomniałbym, popatrz na ofertę (dla nowych) orange bez telefonu... dla przedłużających nie wiem jak wygląda bo na szczęście nie mam z tą złodziejską (czyt. powiązaną z tpsa) siecią do czynienia.
Dla mnie oferta Orange jest nieatrakcyjna zawsze- dlatego, ze to Orange. Musialby byc ostatnim operatorem na ziemi, zebym skorzystal z jego uslug : D
Ale to moja osobista niechec : P

 #316569  autor: yanek
 09 lut 2009, 20:17
Sławek pisze:A jeszcze niedawno taki wspanialy byl ten Play : D
Dalej jest wspaniały, żadna inna sieć nie daje w prepaidzie takiej stawki do wszystkich jak Play. :mrgreen:

Sprzedam NOWE google GALAXY GEAR VR Lite http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p853315

 #316592  autor: stolar
 09 lut 2009, 21:11
A mam pytanie (może wczesniej juz było) ale czy ktoś wie na 100% jaki czas przed zakończeniem umowy można przedłużać??
Dzieki za odpowiedź!!

 #316598  autor: marcinb
 09 lut 2009, 21:33
Sławek pisze:Dla mnie oferta Orange jest nieatrakcyjna zawsze- dlatego, ze to Orange.
Nie ma to jak racjonalne argumenty. :roll:

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.

 #316601  autor: jajo9
 09 lut 2009, 21:34
Mozna przedłuzyć 4 miesiace przed zakonczeniem umowy. Dzis sie dowiedziałem z salonu PLAY.
P.S. Oferta jest słabsza niz sie oczekiwało. Przykład biore telefon, umowa na 2 lata, z dodatkowymi minutami przez poł roku. Play Abonament 50 kontra One PLAY 65(50zł) dla nowych abo. Wyszło ze dodatkowe minuty cennikowo kosztuja 152 zł. Rabat dla nowych w one play 65 wynosi 360 zł. Wiec klienci ze stazem sa w plecy ok 200 zł, nieliczac o tym ze taki F480 dla przedłuzajacych w Play abo 50 kosztuje 199 zł a dla nowych 1zł (one play65)czyli znowu 200 zł w plecy. 400 zł drozsza oferta niz teraz promowana dla nowych. Nie licze drozszej minuty o 10 gr bo to czesciowo rekompensuje zbieranie minut od obcych sieci.

 #316611  autor: Sławek
 09 lut 2009, 21:54
marcinb pisze:
Sławek pisze:Dla mnie oferta Orange jest nieatrakcyjna zawsze- dlatego, ze to Orange.
Nie ma to jak racjonalne argumenty. :roll:
zdaje sobie sprawe z ich nieracjonalnosci. Po prostu Orange mnie odrzuca z wielu powodow, a ich oferta w ogole mnie nie interesuje (wiem mniej-wiecej jaka maja, ale nie wnikam glebiej). Ja widze w nich tepse/ft i tyle. Dla mnie kolejnosc opow jest taka: 1. Era/Play, 2. Plus, 3.Wirtualni nie korzystajacy z sieci Orange. 4. Orange. : D

 #316624  autor: tomko111
 09 lut 2009, 22:39
stolar, a czy którykolwiek z operatorów umieszcza swoje oferty lojalnościowe na stronie? Nie. To nie zadawaj bezsensownych pytań.

 #316628  autor: skalarek
 09 lut 2009, 22:46
Przyznam, że spodziewałem się odrobinę lepszej oferty np. 100-200 zł dodatkowego rabatu na telefon przy zachowaniu abonamentu albo czegoś przynajmniej porównywalnego z One Play 65 (50) w ofercie MNP. W najgorszym razie dotychczasowi abonenci powinni być traktowani podobnie jak Ci przychodzący z numerem z innej sieci...

 #316633  autor: waeren
 09 lut 2009, 23:43
Czy ktoś mi odpowie jak wygląda temat czasu umowy, czy liczą nową jak w plusie od podpisania, czy jak w erze od końca starej nawet jak podpiszesz wcześniej nową :?:

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #316639  autor: yagi
 10 lut 2009, 00:17
waeren, bedzie wiadomo jak pierwsze osoby podpisza aneksy ;)

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)
  • Strona 6 z 182
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 182
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 182