DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 182
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 182

 #317039  autor: Jedrker
 12 lut 2009, 10:49
jacol pisze:Może ktoś podać jak powinno wyglądać wypowiedzenie umowy w P4?
jak to jak ?
Normalnie, tak jak u każdego innego opa.
Pismo ma zawierać dane dot. konta, numer telefonu, hasło abonenckie i prosbę o odłaczenie telefonu od sieci w dniu w którym umowa na numerze x dobiega końca.

 #317191  autor: Tafel
 13 lut 2009, 10:03
Czy ktoś już rozmawiał idnywidualnie z konsultantem? Ciekawi mi co dostał i przy jakich rachunkach

pozdrawiam T. :)

Bywają marzyciele, którzy obchodzą rocznice pojawienia się ich fantastycznych wizji

 #317193  autor: herman9
 13 lut 2009, 10:13
siemanko jestem tu nowy, czytam wasze posty i przyznaje racje co do licznych błędów w funkcjonowaniu PLAY'a jesli chodzi o oferte RePlay, ale spojrzcie na moj przykład, jak można skorzystac na tym całym zamieszaniu ... 10.02 wpadłem do salonu z prosba o przedłużenie umowy, zobaczyli w systemie ze 3 lutego mialem wystawioną fakturę, ktorej nie opłaciłem (bo mi jeszcze nie przyszła) wiec poinformowali mnie ze dopiero podpisanie aneksu bedzie mozliwe po uiszczeniu opłaty za fakturę, zapytałem jeszcze o nikię E66 ktora bylem zainteresowany, ale powiedziano mi ze nie ma jej w ofercie RePlay, ok, za dwa dni zadzwoniłem sobie do BOKU (pomyslalem, maja takie zamieszanie, a moze cos wyjdzie) i połączono mnie z kobieta która miałą dla mnie przygotowaną ofertę, taka blablanina, mowili wszyskto to co mozna znalezc w necie, wybrałem sobie standardowo jako były tester zostanie przy abo limitowana 70 (wszystko to samo czyli 1000min co miesiac do Play i usluga zbieraj minuty) ale gdy zapytałem o telefon o nikię e66 ku mojemu zdziwieniu powiedziano mi że jak najbardziej jest, w cenie 499pln w moim abo, zapytałem o mozliwosc negocjacji cen, powiedziała mi kobieta ze nie za bardzo bo ceny sa wystandaryzowane, ale zaczalem piłować, i udało mi się uzyskac cenę taka jakbym brał umowe na 36 miesiecy z tym fonem czyli 429pln, zawsze coś :) i zadowolony udałem się do najblizszego puntku, po telefon i po podpisanie aneksu .... podpisalem, mam nokię e66, aneks i nizsza cenę za telefon :) wystarczy chciec ? hm ... trudno powiedziec, moze poprostu skorzystalem z niedopracowania sysytemu :)

 #317197  autor: jahu
 13 lut 2009, 10:29
A przerabiał ktoś już przejście z abo po wygaśnięciu umowy na play kartę ?
Czy są jakieś regulaminy, cenniki, opisane procedury itp dotyczące tego?
I mam naturalnie rozumieć że z numerem na starą play kartę sie nie da?

 #317244  autor: petix
 13 lut 2009, 14:54
Ja mam zamiar tak zrobić. Dzwoniłem do BOK i usłyszałem ze mam wysłać pismo z rezygnacja i gdzieś tydzień przed wygaśnięciem umowy udać się do salon żeby zmienić obecny numer na usługę prepaid. Uważam ze to dobre rozwiązanie bo zawsze można poczekać na nową promocje i zrobić przejście na abo, na lepszych warunkach niż te obecne dla przedłużających umowy.

 #317254  autor: misiek_tarnow
 13 lut 2009, 16:12
do mnie właśnie dzowniła konsultantka w sprawie przedłużenia umowy, ale powiedziałem jej że oferte one play 65 którą mi oferuja za przedłużenie umowy mam gorszą od tych którzy biora ten sam abonament w eshopie, ci w ehsopie nowi klienci maja dodatkowo znizke 25% na 9 miesiecy czyli pierwsze 9 miesiecy płacą 37,50, następne miesiące płacą 50 zł! dlatego powiedziałem że rezygnuję z numeru, Pani konsultantka mi podziękowała i się pożegnaliśmy... nie potrzebuję zachować sobie numeru..., zobaczymy może w marcu jeszcze zadzwonią a jak nie to po umowie:)

 #317266  autor: polak88
 13 lut 2009, 18:27
herman9, a kiedy dokładnie masz koniec umowy ? nieźle musiałeś atakować że tyle przed końcem Ci ustąpili troche :D Tak myślałem że ta oferta jest ofertą dla tych co nie chcą negocjować... dla innych, bardziej upartych, a takich też jest wielu Play ma jeszcze troche lepszą ofertę :)

 #317274  autor: lakierski
 13 lut 2009, 19:18
A czy można przejśc z abonamentu na mix, w opcji przedłużenie umowy w PLAY? :-D
Ostatnio zmieniony 15 lut 2009, 00:21 przez lakierski, łącznie zmieniany 1 raz.

 #317289  autor: polak88
 13 lut 2009, 21:43
Kod: Zaznacz cały
http://web.playmobile.pl/pl/telefony/nokian95/dokumenty/Cennik_Telefonow_o_ograniczonej_dostepnosci_w_Ofercie_RePlay.pdf
Telefony 'limitowane' w RePlay...

