DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 182
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 182

 #316642  autor: tilla
 10 lut 2009, 00:23
no nie, chyba to jednak powinno być sformułowane w jakimś regulaminie... ;)
który nie jest dostępny na stronie playa :d

 #316648  autor: Rradzio
 10 lut 2009, 07:51
A czy do kogoś już dzwonili i może pochwalić się co otrzymał po rozmowach indywidualnych? :)

 #316651  autor: stolar
 10 lut 2009, 08:16
tomko111 pisze:stolar, a czy którykolwiek z operatorów umieszcza swoje oferty lojalnościowe na stronie? Nie. To nie zadawaj bezsensownych pytań.
Ale o co cho??

Czyli 4 miesiące przed jest juz na 100% potwierdzone??
Pzdr
 #316663  autor: misiek_tarnow
 10 lut 2009, 09:46
witam, jestem tutaj nowy i na początku chciałem wszystkich pozdrowić, odnosnie abonamentu w Play, to umowa obowiązuje mnie do 02.04.2009 , wczoraj byłem na zakupach i przy okazji wstąpiłem do slaonu Play. Dowiedziałem się, że są już oferty przedłużeniowe i ucieszyłem się. Po przedstawieniu oferty 6 miesiecy zniżka na abonament 30% i telefon po tych samych pieniążkach co nowi abonenci ...

Biorąc pod uwagę, że byłem jednym z pierwszych klientów, którzy zaufali Playowi nie znając sieci, nie wiedząc jakim dysponuja zasięgiem...abonament miesięczny 100 zł + kilka innych numerów w Playu... przedstawiają mi taką ofertę...

Przy przedłużeniu umowy w moim abonamencie płacę jedynie 70 zł za abonament przez pierwsze 6 miesięcy co daję 180 zł w mojej kieszeni..i co??? na tym koniec?? telefon który mnie interesuje Nokia e66 i Nokia n95 ceny kosmiczne.... żadnego darmowego numeru w Sieci.... nic ciekawego...jestem rozczarowany...po chwili namysłu w domu poszedłem do drugiego salonu bliżej mojego domu i złożyłem rezygnację z tego abonamentu w chwili konca umowy tj 2 kwiecień, sprzedawcy w Playu byli zaskoczeni tym że rezygnuję... nie wiem...mysleli może że bede skakał z radości bo dali mi rabat na 6 miesięcy... smiech na sali.. za 4 miesiące kończy mi się kolejna umowa w Playu i już napewno jej nie przedłuże... wole kupic sobie telefon na wolnym rynku i sam decydować ile wydam miesięcznie nie bedąc związany dwuletnią umową... miał byc szok, ciekaw jestem czy w tym roku też będzie sukces i bedzie więcej abonentów w Playu niż 2 mln tak jak podali... pomimo tego uważam swoja ofertę za dobrą... ale oczekiwałem czegoś atrakcyjnego... niestety... moi rodzice też mają abonament w Playu.. konczy im sie w lipcu... też odchodzą... :) pozdrówka :smt006

 #316713  autor: Rogi
 10 lut 2009, 15:18
Do lipca jeszcze długa droga. Oferta zmieni się pewnie nie raz i wejdą nowe taryfy, może bardziej uniwerslane (mam nadzieję). Ja mam umowę do sierpnia, także na to liczę. W chwili obecnej raczej bym umowy nie przedłużył.

 #316714  autor: misiek_tarnow
 10 lut 2009, 15:30
no moja 2 kwiecień a druga 13 czerwiec wygasają, więc ta na 2 kwietnia juz od wczoraj jest wypowiedziana, żałuję bo byłem nawet zadowolony, jedynie ten zasięg.... ale cóż... przeniosę się do heyah

 #316740  autor: jacol
 10 lut 2009, 17:44
@misiek_tarnow: jesteś pewien, że odłączą Ci numer 2 kwietnia, czy dopiero 30 kwietnia i dowalą pełny abo za kwiecień?

Pytam, bo umowę zawarłem 4 kwietnia, abo 100+50 i też chcę od nich zwiać.
Przy takiej ofercie przedłużeniowej, znacznie korzystniej wychodzi stara play karta (tydzień temu nabyłem).
Mówię o ofercie na 18 miesięcy bez telefonu.
W moim przypadku by było: 9x50pln + 9x100pln = 1350pln (18 * 306 minut = 5508 minut)

W starej play karcie ładując co dwa miesiące za 150pln także zapłacę 1350 pln, ale minut będę miał znacznie więcej

bonus 1350pln : 0,49pln = 2755 minut
konto główne 1350pln : 9pln (pakiety po 30 minut) = 150 pakietów * 30 minut = 4500 minut

Razem 2755 + 4500 = 7255 minut.

Czyli Play chce mnie wyjebać na 7255 - 5508 = 1743 minuty

Gdybym o tyle przekraczał w abo 100+50 to w skali 18 miesięcy daje 1743 * 0,49 = 854,07 pln, które musiałbym zapłacić dodatkowo.

A za tyle spokojnie kupuje HTC Diamonda (używka na alledrogo).

Dodatkowo należy rozpatrzyć nieprzepadanie środków na koncie, smsy premium, roaming, rozmowy zagraniczne rozliczane z głównego konta.

Dodatkowo mogę zerwać się ze starej play karty kiedy chcę, a nie po 18 miesięcznym cyrografie.

 #316741  autor: dada43a
 10 lut 2009, 17:51
Jak zobaczą ile ludzi im przedłużyło umowy to w okolicach czerwca mogą dać coś nowego ja będę czekał do końca.Może wypuszczą lepszą ofertę.

 #316756  autor: misiek_tarnow
 10 lut 2009, 18:47
dzwoniłem do Playa i babka powiedziała że została mi faktura do zapłacenia teraz w lutym, marzec a za kwiecień tylko za dwa dni, ja o htc diamond nawet nie myslałem ale chcą za nokie e66 w tym abonamencie 100+50 ten co płace 429 zł, smiech na sali , jeżeli zaoferują mi ten telefon za 29 zł w tym abonamencie to zostane a jak nie to niech zatrzymują innych:)

 #316888  autor: tomko111
 11 lut 2009, 14:18
Radziłbym poczekać tym, którym umowa kończy się w marcu, bo do tego czasu będzie dostępna nowa, lepsza promocja urodzinowa. :wink:

 #316912  autor: misiek_tarnow
 11 lut 2009, 16:23
dzisiaj wkurzyli mnie totalnie, zaoferowali mi telefonicznie zmiane z play abonament 100 na tą oferte 65 i Pani mowi ( przez 24 miesiace placi pan ejdynie 50 zł + dodajemy Panu nowy telefon i przez 6 miesiecy te darmowe minuty walentynkowe do jednego numeru z play) i wybuchlem smiechem!! otoz na eshopie nowi klienci dostaja duzo lepsza oferte bo dodatkowo przez 9 miesiecy dostaja dodatkowy upust na abonament , wogole to Play mnie zdenerwowal, przenosze sie do heyah a babke poinformowalem zeby juz nie dzwonili bo przegieli pałe

 #316949  autor: jls
 11 lut 2009, 19:34
misiek_tarnow pisze:dzisiaj wkurzyli mnie totalnie, zaoferowali mi telefonicznie zmiane z play abonament 100 na tą oferte 65 i Pani mowi ( przez 24 miesiace placi pan ejdynie 50 zł + dodajemy Panu nowy telefon i przez 6 miesiecy te darmowe minuty walentynkowe do jednego numeru z play) i wybuchlem smiechem!! otoz na eshopie nowi klienci dostaja duzo lepsza oferte bo dodatkowo przez 9 miesiecy dostaja dodatkowy upust na abonament , wogole to Play mnie zdenerwowal, przenosze sie do heyah a babke poinformowalem zeby juz nie dzwonili bo przegieli pałe
Cos nie moge w to uwierzyc, zapoznales sie z oferta utrzymaniowa replay? jest np. na blogplay.eu sprawdz i zorientuj sie lepiej w tym od czego mozesz zaczac rozmowe w kwestii lojalki na nastepne 2 lata.