Ceny... :? :shock: :( :x :evil:

 #317322  autor: elrond
 14 lut 2009, 01:27
Przyjrzałem się dzisiaj wreszcie nieco dokładniej ofercie RePlay. I jakbym miał dzisiaj przedłużać, to albo bym zostawił Play Lajta (+ minuty, na 12 miesięcy) albo uciekał z sieci z numerem, z naciskiem na to drugie. Chcąc wziąć coś z telefonem, pakuje się w 24 miesiące, i jestem zmuszony wziąć abonament od 45 zł w góre. Zostało to tak pomyślane, żeby klient posiadający niski abonament, chcąc dostać telefon - podpisał umowę na abo o 50% droższy niż dotychczas. Tak się z klientem nie robi, nawet tym najtańszym... Jednym pasuje bardziej, innym mniej. Ja niestety zaliczam się do drugiej grupy.

 #317336  autor: waeren
 14 lut 2009, 10:01
herman9 pisze:podpisalem, mam nokię e66, aneks i nizsza cenę za telefon :)
To może uzyskam od Ciebie informację jak liczą umowę w Play, od momentu podpisania czy dopiero jak stara się kończy liczą się następne 24 miesiące?

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #317351  autor: tilla
 14 lut 2009, 11:25
dopiero od końca poprzedniej umowy.
doczytałam się w regulaminie :)
więc ja chyba z przedłużaniem poczekam jednak conajmniej do urodzin Playa...
bo jak mam umowę do maja... ;) to trochę bez sensu w tej chwili...

 #317363  autor: waeren
 14 lut 2009, 13:02
Szkoda że tak liczą nowe umowy, z moim drugim abo chyba jednak zostanę w plusie właśnie z powodu procedury przedłużania, ostatnim razem urwałem trzy miesiące, a licząc od początku w plusie minimum rok, dokładnie musiałbym sprawdzić ale roczek to na luzie :-D

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #317425  autor: dawoo1
 14 lut 2009, 17:31
Szkoda że tak liczą nowe umowy, z moim drugim abo chyba jednak zostanę w plusie właśnie z powodu procedury przedłużania, ostatnim razem urwałem trzy miesiące, a licząc od początku w plusie minimum rok, dokładnie musiałbym sprawdzić ale roczek to na luzie
No to co w plusie liczą inaczej niż u innych?Zawsze da się przedłużyć wcześniej ale w razie rozwiązania umowy i tak musisz czekać do jej zakończenia

 #317454  autor: waeren
 14 lut 2009, 19:16
No właśnie kolego, że w plusie jest inaczej niż wszędzie, w 2008 roku umowę miałem do 22 października, jednak oferta pojawiła się 1 sierpnia, co prawda bez fona, ale taka mnie interesowała, przedłużyłem więc 1go sierpnia, podpisując nową na 12 miesięcy bez telefonu i teraz jeżeli chcę rozwiązać to mogę to uczynić 1go sierpnia 2009, nie muszę czekać do 22 października, jak np. w erze lub jak się właśnie dowiedziałem w play. To jest w mojej opinii duża przewaga plusa nad pozostałymi sieciami i to głównie mnie trzyma w tej sieci od 8 lat.

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #317462  autor: dawoo1
 14 lut 2009, 19:46
Skoro tak to nieźle! Zamiast płacić za abo przez 24 mieś to w razie czego można wcześniej się zerwać a i wcześniej oferty w takim razie się pojawiają :wink: Zawsze myślałem że wszędzie jest tak samo a tu miła niespodzianka :roll:

 #317499  autor: tilla
 14 lut 2009, 23:23
daewoo1 - nie do końca ;) zerwać umowę można dopiero po upływie 24 miesięcy od podpisania ostatniej umowy.
ALE właśnie - to jest 24 miesiące od PODPISANIA ostatniej umowy, a nie od końca poprzedniej ;) (jak jest np w Orange czy w Playu.. nie wiem jak w Erze ;) )

tzn zerwać umowę można w każdej chwili ;) tylko sporą karę umowną się wtedy zapłaci :D

 #317512  autor: yanek
 15 lut 2009, 00:20
lakierski pisze:A czy można przejśc z abonamentu na mix?
Zapewne chodzi Ci, o zachowanie swojego numeru.
Można, ale trzebaby zrobić to tak, że po zakończeniu umowy z P4 zostawiasz sobie numer w Nowy Play na kartę, i z karty podpisujesz umowę na mixa.
Chociaż szczerze mówiąc, jest to mało opłacalny interes. Bardziej opłaca się przedłużyć abonament niż pakować w mix.

Sprzedam NOWE google GALAXY GEAR VR Lite http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 15#p853315

 #317514  autor: lakierski
 15 lut 2009, 00:27
yanek,dzięki za pomoc.Właśnie chcę zachowac numer,bo jest łatwy do zapamiętania. :-D

 #317757  autor: misiek_tarnow
 16 lut 2009, 10:36
ja byłem teraz w Playu i pytałem o przeniesienie numery w Playu z abonamentu na karte, kolo mi powiedział, że w Playu nie ma możliwości przenieść numeru na karte
  • Strona 8 z 182
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 182
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 182