 #316974  autor: misiek_tarnow
 11 lut 2009, 20:53
mam Play abonament 100 + 50, nie wykorzystuje tego więc konsultantka zaproponowała mi one play 65 i mówi że przez 24 miesiące będę płacił jedynie 50 zł przy czym mam na koncie 65 zł do wykorzystania/minuta 39 gr/ oraz z okazji walentynek bodajże 1000 MINUT co miesiąc nawet przez 6 miesięcy. Ja mówie wszystkie fajnie droga Pani ale nie będąc klientem Playa tylko chcac zamowic abonament przez eshop dostaje :

One Play 65
* Na Walentynki otrzymasz 2 pakiety po 500 min dla Ciebie i bliskiej Tobie osoby. »
* W okresie umowy płacisz 50 zł za abonament, a dodatkowo na 9 m-cy otrzymasz rabat 25% * W efekcie przez 9 miesięcy płacisz tylko 37,5 zł i masz 39 gr za minutę. Umowa na 24 m-ce.

Konsultantka przyznała mi rację, że umowa korzystniejsza jest teraz dla nowych klientów niz obecnych, nie chodzi mi o to że nie jest korzystne bo jest to najkorzystniejsza umowa na rynku ale Panowie... jakieś zasady powinny obowiązywać, zamiast zalezeć im na tym aby zatrzymać obecnych klientów oni premiują tych którzy nie sa jeszcze w Playu, a ja zaufałem im na samym początku nie znając opini innych jak z zasiegiem itd, jest korzystniejsze od heyah ale też mam tam podwójne doładowania , tania minuta do kazdego, darmowy numer do bliskiej osoby... i nie podpisuje umowy..jestem zadowolony z Playa ale uważam że powinno im zależeć abym został w sieci i zaoferować mi cos lepszego niż tym którzy w Playu nie są, cena telefonu jest identyczna jak na eshopie dla nowych klientów...

 #316976  autor: Sławek
 11 lut 2009, 20:58
Tak zawsze bylo w Erze np. Nie wiem skad sie bierze takie podejscie. Ostatnio jednak Era mnie zaskoczyla oferta korzystniejsza dla stalych, niz dla nowych. Chyba po raz pierwszy. Szkoda, ze ponad pol roku po tym, jak rozwiazalem umowe i kupilem starter tak tak ;)

W Play tez sie naucza i to dosc szybko,jak sadze :)

 #316980  autor: misiek_tarnow
 11 lut 2009, 21:02
nei zgodze sie, moja mama w erze była 6 lat, co 2 lata oferowali jej świetne umowy, duzo korzystniejsze niż dla nowych klientów, ostatnio to samo mój kumpel miał w erze abonament cos koło 80 zł, za przełużenie dostał 2000 minut miesięcznie do ery przez całe dwa lata, fajny telefon za zeta, internet 50mb miesięcznie przez 24 lata za free i normalnie minuty darmowe... aparat cyfrowy i dvd..... więc nie pierwszy raz się z tym spotkałem....

 #316991  autor: Sławek
 11 lut 2009, 21:21
Ja tez mialem dlugo abo w Erze i nie moge powiedziec zbyt pozytywnego slowa o wczesniejszych ofertach przedluzeniowych. W porownaniu do ostatniej propozycji tak tak z taryfa happy wychodzi mi zdecydowanie korzystniej.

 #316993  autor: vinc
 11 lut 2009, 21:27
Sławek przedłużasz umowę z Play? Jak nie to nie jest to temat na dyskusje co jest dla Ciebie korzystne. Proszę o wypowiadanie się zgodnie z tematem i nie robić zbędnych OT.

Obrazek

 #316994  autor: stolar
 11 lut 2009, 21:32
Eyyy a to juz nie ma zniżki na abo na 6 miesięcy??

 #317008  autor: kamil1221
 11 lut 2009, 22:09
Różne informacje w różnych salonach.

Dziś się dowiedziałem że jeżeli chodzi o przedłużenia to dokładnie:
4 mies przed zakończeniem możemy podpisać aneks ale bez teleefonu.
2 mies przed zakończeniem możemy podpisać aneks z telefonem.

Jednak uwielbiam Propozycje w orange robić :D

 #317036  autor: jacol
 12 lut 2009, 10:37
Może ktoś podać jak powinno wyglądać wypowiedzenie umowy w P4?
  • Strona 7 z 182
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 182
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 182